Eviniz için Dekorasyon Önerileri

Göz kamaştıran modern salon dekorasyonu örnekleri.

Evinizde şıklığı, bütünlüğü ve uyumu yakalamak istiyorsanız bazı püf noktalara dikkat etmelisiniz. Eşya ve mobilya seçimindeki özen ve dikkatinizi evinizin boya rengini, duvar kağıdını, halı seçimi, perde, avize veya aksesuar seçiminde de dikkatli olunuz. Bunların bir bütün olarak uyumlu olması ile ancak şık bir eve sahip olabilirsiniz. Şimdi sizler için ev dekorasyon önerileri ve fikirlerini bir araya getirdik. Bunlara dikkat ederek ve uygulamaya çalışarak sizlerde şık ve uyumlu bir eve sahip olabilirsiniz.

  • Evinizin herhangi alanında veya bölümünde mat bir obje, eşya kullanmışsanız onu ortaya çıkarmak ve mat görünümü yumuşatmak için mutlaka canlı bir renk veya metal, parlak bir obje kullanınız. Böylelikle şıklığı ve uyumu yakalamış olursunuz.
  • Evinize eşya alırken mutlu olarak, severek alınız. Sadece bu oraya uyar mantığı ile aldığınız eşyalarınızdan iki gün sonra sıkılırsınız.
  • Perde seçimini koltuklarınızın ana renklerine zıt renkte tercih ederseniz daha iyi bir uyum yakalamış olursunuz. Yastıkların içindeki renklerden veya koltuğunuzun ana renginin bir ton koyusu veya açığını tercih edebilirsiniz.
  • Ev dekorunda en sık yapılan hatalardan biri de konsept veya tarz belirlemeden alışveriş yapmak veya dekor yapmaktır. Öncelikle hangi tarz mobilya ve dekorlardan hoşlandığınıza karar veriniz. Ardından bu tarza uygun eşyalar, perde, halı, avize, aksesuar seçimi yaparak, yine tarzınıza uygun bir dekor planı yapınız.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - vp satın algüvenilir takipçi satın almahaber yazılımıSohbet odaları  - İstanbul masöz