Oğluma Doğum Günü Mesajları ( Kısa , Anlamlı )

Oğluma Doğum Günü Mesajları Sayfamızdasınız… Birbirinden Güzel Anlamlı, kısa Doğum Günü Mesajlarını Siz Okuyucularımız için derledik, ÇocuğunuzLa Doğum gününde bu mesajları Paylaşabilirsiniz. Sayfa İçeriği : Oğluma Doğum Günü Mesajları Kısa, Canım oğlum doğum günün kutlu olsun, Oğluma Doğum Günü Mesajları Dini, Yetişkin oğluma doğum günü mesajı, Oğluma Doğum Günü Mesajları Duygusal, Oğluma Doğum Günü Mesajları Anneden, Oğluma Doğum Günü Mesajları Babadan, Anneden oğluna Doğum Günü mesajı, Anneden oğluna duygusal Doğum Günü mesajı, Erkek çocuğa Doğum Günü Mesajları, Babadan oğluma doğum günü mesajı, İlk göz ağrım oğluma doğum Günü mesajı …

Oğluma Doğum Günü Mesajları ( Kısa , Anlamlı )

Sevgili oğlum, bugün senin doğum günün, yıllar önce bugün doğdun ve hayatımıza neşe kattın. Mutlu yıllar oğlum, seni çok seviyoruz.

Hayatıma neşe kattın. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum!

Oğluma Kısa Doğum Günü Mesajları

Doğum günün kutlu olsun! Varlığın şükür sebebim, sen bana hayatın sunduğu en güzel mucizesin. İyi ki doğdun canım oğlum.

Kalbindeki güzelliğin ve iyiliğin hayatına yansısın. Bütün güzellikler her zaman seni bulsun. İyi ki doğdun.

Sorsalar bu hayatta en çok neyi sevdin? Hiç düşünmeden “Anne olmayı” derdim. İyi ki doğdun canım oğlum.

Sen yokken ben eksikmişim. Boşluğu senin varlığınla doldurdum canım oğlum. İyi ki doğdun.

Bana mutluluk nedir diye sorsalar, senin varlığın derim. İyi ki benim oğlum oldun. Mutluluk, huzur ve sağlık dolu nice yıllara.

Sen, bana en güzel hediyesin. Allah seni hep korusun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Küçük prens şimdi kocaman bir prens oluyor. Yıllar geçtikçe her zaman kalbimin prensi olacaksın sevgili oğlum, seni doğum günün için tebrik ediyorum.

Doğduğun gün öyle güzeldi ki oğlum. Tıpkı bugün gibi. İyi ki doğdun ve benim oğlum oldun.

Canım oğlum benim hayatın mutlu, yarının umutlu neşen bol olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun hep böyle güzel melekler doğsun oğlum.

Haydi, bakalım kaç oldun sen bugün iyi ki doğdun canım oğlum.

Bebeğim, çocuğum, delikanlım. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Hayatımın neşesi, güzel gözlü, altın yürekli oğlum, doğum günün kutlu olsun.

Sağlık, başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! Mutlu yıllar oğlum!

Hayatımın neşesi, güzel gözlü, altın yürekli oğlum, doğum günün kutlu olsun.

Nice mutlu yıllara iyi ki doğdun oğlum.

Can parçam, canımın yarısı. Doğum günün kutlu olsun oğlum.

En kıymetlim, biricik yavrum, iyi ki doğdun iyi ki varsın.

İyi ki benim oğlumsun, iyi ki doğmuşsun. Canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

En güzel günler en güzel yıllar senin olsun nice sağlıklı mutlu yıllar dilerim. Canım oğlum!

Yeni yaşında tüm dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Kalbimin en güzel yerine sarıp sarmaladığım yavrum iyi ki varsın, iyi ki doğdun canım oğlum.

Sen, bana Allah’ın verdiği en güzel hediyesin. Doğum günün kutlu olsun benim güzel oğlum.

Canımdan çok sevdiğim oğlum, iyi ki doğdun, seni çok seviyor ve çok gurur duyuyoruz. Hep birlikte nice yaşlara.

Oğluma Doğum Günü Sözleri

Gerçek sevgi neymiş sen öğrettin bana evlat. Seni ilk gün ki gibi hep seveceğim. İyi ki doğdun canım yavrum.

Önce minik ellerinle merhaba dedin hayata, küçük gözlerinle gülümsedin sonra bana. İyi ki geldin, iyi ki doğdun canım oğlum.

Bebeklik kokunu hala hissediyorum biliyor musun oğlum. Doğum günün kutlu olsun benim mis kokulum.

Bugün ne dilediysen gerçek olsun oğlum. Yeni yaşın sana mutluluk, neşe ve başarı getirsin. Yakışıklı oğlum doğum günün kutlu olsun.

Güneş gibi parlak, yağmurun damlaları kadar saf ve temiz bir ömrünün olması dileği ile yeni yaşın kutlu olsun prensim.

