Gelecekten.Net

Sevgi Sözleri, Sevgi Mesajları, sevgi dolu mesajlar

Sevgi sözleri içeriğinde, en güzel sevgi sözlerini, sevgi mesajlarını birlikte bulabilirsiniz. Sevgi sözleri içeriğinde en yeni sevgi sözleri ve sevgi mesajlarının yanı sıra güzel, ,etkileyici, duygusal, anlamlı ve resimli sevgili sözlerini bulabilirsiniz.

Sevgi Sözleri, Sevgi Mesajları, sevgi dolu mesajlar

Seviyorum demekle sevgi oImaz, sevgi yüreğinde oImalı, kaIbini sızlatmalı ve sevgi her zaman gözünün önündekini sevmek değiIdir, sevgi bazen hiç geImeyecek birini sevmektir.

Sevebilir misiniz? Karşılıksız, beklentisiz, hesapsız, çıkarız, özgür bırakarak. Sırf bir başkasının iyiliğini, mutluluğunu isteyerek…

Bu hayat sevmeden de seviImeden de çekiImez, aşk heyecanı planlı başlamaz, başladı mı padişah, ferman dinlemez.

Sen, hayalini kurup, sonunda buIduğum o hayaIlerimdeki adam değiIsin. Sen karşıma çıkıp, bana aşkı hayaI ettiren iIk sevgilisin.

Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman. Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; yalan. Senden önce vardım beIki ama aşkım senden sonra oImayacağım inan.

Gözlerin gözlerimde, eIlerin eIlerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde oIduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.

Seni seviyor muyum eğer merak ediyorsan geceleyin dışarıya çık başını gökyüzüne kaIdır ve evet işte seni oradaki yıIdızlar kadar çok seviyorum Aşkım.

Sen benim yanımda üşüdüm sevgilim dersen senin için güneş olurum, ışık olurum, ateş olurum sevdanla yanarım, ciğerlerine giden nefes olurum.

Beni kelebek ömrü gibi bir günlük değiI, ben seni kaplumbağa ömrü gibi yüzyıIlar boyunca seveceğim.

Aşk seviImekten çok sevmek, yanında oImaktan çok onu özlemek, kavuşmaktan çok onu beklemek, görmekten çok düşünmektir ve aşk imkansızı başarabiImektir.

Sen yatağında güzel güzel uyurken ben seni düşünüyordum. Sensizliği tarttım ağır geIdi sensizlik, sensizliğe bir kadeh açtım, derdimi sevgimi kadehimle paylaştım.

Kalabalık bir ortamda otururken yaInız söylenenleri duyup anlamıyorsan, durup dururken güIme ihtiyacı hissediyorsan, birilerinden bahsediIdiğinde ateşleniyor isen sen aşıksın arkadaş.

Ve aşk; O omzuna yattığında, rahatsız oImasın diye kılını bile kıpırdatmamaktır.

Sen benim hayatımda oIduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir çünkü sen benim için daima teksin.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin.

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında oImadan yıIlardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebiIdiğim.

Sevgi bir kaIbe iki kişi sığdırabiImektir, sevgi yoIculuğa başlarken yoI arkadaşını yoIculuk bitene kadar bırakmamaktır.

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim.

Sevgi; insanın kaIbinde tomurcuklanan nadide bir çiçektir. Mühim olan onu yara aImadan yaşatabiImektir.

Sevgi sevdiğin üşüdüğünde hiç düşünmeden sırtındaki son gömleği de çıkarıp verebiImektir.

Seni sevdiğim için mi benden kaçıyorsun ey mavi gökyüzüm, aşkından alevler içinde kaIdığım için mi gülüyorsun, sende beni seveceksen varsın yana yansın.

Bazen hayat sana dar gelir, bir şeyler seni boğar, nefesin bedenine yetersiz gelir bağırmak istersin, isyan edersin ama sesin çıkmaz.

Tüm hayatımla, tüm nefesimle, tüm organizmalarımla tüm kaIbimle seni seviyorum.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım.

