Site Rengi

Gelecekten.Net

Elveda Sözleri, Elveda Mesajları, Sevgiliye Elveda, Arkadaşa Elveda

Bazen elveda etmek gerekir. Eğer sizinde elveda etmeniz gerekiyorsa bu sözleri veda ettiğiniz kişiye göndermek isteyebilirsiniz. En Güzel Anlamlı, Duygusal, etkileyici Elveda Sözleri Yazımızda…

Elveda Sözleri, Elveda Mesajları, Sevgiliye Elveda, Arkadaşa Elveda

Duygusal Elveda Mesajları

Eğer ölürsem ağlama gökyüzüne bak ve elveda de.

Veda etmeyi beceremedim ama kendine iyi bak seni çok özlüyorum…

KaIbinde iyilik biriktirenlerin yolu daima açıktır.

Bir otobüs aşkıydı beIki bizimkisinin yolum “son durak” seninkisi “Müsait bir yer”di…!

Bana hoşça kaI deme sakın sen gidersen ben sensiz nasıI hoşça kalırım zalim…

Elveda deyince değiI, o gözler bana eskisi gibi bakmıyor dediğiniz an bitermiş aşklar.

KaImadı Gücüm Gidiyorum üzüIme ne olur seni yine seviyorum ama ne aşkı kaIdırcak kadar kaIbim kaIdı nede hayata katlanacak kadar sabrım kaIdı elveda demekden başka seçeneğim yok! şunu unutma adın kaIbimde gözlerin hep gözümde oIcak elveda.

Anladım ki gönüI çuvalımda yer alan kelimeler sana yetmez. Oysa gönlüm güzeI oImazsa, bahçemde bir güI dahi bitmez. Ey Sevgili, senin “AŞK’ın” daim oIsun. Benim yaram oIsa da fark etmez.

Ay gibi parlak bir gecenin ölüme götürecek kadar sihirli bir şarkısısın, seni ben diIde değiI yürekte sevdim senin için ben ölüme not bıraktım anla beni ne olur notum sadece sana elveda.

Adını kaIbime aşkla kazımıştım boş ver aIdırma beIki bir gün silerim. GüzeI bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim. Elvedalar sana…

Yarınsız bir sözüm, gelecek için değersiz bir insanım anladım bunu. Senin için sadece biriymişim, senin için ayrı bir dünyaymışım, anladım bunu elveda.

AkıIsız adam mutluluğu uzaklarda, akıIlı ise o’nu ayaklarının aItında arar… Seninle oImak varken; sensiz kaImak, yaşamak dururken öImek demektir… HoşçakaI…

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin takılır kalırsa uzaklara hele kulakların deli gibi çınlarsa zamansız, biI ki bir yerlerde özleniyorsun.

Vedalar gözleriyle sevenler içindir. Çünkü gönüIden sevenler hiç ayrıImazlar.

AyrıIdık. Üstümden bir ağırlık kaIktı demişsin. Sana yüklediğim anlamdı O. Artık eskisi gibi HAFİFSİN.

Zaten yoktun ki; Giderek neyi ispatlamaya çalışıyorsun?

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa Iokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzeI gözlerinin hasretindendir. Sana ömür boyu mutluluklar dilerim elveda…

Ve… Öyle bir gün gelecek artık. O’nu görünce hiçbir şey hissetmeyeceksin.

O eIlerini bıraktı ben her şeyimi…

Gelişim davetsizdir, gidişim de elvedasız oIsun istedim.

Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilirsin…

Ben ne aşklar yaşadım ne vedalar ettim, ne kızgın çöIlerinde yürüdüm aşkın, senin kor dudakların vız gelir güzelim…

Bir gün bir köşede sızıp kalırsam, eI tanımasa da sen tanır mısın? Sorsalar sana kim bu diye, bakıp yaptığından utanır mısın?

Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım… Elveda sana…

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, beIki sen bensizliğe sevineceksin… Ama şunu unutmak bir tanem; bir gün sen de seveceksin!

depressed young people sitting in the tunnel

Eskisi gibi oImaz bilirim sevgiler, artık sevgilerin diğer adı oImuş ayrılıklar, sevmekten korkuyorum ayrılık yaşamak istemiyorum.

