‘Recep İvedik’e 20 dakika

  • 14 Ekim 2018
  • 2.103 kez görüntülendi.
‘Recep İvedik’e 20 dakika

Levent Soyarslan: “Özen Film’in sahibi babam Mehmet Soyarslan’dan dolayı ilk üç ‘Recep İvedik’ filminin ortağı sayılırım. İtiraf ediyorum ilk 20 dakikasına ancak dayanabildim” dedi.

Radikal’de yer alan habere göre bundan sonra gösterilecek filmler nasıl karşılanır bilinmez ama politik komedi ‘OHA- Of’lu Hoca’yı Aramak), 51. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde halk ödülünün en büyük favorilerinden biri.

Levent Soyarslan’ın yönettiği, festivalin ulusal yarışma bölümünde yer alan film, dün Antalya AKM’de yapılan ilk gösteriminde Antalyalı izleyicilerden büyük alkış aldı. Mocumentry (uydurma belgesel) olarak kurgulanan ‘OHA’, Kaçkar Dağları’na megakent (elbette hayali) gibi çılgın inşaat ve HES projelerini mizahi olarak eleştirmesiyle, Gezi göndermeleriyle izleyicinin gönlünü çeldi ve gösterim sırasında salondan sık sık kahkaha sesleri yükseldi.

Yönetmen Levent Soyarslan, gösterim sonrası düzenlenen basın toplantısında hayli sansasyonel bir açıklama yaptı. Özen Film’in sahibi babası Mehmet Soyarslan dolayısıyla ilk üç ‘Recep İvedik’ filminin ortayı sayıldığını hatırlatan Levent Soyarslan, “Bu filmlerden büyük paralar kazanıldı, kazandım ama itiraf ediyorum ben ilk ‘Recep İvedik’ filminin ilk 20 dakikasına ancak dayanabildim. Hiç bana hitap etmedi” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

   Linkler : Şehirler Arası Nakliyat -  Hisse YorumBeylikdüzü psikolog - Psikolog randevu -  Furkan Danacı  -  Güvenilir Takipçi satın almaTürk beğeni satın al - Seo hizmeti -  Kartal Evden Eve Nakliyat - Güvenilir takipçi satın alma -  Saksı modelleri - Vozol 6000  -  Elf bar 5000 - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - popigram.com