İstanbul Araç Kaplama Firması

  • 30 Eylül 2023
  • 227 kez görüntülendi.
İstanbul Araç Kaplama Firması

İstanbul araç kaplama firması arıyorsanız hoş geldiniz. Sıfır veya ikinci el fark etmeksiniz, istenilen her aracı kaplayabilen özel bir firmayı tavsiye edeceğiz bu yazımızda sizlere. Özellikle sıfır araç alan kişiler, aracına uzun bir müddet gözü gibi bakma gayesi içerisinde. Yoldan sıçrayabilecek küçük bir taş dahi çiziğe sebep olabilmektedir. Dışarıdan gelebilecek çok sayıda zarara karşı etkin bir koruma için araç kaplatmanın önemi bir hayli büyüktür.

Araç Kaplama Nedir?

Öncelikle sizler için araç kaplama tanımı yapmak isteriz. Araç kaplama, adından da anlaşılacağı üzere, aracın orijinal boyasının veya sonraki boyasının üzerinin farklı materyallerle kaplanmasına verilen isimdir. Genellikle bu materyal, “araç kaplama folyosu” olmaktadır. Bu folyo ne kadar iyi olursa, kaplamanın ömrü de buna bağlı olarak bir o kadar uzun olmaktadır. Bazı araç kaplama firmaları son derece kalitesiz araç kaplama folyoları kullanabilmektedir. Bu tür kaplamalarda bir kaç yıl sonra kendiliğinden sararmalar veya çıkmalar olabilmektedir.

İstanbul Araç Kaplama Firması

Gelelim hangi İstanbul araç kaplama firmasını tercih edebileceğinize. Yüzlerce firma olduğu için bu alanda faaliyet gösteren kararsız kalmanız normal bir durum. En iyi İstanbul araç kaplama firmalarından bir tanesi Enduraprotection.com kuruluşudur. Firma her marka araç için kaplama hizmeti gerçekleştirmektedir. Bu hizmet:

  • ENDURA PPF HP 130
  • ENDURA PU HP 150
  • ENDURA ULTIMATE PPF

Ürünleri aracılığıyla gerçekleşmektedir. Araç kaplamasının yanı sıra, cam kaplama yani cam filmi uygulamaları da bulunmaktadır.

İstanbul’da Araç Kaplama Fiyatları Ne Kadar?

Genellikle İstanbul’da dükkan kiraları yüksek olduğu için, araç kaplama fiyatları küçük illere nazaran daha yüksek olabilmektedir. Tabi sadece fiyatlar kiralara göre belirlenmemektedir. Kaplamanın türü, işçiliğin kalitesi, aracın boyutu gibi unsurlara bağlı olarak fiyatlar belirlenmektedir. Aracınıza özel fiyat alabilmek için Endura protection web sitesinde yer alan ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfa şu şekildedir:

https://enduraprotection.com/istanbul-arac-kaplama/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleriGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısıinstagram takipçi satın al - Sohbet odaları