Nikah Sözleri, Davetiye Sözleri ( Yeni, Dini, Kısa )

Nikah Sözleri Sayfamızdasınız… Birbirinden Güzel ve anlamlı Davetiye Sözlerini Siz Okuyucularımız için derledik, bu Güzel Nikah Sözlerini davetiyelerde kullanabilir Fotoğraf altına yazabilirsiniz. Sayfa İçeriği : Nikah Sözleri Kısa, Nikah Sözleri Tebrik, Nikah Sözleri Eşe, Yeni Nikah Sözleri, Nikah Sözleri Aşk, Nikah Sözleri Dini, Nikah Sözleri İnstagram, Nikah İmza Sözleri, Nikahta Evet İle İlgili Sözler, kısa nikah sözleri, Resmi Nikah Sözleri, Nikah Sözleri Aşk, Nikah Fotoğrafı Altına Yazilacak Sözler, Nikah resminin Altına Yazilacak Sözler, Nikah Sözleri İnstagram…

Nikah Sözleri, Davetiye Sözleri ( Yeni, Dini, Kısa )

Hayat boyu sürecek mutluluğumuzun en başında bizleri yalnız bırakmayın.

Nikahımıza hepiniz davetlisiniz. Mutluluğumuzu hepiniz göreceksiniz.

Bu en mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sizleri nikahımıza konuk mutluluğumuza tanık olmaya davet ediyoruz.

Bir tutkudur yaşamak. Yaşamın tüm güzelliklerini, sissetmek ve paylaşabilmek. Biz de mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyor, düğün törenimize onur vermenizi diliyoruz.

Mutluluk gele dursun. Dostlara çağrı olsun. Bizim düğünümüz var. Seven dostlar buyursun.

Adın bir dönülmezliğin simgesi artık, Sen sözcükleri ölümsüz kılansın. Sen umudun, sen yaşamın, sen özlemin, Sen hayatın adısın. Ve senin adını anmak bile, tarif edilemez bir sevinç yayıyor içime. Şimdi yaşamayı seviyorum işte. Çünkü; içimde SEN varsın…

Düşüncemiz evlenip yuva kurmak. Dileğimiz ömür boyu mesut olmak. Niyetimiz ebedi beraber kalmak. arzumuz bu mutlu günümüzde tüm dostlarımızı aramızda görmek

Bir hayat seçtik, güneşi hiç batmayacak. Bir ömür bulduk, fikirlerimizi paylaşacak. Bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak. Kalbimiz daima birbirine bağlı kalacak. Bir yuva kuruyoruz, hiç yıkılmayacak. Düğünümüze katılırsanız, mutluluğumuz sonsuz olacak.

Saadetimize yakından şahit olacağınız bugünde sizleri aramızda görmek istiyoruz.

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ve dileğiyle ortak yaşantımıza adım attığımız bu günde bizimle olmanızı dileriz.

Yaşamımızın en mutlu gününü bizimle paylaşmanız dileğiyle…

Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız.

Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah (Düğün) törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

Nikah törenlerinde sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

Fısılda bana sevgini sende buldum dengimi kabul oldu dileğim mesut olalım meleğim.

Mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan kıvanç duyarız.

Evlilik merasimimizde siz değerli dostlarımızla bu en güzel günümüzü paylaşmak istiyoruz.

Duvağımda beyaz teller, girmesin araya eller, Allah yazmış bizi bize, duyuruyoruz şimdi size mutlu geçsin günlerimiz sevgi dolu kalplerimiz, ömür boyu beraberiz nikâhımıza sizleri de bekleriz.

Yaşamın bir anlamı da sevmek. Aşık olmak ise; birlikte güzeli aramak. Doya doya beklemek, özlemekse aradığını bulmak. Bulduğunda evet demek ise biz, eveti demiştik. Bunu sizlerle beraber yinelemek istiyoruz.

Hayat bir kitap, yaşamak bu kitabın sayfalarını aralamak. Kitabımızın, adı mutluluk olan bu bölümünün ilk sayfasına imzalarımızı atarken siz dostlarımızın da buna şahitlik etmeleri bizi onurlandıracaktır.

Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda en güzel sevgiyi birlikte yaşadık. Her uçurumun kenarında, birlikte meydan okuduk rüzgara gökyüzünden bir yıldız çalıp ışık yaptık geleceğimize hayatımızın bu en güzel gününü siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle.

