Başak Burcu Kadını Özellikleri

Astroloji size bir kişi hakkında çok şey söyleyebilir. Örneğin, Başak kadınları hırslı, organize ve sorumluluk sahibidir. Bununla birlikte, aynı zamanda eleştirel, inatçı ve gergindirler. Başak burcuna sahip birine bağlanmadan önce Başak kadını hakkında bilmeniz gereken her şey:

Başak Burcu Kadını Özellikleri

Bir Başak kadını ya size tam olarak ne düşündüğünü söyleyecek ya da susacak.. Dünya tarafından yönetilen Başak kadını temelde rasyoneldir ve düşüncelerini hayal değil, gerçekliğe odaklar. Başak kadını gerçekten güzellik ve zekanın mükemmel karışımıdır. Günlerdir organizasyon becerilerine sahip, son derece gelişmiş özellikleri ve kendini işine adamış bir çalışma etiğinden bahsetmiyoruz bile – tüm bunlar, dünyanın onu pratikte görmesi ve tüm yaratıcılığını ve yeteneklerini iyi bir şekilde kullanması anlamına geliyor. Bakire burcunda tanımlanan bir Başak kadını mütevazı ve çekingen olabilir, ancak kesinlikle iffetli bir kadın değildir.

Başak Kadını Kişilik Özellikleri

Başak, Merkür gezegeni tarafından yönetilen bir dünya işaretidir. Tüm Başak kadınları güvenilirdir. Ne dediklerini kastediyorlar. Bir arkadaşa veya aile üyesine bir söz verirlerse, bu sözü yerine getirecekler. Başkalarını asla hayal kırıklığına uğratmazlar – ya da kendilerini hayal kırıklığına uğratmazlar. Başak kadınlarının kendileri için son derece yüksek standartları vardır. Hak ettiklerinden daha azıyla yetinmeyi reddeden mükemmeliyetçidirler.

Ancak eleştirel yönleri, çevrelerindeki insanlar için de geçerlidir. Başak kadınları gözlemcidir, bu yüzden etraflarındaki küçük ayrıntıları yakalarlar. Birisi bir hata yaparsa, fark edecek ve düzeltmeye çalışacak. Başak kadınları problem çözücüdür. En iyisini kendilerinin bildiklerini düşünürler, bu yüzden her zaman başkalarının işine burnunu sokarlar. Başak kadınları kaba olmaya çalışmıyorlar. Sadece yardım etmeye çalışıyorlar.

Başaklar bakire güzel, tatlı ve zekidir; erkek, kadın veya tek boynuzlu at olsun, önüne çıkan her şeyi baştan çıkarır. Başak kadını çok seçici bir kadındır, doğal bir gözlemcidir ve her şeyi ve her şeyi keskin bir şekilde analiz eder. Son derece analitiktir ve bir kişi veya durum hakkında neyin önemli olmadığını algılama ve onu geliştirmek için çalışma yeteneğine sahiptir. Bunu kişisel algılamayın, Başaklar için bu sadece iyi anlamına gelir. Başak kadını, hayatınızdaki kaos üzerinde sihirli bir değnek sallamakla ve evreninize hassas, ideal bir denge yerleştirmekle yükümlüdür.

Başak Kadınının Kötü Özellikleri
Başak kadınları aşırı düşünür. Mantıklı ve zeki olmaktan gurur duyarlar, bu yüzden kalpleri yerine kafalarıyla hareket ederler. Ne yazık ki, bu onların bir karara varmalarının uzun zaman alabileceği anlamına geliyor. Bir sonuca varmadan önce her açıdan düşünmeleri gerekir. Bir kariyer veya film seçmek söz konusu olduğunda, Başak kadınlarının biraz zamana ihtiyacı olacaktır. Sonunda pişman olacakları bir seçim yapmak istemiyorlar.

Başak kadınları da inanılmaz inatçıdır. Gizlice kendilerinden şüphe duymalarına rağmen, yine de her zaman haklı olduklarına inanırlar. Uzlaşmayı reddettikleri için sürekli tartışmalara girerler. Başaklar işleri kendi yöntemleriyle yapmak isterler çünkü bunun en iyi yol olduğuna inanırlar . Pratik, mantıklı bir burçturlar, bu nedenle her sonucu iyice düşündüklerini varsayarlar. Kendilerine başkalarına güvendiklerinden daha fazla güveniyorlar.

