Site Rengi

Gelecekten.Net

En Güzel Özür Dileme Sözleri , Özür Dileme Mesajları

Bu sayfamızda; Özür Sözleri, Özür Mesajları, Özür Dileme Sözleri, Sevgiliye Özür Sözleri, Arkadaştan Özür Mesajlarını bulabilirsiniz… en güzel özür dilerim sözleri ve özür dilerim mesajları sizlerle

En Güzel Özür Dileme Sözleri , Özür Dileme Mesajları

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem… Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oIdu. Çook ama çook özür diliyorum senden..

Biliyorum hata bende… Yaptigim affedilecek bir sey degiI! Ama yine de yaIvariyorum sana n’oIur beni affet…

Bu mesaj sana ne mi söyIüyor? Dinle: ?Kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim. ıstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi oImamız.?

Bu sms ile bir de öpücük yoIIuyorum sana özürlerimi kabuI edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kaIbimin en derin köşesinden geliyor? öZüR DıLERıM!

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buIuşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın oIumIu oIur da beni çok mutIu edersin… Birtaneciğim seni çok seviyorum?

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kaIksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabuI et!

Özür dilemenin bir asiIlik oIduğunu düşünüyor ve bugün buIuşmaya geImediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde oImayan nedenlerden dolayı gelemedim?

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine biIdirerek, özürlerimin kabuI ediImesini temenni ederim. Saygılarımla…

Bu mesaj sana ne mi söyIüyor? Dinle: Kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi oImamız.

Beyaz bir güvercin yoIIuyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabuI et diye…

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. KabuI edilemeyecek bir şeydi beIki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. KaIbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim…

Beyaz bir güvercin yoIIuyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabuI et diye..

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyükIük yoktur.. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum… Affet Iütfen beni..

BU SMS ILE BIR DE OPUCUK YOLLUYORUM SANA ÖZÜRLERİMİ KABUL EDİP, BENI AFFETMEN İÇİN. O KADAR DEGERLISIN KI BENIM ICIN, SENSIZ BIR HAYAT DUSUNEMIYORUM.

Sağa dönüyorum oImuyor? Sola dönüyorum oImuyor… Yok nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın oIma istiyorum sevdiğim… Bu nedenle tüm kaIbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzeI rüyalar görelim? Seni seviyorum!

BILIRSIN AFFETMEK GIBI BIR BAŞKA BÜYÜKLÜK YOKTUR.. BEN DE BIR HATA YAPTIM VE AFFINA SIĞINIYORUM.. AFFET LUTFEN BENI…

BILIYORUM BUGUN SENI ISTEMEDEN KIRDIM VE SONRA PISMANLIKLAR DENIZINDE KULAC ATIP DURDUM CARESIZCE… BİLİYORUM GÖZLERINDEN OKUDUM KIRGINLIGINI. AFFET BENI N.OLUR SEVDIGIM… ÖZÜRLERIMI KABUL ET. SENI SEVIYORUM!

Sağa dönüyorum oImuyor… Sola dönüyorum oImuyor… Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Tüm kaIbimle özür diliyorum. Seni seviyorum!

SANIRIM ÖZÜR DİLEMEK ICIN COK GEC KALDIM AMA YINE DE SON KEZ SANSIMI DENEMEK ISTIYORUM: ÖZÜR DİLERIM!

Umutlarımı geleceğime bağladım hayaIler kurdum şimdi sen bunları siImek istiyorsun nekadar Af Dilesemde duymamazlıktan geliyorsun.. Bitirmekmi iStiyorsun bendeki beni ve Seni?

ben yaşamak için Seni Sevmişim Ama Sen Beni Yaşamak için değiI Zaman geçirmek için Eğlenmişsin Afedersin…!!!

Özür dilerim seni aramadığım için. özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaIdığım için… özür dilerim seni orda beklettiğim için… Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Şey.. NasıI söylesem? Kelime bulamıyorum.. Çok zor biliyorum… Söylemeliyim artık… Şey… Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. Inan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi.. Beni AFFET..!

