Cemal Can Canseven kimdir?

Cemal Can Canseven kimdir, Acun Medyanın hazırlayıp TV 8 kanalı 2020de yayına giren , Survivor 2020 Ünlüler Gönüller yarışmasında, gönüllüler grubunda yarışmacı olarak yer alan Cemal Can Canseven Kimdir?

  • 30 Haziran 2020
  • 653 kez görüntülendi.

CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

1995 yılında dünyaya gelen Cemal Can İzmir’de doğup büyüdü ancak aslen Rizeli. Yeditepe Üniversitesi’nden mezun olan Cemal Can Canseven, birlikte videolar çektiği Danla Biliç’le üniversite yıllarından tanışıyor. Bir videoda sporcu geçmişinin olduğunu ifade eden Cemal Can Canseven aynı zamanda DJ’lik yapıyor.

 Adı Soyadı: Cemal Can Canseven  
Doğum Tarihi: 25.05.1995 (25 yaşında) 
Doğum Yeri: İzmir
Nereli: Selanik Göçmeni  
Burcu: İkizler  
Kilosu: 82 Kg 
Boyu: 1.86 Cm
Göz Rengi: Yeşil
Saç Rengi: Açık Kahverengi 
Eğitim Durumu: Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı İletişim Bölümü
Evlimi:  
Eşi:
Sevgilisi:  
Meslek: DJ Influencer, YouTuber
instagram Hesabı: @cemalcancanseven
Twitter Hesabı: @CansevenCemal  
Facebook Hesabı: 
YouTube: Cemal Can Canseven
YouTube kanalında paylaştığı email adresi: can@socialand.com.tr

Cemal Can Canseven Biyografisi
 
Çok yönlülüğü ve renkli kişiliği ile tanınan ve Survivor 2020 Ünlüler- Gönüllüler yarışmasında gönüllüler grubunda yarışmacı olan Cemal Can Canseven Kimdir? Cemal Can Canseven kaç yaşında? Cemal Can Canseven aslen nereli? Cemal Can Canseven eğitimi, çalışmaları, kariyeri gibi merak edilen birçok sorunun cevabını sizler için araştırdık.  

25 Mayıs 1995 (25 yaşında) tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Cemal Can Canseven doğma büyüme İzmirli olsa da annesi tarafından aslen Rize, baba tarafından ise aslen Selanik Göçmenidir.
 

Cemal Can Canseven Liseye kadar olan eğitimini İzmir’de tamamlamış, İstanbul’a üniversiteyi okumak için gelmiş ve çalışarak Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı İletişim Bölümünü kazanarak eğitim hayatını sürdürmüştür.

Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir başka ünlü isim olan fenomen Danla Biliç ile de çok yakın arkadaş olan Cemal Can Canseven, fenomen YouTuber Danla Biliç ile üniversite yıllarında tanışmıştır. Sosyal medya hesaplarında ikilinin birlikte paylaştıkları resimler bulunmaktadır. Ayrıca 17 Aralık 2019 yılında açtığı Youtube video sitesinde çektikleri videoları da takipçileri ile paylaşmışlardır. YouTuber kanalında paylaştığı videoda aktif bir spor geçmişi olduğunu sıkça dile getiren Cemal Can Canseven tüm bunların dışında DJ kimliği ile de takipçileri tarafından tanınmaktadır. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır. Cemal Can Canseven 10 yaşından 14 yaşına kadar Fenerbahçe takımında futbol geçmişi olduğunu belirtmiştir. Kendi adına aktif olarak kullandığı Youtube kanalının 116 bin takipçi bulunmaktadır. Ayrıca yine aktif olarak kullandığı instagram hesabında da 2.7 milyon civarında takipçisi var .

Son olarak Survivor 2020 yarışmasının gönüllüler grubundaki yarışmacıları arasında yer alan Canseven uzun boyu, düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile de tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.  Ayrıca hakkında bilinmesi gereken birkaç detayda Cemal Can Canseven alerjisi olduğu için parfüm kullanmıyor olması aynı zamanda kedi-köpek alerjisi de bulunmaktadır.

Kaynak: https://sendeyim.net/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Acun dedi ki:

    survivor çok yaşasınnn

BİR YORUM YAZ

   Linkler : Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri  - Türk beğeni satın al - Güvenilir takipçi satın alma -  instagram takipçi satın al  -  takipçi satın al  -  popigram.com - smm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı- instagram takipçi satın al