Site Rengi

Gelecekten.Net

Erc20 Token Oluşturma İşleminin Detaylı Anlatımı

Erc20 Token Oluşturma İşleminin Detaylı Anlatımı

Kripto paralar, 2017 yılından beridir aktif olarak faaliyet göstermektedir. İyi bir yatırım aracı olarak görülen bu para birimleri, Bitcoin ile beraber başlangıç yapan devasa bir sektör olarak tabir edilmektedir. Bu aşamada da gün geçtikçe daha da fazla kripto paralara piyasa içerisinde görülebilmektedir. ERC20 de bu tip tokenler arasında yer almaktadır.

Kripto paralara dair BEP20 token oluşturma konusunda da etkin sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. ERC20 de Ethereum ağı üzerinde bulunan kripto paralara verilen isim olarak ifade edilmektedir. Bu hususta token oluşturmak isteyenlerin iki farklı seçeneği meydana getirmeleri söz konusudur. Kendi kripto paranı yap kapsamında bu şekilde hareket edilebilir.

ERC20 token oluşturma konusunda girişimlerin devreye sokulması için iyi derecede yazılım bilgisine sahip olmak gerekecektir. Ancak bu hususta bilgisi olmayanların da yazılım desteği almaları gerektiği bilinmektedir. Kripto para oluşturma konusunda da genel olarak bu işlemleri meydana getirmek mümkün olacaktır.

ERC20 Ağı Özellikleri

ERC20 tokenlerini meydana getirmek için pek çok yatırımcının öncelikli olarak ERC20 ağını seçmeleri gerekmektedir. Blockchain teknolojisine bağlı altyapıya sahip çıkan token ve jetonlar da ERC20 ağına dahil olmaktadır. Bu ağın diğerlerine göre daha güvenlikli bir yerde olduğu da görülebilmektedir. Bundan dolayı da tüm kripto para yatırımcılarının Ethereum ağını tercih ettikleri de görülebilmektedir.

ERC20 ağı doğrultusunda diğer ağ yapılarına göre daha hızlı işlemleri gerçekleştirebilmek mümkün olmaktadır. Bu denli hızlı olmasına bağlı olarak kripto para madenciliği içerisinde Ethereum biriminin daha iyi kazançlar sunması durumu ve buna bağlı olarak da kripto para madencilerinin bu şekilde bir yönelim içerisine girmeleri de görülebilmektedir.

ERC20 Token Oluşturma Maliyetleri Nasıldır?

ERC20 tokenleri meydana getirmek için öncelikle ERC20 ağı içerisinde akıllı sözleşmelere gerek duyulmalıdır. Bu sözleşmeleri meydana getirmek için ekstradan bir ücret talep edilebilecektir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra ortaya çıkacak ve kişilerin fikrini yansıtacak olan tokenlere dair kodlama işlemleri başlayacaktır. Kodlama işlemlerinin başlamasıyla beraber ICO olarak tabir edilen ön satış işlemleri de başlayacaktır.

Ön satış işlemlerini devreye sokmak için öncelikli olarak aracı kullanmak gerekecektir. Bu aracıların yüksek komisyon oranları olacağından dolayı kazanca ortak olmaları durumu muhtemeldir. Ancak kişilerin kendi başlarına kodlama yapmaları durumunda aracı programları da meydana getireceklerinden ötürü herhangi bir komisyon ücretini başkalarına vermeleri gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır.

ERC20 tokenlerin oluşturulmasıyla beraber ön satış işlemlerini tamamlamak mümkündür. Bundan sonraki evrede de yatırımcıların farklı birimler kullanarak bu tokenleri satın almaları ya da takaslayabilmeleri sağlanabilir. Bu aşamada da tüm süreç son derecede uygun bir fiyat aralığında gerçekleşebilecektir. Aynı zamanda da meydana getirilen yazılımlar doğrultusunda da otomatik olarak cüzdanlara aktarılması gibi bir konu görülebilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

                    Linkler :   Beylikdüzü psikolog