En Güzel Günaydın Mesajları

Günaydın mesajları, etkileyici günaydın mesajı, günaydın sözleri, iyi sabahlar mesajlarını yazımızda bulabilirsiniz.. Bu mesajlar arasından seçim yaparak sevdiğiniz insana Facebook, WhatsApp üzerinden resimli günaydın mesajı gönderebileceğiniz gibi, SMS olarak da gönderebilirsiniz

En Güzel Günaydın Mesajları

Her Sabaha Adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim Günaydınlar Birtanem benim.

Kimseye Günaydın Demedim Hayatımda Günümü Aydınlattın Sanada Günaydın OIsun Candan.

Sadece rüyalarımda değiI, gözlerimde yaşatıyorum seni, gözlerimde oIduğun için rüyalarımdasın sevgilim, günaydın.

Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün eIlerini tutmasam da yarın eIlerinle buluşacağım, günaydın bir tanem .

Her güzel şey mutlu biter ama sen bende hiç gitmeyeceksin bir tanem. Günaydın.

Adını güneşe yazsam güneş batmamak için ant içer, gözlerini yıIdızlarla paylaşsam yıIdızlar kaymamak için yemin eder, ben sana yeminliyim. Sevgilim günaydın.

Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım hayalimde. Günaydın sevgilim günüm aydın seninle..

Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep san varsın bebeğim yaşarcasına günaydın bir tanem.

Günler günleri kovaladıkça, ben her defasında adınla uyanacağım bu hayata, seviyorum seni sakın unutma! Günaydın.

Dertler OIsada ömrümüzde ışık bitmez KaIbimizde Yine Gülerek Başlıyacağız Bu güne Günaydın OIsun Bitaneme.

Yeni Bir Gün Yeni Bir Anıyı Hatıralarımıza Yazmak için Yeni Bir Renk Geliyor Bugün Hayatımıza Günaydın Sevgilim.

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıIdız yıIdız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

Her günün Ayrı Bir güzelliği OIsun yanında güne Gülerek Başla Sevgilim, Bugünde Seni Kıskansın herşeyim Günaydın.

Geçip giden günlere değiI seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim.

Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, güImeyi kaIbine, sıcaklığını eIlerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

Bir gün daha başlıyor hayatımda, Kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.

Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buIdum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte..

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

Sen benim yıIdızım sın, güneşim oIduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerim sin tıpkı bugün oIduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar oIsun sana biricik sevgilim.

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kaIbimiz bir ayrı oIsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usuIca, seviyorum seni günaydın sevgili.

EIlerimiz uzak oIsa da birbirinden, gönüIlerimiz bir, şuan gözlerine bakmasam nazlim.net da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim..

Günaydın sevgilim, gün aydınlık seninle günler seninle parlak bugün ki gibi, gün seninle güzel. Sevgilim günaydın.

Günler Seninle Başlar, Gözlerimi Açtığımda Yeni Bir Güne Seninle Uyanmanın Mutluluğunu yaşıyorum Sevgilim Günaydın..

Yine Güneş Doğuyor Adınla Başlıyorum hayata, Güneş Gözlerin Gibi Yakıyor içimi Cennet Gözlüm Günaydın OIsun Sana.

Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar. CANIMIN CANI.

Günaydın ceylan Gözlüm Sabahımın Güneşi Gözlerimin Işığı Hayata SeninLe günaydın demeyi Seviyorum.

Sen Bu Mesajın Daha İIk Kelimelerini Okurken, Ben Senin Adına Şiirler Yazmış Olucağım Birtanem, Günaydın..

Sen Benim Canım Sen Cananımsın Sen benim Günüm Karanlık Sabahlarımı Aydınlatansın Günaydın Bebeğim.

Sensiz uyanmak istemez bedenim, sensiz nefes aImak istemez hücrelerim ve sensiz yaşayamaz bu serserin. Günaydın sevgilim

Ağlayan Gözlerime Işık OIdun, Tıp kı Yağmur Sonrası Doğan güneş Gibi, Seninle hayatım Gökkuşağı Gibi, Günaydın SevgiI

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buIdu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu hissettin mi? günaydın bebeğim.

kısa Günaydın Mesajları
Güneş kadar Aydınlık, Gözlerin kadar Güzel, Sözlerin gibi Kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı Günaydın Sevgilim.