Başak Kadınının İyi Özellikleri
Başak kadınları Merkür gezegeni tarafından yönetilir, bu yüzden iletişim konusunda mükemmeldirler. Esnektirler, ayakları üzerinde akıllıdırlar ve puanlarını her zaman net ve akıllı bir şekilde iletebilirler. Başak kadınları her konuyu tartışabildikleri için kolayca arkadaş olurlar. Her yere uyum sağladıkları için mükemmel işçiler olurlar. Doğru zamanda doğru şeyi söyleyecek kadar akıllılar.

Başak kadınları da pratik ve sabırlıdır. Saatlerce çalışmaktan korkmuyorlar. Başak kadınları hırslıdır, bu yüzden hayallerinden vazgeçmezler. Vazgeçmek onlar için bir seçenek değil. Başarısız olduklarında, yeni bir şeyler öğrenmeleri için bir şanstır. Bir Başak kadını kendine bir hedef belirlerse, bunu gerçekleştirene kadar dinlenmeyecektir. Onu ne kadar strese soksa da devam edecek.

Aşkta Başak Kadını
Başaklar en bağımsız burçlardan biridir. Nazik ve sevgi dolu ortaklar olmalarına rağmen, kalçadan bağlanmak istemezler. Kendileri için bolca zamana ve alana ihtiyaçları olacak. Başaklar bir ilişkide boğulmuş hissetmek istemezler. Bağımsızlıklarını korumak istiyorlar. Bir Başak kadını her zaman sevdiklerine yardım etmeye isteklidir. Ama çok yapışkan biriyle ilişki içinde olmak istemezler.

Başak kadınları asla eşlerine kasıtlı olarak zarar vermezler. Ancak, ilişkilerini de bir öncelik olarak görmeyecekler. Başakların kariyerleri ve hobileri gibi onlar için önemli olan birçok şeyi vardır. Sadece partnerlerine odaklanmak için her şeyden vazgeçmeyecekler. Başakların kendine ait bir hayatı olacak. Zamanlarına saygı duyan ve onlara özgürlük veren bir ortağa ihtiyaçları var. Aksi takdirde, kendilerini geri tuttukları için ilişkiye kızacaklar.

Bir Başak Kadınıyla Çıkmak

Başak kadınlarının yeni birine ısınması biraz zaman alacak. Pratikler, bu yüzden köpek yavrusu sevgisine kapılıp gitmeyecekler. Bu burç çok kolay bağlanmaz. Önce diğer kişiye güvenilebilir olmasını sağlarlar. Bu şekilde, kırık bir kalple bitmeyecekler. Ancak Başak sizi tanır tanımaz duvarlarını tamamen yıkacaktır. Her konuda açık ve dürüst olacaklar. Sessiz olmayacaklar.

Ne yazık ki, Başak kadınları muhtemelen sınırları aşacaklar. Bir şeylerin yanlış olduğunu gördüklerinde yardım etmeye çalışacaklar. Partnerini değiştirmeye çalışmak ilişkide sorunlara neden olabilir. Ancak, partnerlerinin sadece yardım etmeye çalıştıklarını anlaması gerekir. Sevdikleri için en iyisini isterler, bu yüzden müdahale ederler. Eğer umursamıyorlarsa, hiçbir şey söylemezlerdi. Dürüstler çünkü seni seviyorlar.

Başak Kadınına Güvenmek
Başak kadınları güvenilir, güvenilir ve sadıktır. Bir taahhütte bulunduklarında, her kelimeyi kastediyorlar. Uzun süreli ilişkileri tercih ederler, bu yüzden asla eşlerini aldatmazlar veya onları birdenbire terk etmezler. İlişkide bir sorun varsa, bunu gündeme getirecekler. Basitler, bu yüzden onları rahatsız eden her şeyi geri almayacaklar. Nerede durduklarını ve herhangi bir değişiklik olup olmadığını size bildireceklerdir.

Ancak, bir Başak’a aşık olursanız, onların aşırı düşünenler olduğunu hatırlamanız gerekir. İlişkide bir sorun olduğunu hissederlerse, onu analiz edecekler. Dün onları sevdiğinizi söylemenize rağmen, bugün onlardan ayrılacağınızı varsayabilirler. Sarmal yapmamaları için onlarla açık iletişim kurmanız gerekir. Her zaman nasıl hissettiğinizi bildiklerinden emin olun. Hala arandıklarına dair güvence vermekten çekinmeyin.

