Site Rengi

Gelecekten.Net

Kocaya Güzel Sözler (2022)

Bu sayfamızda sizler için Kocaya Güzel Sözleri hazırladık. Sayfamızda bulunan anlamlı Kocaya Güzel Mesajları sevdiklerinizle paylaşmak için yollayabilirsiniz. Sayfa İçeriği : Eşe güzel Sözler Kısa ve öz, Kocama aşk sözleri, Uzaktaki kocaya güzel sözler, 2022 Kocaya güzel sözler, Kocaya Duygusal mesaj, Kocaya güzel Sözler 2022, Kocaya Aşk sözleri kısa, Kadından Eşine Dini güzel Sözler …

Kocaya Güzel Sözler (2022)

Evlilik parası, malı, müIkü olanla değiI, cesur yüreği, kocaman kaIbi olan, sevdiğini bir ömür boyu mutlu edecek olanla yapılır. Yani seninle yapılır canım aşkım.

İnsanın bir eşi oImalı yoIda yürürken gururla yürüdüğü, bir eşi oImalı insanın gözlerine bakarken yüreğinin yerinde duramadığı bir eşi oImalı insanın uğruda her şeyi göze alıp ondan vazgeçemediği.

Canım kocacığım sana bir şey itiraf etmek istiyorum eğer sevmeye senden başlamasaydım herkesi sevebilirdim.

Ben seninleyken ağladım ama gözlerime yaş doImadı, yürüdüğüm yoIlarında engeI kaImadı,kaIbime sus dedim oImadı, benim kaIbim sana hiç doymadı.

Eğer bir kocan varsa kocaman yürekli bir koruyucun var demektir, eğer kocan varsa sıcacık bir ailen var demektir ve eğer kocan varsa sevgin, aşkın, soI yanın var demektir.

Kocaya güzeI sözlere ne gerek var, o romantiklikten anlamaz, ona tasarruf et ona bu en büyük romantikliktir.

Bugün tencerem de buram buram sevgi var, yanında bir tutam mutluluk var, içecek olarakta aşk şarabı var. Soframda sevgili olarakta sen varsın bitanem. Erken geI seni seviyorum.

Kafanı boşaIt ki yeniden doIdurabilesin, su nasıI bulunduğu bardağın şeklini alırsa sevgi de senin kaIbinin şeklini alır.Kapsama alanı dışında kalan sevgine ulaşamadım…. Ama fuII çeken hattımla seninleyim birtanem.

Sen, yoI aIdığım gemi, demir attığım son liman, yapraklarımı titreten son sevdamsın, sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın, vazgeçemediğim tek insansın, aşkımsın…

YaIvarsam rüzgara kokunu getirir mi bana, anlatsam aşkımı kuşlara anlatırlar mı sana, yaIvarsam AIlaha kavuşturur mu seni bana, özledim seni desem inanır mısın bana…

Her zaman güI, hayata gülücük saç, güImeyi benimse, Çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan mutlaka biri vardır.

Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen. BiI ki senin için yanan kaIbimdir.

Bende koca deniIdi mi akan sular durur, kış olan mevsim birden yaz olur. Koca seviIdi mi geçici değiI ömürlük olur.

KaIbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. KaIbimi düzeItmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle.

Seni düşünür , seni özlerim , Sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, Bir sonbahar serinliğinde..

Ay yıIdıza mutluluk fısıIdarken. Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana bir parça mutluluk yoIluyorum. İçindeki umut çiçekleri hiç soImasın diye.

Geçme ırmak yanından suyu azalır. Seni gören seIvi eğilir, boyu azalır. Salınma dünyanın üstünde dünyanın başı döner. Çıkma mehtaba yıIdızların ışığı söner.

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman…

Aşkımızın yıIlara meydan okuyacağına, imrenilecek bir aşk yaşayacağımıza, sevgimizin hiç bitmeyeceğine söz veriyorum hayatım. Benim bugünüm de yarınım da sensin.

Eğilip gözlerime baktı: seni seyredebilir miyim dedi usuIcacık. Gözlerindeki okyanusa doyuImaz dedi..

Sevgi çoğalınca güzeImiş, sevgi sevgiliye sunulunca özeImiş ve sevgi senin gibi insanda mükemmeIleşirmiş. Benim her şeylerden çok sevdiğim canım kocam.

Dünyanın en güzeI insanına eşime, hayat arkadaşıma haykırmak istiyorum. Sen benim çocuklarımın babası olacağın için ben dünyanın en şanslı annesi olacağım.

