Tarımsal Sulamada Çözüm Ortağı Olan Firma

  • 27 Şubat 2023
  • 679 kez görüntülendi.
Tarımsal Sulamada Çözüm Ortağı Olan Firma

Tarımda ürünlerin yetişmesi için su sıkıntısı yaşayanlar tarımsal sulama yöntemlerini tercih ediyorlar. Sulama sistemleri firması olan Serdrip tarımsal sulama alanında çözüm ortaklığı yapıyor. Yaklaşık 40 yıllık sektör deneyimi bulunan firma sulama yapmak isteyen çiftçilerin ihtiyaç duyacakları ürünlerin üretiminden ve satışından sorumlu oluyor.

Firma bünyesinde üretilen ürünlerin tamamı ise kaliteli ayın zamanda CE ve ISO belgelerini bulunduruyor. Böylelikle insanların sulama ürünlerini güvenli şekilde almaları mümkün oluyor.

Tarımsal Sulama Alanında Bulunan Ürün Yelpazesi

İnsana önem veren anlayışla yola çıkan Serdrip firması tarım alanında sulamanın en doğru şekilde yapılabilmesi için ürünleri ile destek veriyor. Bu nedenle çevre ve bütçe dostu ürünlerin satılmasını sağlıyor. Firmanın tarımsal sulama sektöründe kullanılabilecek ürün yelpazesi şunlardan oluşur;

Sulama boruları

Yağmurlama vanaları

Boru dağıtıcıları

Mini vanalar

Bağlantı parçaları

PP vanalar

Damla sulama ürünleri

Filtre sistemleri

Yedek parçaları

Kaliteli üretim malzemeleri kullanılarak hazırlanan bu ürünler tarım alanında sulamanın eksiksiz yapılmasını olanak veriyor. Buna bağlı olarak da ürünlerin verimli olmasını sağlıyor.

Genç Ve Dinamik Kadrodan Ürün Üretimi

Sulama sistemleri üzerine çalışan firma kaliteli ve kullanışlı ürünlerin üretilmesini sağlamak için genç ve dinamik kadro ile çalışıyor. Böylelikle üretimin hızlı ve ihtiyacı karşılayacak şekilde olmasını sağlıyor. Ayrıca çalışan kadrosunun genç olması sayesinde yeniliklere kısa sürede uyum sağlanıyor.

Sektör yeniliklerine hızlı uyum sağlanması sayesinde ürün isteklerine doğru şekilde cevap veriliyor. Çalışan kadrosu tarafından sulama borusu, mini vana, filtre sistemi ve yedek parçaları dünya standartlarında üretiyor.

Tarımsal Sulama Ürünlerinde Yurt Dışı İhracatı

Serdrip firmasının tarımsal sulamayı kolaylaştıracak boru ve bağlantı ürünlerini dünya standartlarına uygun üretmesi ihracat yolunu da açıyor. Tarımsal sulama üzerine 40 yıldır çalışan firma dünya standardı ürünleri sayesinde yurt dışı ihracatı yapıyor. Günümüzde firmanın ihracat yaptığı ülke sayısı ise 85 ülkeden oluşuyor.

Ürünlerinin yurt dışı ihracatını yapan firma ülkelere bayilik veriyor. Bu bayilik sayesinde Serdrip ürünlerin her tarım alanında kullanılacağı günlere ulaşılmasını sağlamayı hedefliyor.

Tarımsal Sulama Ürünlerinde Uygun Fiyat Garantisi

Mini vana, PP vana ve sulama boruları üzerine çalışan firma üretimde yüksek kaliteye önem veriyor. Ayrıca müşterilerinin aldıkları ürünlerden fayda görmesini sağlamayı amaçlıyor. Bu amaçlar doğrultusunda ise üretimde düşük maliyet anlayışını benimsiyor. Böylelikle satışa sunduğu tarımsal sulama ürünlerinin uygun fiyatlı olmasını sağlıyor. Böylelikle çiftçilerin ve tarımsal üretime başlayacak kişilerin uygun fiyat garantili ürünlere sahip olmalarını sağlıyor.

Tarımsal Sulama Ürünleri Sipariş Adresi

Damla sulama, filtre ve vanaları sulamayı kolaylaştırmasını sağlamayı amaçlayan firma Konya Selçuklu da bulunuyor. Selçuklu’nun Organize Sanayi Bölgesi’nde üretilen bu ürünler Türkiye ve bayiliğin bulunduğu 85 ülkeye ulaştırılıyor. Firmadan ürün almak isteyen kişilerin ise Selçuklu da bulunan tesise gitmeleri mümkün oluyor.

Tarımsal sulama ürünlerinin siparişini telefon üzerinden vermek veya görüşme yapmak isteyen kişiler 0532 589 11 83 numaralarından oluşan telefonu kullanmaları gerekiyor. Ayrıca iletişim formunu doldurarak ürünler hakkında bilgi almak ve sipariş vermekte mümkün oluyor. Doğru telefon numarasının girilmesiyle birlikte firma kısa sürede geri dönüş sağlayarak görüşme yapıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - Sohbet odaları - İstanbul masöz