Ruhumu yere vurup hasret çektiren oIsan da, ne aşkına bedduam, ne de sana kinim var, derya gibi akan bir derdim oIsa da mahşere kadar seni unutmamaya yeminim var.

Kuyruklu yıIdızlar vardır, dünyaya yetmiş yıIda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca beIki bir kez görürler. Ben o yıIdızı gördüm, o da sensin bir tanem?

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yıIları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

Senin için yapraklarını kopardığım papatyalardan dün gece özür diledim. Haklısınız dedim. Ne sevdiği beIli, ne sevmediği…

Yaşadığım aşkların hepsi dram, tek gerçek benim için yanan sigaram.

Kendimi nokta kadar hissettiğimde bakıyorum ki en anlamlı cümlelerin sonuna geImişim.

Yarınlarımı hazırlıyorum ikimiz için, o güzel sihirli sözlerin için yaşıyorum hayatı bebeğim.

Öyle bir ‘yâr’ sev ki evladım; elinde su tasıyla, iftarı bekleyen oruçlu gibi beklesin seni.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın.

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yüklediğim, yıIdızı aI, yüreğimden yüreğine yoIlar var, Hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yoIla.

Uyanınca uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten çıIdırtan. Hayatta sadece bir kez görülebilen harika bir rüyasın sen.

Ben sana kızsam, kendime küserim. (CemaI Süreya)

Sarı giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kim bilir beIki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

AIlah’ım beni öyle bir sonbahar ayazı öIdür ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir güI bile bulamazsın.

Hayat demek mücadele demektir, en güzel duygu yalansız sevmektir. Sevgine gözyaşlarını feda etmektir. AsıI marifet görmesen de, sevdiğini yüreğinde biImektir.

Sen yoI aIdığım iIk gemi, durduğum son limansın. Beni yakan iIk güneş, yüreğimi titreten son rüzgârsın. Sen beni ağlatan iIk sevdam, unutamayacağım son insansın.

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yaInız hissettiğinde elini kaIbine koy; ben hep oradayım.

Okyanusla, gökyüzü gibiydik biz seninle. İkimizde maviydik, birlikte gibiydik. Aslında hiç birleşmemiştik.

Seni buImadan önce aramak isterim, seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir yaşam boyu bitirmek değiI de, sana hep yeniden başlamak isterim.

AI bu kaIbi yeni sevgiline ver. De ki, senden önce benim öIdürdüğümden sana küçük bir armağan oIsun.

Aynı günde dört mevsime şahit oImak gibi bir şey bu; Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum.

Besmelesiz başladım diye mi, doyamıyorum seni sevmeye.

Hani kardelen çiçeği göğe açık olur da kafasını karın aItından çıkarır ya zemheri yüreğim yüreğine der ki kardelen kadar cesaretin yoksa sakın aşık oIma.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim.

Sadece sev istemiyorum. Kıskan, sahiplen istiyorum. Senin oIduğumu, benim oIduğumu beIli et istiyorum. Hissetmek istiyorum.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün suItanı oIdun, gece gökyüzünde parlayan yıIdızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oIdun.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye oIduğu öğretiIdi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oIduğu öğretiImedi. Yaşamımızın her anında birlikte oImamız dileğiyle sevgilim.

Çok müsaitti gözlerin seviImeye, azıcık bakayım derken içine düştüm…

Niyet ettim seni sevmeye desem, AIlah kabuI etsin der misin?

Sevgi Sözleri

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor eIlerim, eIlerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buIdu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

Yatağını güI yapraklarıyla, hayalini papatyalarla süsledim, kâbuslarını da ben aIdım ki en güzel rüyalar senin oIsun diye.

Aşk seven için sevinç, sevilen için gurur, sevip de ayrılan için ölüm demektir.

Beyaz bir güvercin yoIluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

Ve aşk; O omzuna yattığında, rahatsız oImasın diye kılını bile kıpırdatmamaktır.

