İlker Kaleli’nin başrolde yer aldığı La pasión turca dizisinin posteri yayınlandı!

İlker Kaleli’nin başrolde yer aldığı La pasión turca dizisinin posteri yayınlandı!

Başrollerinde İlker Kaleli ile Maggie Civantos’un yer aldığı “La pasión turca” (Türk Tutkusu) dizisinin posteri yayınlandı.

Antonio Gala’nın 1993 tarihli ero-tik romanının uyarlaması olarak ekrana gelecek dizi yakında Antena 3 kanalında yayınlanacak. Atresmedia’ya bağlı dijital platform ATRESplayer PREMIUM’un da ekrana getireceği dizinin çekimleri İstanbul’da ve Madrid’de gerçekleştirildi.

İspanyol, Türk ve İtalyan oyunculardan oluşan bir kadrosu olan La pasión turca, Güzel Sanatlar alanında profesör olan Olivia’nın kocasıyla yaptığı Türkiye gezisinde tanıştığı rehber görünümlü tacir Yaman’la olan ilişkisine odaklanıyor. İntihara teşebbüs ettikten sonra İstanbul’daki bir hastanede komadan uyanan Olivia, kaçakçılık nedeniyle soruşturulan Yaman’la olan iş birliği hakkında sorgulanmaya başlıyor. Hapisten kurtulabilmek ve otoritelerce korunabilmek için Olivia’nın Yaman’a dönmesi ve yaptıklarını polise bildirmesi gerekmektedir. Peki, Olivia kendisini mi yoksa Yaman’ı ve aşk hikâyesini mi kurtaracak?

Kaleli’nin canlandıracağı Yaman karakteri ülkesine aşık, baştan çıkarıcı ve karizmatik; Mezopotamya kültürü hakkında uzman ve bir antika dükkanı sahibi olarak tanıtılıyor. Evli ve bir erkek çocuk sahibi olan Yaman, ortağı Emir’le birlikte Suriye ve Irak gibi ülkelerden sanat eserlerini yasa dışı biçimde kaçırıyor. Olivia’dan hayatıyla ilgili detayları saklayan Yaman, onu kendi işinde kullanmak istiyor.

Iñaki Peñafiel’in yönetmen koltuğunda oturduğu La pasión turca’nın yapımını Atresmedia TV ve Buendía Estudios üstlendi. Senaryoyu Irene Rodríguez ve Esther Morales kaleme aldı. Dizinin sezonu 6 bölümden, bölüm süreleri ise yaklaşık 50 dakikadan oluşuyor.

Gala’nın romanı 1994 yılında film olarak da uyarlandı. Georges Corraface (Yaman) ve Ana Belén (Desideria) başrolde yer aldı.

Kaynak : ranini.tv

Bir 2 kişi ve şunu diyen bir yazı 'atresplayer la pasion turca Maggie Civantos İlker Kaleli' görseli olabilir

Tüm ifadeler:

99

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri  - Türk beğeni satın al - Güvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısıinstagram takipçi satın al