Faizler indi ama bu seferde mütahitler bindirdi

Koray Yalın

Koray Yalın

Biliyorsuuz geçen gün yapılan açıklama ile devlet bankalarında ev kresi faizleri 0,64 e indi. Bazı arkadaşlar umutlanıp 0,64 ten ev alma peşine düştüler ama işin aslı öyle değildi. Misal çevremde olan biri bir hafta önce müteahhit ile anlaştı 295 bin TL ye el sıkıştılar ve kredi işlemlerine geçildi o zaman faizler 0,97 idi, oran düşünce arkadaşım bayağı sevindi ta ki müteahhitten gelen mesaja kadar gelen mesaj aynen şöyle idi. Güncellenen piyasa koşulları gereği dairemizin fiyatı 335 bin olarak güncellenmiştir.

Bu haber üzerine emlak sitelerinde bir araştırma yapan arkadaşım neredeyse bütün ilanların 1 haziran tarihinde güncellendiğini ve fiyatlarının arttığını gördüğünü söyledi.

Velasıl kelam kısacası başlıkta da dediğim gibi Faizler indi ama bu seferde müteahhitler bindirdi…

Sağlıkla kalın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - Sohbet odaları - İstanbul masöz