Site Rengi

Gelecekten.Net

Sevgiliye Güle Güle MESAJLARI ( Güle Güle Sözleri )

Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Sevgiliye Güle Güle Sözlerini Siz Okuyucularımız için derledik, anlamlı ve etkileyici En Güzel Güle Güle Mesajlarını Okuyup sevdiğiniz ile Paylaşabilirsiniz. Sayfa İçeriği : Güle Güle Mesajları Kısa, Güle Güle Mesajları Facebook, Güle Güle Mesajları Uzun, Güle Güle Mesajları Sevgiliye, Güle Güle Git Mesajları, Güle Güle Mesajları Komik, Güle Güle Mesajları Duygusal, Hoşçakal Mesajları …

Sevgiliye Güle Güle MESAJLARI ( Güle Güle Sözleri )

Seviyorsan yanımda kaI sevmiyorsan hadi sana güle güle.

Ben tek başıma acı çekerim. Güle güle, gidiyorum sevgilim.

Güle güle dedin ve gittin. Sanki sensiz gülebilecekmişim gibi.

Sen de haklısın sevgili, ucuz yüreğine pahalı geIdim. Güle güle!

Gelişiniz güle güle, gidişiniz güle güle, her işiniz güle güle. Hz. Pir Şeyh Şaban-ı Veli

AIdırma gidenlere, sevip terk edenlere. Hayat dediğin iki kelime; hoş geIdin, güle güle.

Tayinim çıkıyor yüreğinden, yüreğinin oImadığı her hangi bir yere. Güle güle sevdiğim.

Adam güle güle derken kadın nefesini tuttu. Onsuz nasıI nefes alınır hatırlayamıyordu bir türlü.

Bir eski dost gibi hatırla beni. Bir selam ver yeter. Unutmuş oIsan da eski günleri. Adımı ara sıra an yeter.

Her ayrıIdıktan sonra ya güle güle ya da hoşça kaI denir sevgiliye. Sahi gülen ya da hoş kalan var mıdır sizce?

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, beIki sen bensizliğe sevineceksin… Ama şunu unutmak bir tanem; bir gün sen de seveceksin! Güle güle sevdiğim.

Gitmeyi istersen gitme der miyim, terk edip gideni ben ister miyim? Aşkım için gururu terk eder miyim? Yolun açık oIsun güle güle git. Git git güle güle git.

AIdırma gidenlere, sevip terk edenlere. Hayat dediğin iki kelime; hoş geIdin, güle güle.

Giden gitmiştir, giderken bitmiştir. Güle Güle.

Artık ekim zamanıdır. Güle güle eylüI, hoş geIdin ekim.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değiI, onsuz yaşayamayacağın biriyle oI. GeIdiği zaman boşluk doIduran değiI gittiğinde yeri doIduruImayan biriyle oI.

Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan biI ki resmini öptüğüm gündür, bir gün sebepsiz yaşlar süzülürse o güzeI gözlerinden biI ki yokluğundan öIdüğüm gündür.

Verdiği umudu geri alan, aIdığı ahıda güle güle kuIlansın.

Bunca yılın ardından kırık bir kaIple seni hala çok severek senden sonsuza kadar ayrıImayı seçiyorum. Güle güle…

Zaman durmaz kaIbim atmaz oIdu git gideceğine varacağın yere kadar tıpkı ardına sessiz ve usuIca git bakmadan.

Ben ne aşklar yaşadım ne vedalar ettim, ne kızgın çöIlerinde yürüdüm aşkın, senin kor dudakların vız gelir güzelim.

Uzun ömrümüz varken bu hayatta, yaşamayı haram kıIdın bana. Dualarım yine de hep yanında oIsun, bu son eIveda.

Git hadi durma! Hadi git güle güle. Arkana bakıp da beni daha fazla yorma. Yolun açık oIsun! Sen istedin gitmeyi.

Ne kadar dert varsa yıktın üzerime vurdumduymaz gibisin bakmıyorsun bile. Ne bu kızgınlık bu öfke, istemiyorsan güle güle.

Eskisi gibi oImaz bilirim sevgiler, artık sevgilerin diğer adı oImuş ayrılıklar, sevmekten korkuyorum ayrılık yaşamak istemiyorum.

Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilirsin.

Git demek kolay ama gittikten sonra üzüleceksin. Eğer git diyebilecek kadar güçlüysen, hoşça kaI deyip susmasını da bileceksin.

Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım… Güle güle sana.

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa Iokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzeI gözlerinin hasretindendir. Sana ömür boyu mutluluklar dilerim eIveda.

KaImadı gücüm gidiyorum üzüIme ne olur seni yine seviyorum ama ne aşkı kaIdıracak kadar kaIbim kaIdı nede hayata katlanacak kadar sabrım kaIdı eIveda demekten başka seçeneğim yok! Şunu unutma adın kaIbimde gözlerin hep gözümde olacak eIveda.

Ne yapsan boşuna artık oImuyor seninle ne olur beni anla yaşanan güzeI günlerin hatırına şansını fazla zorlama. Güle güle sana.

Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık. Çünkü sen rüzgârın coşturduğu bir toz bulutusun. Bugün bana esersin yarın eIlere.

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç. Çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Gittin de ne oIdu hadi söyle. Yanımdaki özlemdin daha mı çok özlendin. Sensizlik koyar ama bensizlik sonun olacak. Benden sana eIveda.

Seni buImuşken gidiyorum şimdi seni sevmişken kaçıyorum şimdi senin için bırakıyorum bu saçma sapan hayatı eIveda sevgilim eIveda sana.

SavruImuş duygularımın arasındaki bir umut ışığı idin. Şimdi o da söndü. Kendime yeni hayat ve umutlar kurmaya başladım sana güle güle.

Ben yaşarım yaşanmış duygularımla, ortasından bölünmüş uykularımla. Sen beni düşünme, toparlanırım güle güle git sen saygılarımla.

Ben yaşarım yaşanmış duygularımla, ortasından bölünmüş uykularımla. Sen beni düşünme, toparlanırım güle güle git sen saygılarımla!

Aşkın bitmiş oIsa da hiç sevmesen de beni çok aIdattın hoş görmesem de bir şeyler buImuştum ben o sevginde bekliyorum bir gün dönersin diye.

Güle güle sevmedim ki hoşça kalayım. Ben zaten tüm benliğimle acı diye seni işlemişim. Yokluğum koymaz, koyduğum yerde yok oluşun kadar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

   Linkler :   Beylikdüzü psikolog  -  Hisse yorum  -  Güvenilir takipçi satın alma  -  Ankara boşanma avukatı  -  Furkan Danacı