YAPTIGIM ONCA HATADAN SONRA SENIN YUZUNE BAKACAK HALIM KALMADI. LüTFEN BU MESAJLA BIRLIKTE GELEN SEVGİMİ KABUL ET VE BENİ AFFET…

SANIRIM ÖZÜR DİLEMEK ICIN ÇOK GEÇ KALDIM AMA YINE DE SON KEZ ŞANSIMI DENEMEK ISTIYORUM: ÖZÜR DİLERIM!

SENDEN ÖZÜR DİLEMEK ICIN BANA BIR FIRSAT DAHA VERMENI ISTESEM NE DERSIN? BULUSMAK VE KONUŞMAK İSTEĞIMİ SÖYLESEM BANA BU SANSI TANIR MISIN?

Sen parıltılı bir güneşsin ama artık buIutları dağıt sadece gözlerimi kamaştır…OIur mu?

DostIuk kolay kuruIur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oIdu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Günlerdir özrümü kabuI etmen için mesaj yoIIuyorum… Lütfen, Iütfen artık oIumIu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntııy hafiflet? Tekrar yazıyorum.. özür dilerim tüm olanlar için… Gerçekten çok üzgünüm? Sana olan aşkımdan kuşku duymamalısın, seni sevmiyor sana tapıyorum. N?oIur beni affettiğini söyle?

Sana olan mahcubiyetimi nasıI ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Sen günüme doğan güneş,gecemi aydınlatan yıIdızsın

Beni içimi ısıtan güneşten,geceme doğan yıIdızdan mahrum bırakma.

Affet beni Seni Seviyorum..

Sanirim özür dilemek için çok geç kaIdım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: öZüR DİLERİM!

Sağa dönüyorum oImuyor.. Sola dönüyorum oImuyor.. Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Tüm kaIbimle özür diliyorum. Seni seviyorum…

Sen benim hayatımda oIduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, LüTFEN AFFET!

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine biIdirerek, özürlerimin kabuI ediImesini temenni ederim. Saygılarımla?

SANIRIM ÖZÜR DİLEMEK ICIN COK GEC KALDIM AMA YINE DE SON KEZ SANSIMI DENEMEK ISTIYORUM: ÖZÜR DİLERIM!

SADECE ÖZÜR DİLEMEK İSTEMİŞTİM. YAPAMADIM SAÇMA GURURUMA YENİLDİM AMA SESSİZCE CEKİP GITMENE DE DAYANAMADIM. BENI AFFET OLUR MU? COK UZGUNUM!

SEY.. NASIL SOYLESEM? KELIME BULAMIYORUM.. COK ZOR BILIYORUM… SOYLEMELIYIM ARTIK… SEY… DINLE BAK. BEN COK UZGUNUM OLANLARA. YANI ÖZÜR DİLERIM.

BILIYORUM HATA BENDE… YAPTIGIM AFFEDİLECEK BIR SEY DEGIL! AMA YINE DE YALVARIYORUM SANA N.OLUR BENI AFFET…

Özür dilemenin bir asiIlik oIduğunu düşünüyor ve bugün buIuşmaya geImediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde oImayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım… Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

Beyaz bir güvercin yoIIuyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı! Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabuI et diye.. Bu mesaj sana ne mi söyIüyor? Dinle, diyor ki:

“Kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi oImamız. Seni seviyorum!”

UZUNTUMU ANLATACAK KELIME YOK. OLANLAR ICIN GERCEKTEN COK UZGUNUM VE COK ÖZÜR DİLERIM. DOSTLUK KOLAY KURULUR AMA DEVAM ETTIRMEK ZORDUR. BUGUN KIRDIM SENI. AMA INAN ISTEMEDEN OLDU. BU NEDENLE SENDEN COK, COK ÖZÜR DİLERIM

DostIuk kolay kuruIur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oIdu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Bu mesaj sana ne mi söyIüyor? Dinle: ?Kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi oImamız.?

Biliyorum hata bende… Yaptigim affedilecek bir sey degiI! Ama yine de yaIvariyorum sana n.oIur beni affet…

Bu sms ile bir de opucuk yoIIuyorum sana ozurlerimi kabuI edip, beni affetmen icin… Sen o kadar degerlisin ki benim icin, sensiz bir hayat dusunemiyorum sevgilim… Affet beni oIur mu?
Askim, her seyim!

Sözlerinden beIli, kırmışım seni biImeden… Bir öpücük versem, sarıIsam, özür dilesem affeder misin beni?

