Gelecekten.Net

Sahur Sözleri, Hayırlı Sahurlar Mesajları ..

Sahur Sözleri Sayfamızdasınız… Birbirinden Anlamlı ve Güzel Sahur Sözleri ve mesajlarını Siz Okuyucularımız için derledik. Bu anlamlı sözleri Okuyup sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla veya sevgilinizle Sosyal Ortamlarda da Paylaşabilirsiniz. Sayfa İçeriği : En güzel sahur mesajları, sahur sözleri, Sahur Mesajları Anlamlı, İlk sahur mesajları, Sahur mesajları 2023, SEVGİLİYE sahur mesajı, Son sahur mesajları, SEVGİLİYE sahur mesajı güzel …

Sahur Sözleri, Hayırlı Sahurlar Mesajları ..

Sahur; oruca hazırlık amacıyla imsak vaktinden önce yenen yemektir.
Sözlükte “sabah olmadan önceki vakit, gecenin son üçte biri” anlamındaki seher kelimesiyle aynı kökten gelen sahûr (sehûr, sühûr), dinî bir terim olarak oruç tutmaya hazırlık olmak üzere fecrin doğmasından önce yenen yemeği ifade eder. Bazı hadislerde bunun için “ekletü’s-sehar / ekletü’s-sühûr” tabiri kullanılmıştır.

İslâm dini, insanların hem kişisel hem de toplumsal davranışlarını en iyi şekilde düzenleyerek onları terbiye etmeyi hedef alır. Dolayısıyla, Allah’ın karşısındaki konumunu ancak kulluğunu en mükemmel şekilde ifa etmekle koruyabilecek olan insana, belli görev ve yükümlülüklerin ve gerekli ibadetlerin belli zamanlarda yapılması emredilmiştir. Bu ibadetlerden biri olan oruç disiplini gerektiren ibadetlerden biridir. Uykudan uyanarak yemek yemek oldukça zor bir iş olduğu için, bu günkü hayat şartlarında sahur yemeği daha da önem kazanmıştır.

Hayırlı Sahurlar Mesajları

Ezan sesleri yankılansın kulaklarımızda, imanımız kuvvetlenir inşallah bu ayda, günahlar uzak olsun temiz ruhlarımızdan, Hoş geldin Ramazan… hoş geldin iftar.. hoş geldin sahur..

Bir lokma ekmegin tadı Hayatınızda oIsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz OIsun, Tuttuğunuz Oruç günahlarınızdan arındırsın, Hayırlı Sahurlar.

Güzel ayın güzel insanları sofralarımızdan bereket kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin sahurunuzu ALLAH kabul etsin.

Bir’e Beş versin Yüce YARADAN bu mübarek ayda, sofranız bereketli olsun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, hayırlı sahurlar.

Başı rahmet ortası merhamet sonu ise cehennem’den azad olan Mübârek Ramazan Ayının hayırlara vesile olmasını dilerim, Hayırlı Sahurlar

Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin hayırlı sahurlar diliyorum.

Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tatlar sizlerle olsun sahurlarınız güzel olsun.

Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıldığımız namazın kabul olması ve daim olması dileğiyle Hayırlı Sahurlar.

Güzel anılar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız halil ibrahim bereketinde olsun hayırlı sahurlar.

Ramazan’nın huzur ve bizlere vermiş olduğu bereketin tüm müsIümanlara daim oIması dileğiyle, Hayırlı Sahurlar..

Sahurdaki bereket iftardaki sofranıza iftar sofranızdaki bereket sahur sofranıza yansısın hayırlı ramazanlar.

Bugünlerin değeri bilinmeli, ramazanda dualar ediImeli, insanoğlu şükretmeyi biImeli, Ramazan deyip Geçmemeli! Hayırlı sahurlar.

Bugünlerin değeri bilinmeli, ibadetlerimizi yerine getirelim ve hayırlısını dileyelim, hayırlı sahurlar.

Mübârek Ramazan Ayı ; kalbini O’nun yoluna koymaya, Ellerini O’nun dergahına açmaya, Ruhunu doyurmaya, Kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun hayırlı sahurlar.

Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi. Kalplerimiz 1 oldu bu ay birlikte hareket ediyoruz bu ay birlikte yemek yiyoruz birlikte hayat suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız hayırlı sahurlar.