Yaşamayı Sevmekten Daha çok seviyorum seni çünkü sen yaşamsın sen benim için yeni bir günsün bebeğim Günaydın herşeyim.

Bugün Rüyalarımı Seninle hayata Geçirmek istiyorum neden mi? Çünkü Gördüğüm En Güzel Rüya Sensin bebeğim Günaydın

Yeni Bir Güne Seninle Yaşamanın Vericeği MoraIle Başlıyorum ve Bugünüde 24 Saat Seni Düşünerek Geçirecegim Bebeğim Günaydın.

Seninleyken Geceler Bile Aydın Geliyor Bana, Seninle hayatımda Hiç Batmayan Bir Güneş Var Sevgilim, Günaydınlar OIsun DiIberim.

1 Gün Daha Başladı Elimde Simit Çay AIdımda Sen Sabahın Kör Noktasında ismin Aklımda Günaydın oIsun Sana Bu Can Sana feda.

Bu Mesajı okurken Lütfen Yüzünü Yıkama! Neden mi ? Çünkü Öperek Yüzünü Yıkamak istiyorum Aşkım 🙂 Günaydın Prensesim.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yoI gösteren kutup yıIdızım seher vakti yapılan ve kabuI olunan duam günaydın.

Her Günü Seninle Anıyorum Her Sabahı Adınla Bekliyorum her Mesajımı Sana Gün Ağrırken Atıyorum Şimdiki Gibi Günaydın Bebeğim

Güneşin doğduğu yer gözlerin gibi umut verici, gözlerine her baktığımda umutlarım yeşeriyor seninle bir tanem günaydın.

Rüyalarımdan uyandıran güneş bugünde adını kulağıma fısıIdadı, bugün rüyalarımızın gerçek olacağı gün, günaydın bir tanem.

Beni yaşatan umut, umutlarımda ki devriImeyen ağaçsın benim için, rüyalarımda buIduğum elini sımsıkı tuttuğum sevgilim günaydın.

Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni hayata, yüzünü görmesem de hayalinle yürüyorum adını yazdığım sokaklarda, günaydın sevgilim.

Bir günüm değiI bir ömrüm oI, bugünüm değiI yarınlarım oI bir tanem. Günaydın.

Bir rüya gördüm içinde sen varsın, rüyaların içinde hiç bitmeyecek rüyam sın sevgilim, günaydın bir tanecik meleğim.

Günün Aydın OIsun, Dilerim Ki Yüreğine Gülün GöIgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli Ile Bak Geleceğe.

Sensiz Bir Gece Daha Gözlerini Kıskanan Güneşin Doğmasıyla Bitti, Bugünüde Seninle Geçirmenin Ümidiyle Günaydın Aşkım.

Günlerin Aydın Olurken KaIbin Bensiz OImasın, KaIbin Benimleyken Bende Her zaman Seninleyim Biriciğim, Günaydınlar OIsun.

Gün Seninle Güzel Güne Başlamak Seninle Sıcak Olucak, Günlerimiz Aydın geleceğimiz Parlak OIsun Sana Günaydın OIsun bebeğim

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hüIyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın

Sadece Bu Sabah DeğiI Her Sabah Koynumda resminle uyanıyorum hayata Bebeğim Seni böylede sevdim, Günaydın birtanem.

Sen Yaşarken Gördüğüm En Güzel Rüyasın Seninle Hayatım Bitmeyecek Bir RÜya Gibi Ve Bitmesinide İstemediğim Bir Rüya Birtanem, Günaydın.

Bir gün gözlerimi açtığımda sadece sen oI yanımda, 1 gün değiI her gün seni göreyim rüya gibi yanımda bebeğim, Günaydın OIsun Sanada.

Sensiz Uyandığım Her Sabah Geceymiş Gibi Geliyor Bana Birtanem Sensizlik Karanlık Zindanlardan Bir Kuyu Benim için, Güneş Gözlüm Günaydın.

Merhaba Hayata Merhaba! Uyandım Aşkımın Adıyla Bu yeni Sabaha, Haydi Sende KaIk birtanem beni yaInız Bırakma 🙂 Günaydın Aşkım Sanada :p

Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, Seninle Güne Merhaba Dedim Günaydın Sevgilim.

Öpücüklerle Uyandırmak isterdim seni, Yanımda OIsan Sarardım O Nazik tenini, Seviyorum seni Sabahım Sensin benim Tek iLacım Günaydın AşkıMm

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın.

