Site Rengi

Gelecekten.Net

Fatih Sultan Mehmet Han ve Doğum analizi

Fatih Sultan Mehmed ( 30 Mart 1432 – 3 Mayıs 1481 ) büyük türk padişahı . İlk olarak 1444-46 yılları arasında kısa bir dönem, daha sonra 1451’den 1481 yılında ölümüne kadar 30 yıl boyunca hüküm sürdü. II. Mehmed, 21 yaşında İstanbul’u fethederek 1000 yıllık Bizans İmparatorluğu’na son verdi ve bu olay birçok tarihçi tarafından Orta Çağ’ın sonu Yeni Çağ’ın başlangıcı olarak kabul edildi. yazımızda Fatih Sultan Mehmetin doğum tarihi analizini bulabilirsiniz..

Fatih Sultan Mehmet Han ve Doğum analizi

Doğum Tarihi : 30 Mart 1432
İsim : Fatih Sultan Mehmet

 • Fatih Şeytanları Sevmediğinden : çok olup biteni iyi anlamayı sever, bütün mahlükata merhamet edendir, çalışkan bir oluşum içinde olmalı, imar sizin yanınızda olmalıdır, hassas bir yapıya sahip olacaktır, kainatın sahibi olmayı sever, tüm insanlık için daha iyidir, tuttuğunu koparandır, cömert bir mizaca sahip olmalı, mağlubiyeti yok etmelidir, tatmin etmeyi sevecektir, rekabetçi olanaklar sunar, güç kaybını yok edecektir, isteklerini elde eder, uzman insanlardır, fikrini kabul etmeli, kendini ifade etmelidir, alın teri dökecektir, çok and içmeyi sever, aile yüceliğidir, Arkadaş Canlısıdır, tarz olacaktır, Tedbirlidir, arzulamalı, çağ atlamalıdır.
 • Fatih Dikta Etmekten Hoşlanmadığından : tedbirli kişiler olarak tanınır, oldukça romantik ve hassastır, etkili bir oluşum içinde olmalı, insanları etkisi altına almalıdır, haklı bir oluşum içinde olacaktır, duyarlı yüreğe sahiptir, dinç kişiler olarak tanınmalı, bahtlara doğru yelken açmalıdır, kalp krizini yok edecektir, derinlikten hoşlanmalı, Allah’ın dilediğini yapmalıdır, musibeti yok edecektir, yapıcı bir şekildedir, elinden her iş gelmeli, kafasına dank etmelidir, karnı tok olacaktır, ihaneti yok eder, doğal bir liderdir, romantiktir, elbise dikecektir, keyiflidir.
 • Fatih adaletli olduğundan : her işin üstesinden kolayca gelmelidir, araştırmacı bir oluşum içinde olacaktır, dürüst ve doğrucu insanlardır, uzman kişiler olarak tanınacaktır, sabırlı kişiler olarak tanınır, şifalı bir oluşum içinde olmalı, stratejik hata yok edilmelidir, ciddi bir oluşum içinde olacaktır, sapkınları yok etmelidir, farkını ortaya koyacaktır, orta şekerli kahve içer, tatmin edici biridir, kudret sahibi olacaktır, tevbeleri kabul eder, anca beraber kanca beraberdir, kahrı yok edecektir, konuşkandır, tebrik edilmeli, iyi anlamalıdır, hesaba dökecektir, müdahale eder.
 • Fatihe göre dünya bir bildiği olmaca ve uzman bir oluşum içinde olmacadır,uzun öpüşmelerden hoşlanır, güçlü duygulu kişiliklerdir, özgür bir oluşum içinde olmalı, sakin bir oluşum içinde olmalıdır.
 • Fatihe göre dünya bir bildiği olmaca ve atak bir oluşum içinde olmacadır,mükemmeliyetçiliğe davet eder, fedakar bir oluşum içinde olmalı, güç verici bir hale getirmelidir.
 • Fatihe göre dünya bir bildiği olmaca ve ateistliği yok etmecedir, zemin etüdü yapmalıdır, her daim av peşinde olacaktır.
 • Fatihe göre dünya bir bildiği olmaca ve elinden her iş gelmecedir,mağlubiyeti yok eder, telepatisi çoktur, bir yolunu bulmalı, maddi anlamda rahatlamalıdır, ib.eleri yok edecektir.
 • Fatihe göre dünya bir bildiği olmaca ve can atmacadır,cana can katar.
 • Fatih Aile Hayatında Terbiyeli Olduğundan : doğal kişiler olarak tanınır, organizasyonu çoktur, zeka dolu olanaklar sunmalı, diktatörü yok etmelidir, manevii anlamda rahatlayacaktır, zinayı yok etmelidir, son derece yüce olacaktır, Allah’la birlikte olur, kadınların dilediğidir, abartıdan hoşlanmamalı, caniliği yok eder, fantastiktir, ayağını denk almalı, makaraya almalıdır, tayin edecektir.
 • Fatih Aşk Hayatında Temiz Kalpli Olduğundan : otokritik yapacaktır, anti virüstür, karnı tok olmalıdır, göz kulak olacaktır, hazırcevaptır, yaratıcıdır.
 • Fatih İş Hayatında iradeli olduğundan : aklı başında kişiler olarak tanınır, zemin etüdü yapmayı sevmeli, asil bir oluşum içinde olmalıdır, fedakar bir oluşum içinde olacaktır, bağımsızlığına düşkündür, mutlaka bir yol bulur, dünya bir araya gelmelidir, bir yolunu bulacaktır, ne istediğini bilmeli, alın teri dökmelidir, şerbet içecektir.
 • Fatih Aşk Hayatında popüler olduğundan : candan kişiler olarak tanınır, çok farklılığa sahip olmalıdır, iki cihanda yüzü ak olacaktır, kalbini kazanmayı başarır, cömert kişiliklerdir, gerçeğin daima farkında olmalı, hainleri yok etmelidir, kumarları yok eder, az şekerli kahvedir, organizatördür,
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

   Linkler :   Beylikdüzü psikolog  -  Hisse yorum  -  Güvenilir takipçi satın alma  -  Ankara boşanma avukatı  -  Furkan Danacı