Ferahevler İçin Hizmetleri Bulunan Pati Palace İncelemesi

Ferahevler İçin Hizmetleri Bulunan Pati Palace İncelemesi

Pati Palace hayvan hastanesi veteriner hekim Mehmet Çiftçi tarafından Sarıyer Yeniköy’de kurulmuştur. Veteriner Hekim Mehmet Çiftçi 2018 yılında Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. Mehmet Çiftçi mezun olduktan sonra askerliğini Suriye Zeytin Dalı Operasyon Bölgesi Sorumlusu veteriner hekim olarak tamamladı. Akabinde çeşitli veteriner kliniklerinde hekim olarak deneyim kazanarak kariyerine devam etmiştir. Pati Palace hayvan hastanesinin amacı klinik uygulamaları ve bilimsel anlayışla evcil hayvanların hastalıklarının önlenmesi ve tedavi edilmesidir.

Pati Palace hayvan hastaneleri veteriner hekimliği alanında en son tıbbi ve akademik gelişmeleri takip ederek elde edilen bilgileri hayvan tedavilerinde uygulamayı ve kullanmayı amaç edinmektedir. Pati Palace hayvan hastaneleri sahip olduğu tıbbi teknolojik imkânlarıyla muayene, hastalıkların teşhisi, laboratuvar ünitesi, dijital röntgen-CR, yoğun bakım ünitesinden oluşan cerrahi bölüm, fizik tedavi, hastanede yatış, ev hizmetleri gibi evcil hayvanlara yönelik sağlık hizmetleri sunmaktadır. Pati Palace veteriner hizmetleri dışında evcil hayvanlara yönelik kuaför ve bakım hizmetleri de sunmaktadır.

Pati Palace hayvan hastaneleri günlük hayatın yoğunluğunda evlerde beslenilen evcil hayvanlara yönelik rutin kontroller, aşılar veya bakımlar için zamanı olmayan hayvan sahiplerine hizmetler sunmaktadır. Evlerinde besledikleri evcil hayvanlar için yeterli vakit bulamayan hayvan sahiplerine Pati Palace özel araçlarıyla evlerde hizmet vermektedir. Özel araçlarla bulunduğunuz yere kadar gelen Pati Palace kapıda kredi kartı ile ödeme imkânı da sağlamaktadır.

Pati Palace hayvan hastanelerinde evcil hayvanlara yönelik özellikle yurt dışı seyahatler de zorunlu olan mikroçip uygulaması yapılmaktadır. Mikroçip uygulamaları tıpkı bir aşı gibi kısa sürede özel bir şırınga ile evcil hayvanların derisinin altına yerleştirilmektedir.

Yurtdışı seyahatleri için gerekli olan ve uluslararası kimliğini belirleyen mikroçip, evcil hayvanların cilt altı bağ dokusu ile kısa sürede kaynaşarak evcil hayvanlara ömür boyu rahatsızlık vermeyecek şekilde uygulanmaktadır.

Pati Palace veteriner kliniklerinde evcil hayvanlar için çeşitli ithal aşılar yapılmakta olup, aşılama tekrar sayısı evcil hayvan sahiplerine telefon veya kısa mesaj ile bildirilmektedir. Pati Palace hayvan hastanelerinde uygulanan aşılama ve mikroçip uygulamaları yasal bir zorunluluk olup deneyimli veteriner hekim kadrosu tarafından uygulanmaktadır.

Pati Palace hayvan hastaneleri İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı bulunan Ferahevler veteriner hizmetleri sunmaktadır. İstanbul’ da yaşanılan trafik sorunları göz önünde bulundurulduğunda özellikle evcil hayvanlar için acil müdahalelerde bulunulan ilçeye bağlı kalan veterinerlik hizmetleri sunmak oldukça önemlidir.

Pati Palace hayvan hastanelerinde uygulanan tedavi çeşitleri, evcil hayvanlara yönelik bakım hizmetleri ve aşı uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz www.patipalace.com internet adresinden Pati Palace web sitesine girerek detaylı bilgi alabilirisiniz. Pati Palace hayvan hastanesinin web sitesinde bulunan iletişim bölümünde gerekli kişisel bilgiler doldurularak sormak istediğiniz her türlü soruyu sorarak en kısa sürede cevaplar almanız mümkün olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - Sohbet odaları - İstanbul masöz