Perran Kutman: “Oyunculuk Yapmak İstemiyorum!”

Perran Kutman: “Oyunculuk Yapmak İstemiyorum!”
Pek çok sinema filmi ve tiyatro oyununun yanı sıra ‘Perihan Abla’, ‘Şehnaz Tango’, ‘Üzgünüm Leyla’, ‘Hayat Bilgisi’ gibi dizilerle akıllara kazınarak unutulmazlar arasına giren Kutman, 9 yıldır oyunculuk yapmıyor ve hayatını Miami’de sürdürüyor.
Son olarak 30. Altın Koza Film Festivali’nde ‘Onur Ödülü’ alan değerli sanatçı, Binnaz Saktanber’e (Oksijen) verdiği röpörtajda “O kadar yormuşum ki kendimi, bu kadar yorulmama karşılık bana saygı göstermeyen sektöre artık benim de saygım yok. Onun için oyunculuk yapmak istemiyorum” diyerek tekrar oyunculuğa dönmeyeceğini belirtti.
Dizilerinin yayından kaldırılması nedeniyle yaşadığı hayal kırıklığını sıkça dile getiren Perran Kutman, son olarak 2014’te Show TV’de yayınlanan ve 4 bölümde biten ‘Ah Neriman’da rol almıştı.
Kaynak : Fav10
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mary dedi ki:

    çokta fifi

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - vp satın algüvenilir takipçi satın almahaber yazılımıSohbet odaları  - İstanbul masöz