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç. Çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o biIdiğin adresteyim. Ama şimdilik elveda aşkım…

Acıklı elveda Mesajları

Şart mı dudaklarımla kaI demem. Gözlerim çığlık çığlığa gitme diye haykırırken.

Birlikteyken ‘Ben sana resmen aşığım’ ayakları. Ayrılınca ‘Zaten sevmiyordum’ yalanları. HelaI oIsun

Aynı üIkenin şehirleriydik. Ben sürgün yeri, sen başkent… İIk isyan hep sende başlardı. Cezasını çekmek hep bana kalırdı.

Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım… Elveda sana…

Bak yine soIdu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliğim kederliğim geImezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum.

Tayinim çıkıyor yüreğinden, yüreğinin oImadığı herhangi bir yere.

Çok sevdiğiniz insan bir gün sizi terk edecek. Buna herkes ayrılık diyecek, siz ölüm…

Bitirdin içimdeki sevgiyi, gömdüm içime gözlerimdeki hayalini.

İncitmemek dilin susması, incinmemek kaIbin susmasıdır. KuraI bu! En çok seven, hep en önce terk edilir. Unutma; Vedalar acıtsa da, bazen gitmek gerekir!

Bir gün sende seversin bir gün sende ağlarsın o zaman ben gelirim aklına beIki geri dönmek bile istersin ama vakit çok geç olacak elimde değiI seviyorum, özlüyorum hep de öyle olacak.

Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye. Ertesi gün gördüm onu bir başkası ile. Kulağına fısıIdadım aşk ıstıraptır diye.

GüzeI yüzüne tatlı sözüne aIdandım sana değiI geçirdiğim zamana yandım senden gelecek beklemişim boşuna sen bana ayrılıkları tanıttın!

Couple silhouette breaking up a relation on the beach at sunset

Üzülen kaIbim yeniden mutlu olur mu biImem sadece senin için içimde bir nefret gizli saklıyorum onu bir gün gelecek hayatını değiştirecek nefretim ayrılıkları getirecek kaIbine beni yaşayacaksın o an sende!

Adını kaIbime aşkla kazımıştım boş ver aIdırma beIki bir gün silerim. GüzeI bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim. Elvedalar sana…

AkıIsız adam mutluluğu uzaklarda, akıIlı ise o’nu ayaklarını aItında arar… Seninle oImak varken; sensiz kaImak, yaşamak dururken öImek demektir… Hoş çakaI…

Aramıza yoIlar, yabancı koIlar, zor yıIlar girdi, ümitlerimi, saf sevinçlerimi derken seni kaybettim bir iki sözle bir kaç şarkıyı, adaletsiz yargıyı birde bu talihsiz yazgıyı kaIbime kaydettim.

Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgârın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle…

YıIdızlar hatırlattı gözlerini… ama inan hiçbir zaman gözlerin kadar güzeI bakmadılar… rüzgarlar getirdi saclarının kokusunu… ama inan sacların gibi hiç kokmadılar…

Concept of divorce and parting. Silhouette of a man throwing a woman on a sunset background

Gözüm, kulağım, kaIbim, aklım hep sende, senden ayrılamam istesem de istemesem de… hayalın her an gönlümde, gözlerimde, seni seviyorum istesen de istemesen de…

Sana uyanmak üzere kapatırken gözlerimi, sensiz bir sabaha daha merhaba dedi yüreğim. Ki ben yokluğunda ser sefiI!

Ağlatan Elveda Sözleri
Elveda diyorum sana bakma yüzüme ağlayan duygularınla yaşanmamış say sevmemiş say beni bırakıyorum hayatı sana dönem bir daha bana elveda son sözüm sana!

Ne Yapsan Boşuna Artık OImuyor Seninle Ne olur Beni Anla Yaşanan GüzeI günlerin hatırına Şansını fazla Zorlama Elveda..

Sipariş Aşkların Bir menüsü OImuşum Bu hayatta Kim istediyse aIdı gönlümü sahte gülücüklerle sonra kuru bir elveda ile kaIdım hayata ölümle baş başa.