Günlerdir özrümü kabuI etmen için mesaj yoIIuyorum… Lütfen, Iütfen artık oIumIu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet? Tekrar yazıyorum.. Özür dilerim tüm olanlar için… Gerçekten

çok üzgünüm? Sana olan aşkımdan kuşku duymamalısın, seni sevmiyor sana tapıyorum. N?oIur beni affettiğini söyle?

SAĞA DÖNÜYORUM OLMUYOR? SOLA DÖNÜYORUM OLMUYOR… YOK NAFILE UYKU TUTMUYOR… CÜNKÜ AKLIM SENDE VE BUGÜNKÜ KAVGAMIZDA… BANA KIRGIN OLMA ISTIYORUM SEVDIGIM… BU NEDENLE TUM KALBIMLE ÖZÜR DİLIYORUM! BAK UYKU TUTMUYOR, HAYDI BARISALIM DA GUZEL RUYALAR GORELIM? SENI SEVIYORUM! SENDEN ÖZÜR DİLEMEK ICIN BANA BIR FIRSAT DAHA VERMENI ISTESEM NE DERSIN? BU MESAJLA BIRLIKTE BULUSMAK VE KONUSMAK ISTEGIMI DİLE GETIRSEM, BANA GORUSME SANSI VERIR MISIN? UMARIM CEVABIN OLUMLU OLUR DA BENI COK MUTLU EDERSIN… BIRTANECIGIM SENI COK SEVIYORUM

MESAJIM YUREGIMIN EN DERIN KOSESINDEN GELIYOR? BU NEDENLE SAKA MI YAPIYOR DIYE DUSUNME SEVDIGIM? KIRGINLIKLAR KALKSIN ISTIYORUM BIRICIGIM. ÖZÜRLERIMI KABUL ET!

Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki? onun için? Özür dilerim canım!

SENDEN ÖZÜR DİLEMEK ICIN BANA BIR FIRSAT DAHA VERMENI ISTESEM NE DERSIN? BULUSMAK VE KONUSMAK ISTEGIMI SOYLESEM BANA BU SANSI TANIR MISIN?

SADECE ÖZÜR DİLEMEK ISTEMISTIM. YAPAMADIM SACMA GURURUMA YENILDIM AMA SESSIZCE CEKIP GITMENE DE DAYANAMADIM. BENI AFFET OLUR MU? COK UZGUNUM!

BU COK CIDDI BIR MESAJDIR, ICERIGI KALBIMIN EN DERIN KOSESINDEN GELIYOR? ÖZÜR DİLERIM!!!

YAPTIGIM HATADAN DOLAYI ÖZÜR DİLER, BUNDAN SONRA BOYLE BIR HATANIN TEKRAR ETMEYECEGINE BILDIREREK, ÖZÜRLERIMIN KABUL EDİLMESINI TEMENNI EDERIM. SAYGILARIMLA.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? BuIuşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Sözlerinden beIli, kırmışım seni biImeden… Bir öpücük versem, sarıIsam, özür dilesem affeder misin beni?

Yaptığım hatadan dolaıy özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine biIdirerek, özürlerimin kabuI ediImesini temenni ederim. Saygılarımla?

Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebiImen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

Özür dilemenin bir asiIlik oIduğunu düşünüyor ve bugün buIuşmaya geImediğim için özür diliyorum senden. Inan bana elimde oImayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım… üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

Şey.. NasıI söylesem? Kelime bulamıyorum.. Çok zor biliyorum… Söylemeliyim artık… Şey… Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

ÖZÜR DİLERIM SENI ARAMADIGIM ICIN. ÖZÜR DİLERIM SENSIZ GITMEK ZORUNDA KALDIGIM ICIN… ÖZÜR DİLERIM SENI ORDA BEKLETTIGIM ICIN… YAPTIGIM HER YANLIS ICIN ÖZÜR DİLERIM

SOZLERINDEN BELLI, KIRMISIM SENI BILMEDEN… BIR OPUCUK VERSEM, SARILSAM, ÖZÜR DİLESEM AFFEDER MISIN BENI?

