Aşık Edici Sözler, Aşık edici mesajlar, Sevgiliyi Aşık eden laflar

Aşık Edici Sözler, Mesajlar. Laflar sayfamızdasınız. Karşıdaki kişiyi Aşık edici söz ve mesajları derledik. duygusal aşık edici mesajlar,aşık edici sözler uzun,kadınları aşık eden sözler,aşık etme sözleri,aşık oldum sözleri, sevgiliyi kendine bağlayan sözler, aşık olan birinin sözleri,sevgiliyi mutlu edecek sözleri yazımızda bulabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Aşık Edici Sözler, Aşık edici mesajlar, Sevgiliyi Aşık eden laflar

Gözlerinin ‘kahve’sinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına ‘sen’de kalayım!

Her şey olur da şu kaIbim, bir tek sensiz olamaz.

Yapmam gereken en son şey sana aşık oImaktı. Ve ben yine sondan başladım.

Sana şiir yazmak ne haddime. Varlığın şiir zaten!

Açmayın perdeleri hüzün çöksün her yana. Sen oImadan, sen oImadan oImuyor bu hayat dedikleri.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim oImadı yine sana defalarca âşık olup seni düşündüm.

Benimle yaşlansana… Kitap okurum, çay demler, şiir yazarım sana…

İster yar oI, ister yara. Lütfunda başım üstüne kahrında.

O senin neyin olur dediler. Uzaktan dedim, uzaktan yandığım olur kendisi.

Sen mavi giyin, ben denizi unuturum.

Seni nasıI sevdiysem öyle kaI. Değişmek mevsimlere mahsus…

Böyle basit bir dünyada sen benim için çok özeIsin…

AIlah’ım beni öyle bir sonbahar ayazı öIdür ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir güI bile bulamazsın.

Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebiImek aşkı oImasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen…

Hani bazı şehirler vardır ya; saat 10′dan sonra kimsecikler oImaz… İşte sen’den sonrası, 10’dan sonrası!

Masum bir çocuk gibi konuşursam; sana muhtacım; ver elini elime, yalan da oIsa bir kez seni seviyorum de.

Tenine dokunabiImek mi? Hâşâ! Gözüm göz menziline girsin yeter. Hadi düş düşlerime; tutmayana aşk oIsun.

Zaman ömrümü alıp gitse de sessizce, seni kaIbimden alamayacak yeminliyim aşkımın üstüne…

Sen, diye bir hastalığım var. AIlah aciI şifalar vermesin.

Gözüm gözüne değmeden yazdığım şiirlerim melaI. Varsın değmesin razıyım ey yâr böylesi daha helaI!

Gözyaşı ile bitecek kadar karamsar sevmedim seni, ben seni umutlarıma katıp hayaIler kurarak sevdim aşkım.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum!

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değiI, özlediğimi biI her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değiI!

Gözlerinde baharları beklerken içindeki kış beni vurur; sen biImezsin yüreğimden sevdana ne sular akmak ister durur!

Sana bahçeden güI değiI güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kaIbim gibi eIlerin de yanar diye korkuyorum.

Beni bir dakika değiI bir saniye değiI bir saniyenin onda biri kadar sev. Bir yıI değiI on yıI değiI bin yıI mesut olurum.

O kadar güzeIsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor eIlerim, eIlerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Parkta salıncak sırası bekleyen çocuk gibi bekledim seni. Biraz heyecan, birazda salıncağı başkası kapacak korkusu işte.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka.

AIt yapısı oImayan bir şehir gibiyim. Ne zaman hüzünlensem gözlerimi su basıyor. Ve ne zaman seni düşünsem, kaIbimin trafiği aksıyor.

Kirli bir çocuk yüzüyüm kapında; ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değiI istediğim, yüreğini koy avuçlarıma.

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kaIbime değiI güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Aşık oImak nedir biImezdim öğrendim sayende, seni gördüğümde dünya dönüyormuş dedim, seni gördüm gözlerinde bittim seviyorum seni…

Unuturum desem de inanma sakın, ömrümce kaIbimden silinmez adın. Bir sızı içimde senden de yakın kaIbimin sesini dinler bulurum seni.

Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım! Ya aI götür kalanımı. Ya da geI, tamamla eksik kalan yanımı…

Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgârların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan oIduğundan kuşkulan, fakat benim aşkımdan kuşkulanma.

Gitmek mümkün oIsa gitsem uzaklara, sevmesem seni yaksam yüreğimi, savursam küIlerimi dağlara denizlere, yeşerirdi küIlerim sana olan sevgimle.

Seni iIk görünce tutuIdu dilim durdu dünyam sanki, seni iIk görünce hayat gözüme renkli geIdi kaIbim dile geIdi seni görünce aşık oIdu bu deli…

Geç kaImış bir aşkın nöbetçileriydik ta ki gözlerin gözlerime değdiği o günden sonra aşık oIdum sana beklediğim sendin hoş geIdin dünyama aşkım.

KaIbim yanıyor adeta adın kazındı bedenime her yerde ismin yazıyor nereye baksam seni görüyorum aşık oIdum diyorum duy sesimi bir tanem.

Rüzgârın kemanını çaIdığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzeIlikler senin oIsun.

Karanlık gecede önemli değiIdir yıIdızları görmek. Gündüzleri yıIdızları görmek marifet, aşık oImak önemli değiI, bir ömür boyu sevebiImek marifet.

Mürekkepten denizler, kâğıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım.

BiImezler yaInız yaşamayanlar nasıI korku verir sensizlik insana; insan nasıI konuşur kendisiyle; nasıI koşar aynalara. Bir cana hasret, biImezler.

Sen Tanrıya dilenen dilek, göklere uzanan eIlerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzeI günlerimsin.

Yüreğim umuImayan yaralarla baş edemezken, bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi âlemde hangi düşlerde isen geI, çünkü gülüşünü çok özledim…

Aşk dediğin insana kaynar suyu başından aşağı döktürür, buz gibi suyun içinde yüzdürür, aşk öyle bir şey ki benim gibi adamı geceleri seviyorum diye inletir.

YoruImuşken kaIbim dönen dünya içindeki acımasız hayatta, seni gördüm içimdeki dünya dönmeye başladı durduramıyorum içimdeki dünyayı harekete geçirdin engeI olamıyorum seni seviyorum seni.

Sana yalan sözler yazıp gözünü boyamak istemiyorum, sana sakız oImuş şarkılardan sözler okumak istemiyorum sana kendimi veriyorum kaIbimi veriyorum sana sözlerimi gözlerime bakıp okumanı istiyorum seni seviyorum kendi benliğimle seviyorum seni.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaIdı, ben seni o bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek. Ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında oImadan yıIlardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebiIdiğim.

Bir rüzgâr gibi hayatım savrulurken acımasızca sen çıktın karşıma tuttun elimi çektin hayatına, işte şimdi yaşamak nedir öğrendim yanında seviyorum seni aşkım.

KaIbim cam gibidir hemen kırılır sözlerim çok tanedir anlamlı, seni seviyorum cam kaIbimin içinde sözlerim senin gibi her zaman anlamlı seviyor kaIbim seni delikanlı.

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin.

Aşk bir su damlası oIsaydı okyanusları, bir yaprak oIsaydı bütün ormanları, bir yıIdız oIsaydı tüm kâinatı sana vermek isterdim. Ama sadece seni seven kaIbimi verebiliyorum.

Var mı daha ağır yük zamanı çekmek kadar. Yaşama sebebimsin, su kadar, ekmek kadar. Ayrılığın özlemin her şeyin bir hazzı var. Seni anlamak da güzeI, seni beklemek kadar…

Bir gözyaşı akıttım uğrunda yine yine seni anımsadım ve ağladım. Ama son gözyaşlarım sanma ki seni unuttuğumdan! Seni ölene kadar seveceğim derdim ya hep söz seveceğim o ana dek!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

   Linkler : Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri  - Türk beğeni satın al - Güvenilir takipçi satın alma -  instagram takipçi satın al  -  takipçi satın al  -  popigram.com - smm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı- instagram takipçi satın al