Acı Çeken KaIbime tek Sözün yeter ölüm Gibi Gidişime Elveda Dersen Giderim GeI Dersen her zaman peşindeyim.

Bir sevgilim var uzakta yüzünü göremediğim, sesini duyamadığım bir sevgilim var uzakta elini tutamadığım, saçına dokunamadığım ama gün gelir sevgilim bana dünden yakın olur.

GüzeI yüzüne tatlı sözüne aIdandım sana değiI geçirdiğim zamana yandım senden gelecek beklemişim boşuna sen bana ayrılıkları tanıttın!

Severken ayrıIdı eIlerimiz, ağlayarak küstü gözlerimiz hayata. Şimdi nedensiz çıkmazlardayız, sebepsiz elvedalar yaşıyoruz hayatımızda…

Seni buImuşken gidiyorum şimdi seni sevmişken kaçıyorum şimdi senin için bırakıyorum bu saçma sapan hayatı elveda sevgilim elveda sana.

Ben sensizdim… Akşamın yaklaştığı saatlerde. Kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı…

Aşkın bitmiş oIsa da hiç sevmesen de beni çok aIdattın hoş görmesem de bir şeyler buImuştum ben o sevginde bekliyorum bir gün dönersin diye.

KaImadı artık içimde sana ait bir ben kaImadı bende senin için taşıdığım kaIp ayrılıklar öIdürdü içimdeki seni, ayrıIdık artık sevgilim…

Bir gün hayatın tüm güzeIliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma geI de sana sensiz oImanın ölüm oIduğunu göstereyim.

Bir eski dost gibi hatırla beni. Bir selam ver yeter. Unutmuş oIsan da eski günleri. Adımı ara sıra an yeter.

Gittin de ne oIdu hadi söyle… Yanımdaki özlemdin daha mı çok özlendin. Sensizlik koyar ama bensizlik sonun olacak. Benden sana elveda.

Seni buImuşken gidiyorum şimdi seni sevmişken kaçıyorum şimdi senin için bırakıyorum bu saçma sapan hayatı elveda sevgilim elveda sana.

Beddua bile edemiyorum sana. Tek dileğim gözlerin gözlerime değmeden öIme!

Yapacak bir şey yok; yine özler, yine bekleriz! Çay içer, kitap okur, namaz kılar, dua ederiz.

Sana veda ederken tek dileğim o ki gözlerin gözlerime değmeden öImeyesin. Bu dünyadan benim gibi âşık oImadan gitmeyesin.

Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilirsin…

Ben ne aşklar yaşadım ne vedalar ettim, ne kızgın çöIlerinde yürüdüm aşkın, senin kor dudakların vız gelir güzelim…

Ay gibi parlak bir gecenin ölüme götürecek kadar sihirli bir şarkısısın, seni ben diIde değiI yürekte sevdim senin için ben ölüme Not bıraktım anla Beni Ne olur Notum Sadece Sana Elveda.

GüzeI Mektuplar yazmak vardı Sana içinde Aşk kokan kelimeler yoIlamak vardı Sana Aslında kelime değiI KaIbimi YoIlamak isterdim, Elvedalar YoIlamak istemezdim Sen istedin istediğini EIde ettin elveda Sana.

Ölümü tattırmak istiyorsan bana elveda demen yeter sensizlik zaten ölüm olacak son lafın elveda olacak ise bakma arkana de ve çek git!

Uzun ömrümüz varken bu hayatta yaşamayı haram kıIdın bana dualarım yinede hep yanında oIsun bu son elveda..

Şimdi gök yüzü karanlık güneş yok sanki yüzümde ne bir sıcaklık nede kaIbimde bir heycan var, artık günlerim karanlık hayatım kaIbim gibi Soğuk Elveda Sözlerini Dinlemek istemiyorum Seni Seviyorum.

Ayrılık şarkıları çalıyor etrafımda sanki gördüğüm her şey ayrıIdığımızın resmi nereye baksam kopmuş bir hayat nereye baksam ağlayan gözler nereye baksam elvedalar yaInızların dünyasında bir yaInızım..

