Minimalist Dekorasyon Nedir? Nasıl Olur?

Hayatın karmaşıklığından sıyrılıp rahatlamak isteyenler için çare minimalist dekorasyon! Minimalist dekorasyon nedir ve nasıl yapılır, detaylar yazımızda.

  • 29 Ağustos 2020
  • 1.073 kez görüntülendi.
Minimalist Dekorasyon Nedir? Nasıl Olur?

Minimalist dekorasyon az eşya ile sade ve şık bir görünüm elde edilen dekorasyon şeklidir. Bu dekorasyon türünde renk seçimleri sade renklerden yana yapılır. En çok tercih edilen renk tonlarında bakıldığında bunlar arasında nude, siyah, bej, sütlü kahve, gri gibi tonlar yer alır.

Minimalist Dekorasyon İçin Mobilya Tercihi
Sadelikten yana olan minimal ev dekorasyonu için sade tasarıma sahip olan, tek renkli mobilyalar öne çıkar. Özellikle ahşap mobilyalar bu dekorasyon türünde sıklıkla kullanılır. Kitaplık, masa, sandalye, koltuk gibi parçaların her biri göz yormayan modellerden seçilir.

Minimal dekorasyon için aydınlatma seçerken ise daha çok geometrik hatları olan bakır, beyaz ya da siyah gibi renklere sahip sarkıt, lambader, abajur ya da spot kullanılabilir. Bunlar aynı zamanda modern dekorasyon için de tercih edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Tasarımcı dedi ki:

    güzel esnek estetik

  2. Kamil dedi ki:

    Minimalist dekorasyon, az eşya kullanma, sadelik ve işlevselliği vurgulama prensiplerine dayalı bir iç mekan tasarım tarzıdır. Bu tarz, gereksiz süslemelerden kaçınarak temiz ve düzenli bir görünüm yaratmayı hedefler.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - vp satın algüvenilir takipçi satın almahaber yazılımıSohbet odaları  - İstanbul masöz