Site Rengi

Gelecekten.Net

Kova Burcu Kadını Özellikleri

Astroloji size bir kişi hakkında çok şey söyleyebilir. Örneğin, Kova kadınları bağımsız, yaratıcı ve benzersizdir. Kalabalığa uyum sağlamayı daha az umursamıyorlardı. Kendileri olmayı tercih ederler. Kova burcuna sahip birine bağlanmadan önce bir Kova kadını hakkında bilmeniz gereken her şey:

Kova Burcu Kadını Özellikleri

Kova kadını üzgün olduğunda ve ağlamak istediğinde yüzünde bir gülümseme göreceksiniz.
Kova kadını bir tür bilmecedir. O çok öngörülemez ve özerk. Ona ne yapacağını söyleyen insanları pek de hoş karşılamayan sabit işaret. Ancak, nakit sıkıntısı çeken veya şansı yaver giden birini desteklemeye her zaman hazır olan gerçek bir insancıldır. Her zaman iyi tavsiyeler verecektir.

Kova Kadını Kişilik Özellikleri
Kova, sabit bir hava işaretidir. Su taşıyıcısı tarafından temsil edilirler ve Uranüs gezegeni tarafından yönetilirler. Uranüs isyan ve yenilik ile ilgilidir. Bu nedenle Kova kadınları bağımsızdır. Kendilerine bakabilirler, bu yüzden mutlu olmak için bir ilişkiye ihtiyaçları yoktur. Bununla birlikte, aynı zamanda inanılmaz derecede sosyaldirler. İnsanları severler. Kovalar en çok grup ortamlarındayken mutlu olurlar. Başkalarıyla iletişim kurmayı ve onlar hakkında daha fazla şey öğrenmeyi severler.

Kova kadınları ilerici ve açık fikirlidir. Geleneksel, modası geçmiş değerlerle ilgilenmiyorlar. Kova, toplumun onlardan ne beklediğini daha az umursayamazdı. Başkalarını etkilemek veya kalabalığa karışmak gibi bir amaçları yoktur. Bu burç, kuralları sevmediği için otorite ile sorun yaşıyor. Herhangi bir durumda ne yapacaklarının söylenmesinden hoşlanmazlar.

Kova kadını ile başa çıkmak istiyorsanız, “Yapma” bir tavsiyedir. Dört rüzgarı bir kutuya koyamazsın ya da bulutları birbirine bağlayamazsın. Ve denemeyin. Kova kadını biraz paradoks olabilir. Dahi, iyimser, çekici ve eksantrik, hava burcuna sahip bu kadın, mükemmel bir toplumun karmaşık fantezilerine ve her şeyin gerçekte olduğundan daha “olması gerektiğini” düşündüğüne her zaman daha fazla güvenilirlik vererek, fikirler dünyasında gelişir.

Onu bir klişeye bağlamayın, çünkü beklentilerinize muhtemelen daha fazla meydan okuyacak ve tam olarak onun olmasını istemediğiniz şey olacaktır. Her şey için, o gerçek konformist değil. Her zaman kutunun dışında düşünür ve hayatı uçlarda yaşamayı tercih eder.

Bir Kova kadını, en yakın ailesi ve arkadaşları için empatiden yoksun olabilir. Şefkatli bir dinleyici olmayabilir ve kesinlikle gecenin bir yarısında havalandırmanız gerektiğinde otomatik olarak aradığınız kişi olmayabilir. Arkadaşlıklarının çoğu entelektüel niteliktedir. Akvaryumlar herhangi bir şey hakkında herkesle kolayca sohbet edebilir ve birçok sosyal ağdan birçok arkadaşı varmış gibi görünür.

Kova Kadınının Kötü Özellikleri
Kova, en öngörülemeyen burçlardan biridir. Herhangi bir anda ne düşündüklerini bilmek zor çünkü kartlarını göğüslerine yakın tutuyorlar. Üstelik huysuzlar. Bu işaret duygularını tartışmayı sevmez, bu yüzden sinirlendiklerinde birdenbire ortaya çıkıyor gibi görünüyor. Neyin yanlış olduğuna dair herhangi bir açıklama yapmadan birdenbire patlayabilirler. Kova kadınları karamsardır, bu yüzden kolayca hüsrana uğrarlar. Bir şey ters gittiğinde, onu alamazlar.