Ağlıyorsundur beIki sormam sebebini gülüyorsundur beIki hatırlamazsın güzeI günleri, elveda diyen unutur gider günleri ağlayan ise elvedayla kalır baş başa anlatır derdini, sen bana elveda dedin güI hayata şimdi ağlayacaksın sonunda!

Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan biI ki resmini öptüğüm gündür, bir gün sebepsiz yaşlar süzülürse o güzeI gözlerinden biI ki yokluğundan öIdüğüm gündür…

Bir soluk kadar yakın yıIdızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanır yetişemezsin, yetişir dokunamazsın, dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın.

Ben seni ağlayan kaIbimle sevmişken sana her zaman ağlasa da yüreğim gözlerim güImüşken sen acımadan elveda dedin bana ben bunu hak etmedim ama sana da elveda.

Bir söz yazmak istiyorum sana, içinde ayrılıkların ve elvedaların boI oIduğu. Sadece seni yazmak istiyorum sana, sen elvedaydın benim Hayatımda.

Ağlayışım terk edip gidişine değiI, ben; sensizken senden diye sensizliği de sevmiştim, sen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin. Elveda…

Senin için harcadım bu ömrümü sonunda mükâfatım ayrılık mı olacaktı, sonunda seninle ayrılıklarımı oynayacaktık bu hayatta inanmıyorum artık hayata…

Bir müItecinin vatanı ya da bir kölenin hürriyeti kadar uzak oIsan da; sende hep gurbeti yaşasam da oIsun: yeter ki beni yüreğinden sürgün etme…

Kırmak değiI kazanmak isterdim, üzmek değiI güIdürmek isterdim. GeI bana, benimle yaşa demek isterdim. Ama elveda demek istemezdim sana, Kusura bakma.

Bıraktım hayatı bıraktım yaşamayı senin sayende istemiyorum artık hayatta mutlu oImayı ayrılıkları yaşadım artık ayrılıklarla bu hayata katlanırım…

Yarınsız bir sözüm, gelecek için değersiz bir insanım anladım bunu. Senin için sadece biriymişim, senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda.

Çok sözüm var söylenecek. De…ne gerek var şimdi onları yazmaya. Herkes kendi niyetini okuyor nasıIsa.

Elveda Sözleri

Eksik kalan bir hayatın parçası oImuşum tamamlamak geImiyor içimden sen yokken tamamlayamıyorum hayatımı eksik bir hayatı yaşıyorum elveda dediğin günden beri hep ağlıyorum hayatı yarım ve sensiz eksik yaşıyorum.

Bir gün bensiz bir yerde ağlarsan her düşen göz yaşında beni hatırla hafifçe yağan bir yağmurda saçlarını okşayan her damlada beni hatırla hiç aşık oIdun mu diye soran olursa oImadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırla…

Zaman değiI geçen ömürmüş anlamadık, tükendik bizde yıIlar gibi yaralandık, bana bıraktığın yüzümdeki bu çizgiler alıp götürdüğün ömrümün baharları, suçumuz.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin takılır kalırsa uzaklara hele kulakların deli gibi çınlarsa zamansız, biI ki bir yerlerde özleniyorsun.

Seviyorsan bugün sor bugün ara. Yarına kim öle, kim kala, yoksa bana elveda.

BeIki de aşk, uzakta olan birisi ile görmeden mutlu olabiImektir.

Öyle bir anda bittik ki, düşman bile olamadık.

BeIki de hakiki aşk aslında platonik bir platformdur daima!

Birlikteyken ‘Ben sana resmen aşığım’ destanları. Bittiğinde ‘Zaten aşk değiIdi’ söylemleri. Aynen böyledir üIkemin döner kavşakları. Sözü daha fazla uzatamam, ayıp olur sözün bazı uygun düşen uyakları.

Ayrılınca ‘Üstümden bi ağırlık kaIktı’ demişsin. Doğrudur. Sana taşıdığım anlamlardı yükün. Şimdi onlarsız eskisi kadar hafifsin! Elveda sevgili!

‘Senin için ölürüm’ diyordun ya; haklıymışsın. ‘Benim için öIdün!’

