2022 Yılı İtibariyle Yeni Çıkan Kedi Mamaları İncelemesi

2022 Yılı İtibariyle Yeni Çıkan Kedi Mamaları İncelemesi

Kediler için seçilecek olan mama türleri her zaman sağlıklı ve uzun yaşam sürmeleri açısından önemlidir. Kedi maması 15 kg doğrultusunda arayışlarda olan kedi sahiplerinin sadece hayvanlarının karnının doymasını değil aynı zamanda da gerekli besin değerlerine sahip olmasını da önemsedikleri görülebilecektir. O yüzden mamaların alınması konusunda kedilerin özellikleri her zaman baz alınmalıdır.

La Vital Kedi Maması

Kedilerin severek tükettikleri kuru mamalar arasında yer alan bu ürün, hayvanların sağlıklarına da katkı sağlayacaktır. Yavru, yetişkin ve yaşlı kedilere uygun olarak imal edilmektedir. Öte yandan tamamen doğal malzemelerden meydana getirilmesi de tercih edilmesinde önemli bir etken olacaktır.

Hill’s Kedi Maması

Kuru mama ve yaş mama konusunda ideal ve sık kullanılan markalardan bir tanesidir. Gerek mamaların içeriği gerekse de fiyatları açısından herkesi memnun edecek düzeyde bulunmaktadır. Tüm kedi çeşitlerine uygun olarak görülebildiği kadar tüy hassasiyeti için bile bu mamalara yönelmek mümkün olacaktır.

N&D Kedi Maması

Kedilerin fazlasıyla ilgisini çeken mamalar arasında bulunan N&D, GDO ürünlerini içermemektedir. Aynı zamanda da ilginç lezzetleri barındırmasından dolayı rahatlıkla tercih edilebilecek olan ürünler arasında yer almaktadır. Türkiye’de değil dünya genelinde en yaygın biçimde kullanılan sağlıklı bir mama tercihi olarak değerlendirilebilecek olup, kedilerin uzun bir yaşam sürmelerinde ön planda yer alacaktır.

Royal Canin Kedi Maması

En az Whiskas yaş kedi maması kadar ilgi çeken Royal Canin, piyasa genelinde fazlasıyla tercih gören bir konumda bulunmaktadır. Yüzden fazla farklı mama tipini piyasaya süren bu marka doğrultusunda her kediye uygun olarak seçeneklere ulaşabilmek mümkün olacaktır. Piyasa genelinde en fazla çeşide sahip olan bu ürünler, kedi sahipleri için son derecede uygun olacaktır.

ProPlan Kedi Maması

Hem kuru hem de yaş kedi mamalarına dayalı olarak üretim yapan ProPlan markası, bu hususta etkin bir yer tutmaktadır. Magnezyum, fosfor, kalsiyum ve protein oranları bakımından piyasada oldukça kaliteli ürünleri barındırmaktadır. Pek çok farklı ürün sayesinde kedi sahiplerinin yanında yer almaktadır.

Mera Kedi Maması

Yüksek kalitedeki maddeleri içeren ve kedileri olumsuz etkilere karşı koruyan Mera kedi maması, et benzeri ürünlerin yerine doğrudan doğal ete yer vermektedir. Yetişkin, yavru ve yaşlı kedilere uygun seçenekleriyle öne çıkmaktadır. Ürettikleri mamalar dahilinde kedilerin çevresel faktörlerden etkilenmesini engellemelerini önemsemekte ve yüksek kaliteyi her zaman hayata geçirmektedir.

Acana Kedi Maması

Taze ve yöresel maddeleri içerisinde barındıran Acana kedi mamaları, her tip kedinin beğenebileceği ürünleri ortaya koymaktadır. Yüksek proteine sahip ve besin değeri açısından zengin olan bu kedi mamaları içerisinde kümes hayvanları, balıklar, sebzeler ve kırmızı etler yer almaktadır. Kedi sahiplerinin tercihleri arasında ön planda yer alan ürünler arasında kendini göstermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. kedisever dedi ki:

    teşekkürler

  2. Gratis dedi ki:

    ” Enjoy ” iyidir

  3. miyav dedi ki:

    En iyi marka kedi mamaları arasında Royal Canin, Hill’s Science Diet, Purina Pro Plan ve Orijen gibi kaliteli ve güvenilir markalar bulunmaktadır.

BİR YORUM YAZ

   Linkler : Şehirler Arası Nakliyat - Eşya DepolamaHisse YorumBeylikdüzü psikolog - Psikolog randevu -  Furkan Danacı  -  Güvenilir Takipçi satın almaTürk beğeni satın al -   Kartal Evden Eve Nakliyat - Güvenilir takipçi satın alma - Beylikdüzü Psikolog -  Elf bar 5000