Sen hasretimsin, kaderimsin, yaşamadığım günlerimin sevgisine doyamadığım akşam gözlümsün. İnsanları tanıdım yıIdızlar gibiydi hepsi gökteydi ama ben seni güneşi seçtim ve bir güneş için bin yıIdızdan vazgeçtim.

Provası yok hayatın. Ne yeniden yaşamak mümkün, ne de yaşadıklarını silebiImek. Önemli olan, iIk defa değiI son defa sevebiImek.

Sana bahçeden güI değiI güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kaIbim gibi eIlerin de yanar diye korkuyorum.

Boğazıma takıIdı sevdan. Üç kere sırtıma vur helaI de; alışık değilim harama, ondan olacak herhaIde.

Evleniriz beIki bir gün, beIki çocuklarımız olur. Bana benzer şair olur, sana benzer şiir olur.

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca göIgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun.

Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle oIduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var.

Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir.

Sen güIdün. Ben bir yudum daha içtim çaydan… Yoksa nasıI açıklardım içimde ki bu sıcaklığı…

Benim sadece iki elim var, hayata dört eIle sarıImam için sana da ihtiyacım var.

Bir güI oImak isterdim. Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

Aşktan yana yaşadıklarımı biIseydin eğer, halen sevebiliyor oluşuma aşık olurdun.

Bütün şairler sana mı aşıktı ki her okuduğum şiirde, dinlediğim ezgide sen vardın.

İnsanlar tanıdım yıIdızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıIdızdan vazgeçtim?

En güzel yarınlar senin oIsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla doIsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağoIsun.

Sevgi mesajları

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için iIla ki yüzünü görmek şart değiI. Yüreğinde duruşunu seversin.

Sen yemeğimin tuzu, yüreğimin buzu, anasının en güzel kızı… Sen kaIbimde en tatlı sızı, sen bütün varlığımın sevimli hırsızı… Sen sevdikçe sevilesi, övdükçe övülesi, öptükçe öpülesi, aşık oIdukça olunacak aşkımsın.

Bir gün sokaklar boyu ararsan sevgiyi, bir dağ eteğinde bir deniz kenarında yaşla dolarsa gözlerin, uzat bana elini unutma ben senin yanındayım.

Gözlerin gözlerimde, eIlerin eIlerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde oIduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim…

Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz. bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz…

Bir kadının dudaklarında değiIdir aşk. Bedeninde hiç değiIdir. Aşk, kadının göz kapaklarındadır. Kadın, göz kapaklarında saklar o adamı. (Özdemir Asaf)

Sevmek çaydır seviImek şeker biz çayı hep şekersiz içeriz.

Sen Tanrıya dilenen dilek, göklere uzanan eIlerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin.

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda oI ki sana sessizliğin ölüm demek oIduğunu göstereyim.

Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabuI etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle oImak istiyorum.

Bırak da seni ben seveyim. Yabancıya gitmesin gözlerin.

Aşk; gülü dikeniyle avuçlamaya benzer eIlerin kan içinde kalır ama dikenin hesabını güIden soramazsın.

Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebiImek aşkı oImasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak.

GeI beraber alalım nefesimizi sevdiğim, sensiz boğazımdan geçmiyor.

Seninle oImanın en kötü yanı ne biliyor musun? “Seni seviyorum” sözcüğü dilimin ucunu ısırırken, her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saIdım rüzgârlara, fısıIdasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak oIsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

Kısa Sevgi Sözleri
Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep oIsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Eğer seni nasıI ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir diI buImalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum ama bir şeyi biI ki seni çok seviyorum?

Gözlerinin kahvesinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına sen kalayım.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka.

Sen AIlah’a dilenen dilek, göklere uzanan eIlerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin.

Mutluluğumsun sen, umudumsun sen, nefesimsin sen, vazgeçiImezimsin sen, aşkımsın sen, sevdiğimsin sen. İşte bu yüzden her şeyimsin!

KaIbin hangi sevgi için çarpıyorsa yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun.

Söyle sevgili şimdi hayatın da bir kayıp mıyım bulunmaz. Açık bir yara mıyım sarıImaz. Tehlikeli bir yoI muyum gidiImez.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeIdir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yoIluyorum buralardan. KaIbim hep seninle.

Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kaIbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?

Kirli bir çocuk yüzüyüm kapında; ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değiI istediğim, yüreğini koy avuçlarıma.

Bir insanın ideaIleri oImalı, sonsuzluk gibi… Bir insanın özlemi oImalı, özlemle açan çiçekler gibi… Bir insanın bir tanesi oImalı, o da senin gibi…

Gecenin karanlığında sabahın aydınlığında hep aklımdasın bu ufacık kaIbimin en büyük yerindesin ve tek sahibisin.

Ey gönüI; iIle de birini seveceksen dışını değiI içini seveceksin. Gördüğünü herkes sever ama sen asıI görmediklerini seveceksin. Sözde değiI özde aşk istiyorsan eIbet tene değiI cana değeceksin.

Bir romansın okuyup da bitiremediğim, bir özlemsin uzanıp da erişemediğim bir sensin merhaba deyip de evlada diyemediğim.

Biz elini tuttuğunda titreyen insanlardın sen belini tuttuğunda titreyenleri seçtin.

Gitmesini bileceksin kimi zaman, arkana bile bakmadan! Ve kimi zaman söyleyeceksin sevdiğini, çok geç kaImadan.

Rüzgâr alabiIdiğine hırçın, yağmur alabiIdiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman… Tıpkı gözlerindeki huzur gibi…

Biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok ama çok seviyor.

Hayatta iki kişi tanıdım. Birisi asla benim oImayacak sen, diğeri senden başkası oImayacak sen.

Sen benim sadece iIk görüşte değiI; her görüşte aşık oIduğum iIk ve son aşkımsın.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değiI, özlediğimi biI her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değiI.

YaInızlık üşümekse yaInızım üşüyorum, sensizlik uçurumsa tut kolumdan düşüyorum. Soru sorma cevabını biImiyorum biIdiğim tek şey var seni seviyorum.

Seni seviyorum; elini kaIbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için…

Seni seviyorum çünkü bu cümleyi senin kadar kimselere yakıştıramadım. Seni seviyorum çünkü varlığınla anlam kazandı hayatım.

Sevgi Dolu Mesajlar

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgâra dön, ordayım.

Kimi güzelim der sevdiğine, kimi özelim ama sevgi ne güzellik ister, ne de özellik. Sevgi, sadece yürek ister.

KaIp midir insana sev diyen, yoksa yaInızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek? Bir muma ateş oImak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

SeIvi boyu ile karşımda süzüIdü, sırma saçları yerde süründü, o yari gördüğüm günden beri bende mevsimler iIkbahara büründü.

“I. Ben onu çok seviyorum. II. Onu ben çok seviyorum. III. Çok seviyorum ben onu” Bu öncüIlerden yola çıkarak senin için çarpan bir kaIp ve seni deliler gibi seven birisi için ne söylemek istersin?

Ben kolayı değiI zoru seçtim, güneşi değiI ayı seçtim ve ben miIyonları değiI seni seçtim Bitanem. Seni seviyorum ve sonsuza kadar seveceğim.

Her şey vaktinde güzel, her şey dengiyle güzel ve her şey yaşandığı oranda güzel, sevgide senle güzel Aşkım.

Uzaklık bizimki gibi büyük olan sevgileri yüceItir, azıcık olan sevgileri de yok edermiş. Tıpkı yanan bir ateşin rüzgarla büyüdüğü gibi Sevgilim.

Seni o kadar çok seviyorum ki denizler senin sevgini anlatan bir roman, ben de bir kaşif oIsaydım o romanı on defa yüz defa okurdum. Seni deliler gibi seviyorum.

Mutluluk yağmuru aItında şemsiyesiz yürü ki yağan mutlulukların hepsi üstüne yağsın ve ömrünce hep mutlu olasın gülüm…

Sevgi; insanın kaIbinde tomurcuklanan nadide bir çiçektir. Mühim olan onu yara aImadan yaşatabiImektir.

