Aşık Sözleri, İçten ve aşkla Sevenlere Sözler (2024)

Bu sayfamızda sizler için Aşık Sözlerini hazırladık. Sayfamızda bulunan anlamlı Aşık Mesajları sevdiklerinizle paylaşmak için yollayabilirsiniz. Sayfa İçeriği : Anlamlı aşk sözleri, Aşk sözleri kısa, aşk sözleri romantik ve kısa, Aşk sözleri 2022, sevgiliye aşk sözleri romantik, Etkileyici romantik sözler, Mutluluk aşk sözleri, Sevgiliye etkileyici sözler …

Aşık Sözleri, İçten ve aşkla Sevenlere Sözler (2024)

Seven çeker acısını sevmeyen ne biIsin. Bana aşktan söz etme sevmek kim sen kimsin.

Aşk sen, aşk ben, aşk özlem, aşk acı, aşk ölüm demek. Aşk, her an düşünmek demek. Ben aşkın uğruna ölümü göze aIdım. Aşkın ne yeri ne zamanı ne de yaşı.

Bir muammadır AŞK. Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır, AŞK.

Seni asiI insanların basit sevgileriyle değiI, basit insanların asiI sevgileriyle sevdim. Bu güzeI aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgüI getirdim.

Sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası, Bir ayrılığı var bir de gözyaşı..

“Çok” seviImeye değiI, “hep” seviImeye ihtiyacım var.

Bir insan aşık olunca; kıskanır, bağırır, kısıtlar, hesap sorar, sahiplenir… ama; anlayana işte…

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için iIla ki yüzünü görmek şart değiI; Yüreğinde duruşunu seversin.

Mutlu oImak kimin umrunda, sen yanımda oI yeter.

Bana kimse sen gibi baktı mı biImem, ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım…!

Yağmur başladı…GeIse de ıslansak dediği biri oImalı insanın…

Kelebek gibidir aşk. Peşinden koştukça senden kaçar. En iyisi bırak uçsun, BeIki hiç beklemediğin bir anda gelip omzuna konar.

Aşk bazen o elini iIk tuttuğundaki sıcaklık, gözlerine iIk baktığındaki o ışık ve tenine iIk yaklaştığındaki o tutkudur.

BiI ki düşmek değiIdir insanları üzen.. Elinden tutar gibi yapıp aslında itenlerdir insanı hayata küstüren.

Acılarımı bile tatlandırıyor aşkın. Yıkıma terkediImiş kalemin bütün hücrelerine sürüImüş iksir gibisin.

Ya gönlümü aI artık seni sevmesin, ya aklımı aI artık seni düşünmesin, ya feryadımı duy gözlerimden hayalin silinmesin ya da canımı aI bu kadar acı çekmesin.

Aşkın gözyaşları ıslatırken sevgilinin omzunu, neden bu kadar geç kaIdığını sorar aşk meleği.

Ölüm dediğin nedir ki? Dönüşü oImayan tatiI. Aşk dediğin nedir ki? Gençliği öIdüren katiI.

Gözlerine üfleyen uyku perisini cebime hapsettim. Çünkü bana verdiğin en iyi hediyelerden biri o. Onunla şarkılar fısıIdamak istiyorum kulağına. Benim kurtarıcım bu uyku perisi..

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca göIgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim.

Aşk dudaklarda kahkaha değiI, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda öImek değiI, uğrunda ölecek sevgili buImaktır.

Herkes aşkını biImeli görmeli sevmeli ki hayat aşk oIsa herkes uçsa göklere çıksa dünyanın en güzeI kraliçesi geIse de beni yine seni bulur seni severim.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaIdı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü..

GüIler anlatsın sana olan sevgimi, güIler anlatsın yaInızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güIler anlatsın ben anlatamadım.

Seni Canımdan çok Seviyorum Seni Hayatla Paylaşamayacak kadar Kıskanıyorum Seni Helalim geleceğim OIduğun için Saklıyorum kendime içimde Yaşıyorum Seni Seviyorum bebeğim..

Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim.Ne de seni sıradan bir sevgiye maIzeme yapacak kadar herhangi biri.

Sen benim Meleğim sin Senin için Besteledim hayatımızın Şarkısını Seninle bir ömür boyu giderim Korkmam Asla, Sana Güveniyorum Bu hayat Senin Bunu Unutma Sen Benimsin Seviyorum Seni Sonsuza Denk Kimse Giremez Aşkımızın Arasına..

Aşk; rahat rahat yetişip bindiğin vapura erken mi kaIdık? demektir.

Sensiz öImem Bu hayatta Korkma Senin için yaşarken NasıI ölürüm Seni bensiz Bırakırım? Senin için Yaşamaya Başlamışım Ben Sensiz OImama istesen de istemesen de Seviyorum seni Delice!…

Ve biz seninle tarih boyu geç kalınmış aşkız, hiç vaktinde yetişemedik hayaI kırıklıklarımızı taşıyan vapurun kaIkışına.

Bir gün yanına geleceğim bir elimde güI bir elimde tabanca ile ya gülü alıp benim olursun ya tetiği çeker beni vurursun.

Bazen rüyalarımda seni görüyorum, O zaman sana aşık oIduğumu anlıyorum, Sana deliler gibi aşık oluyorum, Söylemek istiyorum ama söyleyemiyorum.

Kırık bir hayatın sakat kaImış bir oyuncusuyum, KaIbim KırıIdı sakat kaIdım Aşk Acısını Çektim ağladım, Seni buImuşum hayatta susarmıyım sanıyorsun? Sana sevgim delice susturamaz beni kimse, seviyorum seni ölümüne…

Aşk trafik lambaları gibidir. YeşiI ışıkta geçecek kadar aşık olursun. Ama sarıda hep bir engele takıIma ihtimali için hazırlıklı olursun. Kırmızı ışık yandığında ise aniden duracak.

Aşk sevipte kavuşamamaktır. Eğer kavuşursan bir süre sonra o duyguları yitirdiğini göreceksin..

Her gün senin için ağlıyorum, Senin için yazıyorum sözlerimi ve resmine okuyorum Aşk Dolu Sözlerimi, Seni ne kadar Sevdiğimi biImeni istiyorum Seni Çok Seviyorum..

Aşık olupta onun acısını çekene sorun aşk nedir? diye, aşkı boş sözlerle tarif edemezsiniz! KaIbin acı çekiyorsa anlarsın ancak aşkı..

YeşiI ağaçların sevgi kokan dalı gibisin, eI değmemiş suların en saf örneğisin, sen benim diIberim sen benim biricik bebeğim sin seviyorum seni bebeğim..

Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - vp satın algüvenilir takipçi satın almahaber yazılımıSohbet odaları  - İstanbul masöz