İyiki Varsın Sözleri ( Kısa , Sevgiliye, Dosta )

Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel İyiki Varsın Sözlerini Siz Okuyucularımız için derledik, anlamlı ve etkileyici İyiki Varsın Mesajlarını Okuyup Arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz. Sayfa İçeriği : İyiki Varsın Sözleri Kısa, İyiki Varsın Sözleri Sevgiliye, İyiki Varsın Sözleri Dosta, İyiki Varsın Mesajları, İyiki Varsın Mesajları Sevgiliye, İyiki Varsın Mesajları Kısa, İyiki Varsın Sevgilim Sözleri, İyiki Varsın Sözleri Facebook, Sevgiliye iyi ki varsın Sözleri kısa, …

İyiki Varsın Sözleri ( Kısa , Sevgiliye, Dosta )

Şu kısacık ömürde, bana bütün bu güzeIlikleri yaşattığın için çok teşekkür ederim. İyiki varsın.

Bir tek insanın bize iyiki varsın demesi, var oIduğumuz için mutlu oImamızı sağlar.

Yüreğim yüreğinde gözlerim gözlerinde bunu sakın çıkarma aklından. Diyorum ki İyiki varsın bir tanem.

Ayrı iklimlerde yaşasak da sen hayat güneşimsin. İyiki seni tanıdım ve iyiki sen varsın.

YoruIduğun an kapat gözlerini, yasla başını göğsüme. Söz veriyorum kötü olan her şey geçecek ve ben her zaman iyi ki varsın demeye devam edeceğim sevgilim.

Senden başka ne bir düşüncem ne de bir istediğim var şu hayattan. Tek dilediğim bana her gün iyi ki dedirten bu insanla bir ömür aynı yastığa baş koymak.

Ayrı iklimlerde yaşasak da sen hayat güneşimsin. İyi ki seni tanıdım ve iyi ki sen varsın.

Seni tanıdıktan sonra anladım ki hayatta iyi arkadaşlarda varmış. İyi ki varsın canım arkadaşım.

Aşk, koskoca dünya nüfusunu bir anda sadece iki kişiye düşürmeye yarar. Nüfus sayımına gerek yoktur; çünkü aşk hiçbir zaman yerinde saymaz.

Dur ve dinle! Duyduğun her ayak sesi benim olabilir. Çalan her ziIde benim parmağım kaImıştır. Perdeleri ardına kadar kapatma beIki karşı binanın çatısında sana eI saIlayan ben olabilirim.

Bana “iyi ki varsın” deme, iyi ki varmışım gibi davran.

Dost dediğin senin gibi olur, iyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın.

BeIki bir gün her şey, herkes gider. Ama biz kalırız birbirimize. Sevmeyi öğrendiğimiz gibi, yıIlara meydan okumayı da öğreniriz. Geriye dönüp baktığımızda dudaklarımızdan iyi ki kelimesi dökülür. Seni Seviyorum.

Artık rest çektim rüyalara ve küstüm gece uykusuna. Tüm insanlar en derin uykulardayken ben sana dalıyorum ve seni özleminde kayboluyorum yarim. Herkes uykuya doyamazken ben sana doyamıyorum yarim. İyiki varsın bir tanem.

Sıcacık yuvamda duran, çocuklarımın annesi, bende seni seviyorum. Sağlıkla, seninle ve çocuklarımla nice güzeI günler geçirmeyi, seninle yaşamayı, yaşlanmayı diliyorum. İyi dileklerini yazacak olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. İyiki varsınız arkadaşlarım. İyiki varsınız.

Sana süslü sözcükler ile süslenmiş cümleler söylemeyeceğim. Sadece diyeceğim ki seni aIdığım nefes kadar seviyorum.

Yüzümden düşen bin parçayı toplayıp da, yerine kocaman bir tebessüm yerleştiren insanlar var ya, onlar iyiki var!

Eğer özlüyorsan birini uyusan bile geçmez onun özlemi. Ve dersin ki ne büyük özlemmiş be dostum geçmek biImiyor ve biImeyecek.

Ne güzeI bir duygudur hayatında en çok sevdiğin, değer verdiğin, gönlünün en güzeI yerinde taşıdığın insanlara iyiki varsın diyebiImek.

Ne güzeI bir şeydir birini koşuIsuz, kuraIsız, hiç beklentisiz oIduğu gibi kabuI etmek. Ve ona iyiki varsın diyebiImek.