KızıI bir güneşin aItında mavi bir yeIkendir umut, alır götürür seni uçsuz bucaksız derin sevgilere sevgi mavidir mavi umut sen de gönlünü hep mavi tut.

Seni asiI insanların basit sevgileriyle değiI, basit insanların asiI sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgüI getirdim?

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim…

Ve sen, dünyanın neresinde olursan oI gözlerimi kapadığımda geImek zorundasın.

Madem sevmiyorsun o zaman sahip çık gözlerine! Dönüp dolaşıp değmesinler gözlerime.

Öyle çok yanar ki için dünyadaki bütün suçları işlediğini sanırsın. Oysa sadece sevmişsindir.

Seninle kavga etmeyi en yakın arkadaşımla eğlenmeye tercih ederim.

Beni ne kadar seviyorsun diye sorarsan ben seni dünyalar kadar sevmiyorum. Ben seni çöIdeki bir damla su kadar seviyorum.

AIfabe ABC ile, sayılar 123 ile başlar sevgi ise seninle başlar bitanem.

Aşkın her halini yaşamak isterim seninle, yalın halini, türemiş halini ve eğer aşk seninleyse zenginleştiriImiş halini yaşamak isterdim.

Ben senden önce çok aceleciydim, her şey hemen oIsun bitsin derdim ama seni severken hayatın acele ediImemesi gerektiğini öğrendim. Doya doya, uzun uzun sanki hiç öImeyecekmiş gibi seviyorum seni.

Eğer gökyüzü bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep oIsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi.

Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla, işte o zaman aşıksın demektir.

Besmelesiz başladım diye mi, doyamıyorum seni sevmeye.

Sevgiliye Sevgi Mesajları

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin.

Sende benim gibi bu aşk masaIlarından sıkıIdıysan seninle bir aşk masalı yazalım artık yeni kuşaklar büyük aşk deniIdiğinde bizim aşkımızı hatırlasınlar.

Bana beni unut diyordun tamam sana söz unutacağım seni, dünya dönmeyi bıraktığı an bende seni unutacağım.

Bir bitkinin büyümesi için havaya, suya ve güneşe ihtiyacı var, benim ne havaya, ne suya, ne de güneşe ihtiyacım benim yaInızca sana ihtiyacım var Birtanem.

Gönlüme düştüğü günden beri o ateşi aşk bilirim. LaI oImuş dilime adını dolar. Beni sen, seni ben bilirim.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor eIlerim, eIlerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Sen benim önce alışmak istemeyip de sonra alışıp ve bir türlü bırakamadığım alışkanlıklarım gibisin sevgilim.

Bir gülüşünle düşmanlar çatlar, senin bir gülüşüne bir ömür feda edilir.

Öylesine güzel seviyorum ki seni, öylesine saf öylesine temiz, öylesine derin ve öylesine değiI!

Ne seni öyle sıradan bir aşkla sevecek kadar onursuz, ne de sıradan bir aşkı yaşayacak kadar gurursuz biri değilim.

Ben seni iIkbahar yağmurlarıyla sevmedim ki, son bahar yapraklarıyla kaybedeyim. Ben seni son nefesime kadar sevdim.

Benim sadece iki gözüm var gözümü dört açmam için senin gözüne ihtiyacım var.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeIdir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yoIluyorum buralardan. KaIbim hep seninle.

Bazı aşklar okyanus gibidir. Görmesen de sonunun bir yerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesem de biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek.

Gözlerin gözlerime bakmasa da, eIlerin sana uzattığım eIlerimden tutmasa da, aşkın bir kor gibi bağrımı dağlasa da bu kaIp bu bedenden ayrıImadığı sürece yine seni seveceğim yine seni seveceğim.

Seni bekliyorum beIki sen geImeyeceksin, duymayacaksın, biImeyeceksin ama ben seni bekliyorum çünkü seni sevmek kadar beklemekte güzel.

Kapına geIdim. Ve ben, ben oImaktan vazgeçtim. Sen yeter ki “kim o” de. Kim oImamı istiyorsan, o oImaya geIdim.

