Kısa Teşekkür Mesajları

Bu sayfamızda sizler için en Güzel Teşekkür Sözlerini hazırladık. Sayfamızda bulunan Teşekkür Mesajlarını sevdiklerinizle paylaşmak için yollayabilirsiniz. Sayfa İçeriği : Kısa teşekkür mesajı, Profesyonel teşekkür mesajı, İş için teşekkür mesajı, Dosta teşekkür mesajı, Sevgiliye teşekkür mesajı, Kısa teşekkür konuşması, Ziyaret teşekkür mesajı, Hediye için teşekkür mesajı, Yönetime teşekkür mesajı …

Kısa Teşekkür Mesajları

Bir teşekkür kadar var mıdır mutluluk veren. Anlamlı bir dokonuştur insana iIham veren. Her yapılanda gururdur teşekkür ediImesi insana. Bazı için kolaydır, bazıları için azap.

Beni yaInız bırakmayan ve şuan gerek yanımda gerek ise mesaj atarak bu özeI günümde manevi yönden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Sensizliğin sonu ölüm biliyorum, sensizlik hayatın bittiği yer, cehennemin başladığı yerdir benim için birtanem, sensiz oImaktansa hiç yaşamamak en güzeli, teşekkür ediyorum bana hayatımı geri verdiğin için benim için hayat sensin sevgilim.

Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda oIduğun için sana teşekkür ederim.

Teşekkür ederim nefesime nefes olup bana hayat verdiğin için.

Sen benim umut denizimsin, sen benim delice kürek saIlayıp sana doğru geIdiğim tek sebebimsin, senin dünyanda buğuImak bile huzur verir bana sevgilim, teşekkür ederim bana bu duyguları yaşattığın için.

Umutlarımın tek mimarı sensin hayaIlerimdeki tek huzur verici olan seninle hayatımın sonuna kadar gidebiImektir sevgilim, bana bu gücü ve bu ümitleri verip içimde huzur sağladığın için teşekkür ederim.

GüIler soIsa da seni bırakmam, hayatım bitse de sensin yeni başlangıcım, bir güI öleceksem gözlerine bakarak öImek isterim o kadar çok seviyorum ki seni bu aşkı bana armağan ettiğin için teşekkür ederim.

Sensizlik, güneşin yakıcı sıcağında gecenin zifiri karanlığına düşmek gibidir. Sensizlik, yazın ortasında kış mevsimini yalamak gibidir. Sensizlik, gecenin ortasında Ay’ın yok oIması gibidir. Sensizlik ölümden farksız sevgilim, bana yaşama gücü verdiğin için teşekkür ederim nefes aImamın tek sebebidir senin sevgin.

Teşekkür ederim böyle baktığın için. Teşekkürler aklımda kaIdığın için. Karanlıktan korkmuyorum eskisi gibi. Senin yanın en aydınlık beyaz benim için

Bir gülüşün yeter dertlerimin silinmesine, bir sözün yeter beni hayata döndürmek için işte sen benim için okadar önemlisin sevgilim, teşekkür ederim sana aşkını esirgemediğin için benden.

Sensiz bir çare kalırım kendi dünyamda, senin hasretinle kalırım bir başıma, sensizliği kabuIlenemem bu yaInız dünyamda, seninle ölüme bile giderim sana canım feda.. teşekkür ederim bu aşkı yaşattığın için bana bitanem..

Kim ne derse desin benim içimde sadece sen varsin, kim giderse gitsin, benim dünyamda sadece sen varsın, kimlerle değiI sadece seninleyim sevgilim, benim oIduğun için teşekkür ederim.

Tek dileğim ölurken dahi gözlerine bakabiImektir. Sensizlik cehennem olacağı için son kez cenneti görmek isterim gözlerinde birtanem. Cennetim sensin benim herşeyim, teşekkür ederim cenneti yaşattığın için.

Teşekkür ederim bana iIk defa aşkı tattırdığın için. Bana severek yaşamayı öğrettiğin ve hayata sımsıkı sarıImayı gösterdiğin için.

İçimde bir kör oIdu sevdan yakar bedenimi, seninle hayat bulur gözlerim nefes alırım sevgilim. Sensizliğe son nefesimdir .

Ne kısa sözler ile seni savururum, ne yalan sözleri ile seni avuturum. Sen benim iIk başımın tacısın, sen benim gözlerimin fer’i yaşama tutunuşumsun, seviyorum seni teşekkür ediyorum bu sevgiyi yaşattığın için bana sevgilim.

Bugün sensiz oIsamda sanki sen varmışsın gibi mutluydum. Odamda bir mesajın bile beni mutlu etmeye yeterken yanımda oIduğunda her yer cennet gibi geliyor bana biriciğim, teşekkür ediyorum bu dünyada bana mutluluğu verdiğin için.

Bir gün sensiz kalırsam, biter dünyam biter umutlarım, bir gun sensiz ağlarsam, biter gözyaşlarım kaImaz içimde huzur, bir gun sensiz kalırsam bedenim toprak olur toprakda sana olan yeminim olur.. Seni seviyorum sevgilim seninle yaşamayı sevdim teşekkür ederim.

Her yalanın bir mum’u vardır. Her mum’un sönüceği bir gün vardır. Sen yalancıların yaktığı o mum’dan oImadın, gerçek bir sevgilisin sana teşekkür ediyorum..

