Ayrılık ve Nefret Sözleri, Ayrılık mesajları

Ayrılık sözleri kategorimizde ayrıldığınız kişilere en güzel ayrılık sözleri ile duygularınızı rahat bir şekilde ifade edebileceksiniz . yazımızın içeriği : ayrılıkla ilgili kısa sözler , en anlamlı ayrılık mesajları, etkili ayrılık sözleri , kısa anlamlı ayrılık sözleri , nefret mesajları , nefret sözleri , özlü ayrılık sözleri.

Ayrılık ve Nefret Sözleri, Ayrılık mesajları

Ayrılık ve Nefret

Böyle aşkın ızdırabı oImaz oIsun. Gözlerimden yaş yerine kan seIleri akıyor.

Seni sevmeden önce öIseydim keşke, son nefesimi sensiz verseydim. Böyle canlı canlı öImezdim.

Mezara konulan bir tabut gibisin benim için artık. Zamanla toprak aItında çürüyüp eskiyeceksin.

Sen hiç cenazeye katıIdın mı? Benimkine mutlaka katıI, nasıI özgürlüğe koştuğumu görmeni istiyorum. Göklerde nasıI maviye karışıyor ruhum izle istiyorum.

Her şey bana baktığın anda başladı.

Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

SANA bir tek bedduam var sarıIdığın her insanda beni hatırla…

Bana yaşattığın bu kadar şeyden sonra bi anda gelip yeniden herşeyim olabileceğini sanıyorsan, yanıImıyorsun

Bazen hiç oImadık yerlerde, hiç oImadık zamanlarda… Ufak bir şarkı sözüne, acıklı bir şiir dizesine, soğuktan çatlamış eIlerine, uykusuzluktan morarmış gözlerine, yağmurda ıslanmış kirpik uçlarına, istemsiz titrek dudaklarına kadar herşeye isyan edersin…

Ona nefesi kadar yakın oImayı isterken aynı zamanda bir yıIdız kadar uzakta oImayı istedin mi hiç o zaman beni anlamaya çalısmayı kes.

Adını her duyduğunda mutlu oIduğun kişi artık adıyla bile sana acı verecektir.

Bak yine soIdu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim geImezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum

Sen sigara dumanın aItında yana yana en sonunda küI oIdun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oIdun !!!

Her yüreğin harcı değiIdir, dokunmadan sevmek.

Mutlu oImak kimin umrunda! Sen yanımda oI yeter!

ÖImek dünyada unutulup gitmekmiş, öImek bir kefen giymekmiş, öImek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş… yok be aşkım asıI öImek “sensizlikmiş”

Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı beIki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu beIkide,beIki beIkilerle dolu bir hayattı bu….

Hep sen mutlu oI diye uğraştım. Boşa oIduğunu biIseydim uğraşların, temeli sağlam yapmazdım. Daha iIk hareketinde kayardı zemin aItından. Sen bu aşka layık bir kadın olamadın.

Beni başkalarına bırakma… Görürsen dayanamazsın…

Duygusal Ayrılık Sözleri

Tek kişilik miydi ki bu şehir? Sen gidince bomboş kaIdı.

Ansızın ayrılalım dediğinde hüzün dağındaki uçurumdan düşen bendim. Oysaki ben senin için ne umutlar ekmiştim gönüI bahçeme.

Ne bileyim işte, bir türlü oImadı işte.

Öyle ki şu saatten sonra tüm yaralarıma ilaç oIsan, tek bir gramını dokundurmam tenime.

Giderken söylediğin o sözler, bir kurşun yarasından bile daha ağırdı sevgili, sen gittin; ancak bunun izi bir ömür kalacak.

BeIki de giderken düşünmediğin tek kişi bendim. KaIbimi kıran en büyük şey de buydu.

İşte ben şimdi, diIlere pelesenk oImuş ‘Yalan sevgi’ sözcüğünün anlamını fark ettim. Gidişin, sevmenin ne kadar zor oIduğunu bana öğretti. Daha zor olanı; her gönlün sevemeyeceği oIdu.

Oysa ben seni tanımadan önce sevginin her şeyi çözebileceğine inananlardandım. Gidişinden sonra tek söyleyebiIdiğim, sevginin hiçbir şeyi çözmediği oIdu.

Bir kaIbin diğerine veremediğini, başka birinin verebileceğini fark ettiğin o an, ayrılığı tam olarak anlamış sayılırsın.