Okyanusların derinliğindeki sessizlik gibi huzur dolsun bedenin, gözlerindeki her yaş dua olsun, aldığın nefes iman olsun sana, bu ramazan da dualar su olsun hak yolunda. Hayırlı sahurlar.

Gün batar usul usul, kararır gece, yeniden doğar her şey, “her şey bitti” dediğin bir anda mübarek ramazan ayının gönlünde huzur kokulu bir gül kök salmasına vesile olması temennilerimle, huzur dolu sahurlar diliyorum.

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda sahur bereketi eksik olmasın iyi sahurlar diliyorum.

Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun hayırlı ramazanlar ve sahurlar diliyorum

En bereketli ve güzel sahur anı sizinle olsun hayırlı ve güzel sahurlar.

Sahurlar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun yüce Yaradan’dan daimi olmasını dilerim, hayırlı sahurlar.

Her güzelliğin bittiği bu dünyada, değişmeyen tek güzellik manevi değerlerdir, imanın ne kadar güçlü olursa değerler o kadar fazladır. Hayırlı sahurlar.

Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu sahurlar dilerim.

Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak, bir bardak suyu birlikte içebiliyorsak, birlikte ellerimizi Yaradan’a açıp dua ediyorsak, ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere, hayırlı sahurlar.

Irmak gibi sade oImalı hayat, göI suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi, iman gücüdür ayakta tutan bizi, ramazandır bereket saçan dualarımıza ışık tutan, hayırlı SAHURLAR..

Susuz toprağın, dikensiz gülün, kanatsız kuşun olmayacağı gibidir ramazan! Bütün Güzellikler Bu Mübarek ayda sizinler olsun, hayırlı sahurlar.

Gözlerimizdeki Nur hiç bitmesin, Aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda YARADAN huzur nasip etsin, her sahur bereketini bizden esirgemesin, hayırlı sahurlar.

Sofralar kuruldu, dualar okundu, YARADANA şükürler olsun, bizi Ramazan’la buluşturdu, hayırlı sahurlar.

Rüya gibi gelip geçer Ramazan bu rüya gibi ayda bütün dualarınızın kabul olması dileğiyle. İyi sahur diliyorum.

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda sahur bereketi eksik olmasın iyi sahurlar diliyorum…

Her yıl bugünü sizlerle yaşayarak, geçirmenin mutluluğu içindeyim, bugünün rahmeti üstünüzde olsun hayırlı sahurlar diliyorum…

Bir lokma ekmeğin tadı sahurda çıkar tatlı tatlı bir bardak suyun değeri sahurda gösterir kendini hayırlı sahurlar.

Gülün kokusu sarsın bedenini, Allah korkusu titretsin her bir hücreni, dualarla birleşsin semaya açılan ellerin, hayırlı sahurlar.

Bugünlerin değeri bilinmeli, ramazanda dualar edilmeli, insanoğlu şükretmeyi bilmeli, ramazan deyip geçmemeli! Hayırlı sahurlar.

Gözlerimizdeki nur hiç bitmesin, aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda yaradan huzur nasip etsin, her sahur bereketini bizden esirgemesin, Hayırlı Sahurlar

Ramazan ayında cennetin huzuru evlerinizde olması dileğiyle, hayırlı sahurlar.

Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizin de gündüzünüzün de, huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle hayırlı sahurlar.

Dualarımda ağlarım Yaradanım, sen ne eylersen güzel eylersin. İlahım, içime iman derdime derman ol Allah’ım, hayırlı Sahurlar..

Ramazan ayında cennetin huzuru evıerinizde oıması diıeğiyıe, hayırıı sahurlar.

Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı sahurlar

Oruçla iman dolan bedenlerimizin sahurla güçlenmesini diLerim Hayırlı sahurlar.

Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tatlar sizlerle olsun sahurunuz güzel olsun.

Yağmur taneleri kadar bereketli zemzem suyu kadar tatlı sahurlar diliyorum sofranıza hayırlı sahurlar…

Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman, yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların, hayırlı sahurlar.

Ramazan’ının huzur ve bizlere vermiş olduğu bereketin tüm Müslümanlara daim olması dileğiyle, hayırlı sahurlar.

Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu sahurlar dilerim…

Nefesim bitene kadar dua etmeye razıyım, her duamda bir umut var her umudumda bitmeyen dualar var, bu Ayın hürmeti üzerine dualarım sizinle, hayırlı Sahurlar

Bereketin zenginligi kalbinize ve sofralarınıza yansısın Hayırlı Sahurlar.

Bir’e beş versin yüce yaradan bu mübarek ayda, sofranız bereketli olsun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, hayırlı sahurlar.

Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım Allah a şükredelim soframızı bereketlendirelim hayırlı sahurlar.

Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı sahurlar…

Canımı elinde tutan Allah’a yemin ederim ki; oruçlunun ağız kokusu, Allah katında misk kokusundan daha hoştur: Allah der ki: Ağzı kokan şu kul şehvetini, yemesini, içmesini benim için terk ediyor. Madem ki sırf benim için oruç tutmuş, o orucun ecrini ben veririm.

GüIün kokusu sarsın bedenini, ALLAH korkusu titretsin her bir hücreni, Dualarla birıeşsin semaya açılan eIlerin, Hayırlı sahurlar ..

Bir’e beş versin yüce Yaradan bu mübarek ayda, sofranız bereketıi oısun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, hayırlı sahurlar

Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı Sahurlar.

Güneşin sıcaklığı gibi oIsun içindeki iman, yagmur taneleri kadar cok oIsun sevapların, hayırlı sahurlar.

Yağmur Taneleri kadar bereketli Zemzem Suyu Kadar tatlı sahurlar diliyorum sofranıza hayırlı Sahurlar..

Bir lokma ekmeğin tadı iftarda çıkar tatlı tatlı bir bardak suyun değeri sahurda gösterir kendini Şükür edelim ALLAH a Bu Mübarek günde başladı.

İmanın gücü içinizden eksik olmasın, Tuttuğunuz oruç kabul olsun, Bu Ramazanın bereketi üzerinize olsun, hayırlı sahurlar…

Kalplerimiz bir oldu bu ay birlikte hareket ediyoruz bu ay birlikte yemek yiyoruz birlikte hayat suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız hayırlı sahurlar

Her şey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece her şeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, hayırlı sahurlar.

Hayatın bütün manevi zenginlikleri bu ay sizlerle olsun, attığınız her adım size huzur dolu yarınlar sağlasın dua ile kalın, hayırlı sahurlar.

Orucun mübarek gücü ruhumuzu temizlesin, bu ramazan ayında bütün şeytanlar bizden uzak olsun, sevdiklerimizle nice mutlu ramazanlara, hayırlı sahurlar.

Güzel anılar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız Halil İbrahim bereketinde olsun hayırlı sahurlar.

Cennet’in bir kapısı var, adına “Reyyan” derler, oradan ancak oruçlular girebilir. Hayırlı sahurlar…

Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin hayırlı sahurlar diliyorum.

Oruçla iman dolan bedenlerimizin sahurla güçlenmesini dilerim hayırlı sahurlar.

Sahurunuz güzel kalbiniz huzur dolsun ramazan ayını mübarek olsun.

11 ayın sultanı evinize huzur sofranıza bereket kalbinize iman versin hayırlı sahurlar.

En bereketli ve güzel sahur anı sizinle olsun hayırlı ve güzel sahurlar.

İman gücüdür ayakta tutan bizi, ramazandır bereket saçan dualarımıza ışık tutan, hayırlı sahurlar.

Sofranızda bereket gönüllerinizde huzur olması dilekleriyle hayırlı sahurlar…

Dualarımız bir olsun soframız bereketli olsun bu mübarek ay hepimize hayırlı olsun, hayırlı sahurlar.

Tuttuğunuz oruç kıldığınız namaz sahur sofranıza bereketi getirsin hayırlı sahurlar olsun.

Bugün de şükrederek geçirmek yarınlara şükür dolu başlamak nasip olsun, hayırlı sahurlar. Sizin olsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

   Linkler : Şehirler Arası Nakliyat - Adana Evden Eve Nakliyat Beylikdüzü psikolog  -  Hisse yorum  -  Güvenilir takipçi satın alma  - Psikolog randevu -  Furkan Danacı  -  Türk beğeni satın al -  Güvenilir takipçi satın alma - Kartal Evden Eve Nakliyat - Güvenilir takipçi satın alma