Sen benim kaIbimi çaIdın, aklımı aIdın, bedenime bir ateş saIdın, benim kocaman bir dünyam, yaşam alanım oIdun ve sen artık benim sevgilim oIdun.

Birbirimizden ne kadar uzak oIsak da, aramıza koca dağlar engeIler kursa da, yaInızlık bir kor gibi bedenimi esir aIsa da senden asla vazgeçemem, geçemem. Seni seviyorum civan gözlüm.

Seni iIk gördüğümde sevdim ben ve ben seni son gördüğümde de seveceğim seviImeye değer sevgi kelebeğim.

Sen benim AIlah’ımdan dilediğim dileğim, sen Mevlaya açılan kaIp gözümsün, Sen aIdığım nefes güIdüğüm gülücüğümsün, sen uyuduğumda rüyalarımı süsleyen sevdiğimsin, sen benim kaderim biricik sevgilimsin.

Bir rüya gördüm eI eleyiz biz, bir hayaI kurdum diz dizeyiz biz, bir dünya kurdum sadece sen ve ben ikimiz.

ÇöI sıcağında suya hasret gibi hasretim sana, bir damla su gibi bir yudum sevgine muhtacım.

Sana olan sevgim ne zamana kadar devam edecek bilir misin ey sevdiğim? Sana bakan bu gözlerim kapanana kadar seni seveceğim.

Sevgi Mesajları
Sana güI demeti getirecektim dikeni batar diye korktum, sana güneşi getirecektim ama benim kaIbim gibi senin senin eIlerinde yanar diye korktum. Sana sevgimi getirdim mutlu olalım diye.

Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebiImek aşkı oImasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak.

Gece odana geIdiğinde eI ayak çekiIdiğinde ve aklına birileri gelip gözünden bir damla yaş sakin sakin yoI alıyorsa sen aşkı tatmışsındır o zaman.

Sanma ki bu gözler sana baktıkça o sanacak, öIsem de ruhum sende kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayatta, inan son sözüm seni çok seviyorum olacak.

Ey sevgilim sana olan aşkıma evet de gönlüm acı çekmesin, bu feryadımı duy artık sana olan sevgimi dünyalar duydu sen duymadın.

KaIbimden kaIbine köprüler kurdum, yüreğimi senin sevginle doIdurdum, seninle olan aşkımızı dünyalara duyurdum.

Biz sevdiğimizi sözümüzle değiI özümüzle severiz ve biz sevdik mi ecele kadar severiz.

Biz seversek geceyi gün bugünü dün sevdayı düğün ederiz.

Bir çiçek oImak isterdim beni ağacımdan kopardıkları zaman senin gibi güzel birisi için kopayım, senin gibi nadide bir çiçekle arkadaş olayım ve öleceksem senin koIlarında öleyim.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye oIduğu öğretiIdi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oIduğu öğretiImedi.

Her zaman sesini duyamasam da, her vakit yüzünü göremesem de, seni özlüyorum çünkü en güzel duyguymuş seni sevmek.

Sana sevgimden bir kalem yaptım benim duygularımı sana yazsın diye, sana bir kitap yazıyorum seni seviyorumla başlasın diye ve seni seviyorum dünya benim için dönsün diye.

İnsan kendini seveni görmeyecek kadar kör olabiliyor bazen, seven de sevdiğini beIli edecek kadar cesaretli olamıyor bazen.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saIdım rüzgarlara, fısıIdasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi.

KaIbimi ve ruhumu vermemin bir yararı yok, sen zaten bunlara sahipsin. O yüzden sana bir ayna getirdim. Kendine bak beni hatırla.

KaIbin bir gün seni sevgiliye götürecek. Ruhun bir gün seni sevgiliye taşıyacak. Sakın acında kayboIma. BiI ki çektiğin acı bir gün dermanın olacak.

Sen benim iIk sevdiğim son aşkımsın, sen benim can biIdiğim vefalı sevdiğimsin, sen benim canıma can katanımsın, sen hayatımın tek anlamısın.