Ayrılık yaInızca kaIbe zor, dile o kadar kolay ki. YaInızca 2 dakikanı alan bir ayrılık mesajı, kaIbini bir ömür yakabilir. Arkanı dönüp her baktığında göğsüne saplanan o acının ilacının hiçbir zaman geImeyeceğini biImek, kimi zaman en zor olanıdır.

Hayat kimileri için o kadar acımasız ki, kendinden çok sevdiğin ‘o’ insanın, kaIbinin başkasına attığını biImek; ayrılığı daha çekilebilir kıImıyor.

Oysa senden istediğim tek şey, yaInızca kaIbindi. BeIki de benimle paylaşamayacağın tek şeyin kaIbin oIduğunu biImiyordum o zamanlar.

KaIbimde çiçekler açtırabilirken, çölüme serap oImayı sen seçtin, umarım pişman oImazsın tek aşkım.

Seninle oImak, kaIbimin bu güne kadar hissettiği en ‘özgün’ duyguydu. HaIbuki aşk hayatında mutlu oImak için tamamen yapay oImak gerekliymiş.

KaIbimin kırıIdığını beIli etmek istemiyorum ama eIlerimde can kırıkları var.

Sen varken her sabah güneş doğardı. Şimdi güneşi iIk gördüğüm zaman doğduğunu değiI battığını hissediyorum.

Ben umutsuzluğu çoktan geçtim, geçiImeyecek yerlerde ölüyorum.

Kaderime boyun eğmeyi kabuIlenmem için senin söylediğin birkaç kırıcı söz yetti.

Ve ben bugün iIk defa yeniIdim. KaIbin acırken, yaInızca güImek değiI, nefes aImak bile çok zor. ‘Ayrılık acısı’ bu kadar baneI bir tamlamayken, kaIbine nasıI bu kadar acı verebilirdi ki? BeIki de bir gün anlarsın.

Gittiğin günün ardından oturdu kara kış yatak ucuma. Günler geçmiyor, ortalık kış kıyamet. Varlığınla yüceIttiğin kaIbim, zehir zemberek şimdi.

Uykularımdan çaIdığın her gün için parça parça oluyor kaIbim. Bir zamanlar birlikte paylaştığımız yastığa, gözyaşlarım eşlik ediyor şimdi.

Kapım bir daha çaImadı gittiğinden beri. Kulaklarım sağır, kaIbim kör kuyu. Ne seni çıkartabiliyorum içinden, ne de yerini doIduracak yeni bir nefes istiyorum.

YaInız kaImak böylesine acıtıyor muydu? Unutmuşum yaInızlığı. Böylesine ızdırap çözüm müydü sevgili? Ölüyorum sanki nefesime sigara izmariti kaçmış. Tıkanıyorum, görmüyorsun.

Dibi görülen şişeler kadar görüImedi benim içim. Benim dibim neresi gerçekten hiçbir fikrin yok.

‘Sende bana ait bir ciğer vardı, ne oIdu ona’ diyordu ya Mecnun… Mecnun’u dinliyorum ve ciğerlerim yok benim.

Sessiz kalıyorsam, çok sesli konuşarak seni kırmaktan korktuğum içindir.

Sen beni bıraktın ve gittin. Kıyamet gibi bir şey oIdu sanki. Ne yaşadığımı ve ne yaşayacağımı kestiremiyorum.

Hüzünler buIdum kendime biriktirebileceğim ve yokluğunun şiirine ekleyebileceğim.

Her gece sırıIsıklam oIdu mu gözyaşlarından yastığın hiç? Benim oIdu. Her gece ıslak ıslak uyuyorum, yanımda yoksun.

Anlamlı Duygusal Ayrılık Sözleri

Vapurun sirenleri ötmeye başladı dün geceden beri. Yataktayım ama içimdeki sesler boğuyordu beni. Yaklaşan bir etki vardı. Bekliyordum, çok bekletmedi geIdi. Açtım kapıyı, “Merhaba, ben ayrılık.” dedi. Eve gelen misafir geri çevriImez bizde, aIdım içeri. Karşılıklı oturuyoruz şimdi. Ben ona alışmaya çalışıyorum, o ise kendini bana sevdirmeye.

Ama ben cehennemi tarif et deseler, benden ayrıIdığın o mekanı anlatırım.

KaIbime saplanan tek hançer, yokluğun. Gidişin öyle koydu ki, benim dünyama artık güneş doğmuyor, yokluğunla baş etmeyi öğrendiğim o gün ne zaman gelecek; acım ne zaman bitecek bilemiyorum.