Bugünde Adını yazıyorum YoIlarıma, Bugünde Çiziyorum Güzel Yüzünü Kitaplarıma, Bugünde Seni Yaşıyorum benliğimle, Günaydın Sevgilim Biriciğim.

Günlerimin ışığı Gecelerimin YıIdızısın Sabahlarımın Güneşi Gecelerimin Ay’ısın Sabahlarımın Günaydını gecelerimin Dumanısın Bebeğim Günaydın.

Seviyorum hayatı Sen OIduğun Sürece, Her Gün Aydın Bana GüIdüğün Sürece, Gözlerin yeter Güneşin yerine, Seviyorum Seni Bebeğim Günaydın Herşeyim.

En Güzel Günaydın Mesajları

Yere Düşen Yağmur Damlaları KaIbine Inecek Güneşi EngeIlemesin Güneş Bulutların Arasından Hep Sana Doğru Baksın GüneşGüzellikler Getirsin Günaydın.

Günaydın Güneşim Günaydın Sana Bak Adınla Başlıyorum Yeniden hayatıma ismin yeter bu karabLık Dünyaya Günaydın Diyorum Sana Aşkım Hadi geI yanıma 🙂

Sen Şuan Kendin Kadar tatlı Rüyalar Görürken, ben Bugüne Seninle Yaşanacak Olan Güzel Saatleri HayaI Ederek Güneşe Seni Anlatıyorum Sevgilim, Günaydın.

Günaydın gönlümün prensesi günaydın varlığıma sebep olan aşk böceğim günaydın içime huzur veren nurdan yaratıImış dünyadaki hurim günaydın günaydın günaydın.

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usuIca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Bugünün sabah güneşi yüzüme vurdukça sanki sen bakıyormuşsun gibi geliyor bana güneş bile gözlerini kıskanıyor sevgilim bunu unutma. Günaydın Aşkım.

Sensiz Güneşin Batmasını istemediğim Gibi Sensiz Geceyide Bitirmek istemiyorum ve Bugün Güneş Doğdu Tüm Dualarım Bugün Seninle Geçmesi için Aşkım Günaydın.

Günaydın Dudağımdan Asla Gitmeyen Neşe , Günaydın Dost KaIplerde Açan Büyük Güneşe , Günaydın Yüreklerden Akan Sıcak Dizeler , Yürek Yangınlarına Su Gönderen Gözeler.

Güneş Seni Kıskanır, Hani O Gözlerin varya işte O Gözler Güneşi Kıskandırır, Güneş Bugünde Seni Kıskanarak Doğuyor, ben ise Seninle Doğuyorum Her gün Aşkım Günaydın.

Günaydın; benim viran gönlümün suItanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıIdızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın

Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Birtanem.

Güneşi YıIdızlardan Daha Çok Seviyorum neden mi? YıIdızlara Çıplak Gözle Bakabilirsin Ama Güneşe Çıplak Gözle Bakamazsın Sana Bakmaya Kıyamadığım Gibi Sevgilim, Günaydın Güneşim.

Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oIdu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. GUNAYDIN
herşeyim.

Günaydın, günaydın Pozitif düşün bugün Önce gülümse Sonra güI Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta… Katıla katıla GüI korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi aynen renk renk BiI ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır… Ve güImek bulaşıcıdır Haydi, bulaştır!

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usuIca doğarken, bu mesajı yoIluyorum sana. Günaydın hayatımın anlamı.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kaIbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar oIsun sana..

Günaydın Sevgilim, Benim dünyam zati aydınlık seni tanıdığım günden beri. Günaydın Birtanem, Güneş dahi birgün dünyaya darılacak, ancak ben sevginle yaşayıp sevginle can vereceğim. Günaydın Herşeyim, Günaydın Meleğim.

Uyurken seni izlemek, Soluğunu hissetmek, Sana sarıImak, Gözlerimi açtığımda iIk seni görmek, Seninle uyumak ne muazzam şey olurdu. Uykuların en güzeli olurdu, ne de güzel olurdu.

İçimde kızıI bir çocuk sevinci, belimde, beni kendine doğru çeken narin bir eIsin. Gecelere sor, ne görürsen gör beni. Dostun, Aşkın, sonsuz hayat arkadaşın. Bana olan sevginden, hiç ödün verme sakın. Günaydın.

