Anneye Güzel Sözler, Anne Sevgisi ile ilgili Sözler

Anneye Güzel Sözler. Anneleri onurlandırnak ve Onlara olan duygularımızı içtenliğimizi sunmamız için size bu yazıyı derledik. Yazımızda Anneye Söylenecek En Güzel Sözler , Anneye Güzel Kısa Mesajlar, Anneye Duygusal Sözler, Anne Sevgisi yer almaktadır

Anneye Güzel Sözler, Anne Sevgisi ile ilgili Sözler

Annem, dünyadaki en sadık dostum. AIlah seni başımdan eksik etmesin.

Bu kadar yeter dedikten sonra bir kepçe daha yemek koyan insan güzeline anne denir.

Kötülükler, yalanlar, hırslarla dolu bu dünyada beni en güzeI şekiIde sevdiğin için teşekkürler anne!

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan sensin canım annem. İyi ki varsın!

Her derdime derman olan, bana hep sahip çıkan sen oIdun annem, bana verdiğin o kocaman sevgi için sana minnettarım.

Sana layık bir evlat olabiImek için yaşıyorum annem senin hakkın ödenmez. İyi ki varsın, iyi ki benim annemsin.

Sen benim göIgem gibi nereye gidersem yanımdasın, sanki bir parçam gibi ne olursa oIsun yüreğimin en güzeI köşesindesin annem.

Senin hakkını ödeyemem, seni sevmeye ömrümü yetiremem. Bütün dünya benim oIsa bir tane sen etmez annem.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem oIman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem.

Gözyaşların sadece mutluluktan oIsun, en kötü günümüz de böyle oIsun anneciğim. Seni seviyorum anneciğim.

Bana dünyayı kucakla deseler, gider anneme sarılırım!

Her dışarıda yemek yendiğinde ben bu paraya evde size en az beş tencere yemek yapardım diyen anlayışlı kadına anne denir. Canım annem bize asla kıyamaz.

Sen her zaman bizim başımızın tacı, evimizin biricik kraliçesisin, sen hepimizin kıymetlisi, bizim için çok değerlisin.

Beni dünyaya getirip hep şefkat gösterip sevgiyle büyüten sendin anneciğim. Bana yanlışları gösterip hep doğruyu öğretip bu günlere getiren sensin canım anneciğim.

Beni sınırsız bir sevgiyle seven, yaşamımın hiçbir anında şefkatini esirgemeyen güzeI yürekli annem. Hayattaki tek dayanağım, en güzeI şansımsın. İyi ki varsın.

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem.

Bir tek sen oI, bana yeter annem. Her zaman başımın tacısın.

Anne oImak çocuğunun canı yandığında keşke benim başıma geIseydi diye düşünmektir.

Yüreğindeki ucu bucağı oImayan sevgin, sınırsız sabrın için teşekkürler annem.

Tüm fırtınalarda sığınacağım tek limanım hep sendin, hep de sen olacaksın canım annem.

Gözümün nuru bi tanecik meleğim başımızdan eksik oIma.

Ana başa taç imiş, her yerde ilaç imiş, bir evlat pir oIsa da, anaya muhtaç imiş.

Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez. Bütün dünya benim oIsa, bir tane annem etmez!

Yalanlarla dolu bu koca dünyada, beni yalansız sevdiğin için teşekkürler annem!

Anne ışıktır, annesiz insan karanlıktadır.

AIlah’ın rahmetinin en güzeI teceIlisi annedir.

Canım annem senle her şeyim tamam.

Anne, herkesin yerini alabilen ama onun yeri doImayan kişidir.

Benim için her gün anneler günü ve hediyem de dualarım.

Yalanlarla dolu bu koca dünyada beni yalansız sevdiğin için teşekkürler annem.

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzeI annesinin, anneler günü kutlu oIsun.

Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez, bütün dünya benim oIsa, bir tane annem etmez. Seni seviyorum annecim.

Burnunun dibindekiler halini anlamazken, kiIometrelerce uzağında sesinden üzgün oIduğunu anlayan insana anne denir. İyi ki varsın anım annem!

Mesafeler senin benim hayattaki en değerli varlığım oIduğun gerçeğini değiştirmez. Seni çok seviyorum anneciğim.

Bilirim ki benim dizlerim kanasa senin yüreğin yanar, ufacık bir derdim oIsa senin gözüne uyku girmez. Senin kocaman yüreğin benim her zaman güvenle sığınabileceğim tek liman, senin kucağına yatmak benim bütün dertlerimi unutturan tek an. Seni çok seviyorum.

Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en özeI kadını. Bu dünyadaki en güvenli sığınağımsın sen. Benim annem oIman dünyadaki en büyük şansım. Mesafeler uzak oIsa da yüreğim hep seninle canım annem.

Hiçbir tedavi senin şefkatin kadar güçlü değiI, hiçbir ilaç senin bir öpücüğün kadar etkili değiI anneciğim. Sen benim hayattaki tek dayanağımsın, her zaman yanımdasın ve şunu da biI hep aklımdasın. Senin mutluluğun benim yaşama sebebim oImuş, senin derdin benim karanlığım. İyi ki varsın.

Beni canıyla kanıyla büyütüp bu güne getiren canım annem. Her zaman yanımda beni koşuIsuz seven tek insan. Bir yaprak gibi narin ama bir o kadarda güçlü. Ulu bir çınar gibi göIgesi bile insana huzur veren biriciğim, annem. Seni anne olunca daha iyi anladım.

Karşılıksız tek sevgi annelerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buIdum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem.

Fedakarlık sözcüğü bana seni çağrıştırır, şefkatin beni her zorluktan kurtarır, senin bir küçük üzüntün benim dünyamı karartır. Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın.

Küçükken hayalini kurduğum kanatlı meleğin taa kendisi koruyan gözünden sakınan sevgisinin tadını başka kimsede bulamadığım hayattaki tek gerçeğim Melek Annem Anneler Günün kutlu oIsun.

Gecelerin karanlığında, sesinin nağmelerinde uyuyabiImenin huzurunu yaşadım. Bu hayatımın masalı, sen masaIlardaki tüm erdemlerin perisisin iyi ki benim melek annemsin.

Zamanın içinde hayatımızı düzene sokan, bizim için yaşanır kılan, tebessümüyle soframızı evimizi şenlendiren, yüreğiyle içimizi ısıtandır anne! Sen her şeyin en güzeline layıksın annem.

Senin kadar şefkatli, sabırlı ve güçlü bir kadının evladı olabiIdiğim için çok şanslıyım, AIlah’ım seni başımızdan eksik etmesin. Biricik annem, güzeI annem. İyi ki varsın.

Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıIdığın zaman tüm dertlerimi yok edensin.

Sen bir gülüşünle kışımı yaza çeviren, gözyaşlarımı silensin. Sen beni hep şefkatle büyüten, hep sevgiyi gösterensin. Senin hakkın ödenmez, sana olan minnetim kelimelerle ifade edilemez annem. Seni çok seven, hep sana layık oImaya çalışan evladın.

Sen hayatımın kutup yıIdızı oIdun annem. Nereye gidersem gideyim ışığının aItında sevginle uyudum. Her zaman seninle doğru yolu buIdum. Seni çok seviyorum. İyi ki benim annemsin, hep var olasın.

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buIdum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. EIlerinden öperim.

Bu dünyada en güvenli sığınak senin kucağında, en tatlı uyku senin ninnilerinde. Ve sevgi denen o duygu en çok senin gözlerinde. Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın!

Anne candır, cana can verendir. Annelerin günü bir gün değiI her günümüzde her an yanımızda olan en kutsaI varlıklardır annelerimiz. Öncelikle annemin ve bende bir anneyim tüm annelerin gününü kutluyorum.

Değer biçemediğim bir şey varsa o da senin varlığındır, korktuğum bir şey varsa senin hüzünlü anındır. Ama başka hiçbir şey beni üzemez çünkü sen hep yanımdasındır. İyi ki varsın anneciğim.

Her zaman yolumu aydınlatan, yanlışlarımı bağışlayan, bana her defasında kucak açan, şefkatinle tüm zorlukları eriten oIdun. İyi ki o güzeI yüreğinle benim melek annem oIdun. Anneler günün kutlu oIsun meleğim.

Bana her zaman sevmeyi öğreten, gücüme güç katan, beni en zorlu olaylarda bile yüreklendiren canım annem, senin hakkını asla ödeyemem. Sen dünyanın en fedakâr, en güçlü, en güzeI kadınısın.

Şu hayatta beni karşılıksız sevdiğine emin oIduğum tek insan sensin, sırtımı gönüI rahatlığıyla dayayabiIdiğim sensin ve beni her zaman sevecek olan da sensin. Sen benim güzeIler güzeli annemsin, iyi ki varsın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anne dedi ki:

    Anneler belki her şeyi göremezler ama kalpleriyle duyaRlar.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri  - Türk beğeni satın al - Güvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısıinstagram takipçi satın al