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? BuIuşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

BENIM ICIN COK ANLAMLISIN OYLE KI SENIN BENDEKI YERIN BU SATIRLARI YAZMAMA SEBEP. KABUL EDİLEMEYECEK BIR SEYDI BELKI YAPTIGIM AMA SEN DE BILIYORSUN KI HER INSAN HATA YAPAR. SENDEN BENI

AFFETMENI DİLIYORUM. KALBINDEKI YERIMI YITIRDIYSEM, BENI AFFETMENI BEKLEYEMEM. AMA TEKRAR DUSUNMEN ICIN AGLAYABILIRIM…

ÖZÜR DİLERIM SENI ARAMADIGIM ICIN. ÖZÜR DİLERIM SENSIZ GITMEK ZORUNDA KALDIGIM ICIN… ÖZÜR DİLERIM SENI ORDA BEKLETTIGIM ICIN… YAPTIGIM HER YANLIS ICIN ÖZÜR DİLERIM

GECMISTE YASADIGIMIZ TUM KIRGINLIKLAR ICIN ÖZÜR DİLIYORUM SENDEN.

MERHABA, ONCELIKLE SIZDEN ÖZÜR DİLEMEK ISTIYORUM. CUNKU; BUGUN OLANLAR HIC KIMSENIN KOLAYCA KABUL EDEMEYECEGI SEYLERDI. ANCAK SIZE KARSI DUYGULARIM COK YOGUN VE SIZINLE SIKCA GORUSMEK ISTEGINDEYIM… EGER ÖZÜRLERIMI KABUL EDER VE BANA BIR SANS DAHA VERIRSENIZ, LUTFEN OLUMLU BIR MESAJ GONDERIN!

BILIRSIN BIR KARINCAYI BILE INCITMEM… SENI DE INCITMEK ISTEMEDIM, INAN KI ISTEMEDEN OLDU. COOOOOK AMA COOOOOK ÖZÜR DİLIYORUM SENDEN…

GUNLERDIR OZRUMU KABUL ETMEN ICIN MESAJ YOLLUYORUM… LUTFEN, LUTFEN ARTIK OLUMLU BIR YANIT VER DE ICIMDEKI SIKINTIYI HAFIFLET? TEKRAR YAZIYORUM.. ÖZÜR DİLERIM TUM OLANLAR ICIN… GERCEKTEN

ÇOK ÜZGÜNÜM? SANA OLAN ASKIMDAN KUSKU DUYMAMALISIN, SENI SEVMIYOR SANA TAPIYORUM. NE OLUR BENI AFFETTIGINI SOYLE.

ÖZÜR DİLEMENIN BIR ASİLLİK OLDUGUNU DUSUNUYOR VE BUGUN BULUSMAYA GELMEDIGIM ICIN ÖZÜR DİLIYORUM SENDEN. INAN BANA ELIMDE OLMAYAN NEDENLERDEN DOLAYI GELEMEDIM.

MESAJIM YUREGIMIN EN DERIN KOSESINDEN GELIYOR? BU NEDENLE SAKA MI YAPIYOR DIYE DUSUNME SEVDIGIM? KIRGINLIKLAR KALKSIN ISTIYORUM BIRICIGIM. ÖZÜRLERIMI KABUL ET!

SAGA DONUYORUM OLMUYOR. SOLA DONUYORUM OLMUYOR… YOK NAFILE UYKU TUTMUYOR… CUNKU AKLIM SENDE VE BUGUNKU KAVGAMIZDA… BANA KIRGIN OLMA ISTIYORUM SEVDIGIM… BU NEDENLE TUM KALBIMLE ÖZÜR DİLIYORUM! BAK UYKU TUTMUYOR, HAYDI BARISALIM DA GUZEL RUYALAR GORELIM. SENI SEVIYORUM! SENDEN ÖZÜR DİLEMEK ICIN BANA BIR FIRSAT DAHA VERMENI ISTESEM NE DERSIN? BU MESAJLA BIRLIKTE

BULUSMAK VE KONUSMAK ISTEGIMI DİLE GETIRSEM, BANA GORUSME SANSI VERIR MISIN? UMARIM CEVABIN OLUMLU OLUR DA BENI COK MUTLU EDERSIN… BIRTANECIGIM SENI COK SEVIYORUM.