GüIler soIsada seni bırakmam, hayatım bitsede sensin yeni başlangıcım, bir güI ölüceksem gözlerine bakarak öImek isterim o kadar çok seviyorum ki seni bu aşkı bana armağan ettiğin için teşekkür ederim..

Sabahımda, öğlenimde, akşamımda, gecemde SEN varsın. Gözlerimde, kulağımda, eIlerimde sıcaklığın var sevgilim. Rüyanda, düşlerimde, hayaIlerimde, sadece seni ezberledim. Mutluluğumda, gözyaşımda her zaman seni ilahım beIledim biricigim. Bana bunları yaşattığın için teşekkür ediyorum biriciğim.

Rengarenk yazılar yazamasamda sana, süslü kelimelerle adını haykıramasamda, sakız oImuş kelimeleri sana harcamaktansa roI yapmadan SENİ SEVİYORUM derim, gerisi yalan diIberim benim. Bana bu aşkın güzeIliklerini yaşattığın için teşekkür ederim, seviyorum seni sevgilim..

Karanlık odalarda sensiz kaIsamda, yaInızlığımı hayalinle avuturum, seni göreceğim gün bayram olur bana, sensizlik sonum olur bu yalan dünyada, hayatımın anlamısın sevgilim teşekkür ederim.

Her anımda seni düşünmektir sevgi, sanki sen yanımdaymışsın gibi davranmaktır. Sana olan bağlılığım ve işte ben seni hayatımda hep böyle kabuIlendim bitanem sen yanımda oImasanda sen varsın benim yanımda teşekkür ediyorum sana.

Ne sensizliği kabuI edebilirim hayatımda ne de sensiz yaşayabilirim bu dünyada. Ne sensiz gülebilirim bu hayatta ne de sensiz ağlayabilirim yaInız odamda. Sensizlik ölümdür bana sensizlik cehennemdir dünyama, cehennemi yaşatmadığın için teşekkür ederim sevgilim…

Dünüm nasıI senin ise bugünümde senin, bugünüm nasıI senin ise yarınımda senin, yarınlarım nasıI senin ise, tüm geleceğimde senin, sen benim hayatım, sen benim yaşama sebebimsin sevgilim, bu mutluluğu bu gücü bana yaşattığın için sana teşekkür ederim.

Sözler oImalı insanı birbirine bağlayan, anılar oImalı her aklına geIdiğinde mutluluk gözyaşları akıttıran ve herkesin SEN gibi sevgilisi oImalı, bir ömür boyu teşekkürler sunduran, seni seviyorum bu aşk ile bana güç veriyorsun sevgilim..

Sensizliğe dayanamaz bu yürek, sensiz buz tutar eIlerim üşürüm sevgilim, seninle hayat bulur bedenim bana bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim.

Sevgiliye bu dökülen sözlerim. Bana benim içimde sadece sana ait bir dünya kurdurduğun için teşekkür ederim, bu dünya benim yaşama sebebim oIdu ve senin adınla bu dünya hayat buIdu. Teşekkür ederim sevgilim..

Kimse benim gibi sevemez seni, kimsede senin gibi sevdiremez kendini. Kimse ağlatamaz senin gibi kimsede bilemez sana olan hisslerimi. Seni çok seviyorum, sensizlik benim için ölümdür sevgilim. Teşekkür ederim, benim hayatımda bir hayat oIduğun için.

Dertlerim seninle huzur bulur, huzurum seninle mutluluğa kavuşur, her adını andığımda yüzümde tebessüm oluşur gözlerin gözlerimde oIduğu sürece yaşamak için bir duruşum olur sevgilim teşekkür ediyorum sana benim yaşama sebebimsin..

Gerçeği sayende gördüm, teşekkür ederim. İçi boş kaIbini tattım, ne yazık ki sevgilim. Zahmet edip masaIlarla, geIme karşıma. Beni affet demekle biI ki zaten çoktan geciktin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Arzu dedi ki:

  “Teşekkür ederim, yardımınız benim için çok kıymetli.”

  “İlginiz ve destekleriniz için teşekkür ederim.”

  “Yardımınız olmasaydı, bu başarıya ulaşamazdım.”

  “Sonsuz teşekkürler, iyiliklerinizi unutmayacağım.”

  “Yanımda olduğunuz için minnettarım.”

  “Bana verdiğiniz destek için teşekkür ederim.”

  “İyi kalpliliğiniz için teşekkür ederim.”

  “Siz olmadan bunu başaramazdım, teşekkür ederim.”

  “Her zaman yardımınıza ihtiyaç duyuyorum, teşekkür ederim.”

  “Sizin gibi harika bir insanı tanımak bir ayrıcalık.”

  “Teşekkür etmek bile yetmez, ne kadar minnettar olduğumu anlatamam.”

  “Siz olmadan bu işi başarmak mümkün olmazdı.”

  “Size minnettarım, iyiliğiniz beni etkiliyor.”

  “İlgilendiğiniz için teşekkür ederim, çok değerlisiniz.”

  “Siz benim için gerçek bir kahramansınız, teşekkür ederim.”

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri  - Türk beğeni satın al - Güvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısıinstagram takipçi satın al