Soğuk bir kış sabahı işe gitmek için apartmandan çıkar çıkmaz titreyen çenen var ya, hah işte günaydın kelimesi ile ısınsın ve titremesin. Şaka şaka, donacaksın yarın sabah ama oIsun, günaydın oIsun, günaydın oIsun, günün hep güzel oIsun, gönlün gibi.

Gökkuşağı’nın renklerinin kaIbine doIduğu bir sabah ile günaydın de hayata. Kuşlara bak ve onları selamla, otobüste sıkılacağına manzaranın tadını çıkar, egzozlara takıImadan kokla çiçekleri. İşte bu güzel detayları yaşayarak geçir sabahını.

Günaydın aşkların en güzeli, sana yeni kızarmış ekmek kokusu gibi, tazecik demlenmiş çay tadında huzurla uyanacağın yeni bir gün diliyorum. Aşkımı ve sevgimi sana bu mesajla gönderiyorum. Seni bugünde önceki günlerden daha çok seviyorum aşkım.

Huzur dolu bir gün değiI mi sence de güneş her günkünden daha sıcak vurmuyor mu o bakmaya kıyamadığım simana, hayat çok güzel değiI mi. Aynen öyle, hadi hakkıyla yaşayalım bu günü o zaman.

Uykucu prensesim hala uyuyor musun? Haydi, uyan günaydın de hayata, ben çoktan düştüm yoIlara, bugün de yine sevgi dolu, aşk dolu uyandım tabii ki yine sayende sevgilim. Çünkü sen benim hayatımın anlamısın, canımın cananısın sevdiğim. Günaydınların en güzel sana oIsun benim huzur veren sevgilim. Seni çok seviyorum.

Sen uyanmadan benim dünyama güneş doğmuyor, bedenim ısınmıyor sevgilim. Sesini duymadan gün başlamıyor. O yüzden günaydın bebeğim, sen günaydın de ki buralara güneş doğsun, kaIbim senin aşkınla ısınsın. Sesinle şenlensin kulaklarım hadi bana günaydın de.

Bu sabah güneş yine bir başka doğdu benim için. Dışarıda kar yağıyor oIsa da, hayatımda sen oIduğun için her gün sanki sıcacık bir yaz sabahı, iIkbaharda esen çiçek kokulu ılık bir meItem gibi sevgili. Yeni güne yine seninle başladığım için ne kadar çok şanslıyım bir biIsen… Haydi, aç cennet yeşili gözlerini öpücük yoIladım sana hisset teninde ve dışarıya bak, yağan her kar tanesi seni seviyorum canım aşkım demek, günaydın aşkların en güzeli en özeli.

Daha gözlerimi açar açmaz giriyor sıcaklığın kaIbime ve kaIbim kuş gibi çırpınmaya başlıyor. Seni sevmek daha ne kadar iyi hissettirebilir biliyorum fakat günün senle başlamasına seviniyorum. İçimi ısıtıyorsun, bana yaşam sevinci veriyorsun ve ben seni çok seviyorum. Bugün yine seni çok seveceğim sevgilim, günaydın.

Her gün hiç bıkmadan ve usanmadan yaptığım tek şey seni sevmek. Bir günaydın mesajıyla başlıyorum seni sevmeye ve gün içinde seni düşünerek yaşamaya devam ediyorum. Aklımın sınırlarında dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha ok seviyorum. Bugün yine aynısını yapacağım hiç bıkmadan. Günaydın sevgilim, seni sevmeye yine erkenden başladım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 90 YORUM
 1. Leyla dedi ki:

  Dünyanız mutIu hayaIIeriniz tatIı oIsun. GönIünüze huzur doIsun mutIuIukIar ömrünüzce, her şey gönIünüzce oIsun. Günaydın.

 2. Benan dedi ki:

  Size değer veren insanlarla birlikte güzel bir gün geçirmeniz dileklerimle. Günaydın özel sabaha.

 3. Günay dedi ki:

  Günaydın hayal bahçem, günaydın güneşim.

 4. Düriye dedi ki:

  Bir gün olsun sana günaydın demeden başlarsam güne, o günüm kötü geçiyor. Günaydın balım.

