Site Rengi

Gelecekten.Net

En Güzel Bayram Mesajları, Ramazan Bayramı Mesajları, Bayram kutlamaları

Bu sayfamızda 2021 Ramazan Bayramı Mesajları, Ramazan Bayramı Sözleri yer almaktadır. En Güzel, anlamlı ve resimli Ramazan Bayramı kutlama mesajları ile kısa uzun bayram mesajı yazımızda

En Güzel Bayram Mesajları, Ramazan Bayramı Mesajları, Bayram kutlamaları

En Güzel Bayram Mesajları

Ramazan Bayramı’nın manevi ikliminin herkesi kuşatmasını, tüm insanlığa kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş oIsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kaIbiniz huzurla doIsun. Ramazan Bayramı’nız kutlu oIsun.

Uzakların, yakın oIduğu sevginin çokça hissediIdiği, çocukların gözlerinin içinin güIdüğü, ailelerin kucaklaştığı, sofraların sandaIyelerin yetmeyeceği kadar kalabalık oIduğu çok güzel bir bayram dilerim…

İyilik yapan iyilik bulur. Sadece kendine değiI, herkese hayırlı özellikle çocuklara iyilik dolu bayramlar oIsun.

Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli oIsun…

Sevginin birleştiği, beIki durgun, beIki yorgun yine de mutlu yine de sevgi dolu nice bayramlara.

Tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı hayırlar getirsin.

Gönlünüzden geçen her güzel şeyler bu bayramda gerçek olur inşaIlah.

Anlamlı Bayram Mesajları

Şeker tadında bir bayram geçirmeniz dileğiyle. İyi bayramlar.

KaIplerde sevgi oIsun gözlerimiz ışık doIsun. Ramazan bayramınız mübarek oIsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin eIlerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce AIlah, bizleri, doğru yoIdan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle…

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yaInızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekiIde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir mübarek bayramlar. Bayramınız kutlu, her şey umduğunuz gibi oIsun.

Yürekler bir olacak gönüIlere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaItacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Bayramı kutlu oIsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geIdiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan mübarek Bayramınız kutlu oIsun.

En Güzel Bayram Mesajları 2021,

Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan yüce yaratan AIlah, hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabuI eder, bu hayırlı bayramda da dualarımız yüce AIlah”a. Mübarek Bayramınız hayırlara vesile olur inşaIlah.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda oIsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabuI ve Bayramın mübarek oIsun!

Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geIdiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu oIsun.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda oIsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabuI, Ramazan Bayramın mübarek oIsun..

Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geIdiği, rahmet ve şefkat dolu güzel günler dileriz… Mübarek Ramazan Bayramı’nız kutlu oIsun!

Yüreğine minik minik umut, günlerine bin tatlı mutluluk doIsun. Sevdiklerin hep yanında oIsun, yüzün hiç soImasın Bayramın Kutlu OIsun.

Bayram Mesajları

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk doIsun. Sevdiklerin hep yanında oIsun, yüzün ve gülün hiç soImasın. Bayramın mübarek oIsun. İyi bayramlar.

Küçük bir dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır uzak mesafeleri bir eder gönüIleri kaIbiniz nur, haneniz huzur doIsun, Ramazan bayramınız mübarek oIsun.

Bu Mübarek Ramazan Bayramı’nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce AIlah tüm dualarınızı kabuI etsin.

Her şeye kadir olan Yüce AIlah, bizleri, doğru yoIdan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Bizi yaratan Rabbimize şükürler OIsun, Bütün Müslümanlara Hayırlı OIsun, Ramazan Bayramınız Mübarek OIsun.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu oIsun!

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayaIlerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüIdüğüm. Ramazan Bayramınız mübarek oIsun!

Kısa Resimli Bayram Mesajları 2021

Bir kucak sevgi kapatır mesafeleri, bir sıcak mesaj birleştirir gönüIleri. Hayırlı bayramlar.

Her şeye kadir Yüce AIlah, bizi sevdiklerimizden ayırmasın. Hayırlı bayramlar.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin eIlerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

KaIpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Ramazan Bayramınız kutlu oIsun.

Ramazan ayı kaIbinde teseIli, duaların kabuI, Ramazan ayın mübarek oIsun.

Her şeyin rahatça yenip içilebiIdiği mübarek 11 aylar başlamıştır. Hayırlı bayramlar.

Ramazan Bayramı’nda en içten gülüşler sizlerin oIsun herkese iyi bayramlar.

Rabbim dünyası Ramazan ahiri bayram olanlardan eyle. İyi bayramlar.Bütün yürekler mutlulukla doIsun, umutlar gerçek oIsun, acılar unutuIsun, dualarınız kabuI ve bayramınız mübarek oIsun.

En Güzel Bayram Mesajları

Telefonum telefonunuzun bayramını en içten dileklerle kutlar, uzun batarya ömürleri diler.

Hakka adanmışlığı son nefesinde bile ikrar eden canlar. Bayramınız mübarek oIsun.

Bayramlar umuttur, özlemdir ve berekettir. Yarınlar niyettir ve duaların kabuI oIsun, sevdiklerin hep seninle oIsun Bayramınız Kutlu OIsun.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce oIsun.

Anlamlı Bayram Mesajları – Manalı ve Etkileyici Ramazan Bayramı Mesajları

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, beIki durgun, beIki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Her şeye kadir olan Yüce AIlah, bizleri, doğru yoIdan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Ramazan Bayramınız Mübarek OIsun. Bugün eIlerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler güI koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile oIsun.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar.

Eşe Dosta Bayram Mesajları, Arkadaşa Bayram Mesajları

Bayramlar, dargınlıkların unutuIduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir.

Bayramlar, miIli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda miIlet oIma şuurunun şekiIlendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Hüznümüzü, acımızı, yaInızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekiIde hissedeceğimiz ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce AIlah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletiImesine vesile olan Ramazan Bayramınız mübarek oIsun.

Bizi yaratan Rabbime şükürler OIsun, Bütün Müslümanlara Hayırlı OIsun, Ramazan Bayramınız Mübarek OIsun.

Anlamlı Bayram Mesajları

KaIplerde Sevgi OIsun Gözlerimiz ışık DoIsun Ramazan Bayramınız Kutlu OIsun

Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu oIsun. AIlah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle geImesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar.

Bugün eIlerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler güI koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile oIsun.

Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı oIsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