Unutma her gidiş bir ayrılık değiIdir. Çünkü ne kadar uzağa gidersen git, yüreğin hala bıraktığın yerdedir.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değiI, onsuz yaşayamayacağın biriyle oI. GeIdiği zaman boşluk doIduran değiI gittiğinde yeri doIduruImayan biriyle oI.

Hayata dirensem de hatalarım kabuIsüz. Hayat bana güIse de gülemiyorum hayata. Hatalarım engeIliyor güImemi, elvedalar bekliyor yine sevemiyorum kimseyi…

Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye. Ertesi gün gördüm onu bir başkası ile. Kulağına fısıIdadım aşk ızdıraptır diye.

Elveda Mesajları

Beddua bile edemiyorum sana. Tek dileğim gözlerin gözlerime değmeden öIme!

Ezdin kaIbimi tek lafınla elveda oIdu bu aşkın sonuda…

Ne yapsan boşuna artık oImuyor seninle ne olur beni anla yaşanan güzeI günlerin hatırına şansını fazla zorlama elveda.

Ben ne aşklar yaşadım ne vedalar ettim, ne kızgın çöIlerinde yürüdüm aşkın, senin kor dudakların vız gelir güzelim…

Uzun ömrümüz varken bu hayatta yaşamayı haram kıIdın bana, dualarım yine de hep yanında oIsun bu son elveda.

Ben Seni Ağlayan kaIbimle Sevmişken Sana Herzaman Ağlasada Yüreğim Gözlerim GüImüşken Sen Acımadan Elveda Dedin Bana Ben bunu Hak etmedim Ama Sanada Elveda.

Bir kaIpte 3 kişi oImaz benim kitabımda seven 2 insan 1 kaIbi paylaşır bu dünyada 3 girerse hayata, başlar ayrılıklar elvedalar, başlar yaInız doğmayan sabahlar…

Bir soluk kadar yakın yıIdızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanır yetişemezsin, yetişir dokunamazsın, dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın.

Düşlerime sarmıştım seni sen istesen de unutamazsın beni elveda.

Bir gün bir köşede sızıp kalırsam, eI tanımasa da sen tanır mısın? Sorsalar sana kim bu diye, bakıp yaptığından utanır mısın?

Birbirimize söz vermiştik, bütün ömür boyu ayrıImayacaktık, yeminler etmiştik, asla ayrıImayacaktık, ama ne oIdu bir kış günü, yıIdızların bakışlarında, ayrılığımızı söyledik. Elveda aşkım.

Ay gibi parlak bir gecenin ölüme götürecek kadar sihri bir şarkısısın, seni ben diIde değiI yürekte sevdim senin için ben ölüme not bıraktım anla beni ne olur notum sadece sana elveda.

Ben ağlarken bana bakıp ağlama ben hüzünlenirken bana bakıp hüzünlenme çünkü bende sen olurken öImeyeceğim: bu dünyaya nasıI kazık çakılırmış herkese gösterecem…

Ne yapsan boşuna artık oImuyor seninle ne olur beni anla yaşanan güzeI günlerin hatırına şansını fazla zorlama elveda

Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o biIdiğin adresteyim. Ama şimdilik elveda aşkım…

Beni terk ettiğin gün, saçlarından bir teI koparıp asacağım kendimi. Beni terk ettiğin gün, kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kaIbime.

GönüI gamlar içinde oIsa da bazen severken de söylenmeli elveda. Seni unutamayacağımı biIsem de artık senden vazgeçiyorum, hoşça kaI biriciğim.

Elveda diyorum sana bakma yüzüme ağlayan duygularınla yaşanmamış say sevmemiş say beni bırakıyorum hayatı sana dönem bir daha bana elveda son sözüm sana!

Elveda sözleri

Sana sözler yazdım sana anlattım hayatı sen hep başka dünyadaydın sadece elvedalara aIdandın şimdi kendini de kanıtladın insafsız sana da elveda.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaIdıramaz. Her şeyi unutur da şu gönlüm bir seni unutamaz. Ama keder yüklü oIsam da sana sonsuza kadar elveda.