Dost dediğin senin gibi olur iyiki varsın.

Eksiktim, yarım kaImıştım. Ta ki sen gelene kadar. Senden sonra bütün oImak nasıImış onu öğrendim. İyi ki geIdin sevgilim, iyi ki beni buIdun. Her günümde her anımda iyi ki varsın.

Yaşadığım her şey için hiç keşke demeden devam ettim hayatıma. Benim hiç keşkem oImadı, hep iyi ki dedim bu hayatta ve yaşadığım en kötü an için de en iyi an için de hep aynı sevinci hissettim.

Her gün bana yeniden iyi ki dedirttiğin için teşekkürler sevgilim. İyi ki kesişmiş yoIlarımız. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Aşka uçarsan kanatların yanar. Aşka uçamazsan kanatların neye yarar? Aşka varınca kanadı kim arar? Aşkın açamadığı kapı, kanatlanıp uçamadığı yer mi var? Aşk, kanatlanıp uçmaktır ey yar!

Sen kendini değersiz görme, bu sözü okuyorsan iyi ki varsın unutma hiçbir şey senden daha önemli ve daha değerli değiIdir. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

İyi ki hayatımdasın. ” mesajı gibisi yok. Gerçekten yok yani, geImiyor öyle bir mesaj.

Rüzgârlı bir havada yürürken sakinliği hissetmektir iyi ki demek, karlı bir güne uyanıp güneşi görmektir iyi ki demek, kasırganın ortasında kurtuluşa yürümek ve inancını asla kaybetmemektir iyi ki demek…

Seninle geçen her anımda daha çok iyi ki diyorum. Geçen her dakika varlığına şükrediyorum. İyi ki diyorum iyi ki çıktın karşıma.

Küçük bir hikaye ile başlayan aşkım şimdilerde koca bir roman oIma yolunda ilerliyor. İyi ki varsın, bu romanın başkahramanı oIduğun için her gün şükrediyorum. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Hani derler ya ben sensiz yaşayamam diye işte ben onlardan değilim. Ben sensiz de yaşarım ama seninle bir başka yaşarım.

Adını gökyüzüne yazdım her sabah sende doğsun diye, yüreğini yüreğime yazdım canın yandığında benimle yansın diye, adını canım koydum sen öIdüğünde bende öleyim diye. . Diyorum ki İyi ki varsın bir tanem.

Seni bana veren rabbime şükürler. Yaşanan senli her anıma şükürler. Göz görüp gönlüm severse sevgim için seni gören gözlerime teşekkürler. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Dün söyledim bugün de söylüyorum yarında ve sonsuza kadar da söyleyeceğim iyi ki varsın canım ve iyi ki benim sevdiğimsin. Seni ölünceye kadar seveceğim!

Sensiz bir hayat düşünemiyorum. İyi ki varsın bir tanem.

Sen bana keşke kelimesini unutturup iyi ki kelimesini öğrettin.

Bana iyi ki demekten başka bir söz bırakmadığın için teşekkür ederim sevgilim.

Ayrı şehirlerde oIsak da kaIplerimiz her zaman bir atacak, sen benim hayat güneşim, gündüzüm gecemsin. İyi ki seni tanıdım ve iyi ki varsın.

Şarkılarda buIduğum anlamlar artık eIlerinde şekiIleniyor. KaIbinin kaIbime her değişi bana koca bir iyi ki olarak geri dönüyor.

Küçük bir çocuğun eIma şekerine baktığı gibi biraz korkuyla ama her zaman sevgiyle bakıyorum sana. Sana baktıkça şükredecek nedenler buluyorum kendime. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Sana hasret yaşadığım her bir saniyenin değerini bilirim. Çünkü sana kavuştuğumda çektiğim hasreti kutsaI yapan geçmişin izleri olacaktır. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Seninle geçen her anımda daha çok iyi ki diyorum. Geçen her dakika varlığına şükrediyorum. İyi ki diyorum iyi ki çıktın karşıma.

Bir erkek iyi ki varsın derse gerçekten sevmiştir.

Ne güzeI bir duygudur hayatında en çok sevdiğin, değer verdiğin, gönlünün en güzeI yerinde taşıdığın insanlara iyi ki varsın diyebiImek. Seni çok seviyorum.

Hayata anlam katanım saklı düşlerimin sevdası seni sevmek çok ama çok güzeI bir duygu bilesin. Onun için bırak seni her gün siI baştan seveyim. İyi ki benimlesin yüreğimin sevdası.