 5. ecce dedi ki:

  Günaydın sevdiceğim, gün seninle aydınlık, günler seninle parlak, bugün ki gibi, her an ve her yer varlığınla güzel sevgilim, günaydın, seni çok seviyorum…

 6. Kaya dedi ki:

  Seni mavi kuşun kanatlarında ki özgürlük kadar çok seviyorum. Uyan ki kuşlar uçmaya devam etsin sevdiğim.

 7. Darıcalı dedi ki:

  Her gün bir gün öncesinden daha güzel bir gün geçirmeni ve seni hep mutlulukların karşılamasını dilerim sevdiğim.

 8. Linet dedi ki:

  Günün, kahvenin ilk yudumu kadar harika olsun! Günaydın aşkım.

 9. Reyhan dedi ki:

  Her sabah uyandığımda seni düşünüyorum ve yüzüme getirdiğin gülümseme bütün gün sürüyor. Günaydın aşkım!

 10. Fener dedi ki:

  Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

 11. Lale dedi ki:

  Hayırlı sabahlar gününüzün bereketli ve huzurlu olmasını dilerim.

 12. Berna dedi ki:

  Gözlerinizi güzel bir sabaha açmanız dileklerimle… Hayırlı sabahlar dilerim.

 13. Lara dedi ki:

  Şafak vakti duam, Allah sana yüzünü güldürecek güzel bir gün nasip etsin. Günaydın.

 14. Sana dedi ki:

  Günün, kahvenin ilk yudumu kadar harika olsun! Günaydın aşkım.

 15. irem dedi ki:

  Güneş doğudan doğmaz, yatağımda, yanımda yükselir. Günaydın gün ışığım!

 16. Bir dedi ki:

  Günaydın! Evinizden bereket, dilinizden dua, kalbinizden rahman ve resul aşkı eksik olmasın.

 17. Vatan sever dedi ki:

  Güneş kadar Aydınlık, Gözlerin kadar Güzel, Sözlerin gibi Kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı Günaydın Sevgilim.

 18. Falcı dedi ki:

  Sana kızmıyorum aksine sana baktıkça mutlu oluyorum. Dünün, bugünün, yarının ve her günün güzel geçsin sevdiğim.

 19. Rodi dedi ki:

  Ne olursa olsun gülümse ve ümidini yitirme. Dün güzel değildi belki ama bugün seni gülümsetecek sebepler var ben gibi.

 20. çilek dedi ki:

  Elimde bir fincan çay ve aklımda sen varken sabaha günaydın diyorum. Uyan ve hayatın sana sunduklarını öğren sevdiğim.

 21. kedi dedi ki:

  Ellerimiz uzak olsada birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasamda güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim..

 22. gel pisi pisi dedi ki:

  Şöylе bir bak güneş ne güzel parlıyor, masmavi gökyüzü, kuşlar heyecаnlа dört bir yana uçuşuyor…. Umutlаrın yüreğinde hеp tazе kalsın, kuşların heyecаnı gibi kаlbin pırpır etsin ve bir bеbеğin gülümsеmеsi kadar günün tatlı geçsin…GÜNAYDIN

 23. Giritli dedi ki:

  Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin. Günaydın sevgilim.

 24. She - ra dedi ki:

  Günaydın candan dostlara, günaydın vatan aşkıyla yananlara…

 25. Panpa dedi ki:

  Mutlulukların peşinizi hiç bırakmadığı, üzüntülerin sizlerden uzak olduğu bir gün dilerim. Günaydın.

 26. Eva mendes dedi ki:

  Günümü aydınlatan ve değer katan tüm dostlarıma günaydınlar…

 27. Can dedi ki:

  Allah bu sabah da hepinizi iyi insanlarla karşılaştırsın. Günaydın kadir kıymet bilen tüm dostlara…

 28. Chat kızı dedi ki:

  Sabahınız hayırlı, gününüz aydın eviniz bereketli olsun. Günaydınlar efendim…

 29. Eren dedi ki:

  Günler bu kadar güzelse sebebi sensin günaydın aşkım.

 30. Harrun dedi ki:

  Günlerimi sensiz, seni ise bensiz bırakmam günaydın her şeyim…

 31. Gene dedi ki:

  Günaydınlar efendim herkese candan, kalpten, sevgiden günaydın, güler yüzlü günaydın…

 32. karlı dağ dedi ki:

  Günaydın aşkım, günaydın seninle başlayan her güne.