Kova kadınları son derece inatçıdır. Her zaman odadaki en zeki kişi olduklarını varsayarlar. Uzlaşmaya hiç ilgileri yok çünkü her zaman haklı olduklarını düşünüyorlar. Güvenleri bazen onlara yardımcı olabilir, ancak çoğunlukla onları incitir. Soğuk, ukala ve mesafeli görünmelerini sağlar. Kalpleriyle değil kafalarıyla düşünürler, bu yüzden genellikle duygularını incitirler. Hiç empatik değiller.

Kova Kadınının İyi Özellikleri
Kova kadınları vizyonerdir. Bilim ve teknolojiyle derinden ilgileniyorlar çünkü dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek istiyorlar. Kova kadınları da kendilerini problem çözücü olarak görürler. Yanlış bir şey gördüklerinde, onu düzeltmek için güçlü bir istek duyarlar. Ayrıca, zekidirler, bu yüzden her şey hakkında sohbet edebilirler. Onlar herhangi bir odadaki en ilginç kişidir.

Ancak, rol yapma konusunda iyi değiller. Biri onları sıkıyorsa, sohbet etmek için etrafta dolaşmayacaklardır. Kova kadınları, kendilerini rahatsız eden akranlarıyla zamanlarını boşa harcamazlar. Akılları uyarılmadığında huzursuz olurlar. Kova kadınları, kendilerini eşitleriyle çevrelemek ister. Hayatlarına kimi alacakları konusunda seçicidirler çünkü zamanları değerlidir. Onu boşa harcamayı reddediyorlar.

Aşkta Kova Kadını
Kova kadınları hassastır. Yeni insanlara ısınmaları biraz zaman alır çünkü incinmek istemezler. İlişkilerinin çoğu arkadaşlık olarak başlar. Bir süre sonra, size güvenmeyi öğrendiklerinde, arkadaşlık daha derin bir şeye dönüşebilir. O zamana kadar, muhtemelen onlardan fazla bilgi alamayacaksınız. Konuşkan olmalarına rağmen, en derin duygularını ifade etmezler. Seni bir kol mesafesinde tutacaklar.

Kova kadınları, kendileri kadar benzersiz olan insanları cezbeder. Trendlere bağlı birini istemiyorlar. Kova, modaya uygun, modaya uygun veya geleneksel olanı daha az umursayamazdı. Şu anda onları en mutlu eden şeyi yapıyorlar. Bu burç, onlar gibi kurallara uymayan diğer insanlara çekilir. Dış görünüşe önem veren biriyle ilişkileri uzun sürmez.

Bir Kova Kadınıyla Çıkmak
Bir Kova ile çıkarken, onlara bolca yer vermelisiniz. Onları kontrol etmeye ya da boğmaya çalışmayın çünkü diğer yöne koşacaklar. Kova, ciddi bir ilişki içindeyken bile özgürlüğe ihtiyaç duyar. Partnerleri onları engellemeden kendi hobilerini ve arkadaşlıklarını sürdürmek isterler. Bir Kova ile çıkıyorsanız, onları kendi işlerini yapmaları için desteklemeniz ve teşvik etmeniz gerekir. Her zaman kalçalarına bağlı olamazsın. Onları bunaltacak.

Bir Kova ile çıkarken sabırlı olmalısınız. Bırakın ilişkinin hızını onlar belirlesin. Unutma, flört onlar için dünyadaki en önemli şey değil. Kişisel bağlantılarından çok kariyerlerine önem verirler. Bir Kova ile çıkacaksanız, her zaman öncelikli olmayacağınızı anlamanız gerekir. Bazen endişelenecek başka şeyleri olabilir ama bu seni sevmedikleri anlamına gelmez.

Genel olarak, Kova kadınları Terazi, İkizler ve Koç ile en uyumludur.

Kova Kadınıyla Güven
Kova kadınlarının kendi alanlarına ihtiyaçları vardır. Bir ilişki içinde olsalar bile, bol bol özgürlük isteyeceklerdir. Hile yapmayacaklarına güvenmenize ihtiyaçları var. Sonuçta, yanlış insanlarla zaman kaybetmezler. Hayatlarına girmene izin verdilerse, senin hakkında ciddiler demektir. Ayrılmak isteselerdi, tereddüt etmezlerdi. Mantıklı olan bu olduğu için hallederlerdi. Seninle çıkıyorlarsa, sadece seni istediklerinden emin olabilirsin.