Sağlıklı ve mutlu günlere sahip ol oğlum. Hayatın boyunca diledikleri senin olur inşallah. Bu yeni yaşında muhteşem bir şekilde yaşa iyi ki doğdun.

Hayatımıza anlam katan canım oğlum, yeni yaşının da senin kadar güzel olmasını diliyorum. Mutluluğun ve iyiliğin her zaman en iyisini hak ediyorsun, daha nice yaşlara!

Önce minik ellerinle hayata merhaba dedin, gülümsedin sonra bana güzel gözlerinle. İyi ki geldin, iyi ki doğdun canım oğlum.

Umarım yeni yaşın sana mutluluk getirir. Belki de yaşamak daha güzel günler ilerdedir. Mutlu yıllar sevgili oğlum!

Sen benim gönlümdeki prensin, hem de etrafındaki herkesi kendine hayran bırakabilen bir çocuksun. Doğum günün kutlu olsun aslanım.

Doğum günü mesajları oğlum için en güzellerinden olmalı çünkü benim oğlum her zaman her şeyin en güzelini hak eder. Nice yıllara oğlum, senin doğmuş olman başlı başına bir güzellik.

Üfle mumlarını dile dileğini oğlum. Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbindeyse umutların dolu olsun. Bugün dilediğin her şey umarım kabul olur oğlum.

Benim aslan oğlum sen bugün doğdun. Doğduğun günde bizler her saniye mutlu ettin. Kendin de bizi mutlu ettiğin gibi ömrünün sonuna kadar mutlu olursun inşallah. Aslan oğlum iyi ki doğdun.

Doğum günün kutlu olsun benim zeki, becerikli ve yakışıklı oğlum. Sen her zaman bize mutlulukların en büyüklerini yaşattın ve dileriz senin de yaşamın her zaman mutluluklarla dolu olur.

Oğlum, daha dünyaya gelişin dün gibi ama şimdiden kocaman adam oldun. Artık sana ne yapacağımı bilemiyorum ama sen benim için her zaman küçük bir bebek olarak kalacaksın, nice yıllara.

Senin orada ayağına taş değdiği zaman benim burada kalbim sıkışır. Evlat daima candan ötedir ve evladı olmayan biri de bunu anlayamaz. Canım bebeğim, doğum günün kutlu olsun.

Ayakta durabilecek halim yokken beni güçlendiren senin gülücüklerindi. Sen gülücük attığın anda neden yaşamam gerektiğini bana hatırlatıyordun. Sen hep benimle ol canım oğlum. İyi ki doğurdum seni.

Babanı biraz sert bulurdun ama oğlum, baban senin için her zaman en büyük fedakarlıkları yapmaya hazırdı. Bir gün sen de baba olacaksın ve umarım sen de baban gibi bir baba olabilirsin. Nice yaşlara.

Yeşil yapraklı hayatın pembe çiçekleri her zaman üzerine yağsın papatyam. Siyahtan her zaman uzak, pembeye her daim yakın olman dileğiyle. Mutlu yıllar oğlum.

Benim ufacık kınalı kuzum bugün yeni bir yaşa daha adım attı. Sana bu yeni yaşında mutlu, ve uğurlu, sağlıklı yaşlar aslan parçam.

Oğluma Doğum Günü Mesajları

Sağlıklı, mutlu ve bol gülümsemeli bir yaşın olsun. Eski yaşının yüz katı, bin katı daha güzel bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun. İyi yıllar oğlum.

Eğer senin kadar güzel bir sesim olsaydı, ben de sana doğum günün için bir şarkı yapar ve onu söylerdim. Ama sesim güzel olmadığı için bu sana özel mesajı yazıyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik yavrucağım.

Beni hep gururlandıran, başarılarıyla beni sevindiren ve en değerli varlığım dediğim oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

İleride öyle bir hayata sahip ol ki geriye döndüğün baktığın zaman keşke dememiş ol. Hayatında her şey tam da istediğin gibi mutluluk içinde olsun oğlum. Seni özleyen annen ve baban. Doğum günün kutlu olsun nice senelere.

Kalbimin en güzel yerinde olan yavrum iyi ki doğdun canım oğlum. Nice mutlu yıllara.

Can parçam, canımın yarısı. Doğum günün kutlu olsun oğlum.

Evlat çalışkan olmalı, akıllı, başarılı ve azim dolu olmalıdır. Aynı senin gibi. Sen babanla benim yüzümü daime güldürdün, bizi onurlandırdın. Hayatın boyunca bu şekilde ilerlemen dileğiyle prensimiz. İyi ki doğdun.

Sen ne kadar da büyük oldun böyle, inanılır gibi değil. Daha dün küçücük bir çocukken, kollarımda adım atmaya çalışırken, şimdi şu geldiğin yaşa bir bak! Canım oğlum, ne yaparsan yap hiçbir zaman unutma bizi, nice yıllara.