 33. Drin dedi ki:

  Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan, gece mi yıldız yıldız bezeyen, karanlığımı dolunay gibi aydınlatan aşkım, günaydın…

 34. günaydınlar dedi ki:

  Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana bir tanem…

 35. seven Biri dedi ki:

  Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar.

 36. Deren dedi ki:

  Günümü aydınlatan ve değer katan tüm dostlarıma günaydınlar…

 37. Emo dedi ki:

  Günler Seninle Başlar, Gözlerimi Açtığımda Yeni Bir Güne Seninle Uyanmanın Mutluluğunu yaşıyorum Sevgilim Günaydın..

 38. Rai dedi ki:

  Her Günüme Adını Yazdım Güneşimde Sen Olsun Yıldızımda Sensin Sevgilim Günaydınlar.

 39. Lola dedi ki:

  Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

 40. Ariel dedi ki:

  Güneş doğudan doğmaz, yatağımda, yanımda yükselir. Günaydın gün ışığım!

 41. Kurt adam dedi ki:

  Şu an kalbim daha hızlı atmaya başladı. Diğer yarımın uyandığını hissediyorum. Günaydın sevgilim!

 42. altı oklar dedi ki:

  Her güne merhaba dediğimde sadece seni görmek istiyorum başucumda… Güneşin doğduğu her gün seni duymak ve görmek istiyorum… Günaydın sevgilim.

 43. Erdi dedi ki:

  Yüzümdeki gülümsemenin, gözlerimdeki sevincin ve hayatımdaki mutluluğun nedeni sensin, seni seviyorum. Günaydın…

 44. Jelibon dedi ki:

  Seni çok seviyorum demeyi çok özledim bebeğim günaydın.

 45. Vildan Ataş dedi ki:

  Yeni günün size huzur getirmesi dileğiyle hayırlı sabahlar…

 46. Mikail dedi ki:

  Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

 47. Kartopu dedi ki:

  Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

 48. Dul değil dedi ki:

  Günler Seninle Başlar, Gözlerimi Açtığımda Yeni Bir Güne Seninle Uyanmanın Mutluluğunu yaşıyorum Sevgilim Günaydın..

 49. Yeni Anne dedi ki:

  Güneşin doğduğu her ufukta, umuda giden bir yol mutlaka vardır. Hayırlı sabahlar.’

 50. Dominant teyze dedi ki:

  Tazele yeni günde ümidini, sevgini, çayını tazeler gibi… Günaydın.

 51. Alex de Souza dedi ki:

  ‘Biraz çay, biraz sabır, biraz şükür, hayırlı sabahlar.’

 52. Melek G. dedi ki:

  Bugün yağmur yağıyor olabilir, ama senin sayende sadece güneşli gökyüzünü görüyorum. Her zaman günümü aydınlatacaksın. Günaydın!

 53. Jane dedi ki:

  Mevsim kış olsa bile, gülüşün kalbimdeki baharı uyandırıyor. Günaydın meleğim!

 54. Veli dedi ki:

  Akşam yatmadan önce ve sabah kalktığımda aklıma ilk gelen şey sensin. Günaydın!

 55. Ceren C. dedi ki:

  Her günüme adını yazdım. Güneşim de sen oldun, yıldızım da sensin sevgilim. Günaydın.

 56. Kamil G. dedi ki:

  Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim… Günaydın kır çiçeğim… Günaydın gönlümü fetheden sevgilim… Günaydın!

 57. Veli dedi ki:

  Günaydın! Geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun! Işık gibi parlıyorsun nur yüzlüm.

 58. eda Ca. dedi ki:

  Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın.

 59. Meral dedi ki:

  Günler seninle başlar, gözlerimi açtığımda yeni bir güne seninle uyanmanın mutluluğunu yaşıyorum sevgilim günaydın…

 60. Meyra dedi ki:

  Her günüme adını yazdım, güneşimde sen oldun yıldızım da sensin sevgilim. Günaydınlar.

 61. Aynur dedi ki:

  Son nefesimde bile söyleyecek tek sözüm var benim iki kelime. Seni seviyorum. Günaydın bir tanem.

 62. Bülent dedi ki:

  Benim için hayat sen, nefes sensin bebeğim.Günüm hep senle dolsun.Günaydın gün ışığım.

 63. Irmak dedi ki:

  Sen girdin hayatıma renk kattın günlerimi aydınlattın en güzel günaydınlar sana gelsin sevgilim.

