Saç Ekimi Sonrası Anlık Dökülme ve Saç Ekimi Fiyatları 

  • 21 Haziran 2023
  • 146 kez görüntülendi.
Saç Ekimi Sonrası Anlık Dökülme ve Saç Ekimi Fiyatları 

Saç Ekimi Sonrası Oluşan Anlık Dökülmeler : Şok Dökülme Süreci

Saç ekimi işlemlerinde şok dökülme işlemleri olabilmektedir. Şok dökülme süreci saç ekimi yapan hastaların %99’unda görülmekte ve karşımıza çıkmaktadır. Ekim sonrasında karşımıza gelen şok dökülmelerin görülmesi, hastaların korkmaması ve çekinmemeleri gerekmektedir. Şok dökülme, saç ekimi operasyonlarının bir süreci olarak bilinmektedir. Şok dökülme sonrasında saçlar oldukça başarılı bir şekilde doğal görünüm ile çıkmaktadır.

Saç ekim işlemlerinde beklenmekte olan işlemlerin oldukça aktif ve başarılı bir şekilde ayarlanmasının sonrasında danışanlar, iyileşme sürecine aktif bir şekilde mümkün olabilmektedir. İyileşme aşamaları ise birden fazla ve türevi farklı aşamalardan oluşmaktadır. Saç ekimi sonrasında iyileşme ve düzelme sürecinin başarılı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanması ve atlatılması, hastaların sonraki zamanlardaki sosyal hayatını doğrudan etkilemektedir. Oldukça başarılı bir şekilde geçen saç ekim operasyonlarını takip etmekte olan 2 ya da 4 haftalık süreçlerde genel olarak ekilen saçlarda bir dökülme görülmesi mümkün olabilmektedir. Görülen bu dökülmeler iyileşme sürecinin olağan bir süreci olarak anlatılabilmektedir. Saçların kökleri detaylı bir şekilde incelenmekte ve saç köklerinin alınması ve tekrar hastalara ekilmesiyle, saçlarda bir şok etkisi oluşabilmekte ve bu durum, saçlarda dökülme şeklinde karşımıza çıkmış olacaktır. Saç ekim işlemlerinden sonra bir takım süre geçtikten sonra şok dökülme sürecinde ekilmekte olan saçların bir bölümü ya da tamamı dökülmekte, şok dökülme süreci geçtikten sonra ise ekilen saçlar yine başarılı bir şekilde olduğu bölgede çıkacak ve uzamaya başlamaktadır. 

Saç Ekim Fiyatları

Saç ekimi operasyonları bir takım uygulama teknikleri ile sağlanabilmektedir. Bundan dolayı, saç ekim operasyonları için tek bir fiyat vermek ve bunu sunmak mümkün olmamaktadır. Saç ekim fiyatlarında, ana fiyatın belirlenmesinde etkili olan ana unsur saç kökü ve greft sayısı olarak bilinmektedir. Buna ilave olarak ekim yöntemi de fiyatı fazlaca etkilemektedir.

Saç ekim işlemlerinde genel olarak talep edilen ya da ihtiyaç duyulmakta olan greft sayısı net olmamaktadır. Her operasyon genel olarak bireylere özel olarak karşımıza çıkmaktadır. İhtiyacınız olan greft sayısı ekim gerektirmekte olan bölgenin durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle greft sayısını öğrenmek adına en iyi yöntem, ekim uzmanı tarafından yapılacak muayene olarak karşımıza çıkmaktadır.

Saç Ekim Fiyatlarını Belirleyen Faktörler Nelerdir?

  • Saç ekimi sırasında ekilecek greft sayısı,
  • Saç ekimi sırasında kellik olan bölgenin alanının genişliği,
  • Saç ekimi sırasında tercih edilecek ekim yöntemi,
  • Saç ekimi sırasında tercih edilen ekip,
  • Saç ekimi sırasında tercih edilecek hekim,
  • Saç ekimi sırasında tercih edilmekte olan konaklama yerleri,

Saç ekimi fiyatları genel olarak bu faktörler göz önüne alınarak belirlemekte olan kriterler arasında yer almaktadır. Tüm bu kriterler saç ekim fiyatlarını belirlemekte olan kriterlerin başında gelmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

   Linkler : Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri  - Türk beğeni satın al - Güvenilir takipçi satın alma -  instagram takipçi satın al  -  takipçi satın al  -  popigram.com - smm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı- instagram takipçi satın al