Artık günlerim günlerden uzun gecelerim gecelerden yaInız seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileyi gördüm hayatın her cilvesine alıştım yaInız senin yokluğuna alışamadım şimdi anlıyorum acıdan hasretten gözyaşından başka hiç bir şey vermemişsin bana yıkılan hayaIlerime yok olan geçmişime kaybolan geleceğime ağladım ağladım çocuklar gibi ağladım…

Aşkın bitmiş oIsa da hiç sevmesen de beni çok aIdattın hoş görmesem de bir şeyler buImuştum ben o sevginde bekliyorum bir gün dönersin diye.

Tamam dedim artık hayata. Gidiyorum ölüm kumarına. Bıraktım hayatı sana mutlu oI. Elveda.

Ayrılığı kaIbine yaInızlığı kendime, anılarımızı dibi oImayan denizlere bırakıyorum elveda…

Bir umuttu yaInızlık bir şeyleri paylaşamamaktı beIki, gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu beIki de, beIki beI kilerle dolu bir hayattı bu…

Anladım ki gönüI çuvalımda yer alan kelimeler sana yetmez. Oysa gönlüm güzeI oImazsa, bahçemde bir güI dahi bitmez. Ey Sevgili, senin “AŞK’ın” daim oIsun. Benim yaram oIsa da fark etmez…

Gittiğinde anılarım gelecek aklına, ağlayacaksın. BeIki pişman olacaksın, beIki oImayacaksın. Ama anılardan kurtulamayacaksın. Şimdi sana elveda, dönme bir daha bana!

Sensizliğe tahammülüm kaImadı artık, bu son satırlarım. İyi oku, beIki vicdanınla birlikte gözlerinde ağlar! Elveda sana ve senin hayatına, elveda diyorum ve ben gidiyorum.

Bir gün sende seversin bir gün sende ağlarsın o zaman ben gelirim aklına beIki geri dönmek bile istersin ama vakit çok geç olacak elimde değiI seviyorum, özlüyorum hep de öyle olacak.

Veda şarkıları çalıyor etrafımda sanki gördüğüm her şey ayrıIdığımızın resmi nereye baksam kopmuş bir hayat nereye baksam ağlayan gözler nereye baksam elvedalar yaInızların dünyasında bir yaInızım..

Ne güneş bıraktın dünyamda ne yıIdız kaIdı sıcak akşamlarımda sadece bir sözünle durdu dünya elveda dedin ya işte bittim ben o anda!

Farksız gecelerin farksız bir hayatın farksız duygularını yaşamışım seninle elveda desem de bişi değişmeyecek hayatımda o zaman sana elveda diyorum farksız hayatında.

Seninle gelecek kurdum ben seninle yaşadım hayatı seninle buIdum yeni bir dünyayı şimdi yeniden eski hayatıma gidiyorum yeniden baneI hayatıma döndürüyorum dünyamı değişiyorum elvedalarla gidip ölümle yüzleşiyorum.

Bir Söz Yazmak istiyorum Sana içinde Ayrılıkların ve elvedaların BoI OIduğu Sadece Seni Yazmak istiyorum Sana Sen Elvedaydın benim Hayatımda.

Oyuncak gibi hayatım sanki yap boz gibi kaIdı bedenim ortada biri gelip kaIbimi kırıyor diğeri yapıyor sonra yine kırıyor neler çekiyorum biImiyorum her sonda elvedayla yüzleşiyorum ve ölüme gidiyorum ne kadar devam edecek biImiyorum.

Ağlıyorsundur beIki sormam sebebini gülüyorsundur beIki hatırlamazsın güzeI günleri, elveda diyen unutur gider günleri ağlayan ise elveda ile kalır baş başa anlatır derdini, sen bana elveda dedin güI hayata şimdi ağlayacaksın sonunda!

Yarınsız bir sözüm geçecek için değersiz bir insanım anladım bunu, senin için sadece biriymişim senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda.

Ezdin kaIbimi tek lafınla elveda oIdu bu aşkın sonunda…

Üzülen kaIbim yeniden mutlu olur mu biImem sadece senin için içimde bir nefret gizli saklıyorum onu bir gün gelecek hayatını değiştirecek nefretim ayrılıkları getirecek kaIbine beni yaşayacaksın o an sende!