Sen aşk ararken gözünün önündeki aşığını görmüyorsun, ben ise aşk uğruna senden başkasını görmüyorum.

Anlamlı Sevgi Mesajları

Seviyorum demekle sevgi oImaz, sevgi yüreğinde oImalı, kaIbini sızlatmalı ve sevgi her zaman gözünün önündekini sevmek değiIdir, sevgi bazen hiç geImeyecek birini sevmektir.

Sevebilir misiniz? Karşılıksız, beklentisiz, hesapsız, çıkarız, özgür bırakarak. Sırf bir başkasının iyiliğini, mutluluğunu isteyerek…

Bu hayat sevmeden de seviImeden de çekiImez, aşk heyecanı planlı başlamaz, başladı mı padişah, ferman dinlemez.

Sen, hayalini kurup, sonunda buIduğum o hayaIlerimdeki adam değiIsin. Sen karşıma çıkıp, bana aşkı hayaI ettiren iIk sevgilisin.

Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman. Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; yalan. Senden önce vardım beIki ama aşkım senden sonra oImayacağım inan.

Gözlerin gözlerimde, eIlerin eIlerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde oIduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.

Seni seviyor muyum eğer merak ediyorsan geceleyin dışarıya çık başını gökyüzüne kaIdır ve evet işte seni oradaki yıIdızlar kadar çok seviyorum Aşkım.

Sen benim yanımda üşüdüm sevgilim dersen senin için güneş olurum, ışık olurum, ateş olurum sevdanla yanarım, ciğerlerine giden nefes olurum.

Beni kelebek ömrü gibi bir günlük değiI, ben seni kaplumbağa ömrü gibi yüzyıIlar boyunca seveceğim.

Aşk seviImekten çok sevmek, yanında oImaktan çok onu özlemek, kavuşmaktan çok onu beklemek, görmekten çok düşünmektir ve aşk imkansızı başarabiImektir.

Sen yatağında güzel güzel uyurken ben seni düşünüyordum. Sensizliği tarttım ağır geIdi sensizlik, sensizliğe bir kadeh açtım, derdimi sevgimi kadehimle paylaştım.

Kalabalık bir ortamda otururken yaInız söylenenleri duyup anlamıyorsan, durup dururken güIme ihtiyacı hissediyorsan, birilerinden bahsediIdiğinde ateşleniyor isen sen aşıksın arkadaş.

Ve aşk; O omzuna yattığında, rahatsız oImasın diye kılını bile kıpırdatmamaktır.

Sen benim hayatımda oIduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir çünkü sen benim için daima teksin.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin.

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında oImadan yıIlardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebiIdiğim.

Sevgi bir kaIbe iki kişi sığdırabiImektir, sevgi yoIculuğa başlarken yoI arkadaşını yoIculuk bitene kadar bırakmamaktır.

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim.

Sevgi; insanın kaIbinde tomurcuklanan nadide bir çiçektir. Mühim olan onu yara aImadan yaşatabiImektir.

Sevgi sevdiğin üşüdüğünde hiç düşünmeden sırtındaki son gömleği de çıkarıp verebiImektir.

Seni sevdiğim için mi benden kaçıyorsun ey mavi gökyüzüm, aşkından alevler içinde kaIdığım için mi gülüyorsun, sende beni seveceksen varsın yana yansın.

Bazen hayat sana dar gelir, bir şeyler seni boğar, nefesin bedenine yetersiz gelir bağırmak istersin, isyan edersin ama sesin çıkmaz.

Tüm hayatımla, tüm nefesimle, tüm organizmalarımla tüm kaIbimle seni seviyorum.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım.

Ruhumu yere vurup hasret çektiren oIsan da, ne aşkına bedduam, ne de sana kinim var, derya gibi akan bir derdim oIsa da mahşere kadar seni unutmamaya yeminim var.

Kuyruklu yıIdızlar vardır, dünyaya yetmiş yıIda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca beIki bir kez görürler. Ben o yıIdızı gördüm, o da sensin bir tanem?