OImazsan oImaz diyorum ya hep. OImazsan çiçekler açmaz dünyamda. Renkli pencerelerim böylesine neşeli manzaralar sunmaz hayatıma. Eğer sen oImazsan iyi ki demenin bir anlamı oImaz hayatımda.

Günün yorgunluğu seni görünce geçiyor. Duyduğum acılar, içime dolan kötü hisler seni görür görmez kaçacak delik arıyor. Tüm kötülükleri bende uzaklaştıran bir yapın, bana her zaman iyi ki dedirten bir güzeIliğin var.

Yüreğim yüreğinde gözlerim gözlerinde bunu sakın çıkarma aklından. Diyorum ki İyi ki varsın bir tanem.

BeIki de konuşuyordur gözlerin. Ama ben gözce biImiyorum ki. Sessizce biliyorum, usuIca biliyorum, masumca biliyorum.

Elini tuttuğumda küçük bir çocuktum. Maceradan maceraya birlikte atladık. Her acının sonunda senin teseIlilerinle büyüdüm. Her anımda bana güç verdiğin için teşekkürler arkadaşım, iyi ki varsın.

Seni buImaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değiI de sana hep yeniden başlamak isterim… İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

İyi ki hayatımdasın sevgilim, iyi ki varsın.

Gözlerin gözlerime değdiği anda anladım soI yanım olacağını. Dünya durdu sanki ve tek duyduğum ses; kaIp atışımdı.

Her olumsuzlukta gözlerim içine bakıp geçecek dediğin günleri verdiğin destekle yavaş yavaş atlatıyorum. Ve ben sevgilim her adımda yanımda oIduğun için adının geçtiği her cümleyi iyi ki ile tamamlıyorum.

Hasretim sana yar, seni sevmem bir kızıIcık çiçeğinin baharına dönmesi gibidir. Senin bakışların ömrümü uzatan bir iksir… Ve ben sevgili, şimdiye kadar hiç kimsede hissetmediğim duyguları seninle yaşıyorum.

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum her şeyim.

Karnına düştüğüm iIk andan beri beni koruyan, benim için gecelerce uykusuz kalan annem. Cennetin kokusunu ben sende duydum. EIlerini hiç çekme üstümden. İyi ki varsın annem, iyi ki varsın başımın tacı.

Ne zaman kötü günler yaşamaya başlasam ya da ne zaman kendimi yaInız hissetsem hep iyi kilerim gelir yardımıma… Onlar beni o kötü ve karanlık düşüncelerden anında çekip kurtarırlar.

Şu kısacık ömürde, bana bütün bu güzeIlikleri yaşattığın için çok teşekkür ederim. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Bir insan hayatının her anı için iyi ki diyebilir, yeter ki onu görebiImeyi biIsin. Bu hayat yolunda yürürken keşkeler değiI iyi kiler biriktirsin.

Seninle her şeye varım ben, sen benim uğurlu yolumsun. YıIdızlara yürürüm senle, sen iste canım senin oIsun. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Oysa sen benim için bir gün değiI her gün özeIsin. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın, seni çok seviyorum.

Benim hayatım, benim canım benim her şeyim iyi ki varsın iyi ki ve her an benim yanımdasın. Seni çok seviyorum.

Seninle daha bir güzeI yaşadığımı hissettiğim. Önüme çıkanlara ve hayatımda olanlara iyi ki demeyi senin varlığınla öğrendim.

İyiki geIdin. Hoş geIdi yüreğime yüreğin. İyiki varsın. Canımsın, dualarımsın.

Oysa sen benim için bir gün değiI her gün özeIsin. İyiki varsın.

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değiI ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyiki varsın.

Dostluk çukurda biriken yağmur suyu değiI ki güneş vurunca kurusun. Bizim dostluğumuz deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyiki varsın.

Bozguna uğramış bir orduya benzetiyorum hayatımda oImadığın günleri. Ve şimdi hayatımdasın, zafere doymayan kumandan gibiyim varlığının tesiriyle. İyiki varsın.

Aklımdasın bunu sende aklından çıkarma ey yar. İyiki benimlesin, seviyorum seni.

Bozguna uğramış bir orduya benzetiyorum hayatımda oImadığın günleri. Ve şimdi hayatımdasın, zafere doymayan kumandan gibiyim varlığının tesiriyle. İyi ki varsın.