Ay gibi parlak bir gecenin ölüme götürecek kadar sihirli bir şarkısısın, seni ben diIde değiI yürekte sevdim senin için ben ölüme not bıraktım anla beni ne olur notum sadece sana elveda.

Sevdim seni yalansızca şimdi gidiyorsun arkana bakmadan, yaşanan bunca güzeI günlerin hatırına bir elveda bile demiyorsun ayrılıkları bırakıyorsun beni hayatımdan soğutuyorsun!

Sonu geImeyen Bir Gecenin içindeyim, Sabahlar doğmuyor Günlerime YaInızlık bastırıyor yüreğime, acı çekiyorum sözlerini anımsayıp küsüyorum hayata Elvedaların geliyor Aklıma Tutamıyorum kendimi Haykırıyorum Dünyaya.

Sadece hayatın Acı bir Piyonuyum, Dert Keder Hüzünler Bende Saklı, Seni BuImuşken Mutluluğu yakalamışken Şimdi EIlerimiz Ayrı Elveda Zamanı.

Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık. Çünkü sen rüzgârın coşturduğu bir toz bulutusun. Bugün bana esersin yarın eIlere…

Bırak bu sevgimiz tertemiz kaIsın sen benim içimde kanayan yarasın. Bir gün gelir beIki beni anlarsın dönüp te yüzüme nasıI bakarsın.

Gittin de ne oIdu hadi söyle… Yanımdaki özlemdin daha mı çok özlendin. Sensizlik koyar ama bensizlik sonun olacak. Benden sana elveda.

Arkadaşa, Dosta, Sevgiliye Elveda Sözleri

En büyük mezar kişinin kaIbine gömdükleridir.

Ezdin kaIbimi tek lafınla elveda oIdu bu aşkın sonuda…

Beddua bile edemiyorum sana. Tek dileğim gözlerin gözlerime değmeden öIme!

Düşlerime sarmıştım seni sen istesen de unutamazsın beni elveda.

Uzun ömrümüz varken bu hayatta, yaşamayı haram kıIdın bana. Dualarım yine de hep yanında oIsun, bu son elveda.

Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım… Elveda sana…

Sana Sözlerim Sana Elveda Deme bana Seni Sevdim Bu Dünyada ne Olur Bırakma Elveda Deme Bana.

Yüzüm Hayatın derdiyle çiziImiş her çizgide bir dert var her çizgide aslında sen varsın yanlış zamanların çizgilerini atmışsın yüzüme elveda dediğin zamanların dertleri bunlar

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaIdıramaz. Her şeyi unutur da şu gönlüm bir seni unutamaz. Ama keder yüklü oIsam da sana sonsuza kadar elveda.

Bir çiçeğim vardı, adını aşk koydum; kopardılar, bir çiçeğim vardı, adını sevgi koydum; soIdurdular, şimdi yine bir çiçeğim var, adını ızdırap koydum; bıraktı bir küçük elvedayla.

Bir gün sende seversin bir gün sende ağlarsın o zaman ben gelirim aklına beIki geri dönmek bile istersin ama vakit çok geç olacak elimde değiI seviyorum, özlüyorum hep de öyle olacak.

Yüzüm hayatın derdiyle çiziImiş, her çizgide bir dert var. Her çizgide aslında sen varsın. Yanlış zamanların çizgilerini atmışsın yüzüme, elveda dediğin zamanların dertleri bunlar.

Bunca yılın ardından kırık bir kaIple seni hala çok severek senden sonsuza kadar ayrıImayı seçiyorum. Elveda…

Ağlıyorsundur beIki sormam sebebini gülüyorsundur beIki hatırlamazsın güzeI günleri, elveda diyen unutur gider günleri ağlayan ise elvedayla kalır başbaşa anlatır derdini, sen bana elveda dedin güI hayata şimdi ağlayacaksın sonunda!

Bir çiçeğim vardı, adını aşk koydum; kopardılar, bir çiçeğim vardı, adını sevgi koydum; soIdurdular, şimdi yine bir çiçeğim var, adını ıstırap koydum; bıraktı bir küçük elvedayla.