Başak Kadınını Anlamak
Bir Başak kadını konuşurken, dinlediğinizden emin olun. Ağzından çıkan her söz gerçektir, bu yüzden tek yapman gereken dikkat etmek. Başaklar karışık sinyaller göndermeyecek veya akıl oyunları oynamayacaktır. Küçük beyaz yalanlar da söylemeyecekler. Duyması zor olsa bile sana gerçeği söyleyecekler. Nasıl hissettikleri hakkında bir sorunuz varsa, her zaman sorabilirsiniz. Özgür oldukları sürece, her zaman konuşmaya isteklidirler.

Günün sonunda Başak kadınları takdir edilmek ister. Kariyerleri ve ilişkileri ile kıçlarını yırtıyorlar ve bunun için tanınmak istiyorlar. Mutlu olmak için büyük romantik jestlere ihtiyaçları yok. Tek istedikleri ilgi ve şefkat. Bir Başak kadını, sıkı çalışmasının karşılığını verdiğini bilmelidir. Göz ardı edilmek, ihmal edilmek veya saygısızlık edilmek istemiyor. Eğer ona kendini kötü hissettirirsen, o zaman ilişki yakında sona erecektir.

Başak Kadınının Sevdiği ve Sevmediği
Başak kadınları ev kadınıdır. Sosyal kelebekler olmalarına rağmen, en çok yalnız olduklarında mutlu olurlar. Bütün günü yemek pişirmeyi temizleyerek geçirebilirler ve mutlu olurlardı. Başak kadınlarının heyecan verici, spontane bir hayat yaşamasına gerek yoktur. Dürtüsel bir işaret değiller. Bu nedenle Başak burcunun Koç gibi ateş burçlarıyla uyumu düşüktür. Tutarlılığı ve rutini severler. Ani kararlar vermek onların yapabilecekleri bir şey değil. Bu yüzden son dakika planlarından nefret ederler.

Başak kadınları dağınıklığa dayanamaz. Bir pislik gördüklerinde, temizlemeleri gerekir. Düzensiz insanların etrafında olmak, her şeyi düzeltme ihtiyacını tetikler. Onu çözmenin yollarını ortaya koymadan bir sorunu göremeyecekler. Bu, bazı insanları rahatsız edebilse de, onların doğasında var. Başakların tek istediği herkesle ilgilenmek. Her seferinde bir kişi dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeyi umuyorlar. Ellerinden geldiğince yardımcı olacaklar.

Başak Kadını Davranışı
Başak kadınları çok eleştirel ve yargılayıcı oldukları için ilk başta korkutucu gelirler. Bununla birlikte, derinlerde, Başaklar nazik, sevecen ve destekleyicidir. Arkadaşlarına ve ailelerine yardım etmek için her şeyi yapacaklardır. Başak kadını, sevdiklerini hayallerinin peşinden koşmaya teşvik edecek. Başkalarını mümkün olan en iyi benlikleri olmaya zorlayacaklardır.

Erkek ya da kadın olsun, diğerleri mantıksız davrandığında Başaklar hüsrana uğrayacaktır. Bir karar vermeden önce her durumu düşünürler, bu yüzden daha dürtüsel işaretler sinirlerini bozar. Başkalarının nasıl bu kadar dikkatsiz davranabildiğini anlamıyorlar. Ancak herkesle anlaşabilirler. Onlara saygı gösterildiği sürece, iyiliğin karşılığını verirler. Kimsenin onlara kredi verdiğinden çok daha iyiler.

Başak Kadınının Diğer Burçlarla Uyumluluğu

Kadın Başak, oldukça zeki bir bireydir. Uyumluluğu, kim olduğunu takdir eden ve sunduğu her şey için onu sevecek olan işaretlerle. Boğa ve Akrep en büyük uyumluluğa sahip olarak görülüyor. Bu işaretlerin her biri, farklı şekillerde de olsa ihtiyaçlarını belirtir.
Boğa romantiktir. Bu alanda Başak burcunun ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Kadın Başak ayrıca erkek Akrep ile son derece yüksek uyumluluğa sahiptir. Başkalarını şok edebilirken, bu kombinasyonun başlangıçta beklediğinizden daha fazla ortak noktası var. Evlilikler sıkıcı olmaktan başka bir şey olurdu.

Erkek ya da kadın, Aslan, Koç ve Balık, Başak’ın bir ilişki içinde olması için en kötü işaretler olacaktır. Bu işaretler arasında sadece çok az uyumluluk değil, aynı zamanda Başak’ın bir eşte aradığının tam tersi olan özellikler de vardır. Aslan gösterişlidir ve çoğu zaman Başak’ın saklı eğilimini aşamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - vp satın algüvenilir takipçi satın almahaber yazılımıSohbet odaları  - İstanbul masöz