Yeni yaşında sana hep mutluluk kendin gibi sevgi dolu bir hayat getirsin. Daima mutlu olmanı en içten dileklerimle söylüyorum oğlum. Kalbinden ne geçerse hepsi gerçekleşir umarım. Mutlu seneler canımın parçacığı.

Sen daima zeki, becerikli ve başarılı biri oldun. Hayatı daima mutlu yaşayabilmeyi bildin canım oğlum. Nerede ne yapılması gerektiğini de çok iyi bildiğinden hayatında her zaman bu kararlıkla yürümen dileğiyle. Seni seviyorum. Doğum günün kutu olsun.

Sen bizim güneşimizsin, ayımızsın, yıldızımızsın, gecemiz ve gündüzümüzsün, her daim sol tarafımızda olan mutluluksun. Yüzümüzdeki gülümsemenin, bakışlarımızdaki ışıltının sebebi sensin oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Benim canımdan öte biricik yavrum… Sen doğduğun gün bize mutluluk ve neşe getirdin. Biz seninle birlikte hayata tutunduk. Sen bizim huzurumuzsun, evimizin neşesi, gönlümüzün sevgi kelebeği, dünyalar güzeli bebeğimizsin. Doğum günün kutlu olsun biricik yavrum…

Doğduğun gün dün gibi olmasına rağmen, şimdi kocaman olmuşsun. Ama sen her zaman benim küçük bebeğim olacaksın. Seni çok seviyorum ve doğum gününü kutluyorum.

Sevgisiyle kalbimi ısıtan en güzel varlığım, oğlum. İyiki varsın. İyiki doğdun.

Sağlıkla ve huzur dolu günlerin, ayların ve yılların olsun oğlum. Seninle gurur duyuyoruz, çünkü sen hiçbir zaman bizi üzmedin ve her zaman bizim gurur duyacağımız şeyler yaptın. Bu yeni yaşında da kendi doğru bildiğin yolda yürümeye devam et!

Beni yaşama bağlayan her zaman senin gülücüklerin olduğu canım oğlum. Bu yüzden iyi ki doğdun, iyi ki yıllar önce dünyaya geldin. Dünyaya geldiğin günden itibaren hep bir neşe kaynağı ve hep bir mutluk kaynağı olabildin. Daha nice yaşlara.

Daha hayata yavaş bir şekilde atılmaktasın prensim. Dikkat etmelisin hayat her zaman iniş ve çıkışlar ile dolu bir yerdir. Yukarıya hızlı çıktığında düşüşünün de çabuk olacağını asla unutma. Atmış olduğun adımlar sağlam bir şekilde ve kuvvetli olmalı. Yolun ve bahtın daima açık olsun bebeğim.

Doğum günlerinin en güzel tarafı birlikte geçirilen zamanlardır ama biz şimdi istemeden ayrı düştük oğlum. Ama yine de bilmeni isterim ki kalbimiz senden hiçbir zaman ayrılmadı ve her yaptığın eylemde seninle birlikte olmayı başardı. Doğum günün kutlu olsun.

Yaşamı her zaman bizden öğrendiğini söylersin ve şimdi senin haline bakınca yaşamı sana biz değil, senin bize öğrettiğini görüyoruz. Sevgiyi, anlayışlı, sabırlı ve sınırsız bir bağlılığı başka türlü kimseden öğrenemezdik. Canım oğlum, daha nice yıllar ile bize bu duyguları hiçbir zaman unutturma!

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesi dileğiyle… Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım, canım oğlum.

Sen ne kadar büyüdüm desen de benim gözlerimde her daim küçük bir çocuk olarak kalacağına emin olabilirsin. Seni daima öpüp koklayacağım ve bağrıma basacağıma emin olabilirsin. Sen benim canımdan ötesin, aldığım nefesten bile daha değerli bunu unutma oğlum.

Bugün senin kadar olduğu için benim adıma da en büyük mutluluk duyduğum günlerden birisi. Hatta yaşamımda en büyük mutluluğu doğumdan sonra seni kucağıma aldığımda yaşadım ve o mutluluk bir daha hiç kesilmedi. Sağ ol canım oğlum, annene bu güzel duyguları yaşatarak iyi bir çocuk olduğun için, iyi ki doğdun!

Yeni yaşının sana kendin gibi güzellik, iyilik ve mutluluk getirmesini temenni ediyoruz. Annen ve baban olarak mutlu olmanı en içten dileklerimiz ile istiyoruz canım oğlum. Şimdi kocaman adam oldun ama sen bizim için her zaman anne ve babasının yanından hiç ayrılmak istemeyen küçük bir çocuksun sadece.

Pastanın etrafında her zaman sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında da en güzel hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik yavrum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anne dedi ki:

    Canım oğlum, senin büyüdüğünü görmek beni ne kadar mutlu ediyor! Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleriGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - Sohbet odaları