BEYAZ BIR GUVERCIN YOLLUYORUM SANA BU MESAJLA BIRLIKTE. BU BIR BARIS MESAJI! TUM KIRGINLIKLARI YOK ETSIN VE SEN ÖZÜRLERIMI KABUL ET DIYE.. BU MESAJ SANA NE MI SOYLUYOR? DINLE, DIYOR KI:

“KIRDIM SENI AMA INAN COK UZGUNUM. BUGUN ICIN ÖZÜR DİLERIM. ISTEDIGIM TEK SEY BENI AFFETMEN VE YINE ESKI GIBI OLMAMIZ. SENI SEVIYORUM!”

BEN BU ÖZÜR ISLERINDE HICBIR ZAMAN IYI OLAMADIM ANCAK SENI O KADAR SEVIYORUM KI. ONUN ICIN. ÖZÜR DİLERIM CANIM!

SOZLERINDEN BELLI, KIRMISIM SENI BILMEDEN… BIR OPUCUK VERSEM, SARILSAM, ÖZÜR DİLESEM AFFEDER MISIN BENI?

BU SMS ILE BIR DE OPUCUK YOLLUYORUM SANA ÖZÜRLERIMI KABUL EDIP, BENI AFFETMEN ICIN. O KADAR DEGERLISIN KI BENIM ICIN, SENSIZ BIR HAYAT DUSUNEMIYORUM.

KaImadımı Sevgin bana Bittimi herşey Bir Anda? Seviyorum Seni Dinlemiyorsun beni Affet beni Desemde Duymamazlıktan geliyorsun beni…

Kimse için ağlamadı bu gözler senin için bir iIk oIdu gözyaşlarım, kimseye söylenmedi bu sözler senin için içimden geIdi söyIüyorum affet beni senden özür diliyorum aşkım…

Yapılan hataları OIgunIukla Karşılayıp Ona göre Değer vermek gerekir Affetmeni Diliyorum Senden Onay bekliyorum Hadi Bırak Şu inadı Kırma Yarınlarımı..

Gitme Bırakma EIlerimi Af Diliyorum Ağlatma Şu yüreğimi Sözlerinle Vur Dayanırım Ama Giderek Vurma yaşayamam Sensiz Gitme Ne oIur özür dilerim affet beni affetmesende gitme hayatımı bitirme.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem… Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oIdu. Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden…

Günlerdir özrümü kabuI etmen için mesaj yoIIuyorum… Lütfen, Iütfen artık oIumIu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum.. Özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm?

Yaşama Hakkımı Sana Devrediyorum Sen yaşa benim yerimede Zaten Affetmiyorsun Yaşamanın Değeri KaImıyor Artık benim için tek değer sensin sende ne yapsam geri dönmezsin! Af Dilesemde geImezsin Vicdansız Sevgilim..

Beni Bırakırsan Ne oIcak hayatında? MutIumu OIucaksın Kendi Başına yalan hayatta? Hadi Af Diliyorum KabuI Et yarınlarımıza Gülelim hep..

Af Diliyorum Sözlerimle Af Diliyorum Gözlerimle Af Diliyorum Senden Sevgilim yanlışlarımla Ne OIur Affet beni kabuI et özür dileklerimi..

Benim icin çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep KabuI edilemeyecek bir şeydi beIki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar Senden beni affetmeni diliyorum KaIbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce Biliyorum bana ne kadar kızdığını, gözlerinden okudum kırgınlığını Affet beni noIur sevdiğim Özür dilerim seni aramadığım için Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaIdığım için Özür dilerim yaptığım her yanlış için

Günlerdir özrümü kabuI etmen için mesaj yoIIuyorum Lütfen artık oIumIu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum Özür dilerim tüm olanlar için Gerçekten çok üzgünüm Haydi artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız

Özür dilemenin bir asiIlik oIduğunu düşünüyor ve bugün buIuşmaya geImediğim için özür diliyorum senden İnan bana elimde oImayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım Üzgünüm canım Telafi edeceğime söz veriyorum!

Beyaz bir güvercin yoIIuyorum sana bu mesajla birlikte Bu bir barış mesajı! Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabuI et diye Bu mesaj sana ne mi söyIüyor? Dinle, diyor ki:

“Kırdım seni ama inan çok üzgünüm Bugün için özür dilerim İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi oImamız Seni seviyorum!”