Evet, evet bu kelimeyi binlerce kez söyledik. En özelini de sizlerle paylaşmak istedik.

İki cihan saadeti duası ile birbirimize evet derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sevgi dolu birlikteliğimizi resmileştiriyoruz. Bu güzel geceye onur vermenizi diliyoruz.

Amacımız yuva kurmak gayemiz mutlu olmak dileğimiz, bu mutlu günümüzde sizlerle birlikte olmak.

Biz kenardan gidelim, Yol sizin olsun. Biz pınardan içelim, Su sizin olsun. Belki gelemezsiniz, Sağlık olsun. Biz evleniyoruz, Haberiniz olsun.

Kuruyan topraklar yağmuru bekler, Karanlık geceler sabahı bekler, Seven söz verince bir ömür bekler, Bu iki genç sizleri düğüne bekler.

Gördü gözlerimiz, sevdi kalplerimiz. Hayatın baharında, birleşti ellerimiz. Bu mutlu günümüzde sizleri de düğünümüze bekleriz.

Duvağımızda beyaz güller, girmesin araya eller. Allah yazmış bizi bize, duyuruyoruz şimdi size. Mutlu geçsin günlerimiz, sevgi dolu kalplerimiz. Ömür boyu beraberiz, düğünümüze sizleride bekleriz.

Sevdik birbirimizi, evlendirin dedik bizi. Kırmadılar sözümüzü, yapıyorlar düğünümüzü. Bu mutlu günümüzde bekleriz hepinizi.

Sevgi çemberi yakalanmaz densede, sevgililer kavuşmaz denilse bile, biz sevdik kavuştuk birbirimize. Darısı tüm sevenlerin başına. Bizi sevenler buyursun düğünümüze.

Karşılıksız aile sevgisi ve güveniyle büyüyüp hayat adlı yolculukta kendi irademizle aldığımız evlilik kararımızın geleceği kucaklayarak ilk evetini sizlerin huzurunda söylemekten gurur ve mutluluk duyacağız.

Sevdik seviyoruz Allah’tan mutluluk diliyoruz. Bu mutlu günümüzde tüm dostlarımızı bekliyoruz.

Gördük,beğendik,gönül verdik birbirimize, Söz verdik ömür boyu beraberliğimize. İşte o an geldi,biz evleniyoruz. Hayat limanından kalkan vapura biniyoruz. Ömür boyu sürecek bu yolculuğa çıkarken, Bizi uğurlamanızı istiyoruz. Biz çok mutluyuz. Yerimizi bizim gibi sevenlere bırakıyoruz.

Sevgi çemberi yakalanmaz densede, sevgililer kavuşmaz denilse bile. Biz sevdik kavuştuk birbirimize. Darısı tüm sevenlerin başına. Bizi sevenler buyursun düğünümüze.

Yaşamı güzellikleriyle, Zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, Hüzün ve mutluluklarıyla, Her anında paylaşmaya… EVET.

İnsan sevdimi kalbini kanatırcasına sevmeli, gök mavi bir emekle alkışlanmalı bunu. Denizler kadar ıslak bir utangaçlıkla koşmalı dalgalarına insan Sevdimi !!! Kalbine sığmayan bir aşkla sevmeli en çocuk yerinden başlamalı yani. Pişkin ekmek kokusu gelmeli sonra. İnsan Sevdimi !!! Diğer aşklar kendini fesh etmeli.

…. ve …. Geleceğe doğru atacakları bu ilk adımı beraberce yürümek ve mutluluğu paylaşmak üzere sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.

Düğün törenlerinde sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

Evet, evet bu kelimeyi binlerce kez söyledik. En özelini de sizlerle paylaşmak istedik.

Nikahta keramet olduğunu gelin beraber görelim.

Evlilik törenimizde, sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

En güzel günümüzü onurlandıracağınız için çok mutluyuz.

…. ve …. mutluluklarını sizinle paylaşmaktan onur duyarlar?

Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde mutluluğumuzu bizimle paylaşmanızı diliyoruz.

Yaşam boyu sürmesini arzu ettiğimiz beraberliğimizin ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız.

Bir ömür beraberliğimiz için evet derken siz değerli dostları da aramızda görmekten onur duyarız.

Yaşamı güzellikleriyle, zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, hüzün ve mutluluklarıyla, her anında paylaşmaya. Evet!

Hayat arkadaşlığına başlayacakları bu özel günlerinde siz değerli dostları aralarında görmek istiyorlar.

Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.