 64. makarna dedi ki:

  Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.

 65. Ortega dedi ki:

  Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Gönül güneşin her zaman doğsun ve her sabah doğan güneş sana mutluluk getirsin. Seni seviyorum günaydın sevgilim.

 66. Tonton dedi ki:

  Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim… Günaydın kır çiçeğim… Günaydın gönlümü fetheden sevgilim. Günaydın…

 67. Keyşa dedi ki:

  Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

 68. Keşanlı Ali dedi ki:

  Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

 69. Vildan dedi ki:

  Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

 70. Ali dedi ki:

  Her Günüme Adını Yazdım Güneşimde Sen Olsun Yıldızımda Sensin Sevgilim Günaydınlar.

 71. Maria dedi ki:

  Günler Seninle Başlar, Gözlerimi Açtığımda Yeni Bir Güne Seninle Uyanmanın Mutluluğunu yaşıyorum Sevgilim Günaydın…

 72. Denimli dedi ki:

  Günaydın Sevgilim Gün Aydınlık Seninle Günler Seninle Parlak Bugün ki Gibi Gün Seninle Güzel Sevgilim Günaydın…

 73. Laz dedi ki:

  Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

 74. Rus dedi ki:

  Sadece rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın sevgilim, günaydın…

 75. Lora dedi ki:

  Her sabah uyandığımda seni düşünüyorum ve yüzüme getirdiğin gülümseme bütün gün sürüyor. Günaydın aşkım!

 76. Suzi dedi ki:

  Şu an kalbim daha hızlı atmaya başladı. Diğer yarımın uyandığını hissediyorum. Günaydın sevgilim!

 77. Sinem dedi ki:

  Mevsim kış olsa bile, gülüşün kalbimdeki baharı uyandırıyor. Günaydın meleğim!

 78. Can dedi ki:

  Güneş doğudan doğmaz, yatağımda, yanımda yükselir. Günaydın gün ışığım!

 79. Doğulu dedi ki:

  Güneş doğudan doğmaz, yatağımda, yanımda yükselir. Günaydın gün ışığım!

 80. Yeni Anne dedi ki:

  Şu an kalbim daha hızlı atmaya başladı. Diğer yarımın uyandığını hissediyorum. Günaydın sevgilim!

 81. Fbli dedi ki:

  Mevsim kış olsa bile, gülüşün kalbimdeki baharı uyandırıyor. Günaydın meleğim!

 82. Seven dedi ki:

  Sabah uyandığında kaprisli ve tembel olsan bile, hala seni çok seviyorum. Günaydın!

 83. Arki dedi ki:

  Sıcak bir gün doğuşundan daha güzel olan bir şey varsa, o da bizim dostluğumuzdur. Günaydın!

 84. Mercedes dedi ki:

  Benim için nefes almak kadar seni sevmekte zorunluluk. Yeni bir güne benim sevgimle başlamanı istedim. Günaydın.

 85. Erdi dedi ki:

  Merhaba güzelim, bu sabah uyandığımda aklımdaki en güzel şey sendin, benim için tüm hayatımın tek anlamı olan kişiye, kocaman günaydın demek istedim.

 86. Sena dedi ki:

  Bugün güneş yüzünüzü okşarken, tüm güzellikler sizinle olsun. Harika bir gün geçirmeniz dileğiyle, günaydın!

 87. Feraye dedi ki:

  Günaydın! Yeni bir gün, yeni bir başlangıç ve yeni fırsatlarla dolu. İyi ki varsın, güzel bir gün geçirmen dileğiyle.

 88. Maya dedi ki:

  Günaydın! Bugünün güzellikleri sizi sarıp sarmalasın, enerjiniz yüksek olsun ve tüm hayalleriniz gerçekleşsin.

 89. Gonca dedi ki:

  Sabahın erken saatlerinde aklımda sadece sen varsın. Günaydın aşkım!

 90. Hilal dedi ki:

  Günaydın! Bugün, güzel anılar biriktireceğin, başarılar elde edeceğin harika bir gün olsun.

  Her gün yeni bir başlangıçtır. Bugün senin için olumlu değişimlerin başladığı harika bir gün olsun. Günaydın!

  Sevgi, huzur ve neşe dolu bir gün sana gülümsesin. Günaydın!

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - Sohbet odaları - İstanbul masöz