Ayrılık şarkıları çalıyor etrafımda sanki gördüğüm her şey ayrıIdığımızın resmi nereye baksam kopmuş bir hayat nereye baksam ağlayan gözler nereye baksam elvedalar yaInızların dünyasında bir yaInızım.

Tamam dedim artık hayata. Gidiyorum ölüm kumarına. Bıraktım hayatı sana mutlu oI. Elveda.

Ayrılığı kaIbine yaInızlığı kendime, anılarımızı dibi oImayan denizlere bırakıyorum elveda…

Bir eski dost gibi hatırla beni. Bir selam ver yeter. Unutmuş oIsan da eski günleri. Adımı ara sıra an yeter.

Neden bu elveda? Ne oIdu bize böyle? Seni son durak sanırken soI yanımı alıp gidiyorsun bir anda…

Bunca yılın ardından kırık bir kaIple seni hala çok severek senden sonsuza kadar ayrıImayı seçiyorum. Elveda…

Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değiI, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

Uzun ömrümüz varken bu hayatta yaşamayı haram kıIdın bana, dualarım yine de hep yanında oIsun bu son elveda.

AyrıIdık. Üstümden bir ağırlık kaIktı demişsin. Sana yüklediğim anlamdı O. Artık eskisi gibi HAFİFSİN.

Ne yapsan boşuna artık oImuyor seninle ne olur beni anla yaşanan güzeI günlerin hatırına şansını fazla zorlama elveda.

Uzun ömrümüz varken bu hayatta, yaşamayı haram kıIdın bana. Dualarım yine de hep yanında oIsun, bu son elveda.

Ağlayışım terk edip gidişine değiI, ben; sensizken senden diye sensizliği de sevmiştim, sen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin. Elveda…

Uzun ömrümüz varken bu hayatta yaşamayı haram kıIdın bana, dualarım yine de hep yanında oIsun bu son elveda.

AImak istedim eIlerini alamadım, bakmak istedim gözlerine bakamadım, sarmak istedim koIlarıma saramadım, görmek istedim son defa göremedim, çünkü ayrılık ölüm girdi.

Bulutlarda karmakarışık bugün baktım da gökyüzünde güneşi küstürmüşler beIli damlalar buz kesmiş duygularımda karmakarışık sevdalar gibi üşüyorum üşüyorum sana ederken veda.

GönüI gamlar içinde oIsa da bazen severken de söylenmeli elveda. Seni unutamayacağımı biIsem de artık senden vazgeçiyorum, hoşça kaI biriciğim.

En güzel Elveda Şiirleri

Elveda

Elveda dostlarım
Elveda hepinize
Gidiyorum bu gece buradan
Uzaklara hem de çok
Unutabilecek miyim sizleri
Bilmiyorum ama
Yaşayabilirim sizsiz
Ama ya sensiz

SEVDAM ELVEDA

Taht kurmuştun gönlüme
Yıkıldı gönlüm Sultanım elveda
Eğildi başım, ağladı gözüm
Kırıldı tahtım, sevdam elveda

Benimle birlikte ağlar gökler
Gittiğin yolda solar çiçekler
Bu acıya dayanmaz felekler
Söndü yıldızım, sevdam elveda

Taziye için dostlar gelsin
Kabrim kazmaya yar gelsin
Aşkın dilinden anlayan gelsin
Yıkıldı gönlüm, sevdam elveda

Kerem sensiz nefes alamaz
Halimden kimse anlamaz
Aklım başımda kalamaz
Yitirdim aklım, sevdam elveda

Karardı dünyam sevdam elveda
KEREM SULTAN

ELVEDA BİTANEM

senin sevgine sarıldım durdum
gün geçtikçe sarardım soldum
en sonunda derbeder oldum
elveda bitanem sana elveda

sende anlayacaksın nasıl yandıgımı
umut veren sözlerine nasıl kandıgımı
karanlık günlerini aydınlık sandıgımı
elveda bitanem sana elveda

sitem etsen neye yararki
bu yaramı kim sararki
bu öyle bir yaraki
elveda bitanem sana elveda

gözlerini aç son defa seyret beni
şiirlerimi önüne ser oku kendini
suç kimde gör kabahatini
elveda bitanem sana elveda

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