Gelecekten.Net

‘Arka Sokaklar’ Final Yapmadan Sona Erdi!

‘Arka Sokaklar’ Final Yapmadan Sona Erdi!

17. sezona başlamadan önce Şevket Çoruh’u kaybeden, ödeme konusunda yaşanan sıkıntılar, eski reytinglerin uzağında kalınması ve Türker İnanoğlu’nun rahatsızlığı nedeniyle ekranlara ara verme kararı alan dizi için oyunculara “yeni projelerle görüşebilirsiniz” izni verilmiş, bunun ardından Zafer Ergin (Rıza Baba) sürpriz şekilde diziden ayrılma kararı almıştı.

Ayrılan oyuncular olmadan dizinin devam etme ihtimali olduğu gündeme gelse de usta oyuncunun yeni açıklamasına göre dizi final yapmadan sona erdi:

“Dizinin bir anda bitmesi bizi üzdü ve şaşırttı. Keşke Türker İnanoğlu, hasta olmasaydı, devam etseydik. O da sonuçta yapımcı, kendince bir takım şeyler gördü herhalde, devam etmedi. Hayatımda ilk defa başıma böyle bir şey geldi. Final yapmadan, şak diye bitti. Instagram’dan ‘Sizi özledik’ ve ‘Ne zaman başlayacaksınız?’ diye mesajlar geliyor” diyen Zafer Ergin “Bizim oyuncu olarak insana ve seyirciye saygımız var. Bize de, ‘Kusura bakmayın şunun için bitti’ demeleri lazımdı. Ayıptır. Finalin başka havası vardır. Arkadaşlar, ‘Para almadan final bölümü’ çekelim diyorlar.”

Böylece 31 Temmuz 2006’da ekran hayatına başlayan dizi, 18 Kasım 2022’de yayınlanan 638. bölümüyle ekranlara veda etmiş oldu.

Kaynak : Fav10

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

   Linkler : Şehirler Arası Nakliyat - Adana Evden Eve Nakliyat - Hisse YorumBeylikdüzü psikolog - Psikolog randevu -  Furkan Danacı  -  Güvenilir Takipçi satın almaTürk beğeni satın al -   Kartal Evden Eve Nakliyat - Güvenilir takipçi satın alma - Beylikdüzü Psikolog