Kriptoların Geleceği Ne Durumda

  • 15 Kasım 2022
  • 4.678 kez görüntülendi.
Kriptoların Geleceği Ne Durumda

90’lı yıllardan bu yana, teknolojide bir sıçrama, dijital para birimleri oluşturmak için birçok girişimde bulunuldu. Flooz, Beenz ve DigiCash gibi sistemler geliştirildi, ancak bu girişimler dolandırıcılık, finansal zorluklar ve iç anlaşmazlıklar nedeniyle başarısız oldu. Tüm bu çalışmalar, güvenilir bir üçüncü taraf yaklaşımı fikrini doğurdu. İlk kripto para birimi olan Bitcoin, 2009 yılının başlarında Satoshi Nakamoto kod adını bulan kişi tarafından yaratıldı. Satoshi Nakamato tarafından geliştirildiği söyleniyor, ancak bir veya daha fazla bilinmeyen kişi tarafından açık kaynaklı yazılım olarak paylaşıldı. Bu ağ, uçtan uca şifrelemeye sahip bir dosya paylaşım platformuna konsept olarak benzer bir platform üzerinde çalışır. Peki, kriptoların geleceği ne durumda? Yazımızın devamında bu konu hakkında konuşacağız.

Raca Coin Geleceği

RACA, United State Mars Metaverse Projesi’nin yerel para birimidir. Ağustos 2021’in ortalarında piyasaya sürüldü. Aynı zamanda, Ekim 2021’de piyasaya sürülen blockchain oyundan kazanma oyunu Metamon’un yerel simgesidir. Radio Caca (RACA), projenin kendi sözleriyle, “dünya çapında tek ve yepyeni bir sanal dünya inşa etme vizyonunu paylaşan İnternet tabanlı bireyler tarafından yürütülen bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO)”. Peki, Raca coin geleceği var mıdır? Bu soru ve kriptoların geleceğin ne durumda soruları için HepKredi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Avax Coin Geleceği

Avalanche (AVAX), merkezi olmayan finansal varlıklar, finansal uygulamalar, kripto para birimi ticaret platformları ve hizmetleri için güvenli, kullanışlı ve ölçeklenebilir bir çerçeve sağlamak üzere oluşturulmuş bir ağdır. Resmi jetonuna Çığ da denir ve sembolü AVAX’tır. Avalanche ağı, Emin Gün Sirer liderliğindeki Ava Labs tarafından geliştirildi. Eylül 2020’de yayınlandı. Avalanche, izinli (özel) veya yetkisiz (genel) blok zincirlerin tek bir ağ üzerinde çalışmasına izin verir.

Avalanche, tercihlerinize göre alt ağınızda ihtiyacınız olan çözümü geliştirmenize olanak tanır. Geleneksel blok zinciri çözümlerinden farklı olarak Avalanche, tek bir zincirin bloklarında ilerlemez. Tüm elemanlar alt ağlar olarak tasarlanmıştır. Avalanche; Bitcoin gibi yüksek düzeyde ölçeklenebilir yeteneklere sahip, ancak esnek, iş kanıtı konsensüs algoritmaları ile geleneksel finans gibi hızlı, madencilikten arındırılmış bir yapı sağlamayı amaçlamaktadır. Avax coin geleceği konusunda net bilgi almak gerekir. HepKredi sitesini ziyaret ederek kriptoların geleceği ne durumda öğrenebilirsiniz.

FTM Coin Geleceği

Fantom (FTM), blok zincirinden farklı algoritmalara sahip akıllı bir sözleşme platformudur. Platform jetonu sembolü FTM’dir. FTM, DAG (Directed Acyclic Graph) tabanlı bir platformdur. Blok zincirinden farklı olarak, işlemler üst üste istiflenir. Tek yönlü verilerden oluşur, asla tekrarlanmaz. Ayrıca CryptoNode algoritmasını kullanan ilk kripto para birimidir. FTM, özünde bir akıllı sözleşmeler sistemi ile DeFi’yi basitleştirmek için tasarlanmış bir fikir birliği mekanizmasına sahiptir. Kurucuları, dünyadaki ticari kuruluşlar arasında uyumluluğu sağlamayı hedeflediklerini söyledi. Peki, FTM coin geleceği var mıdır? HepKredi sayesinde kriptoların geleceği ne durumda öğrenebilirsiniz.

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - vp satın algüvenilir takipçi satın almahaber yazılımıSohbet odaları  - İstanbul masöz