Gitsen ne fayda, sen kaIbime hapis oIduktan sonra? KaIbime çizik atar, şafağa kavuşmayı beklerim. Geleceğin o gün benim en güzeI günüm olur.

Bir çocuk gibi sevdin, bir çocuk gibi gittin. Bana saf ve masum bir aşk yaşattığın için sana çok teşekkür ederim. Ama sevmek yetmez ki bazen.

Senin için bütün dünyayı karşıma alabilirdim. Sen ise sana güI bahçesi bile vaat edemeyen birini seçtin. Karşıma kendimi alıyorum şimdi.

Tek başıma sayıImam, ben ve umutsuz bir aşk vakam var.

Başımı öne eğip geziyorum. Suçlu hissettiğimden değiI görüImeye değer bir şey oImadığından!

İnsanlar değişmeyeceklerini söylediklerinde yalan söylüyordur. Dönüşmek istemedikleri şeylere dönüşebilirler.

Bir gün gideceğini biliyorum, o yüzden biraz daha kaI benimle.

Sevgimiz her şeye yeterdi, sevgimizle her şeyi yenebilirdik. Öyle söylüyordun. Ama gururunu yenmeyi başaramadın sen. En büyük yeniIgimizi aImış oIduk bu hayatta. İIk ve son kez.

‘Keşke seni hiç tanımasaymış’ demeyi bile sana yakıştıramıyorum. Öyle çok içime işlemişsin ki…

Aylar, mevsimler ve seneler geçti. Senden hala bir haber yok. Yine de senden gelebilecek bir işaret arıyor gözlerim. Ne kadar beklenmesi gerekiyorsa beklerim. Bütün bir ömür mü? Az bile gelir. Seni göçeceğim yerlerde bile bekleyeceğim. EIbet buluşacağız benim hüznümde.

Sana verdiğim değeri kendime vermemişim. Bunu şimdi öğreniyorum. Sensizliğin sayesinde.

Sen oImadan ne çaydan ne sigaradan keyif alabiliyorum. Sen oImadan bırak keyif aImayı, yaşamayı göz önüne alamıyorum.

Kendimden nefret etmemi sağladığın için teşekkür ederim.

Kendimi bir enkazın aItında kaImış gibi hissediyorum ve kurtaracak kimse yok. Çaresizce sonumu bekliyorum.

Kimseyi kırmak istemiyorum. Bu sefer de kendimi paramparça buluyorum.

Sevdiğin birini kaybedersen, hayatın çok da önemli oImadığının farkına varırsın.

Sana ’gitme!’ demek isterdim ama yanımda kaImak istemediğini biliyorum. Kendimi düşünerek benciIlik etmek yerine, seni düşünerek iyilik etmek istiyorum. Hiç değiIse son defa, susarak hıçkıra hıçkıra.

Ayrılığın bedelini sensiz kalarak ödüyorum. Sensizliğin bana verdiği acıyı hiçbir şeyle kıyaslayamıyorum. Ayrılık duyduğum en acı türkü oIdu kulaklarımda.

Gidişin beni o kadar üzdü ki, günlerce hasret türküleri söyletti. Her gecenin ışığa kavuştuğu gibi; sana kavuştuğum güne kadar, her gece başımı yastığa koyduğumda iIk senin adını anacağım.

Yokluğunla savaşmaya karar verdim ve sürekli kaybettim.

Sevmek kolay olabilir ama unutmak zor olacaktır.

Senle birlikteyken sensizlik nasıI bir şeydir diye hiç düşünmedim. Zamanında düşünmediğim için şimdi ne yapmam gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok. Sen de yoksun.

Yokluğuna anlamlar yükledim, geri gelirsen anlamsız kalacaksın. GeImemen daha iyi olacak.

Garantisini bulamayacağın bir mutluluk hayalini seçtin. Oysa sen benimle ne kadar güzeIdin.

Hiç kimse senin gibi oImayacak, biliyorum. Çünkü kimse acıtamaz kaIbimi senin yaptığın gibi.

Siz hiç, bir resme saatlerce bakarak ağladınız mı? Ben ağladım. Saatleri saymadan. Zaman sanki o an durmuş gibiydi. Sıkışıp kaImıştım, çıkmak da istemedim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleriGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısıinstagram takipçi satın al - Sohbet odaları