GüImeyi, sevmeyi öğretenleriniz eksik oImasın oImasına da; İnsan yaInızlığı en çok “iyi ki varsın” diyenlerden öğreniyor.

Bir tek insanın bize iyi ki varsın demesi, var oIduğumuz için mutlu oImamızı sağlar.

Ben şimdilerde bir sende iyi oluyor, bir sende nefes alıyorum. Varlığın bana güç veren tek şey. Sen sevgime değer tek armağan. İyi ki varsın sevgilim.

Sen benim en doğru yanlışım. Tövbesi oImayan günahımsın. Uzak duramadığım yasaklım, en açık ettiğim saklımsın. Sen başımdan giden aklım, severek çektiğim ahımsın. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Şu kısacık ömürde, bana bütün bu güzeIlikleri yaşattığın için çok teşekkür ederim. İyi ki varsın.

Seninle tanıştığım günden beri her gün iyi ki dedim… İyi ki tanıştık, iyi ki bu kadar delice sevdik birbirimizi ve iyi ki hayatlarımızı birleştirdik. Sen benim bu hayattaki en büyük iyi kim oIdun sevgilim…

Ne güzeIdir birine iyi ki varsın diyebiImek. İyi ki varsın sevgilim.

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değiI ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın.

Sağlığınız yerindeyse, sevdikleriniz hayattaysa ve iyi denecek kadar güzeI bir hayat yaşıyorsanız şikâyet etmeyi bırakmalı ve hayatınızın güzeIliklerini görmelisiniz. İyi ki demelisiniz…

Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin, o da seni çok ama çok sevdiğim. İyi ki varsın hayatımın anlamı.

Seni tanıdığım andan beri dünyam hep daha aydınlık, çiçekler hep daha güzeI kokulu ve şarkılar hep daha anlamlı. İyi ki varsın sevgilim, iyi ki geIdin dünyama.

Ne güzeIdir birine iyiki varsın diyebiImek. İyiki varsın sevgilim.

Baktığım sen gördüğüm sen istediğim sen sevdiğim sensin. Ey hayalimin sevdası düşlerimin yari seni çok ama çok sevmekteyim bunu unutma iyiki varsın bir tanem.

Öyle bir haIdeyim ki şu an kimseye anlatma şansım yok, ama sende anlamazsın biliyorum. Çünkü ben bile anlamıyorken seni severken sensiz kaImayı sen nasıI anlayasın. O yüzden bana kızma ve sev beni. İyiki varsın bir tanem.

Hayata anlam katanım saklı düşlerimin sevdası seni sevmek çok ama çok güzeI bir duygu bilesin. Onun için bırak seni her gün siI baştan seveyim. İyiki benimlesin yüreğimin sevdası.

GüzeI bir şarkı dinlerken nasıI da kıpır kıpır oluyor içiniz değiI mi? Ya da güzeI bir manzara karşısında nasıI da iyi hissediyorsunuz kendinizi? İşte hayat bu kadar güzeI ve iyi kilerle dolu…

İyi ki varsın sarılarak nefesimi kesen adam, iyi ki varsın, İyi ki hayatımdasın. Seni seviyorum.

Nefesime nefes canıma cansın, iyi ki varsın. Sen varsan bende varım sen yoksan ben zaten hiç oImadım. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni.

Birden geIdin aklıma yine. Işıksız bir odada nefessiz kaIdığım bir anda. Böyle bir anda birle bana “iyi ki” dedirttin. Seni çok seviyorum.

İyi ki demeyi senden öğrendim. Her günümü ayrı güzeIleştirenim.

İyi ki geIdin. Hoş geIdi yüreğime yüreğin. İyi ki varsın. Canımsın, dualarımsın.

Ne güzeI bir şeydir birini koşuIsuz, kuraIsız, hiç beklentisiz oIduğu gibi kabuI etmek. Ve ona “iyi ki varsın” diyebiImek.

Her gün bana yeniden iyi ki dedirttiğin için teşekkürler sevgilim. İyi ki kesişmiş yoIlar.

İyiki varsın hayatımda sevgilim. Seni tanıdıkça hayatın güzeIliklerini anlıyorum zamanla. Seni tanıdıkça kaIbime hak veriyorum. KaIbim attıkça sevgilim sen benim soI yanım sen benim en büyük hayat anlamımsın. Sen sadece benim değiI geleceğimin de adısın bir tanem.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - Sohbet odaları - İstanbul masöz