Hayatımızın en doğru kararını verip, ikimizde evet diyoruz ve siz nezih dostlarımızı şahidimiz olarak bekliyoruz.

Mutluluklar paylaşılmalı, görüşünü benimsemiş dostlarımızı düğünümüzde yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.

Müşterek yaşantılarının başlangıcı olan nikah törenlerinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacaklar.

Bekarlık limanından, saadetler diyarına mutluluk adlı gemiyle, yolculuğa çıkıyoruz. Bizi uğurlamaya gelirseniz sevinç duyarız.

Birlikte bir yaşama adım atacağımız bu ilk saatlerimizi bizimle paylaşmanız mutluluğumuzu arttıracaktır.

Allah’ın emrine uyuyoruz, mutlu bir yuva kuruyoruz Allah’tan saadetler diliyoruz. Bu mutlu günümüzde sizleri de bekliyoruz.

Mutlu bir beraberlikle özlemlerine kavuşacakları bu çok özel günlerinde sizleri de aramızda görmekten kıvanç duyarız.

Yalnızlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde, Sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

Kuruyan topraklar yağmuru bekler, karanlık geceler sabahı bekler, seven söz verince bir ömür bekler, bu iki genç sizleri nikahına bekler.

Yaşam boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününde biz ? ‘Evet” derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız?

Sevgiye inanıyoruz ve bu inançla birbirimizi sevip sayarak, sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak, sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak, anlayış ve sabırla destek vererek, yüzlerimiz sevgiye dönük, ellerimiz iç içe, güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Düğün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz.

Evet? Evet? Evet… Belki yüzlerce kez söyledik. Bizi evlendirecek olanı söylerken, aramızda olmanızdan mutluluk duyacağız.

Sevdik beğendik, söz verdik birbirimize. Karar verdik, ömür boyu beraberliğimize. Bu mutlu günümüzü, müjdeleriz sizlere. Bekleriz hepinizi, ailece düğünümüze.

Elveda gençlik güzel günlere. Biz çok mutluyuz darısı sevenlere. Bir yuva kuruyoruz ilerdeki günlere. Bizi sevenler gelsin düğünümüze mutluluğumuzu görmeye…

Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken, Nikah törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.

Soruyordunuz bize. Ne zaman evleneceksiniz diye. Evleniyoruz işte. Bekleriz sizleri ailece Nikahımıza (Düğünümüze)

Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda, en güzel sevgiyi birlikte yaşadık. Her uçurumun kenarında, birlikte meydan okuduk rüzgara. Ve gökyüzünden birer yıldız çalıp, ışık yaptık geleceğimize. Hayatımızın en güzel gününü, siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle…

Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken nikah törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.

Geleceğe doğru atacakları bu ilk adımı beraberce yürümek ve mutluluğu paylaşmak üzere sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.

Bir masal bizimkisi, karıştırdı dağları rüzgara çıkardı, bulutlara doğru bir yola, kavuştu sonunda gökyüzüyle deniz, masalımızı okumaya sizleri de bekleriz.

Sessiz geçen yıllarda bulduk birbirimizi, tutunup sevdamıza yaşadık sevgimizi, şimdi bu mutluluk birleştirecek hepimizi, nikahımıza bekliyoruz sizleri.

Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah törenimizde Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

Evet, evet, evet, belki yüzlerce kez söyledik bu kelimeyi, ama en özel evetimizi söyleyeceğimiz bu günde sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

Bu hayat güneşi hiç batmayacak kalplerimiz birbirimize hep bağlı kalacak. Buna yemin ettik hep böyle kalacak bir yuva kuruyoruz. Hiç yıkılmayacak sevgimiz bunu hep ispatlayacak.

Onca yıldır ne zaman evleneceksiniz sorularına alternatif cevaplar bulmaktan yorulduğumuz için evleniyor ve sizi dört gözle beklediğimiz nikahımıza davet ediyoruz.

Bu hayat güneşi hiç batmayacak kalplerimiz birbirimize hep bağlı kalacak buna yemin ettik hep böyle kalacak bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak. Sizleri de bekleriz bu mutlu günümüze.

Hayat bu, su misali büklüm büklüm aksa da, yaşam dediğin ne ki küçülüp olmuş damla, kalıcı olan dostluk, baki değil ki dünya, isteğimizdir olmak dostlarla bir arada.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - vp satın algüvenilir takipçi satın almahaber yazılımıSohbet odaları  - İstanbul masöz