Kova kadınları, kendi başınıza dışarı çıktığınızda kıskanmazlar. Aslında, ilişkinin dışında bir hayatınız varsa mutlu olacaklardır. Bu onlara kendi başlarına geçirmeleri için daha fazla zaman verecektir. Kova, partnerlerine iyi davransa da her uyandığı anda birlikte olmak istemezler. Çok fazla alana ihtiyaçları var. Aksi takdirde, ilişki dağılacaktır.

Kova Kadınını Anlamak
Kova burcu bir kadının ne düşündüğünü bilmek zor. En derin duygularını asla açmazlar. Duygularını kendilerine saklarlar. Aslında, duygular mantıksız olduğu için duyguları düşünmekten bile hoşlanmazlar . Kova kadınları her zaman dürtüsel seçim değil, akıllı seçim yapmak ister. Hata yapmayacak kadar akıllıdırlar.

Kova kadınlarının yeni insanlara açılmaları uzun zaman alır. Yavaş hareket ederler çünkü başları kalplerinin üzerinde düşünürler. Tamamen taahhütte bulunmadan önce tanımaya değer olduğunuzdan emin olmak istiyorlar. Ancak bir Kova kadını yanlış ilişkiyi bitirmekten çekinmez. Onları incitirsen, affedip unutmazlar. Sana karşı ömür boyu kin besleyecekler.

Kova Kadınının Sevdiği ve Sevmediği Şeyler
İster erkek ister kadın olsun, Kova tahmin edilemez – ve diğer tahmin edilemez insanlarla takılmaktan hoşlanırlar. Sürprize yakalanmak onların gününü güzelleştirecektir. Bu burç rutine dayanamaz. Her gün aynı şeyi yapmak zorunda kaldıklarında huzursuz olurlar. Kova kadınları, yeni ve heyecan verici bir şeye hazırlıksız yakalanmayı severler. Son dakika planlarını veya arkadaşlarıyla spontane gezileri umursamazlar.

Kova kadınları yüzleşmeye dayanamaz. Tartışmaların stresiyle uğraşmaktansa birini hayatlarından çıkarmayı tercih ederler. Kova ne yapacağının söylenmesinden hoşlanmaz, bu yüzden otorite figürlerinden kaçınmak onlar için en iyisidir. Kendi kararlarını ve hatalarını kendileri vermek isterler. Kova kadınları harika dinleyiciler olsalar da, diğer insanların hayatlarında ne yapmaları gerektiğini düşündüklerini dinlemekle ilgilenmezler.

Kova Kadını Davranışı
Kova ilginç ve sıradışı olarak kabul edilir. Bunun nedeni, alışılmadık şekillerde giyinmeleri ve alışılmadık müzikler dinlemeleridir. Trendlere dikkat etmezler. Eksantrik kişilikleri bazı insanları uzaklaştırabilir. Ancak, Kova kendi başına tamamen iyidir. İnsanları sevdikleri kadar kendi alanlarına sahip olmayı da severler. Ayrıca dış görünüşe fazla önem veren sığ insanlarla vakit kaybetmek istemezler. Rol yapmaktansa tuhaf benlikleri olmayı tercih ederler.

Kova kadınları kararlarını iyice düşünürler. Her zaman kafalarını kalplerinin üzerinde kullanırlar. Ancak, başkalarının fikirlerini etkilemesine izin vermezler. Kova, geleneklere karşı savaştıkları için genellikle hippi olarak adlandırılır. Kendi yollarını çizmek istiyorlar. Kovalar benzersizdir çünkü kalabalığın arasından sıyrılmakta rahattırlar.

Kova kadınları soğuk ve mesafeli görünebilirler. Ancak, onları tanıdıktan sonra tatlıdırlar. Sadece onlara karşı sabırlı olmalısınız. Hemen yeni insanlara açılmayacaklar. Kova kadınlarının seninle rahat edebilmek için zamana ihtiyacı var. Sizi gerçekten içeri almadan önce onlara zarar vermeyeceğinizi öğrenmeleri gerekiyor.

Kova Kadınının Diğer Burçlarla Uyumluluğu
Kovalar, uyumluluk söz konusu olduğunda diğer hava burçlarına, yani İkizler, Terazi ve Yay burçlarına veya tercihen ateş burçlarına daha uygundur.
Kova ile en az uyumlu burçlar genellikle Boğa ve Akrep olarak kabul edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

   Linkler : Şehirler Arası NakliyatBeylikdüzü psikolog  -  Hisse yorum  -  Güvenilir takipçi satın alma  -- Psikolog randevu -  Furkan Danacı  -  Türk beğeni satın al -  Güvenilir takipçi satın alma