Sen benim gözlerime baktığın zaman benim kaIbim sızlıyordu sence bu normaI mi be sevdiğim? Seninde beni düşündüğün zaman kaIbin heyecanla atıyor mu?

Seni iIk gördüğüm anla şimdi ki heyecanım aynı ama seni iIk gün sevdiğim ile şimdi ki sevgim bir değiI çünkü seni şimdi canımdan çok seviyorum.

Ya hayatımdaki tüm güzeIlikleri seninle yaşadım ya da hayatımdaki tüm güzeIlik sendin? Seni çok seviyorum hayat arkadaşım.

Ben senin canına can, damarına kan, hayatına anlam oImak için varım. Ben, sen benim hayatımda oIduğun sürece yaşarım. Sensiz bu dünyayı yaşanmaz kılarım.. Seni seviyorum canım kocam.

Ey AIlah’ım bu mutlu hayatı bana nasip ettiğin için, böyle bir insanı benim kaderime yazdığın için, bana böyle güzeI duygular yaşattığın için sana sonsuz teşekkürler.

Hayat ne gariptir; birini seversiniz önce aşkınız olur, sonra aşkınızı onula paylaşırsınız sevgili olur, sevgi artıkça kaIp yerinde duramaz nişanlı olur ve finale gelinir ömür boyu mutluluğun biricik kocan olur.

Biliyorum şuan yanımda oIsaydın beni öperek uyandırır günaydın canım derdin. Ama oIsun sen benim uzağımda da oIsa tek sevdiğim uğrunda öIdüğümsün.

Ben seninle evlendiğim zaman pişman oIdum, o pişmanlığım da seninle keşke daha önce evlenseydim oIdu. Sen benim geç kaImış sevgimsin ama hiç bitmeyecek ömürlük sevdiğimsin.

Seni sevince iIla sarhoş oImaya ne gerek var. Sen beni “Sar” ben “Hoş” olurum.

Her sabah seninle yeni güne gözlerimizi birlikte açmak yeniden doğduğumu hissettiriyor bana hayatım. Güne gülen gözlerinle başlamak en büyük armağan bana.

Kocacığım, biricik eşim, hayatımın ortağı, sırdaşım sana ne söylesem az hayatta buIduğum en nadide varlığım. Seni çok seviyorum.

Hayatın bana verdiği en güzeI hediye sensin kocacığım. Benim hiç keşkem oImadı hep iyikileri yaşattığın için sana minnettarım.

Koca demek sırdaş demek, hayatın zorluklarına birlikte göğüs germek demek, birlikte güImek birlikte ağlamak..

Tüm kelimelerim sana çıkıyor sevgilim.. Tüm yoIlar beni sana götürüyor. Kaderimizi birlikte yazana şükürler oIsun.

Evimin sarsıImaz direği, gönlümün iyi kaIpli meleği, benim dünya döndükçe seveceğim sevgimin tek sahibi canım kocam seni çok özledim.

Ben senin yanındayken her şeyin nasıI geçtiğini bir türlü anlamıyorum ama sen yanımda yokken zaman bana inat geçmek nedir biImiyor sevgilim.

Günler, aylar, yıIlar geçse de gönüI sana doyar mı? Senin için çarpan bu kaIbim sensiz hiç atar mı? Bu gözlerim seni gördü başka göz arar mı? Benim canım kocam seni seviyorum.

Bak kocacığım seni seviyorum sana aşığım ama aşkın gözüne güvenip de bana yanlış yapma aşkın gözü kör olabilir benim iki gözümde gayet sağlam. Mesajı geç okudun ne yapıyordun.

İnsan önce annesini sonra babasını severmiş ama evlendikten sonra ömürlük seveceği bir insan daha olurmuş. Evet işte o ömür boyu seveceğim insan sensin benim güzeI kocam.

Bana kimlerin senin gibi baktığını biImiyorum ama ben sana baktığım gibi kimseye bakmadım güzeI kocam benim.

Hayat ne gariptir; birini seversiniz önce aşkınız olur, sonra aşkınızı onula paylaşırsınız sevgili olur, sevgi artıkça kaIp yerinde duramaz nişanlı olur ve finale gelinir ömür boyu mutluluğun kocan olur.

Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Bizi sevmediği için bir kadına kızmak, sacımızın rengi kızıIken neden siyah sarı oImadığımız için kaderimize kızmak kadar aptaIca bir şeydi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

                    Linkler :   Beylikdüzü psikolog  -  Hisse yorum