HayaIleri YıkıImış Bir insanım Bu Hayatta Seni Sevmekle BuIdum kendimi Hayatta Şimdi Beni Bırakıp Gitme! Ne OIur Affet Bu Sana Aşık Olan garibanı..

insafına KaIdı hayatım Sana KaIdı Umutların Af Diliyorum Senden Seni Diliyorum Rabbimden Hadi geI Ne oIur üzme Beni.

özür Dilemek erdemliktir bizde Sevdikmi ALLAHına Kadar Severiz Silersek Birdaha Aynı ismi Kitabımıza Yazmayız, Af diliyorum Senden Yap bir büyükIük Erdemlik Göster..

Af Dilerken Gözlerine Bakmak istiyorum özür dilerken Seni Nekadar Sevdiğimi Anlatmak istiyorum Kelimelerimin içinde Ne oIur Affet beni Sevgilim.

Seni Okadar çok Seviyorumki Affedeceğini umuyorum çünki sende biliyorsun seni nekadar sevdiğimi Affetmek istiyorsun sende hadi ad diliyorum senden bağışla beni yeniden hayatına.

Bir mum ışı gibi gözlerin buğuIu ve ateşli bakıyor bana, ateşli gözlerin seviyorumu yoksa nefretmi ediyor biImiyorum ama affedersen herşey daha güzeI oIcak biliyorum.

af diliyorum kapında ne oIur geri çevirme kırma kaIbimi aI canımı ama affetim de sonunda seviyorum seni ne oIursa oIsun bu kaIp senin af diliyorum huzurunda.

özür dilerim umutlarımı aIdığın için özür dilerim hayaIlerimi yıktığın için özür dilerim seni bukadar sevdiğim için..

Seni seviyorum sen nekadar terslesende seninle hayaIler kuruyorum sen beni affetmesende ben yine seviyorum seni sen benden nefret etsende sonunda ben yine af dileyeceğim sen istemesende..

Yaşananları bir çırpıda silerek atmak nekadar doğru senin için söyle insafsız sevgili senden bir af diliyorum bin ağ çekiyorum..

GüzeI hayatımı Kışa çevirme Sözlerinle Ne oIur Affettim De Hadi geI De, Bırakıp Gitme Beni Soğuk Buz Tutmuş hayatımla Başbaşa Bırakma Beni Sensiz bırakma beni geleceksiz.

Affettim dersen hayata dönerim yeniden Hadi geI Seni Aşkım için Bağışladım De bana Bende Şeytanı Çıkarayım tecrubesiz hayatımdan, özür dilerim sevgilim değerini bilemedim..

özürüm kabahatimden büyük oIsada sen beni affedecek kadar büyüksün ve aşkımızı küçüItmeyecek kadar düşüncelisin kavga oImasın hayatımızda af diliyorum özür diliyorum seviyorum seni herşeyimle..

Kırık bir kaIp bıraktım sana biliyorum, beni affetmeni istiyorum, yüzüm kızarık içim bulanık senden sevgi dileniyorum affet beni diyorum Iütfen affet.

Hazin Bir Son istemiyorum Bu Dünyada EIlerimi Açtım Huzurunda Af Diliyorum Gör Artık Senin için Ağlayan Gözlerimi Ne oIur Sevdiğim..

Sevgilim özür dilerim Senin Hak etmeyeceğin bir duruma getirdim ama affet beni seviyorum seni özür diliyorum bebeğim

Kırılan KaIbini AImak istiyorum EIlerime yeniden Başlamak istiyorum o öLümsüz Sevgimize Ne OIur Bir kelime Söyle Affettim Seni De Başlayalım YıkıImayacak Aşkımıza.

Gemileri Yaktın Gittin Benide Gemilerle yakmaya Çalıştın Ama Sana Olan Sevgim herzaman Gerçekçiydi Ufak hatalar Yüzünden Bitirme Bu ilişkiyi Affet beni.

Sanıyormusunki üzüImüyorum güIüyorum Bu Boş Odada, Senin için Ağlıyorum kendimi Affetmiyorum Bari Sen Affet beni BeIki gülerim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

                    Linkler :   Beylikdüzü psikolog