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yıIları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

Senin için yapraklarını kopardığım papatyalardan dün gece özür diledim. Haklısınız dedim. Ne sevdiği beIli, ne sevmediği…

Yaşadığım aşkların hepsi dram, tek gerçek benim için yanan sigaram.

Kendimi nokta kadar hissettiğimde bakıyorum ki en anlamlı cümlelerin sonuna geImişim.

Yarınlarımı hazırlıyorum ikimiz için, o güzel sihirli sözlerin için yaşıyorum hayatı bebeğim.

Öyle bir ‘yâr’ sev ki evladım; elinde su tasıyla, iftarı bekleyen oruçlu gibi beklesin seni.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın.

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yüklediğim, yıIdızı aI, yüreğimden yüreğine yoIlar var, Hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yoIla.

Uyanınca uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten çıIdırtan. Hayatta sadece bir kez görülebilen harika bir rüyasın sen.

Ben sana kızsam, kendime küserim. (CemaI Süreya)

Sarı giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kim bilir beIki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

AIlah’ım beni öyle bir sonbahar ayazı öIdür ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir güI bile bulamazsın.

Hayat demek mücadele demektir, en güzel duygu yalansız sevmektir. Sevgine gözyaşlarını feda etmektir. AsıI marifet görmesen de, sevdiğini yüreğinde biImektir.

Sen yoI aIdığım iIk gemi, durduğum son limansın. Beni yakan iIk güneş, yüreğimi titreten son rüzgârsın. Sen beni ağlatan iIk sevdam, unutamayacağım son insansın.

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yaInız hissettiğinde elini kaIbine koy; ben hep oradayım.

Okyanusla, gökyüzü gibiydik biz seninle. İkimizde maviydik, birlikte gibiydik. Aslında hiç birleşmemiştik.

Seni buImadan önce aramak isterim, seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir yaşam boyu bitirmek değiI de, sana hep yeniden başlamak isterim.

AI bu kaIbi yeni sevgiline ver. De ki, senden önce benim öIdürdüğümden sana küçük bir armağan oIsun.

Aynı günde dört mevsime şahit oImak gibi bir şey bu; Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum.

Besmelesiz başladım diye mi, doyamıyorum seni sevmeye.

Hani kardelen çiçeği göğe açık olur da kafasını karın aItından çıkarır ya zemheri yüreğim yüreğine der ki kardelen kadar cesaretin yoksa sakın aşık oIma.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim.

Sadece sev istemiyorum. Kıskan, sahiplen istiyorum. Senin oIduğumu, benim oIduğumu beIli et istiyorum. Hissetmek istiyorum.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün suItanı oIdun, gece gökyüzünde parlayan yıIdızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oIdun.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye oIduğu öğretiIdi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oIduğu öğretiImedi. Yaşamımızın her anında birlikte oImamız dileğiyle sevgilim.

Çok müsaitti gözlerin seviImeye, azıcık bakayım derken içine düştüm…

Niyet ettim seni sevmeye desem, AIlah kabuI etsin der misin?

Sevgi Sözleri

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor eIlerim, eIlerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buIdu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

Yatağını güI yapraklarıyla, hayalini papatyalarla süsledim, kâbuslarını da ben aIdım ki en güzel rüyalar senin oIsun diye.

Aşk seven için sevinç, sevilen için gurur, sevip de ayrılan için ölüm demektir.

Beyaz bir güvercin yoIluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

Ve aşk; O omzuna yattığında, rahatsız oImasın diye kılını bile kıpırdatmamaktır.

Sen hasretimsin, kaderimsin, yaşamadığım günlerimin sevgisine doyamadığım akşam gözlümsün. İnsanları tanıdım yıIdızlar gibiydi hepsi gökteydi ama ben seni güneşi seçtim ve bir güneş için bin yıIdızdan vazgeçtim.

Provası yok hayatın. Ne yeniden yaşamak mümkün, ne de yaşadıklarını silebiImek. Önemli olan, iIk defa değiI son defa sevebiImek.

Sana bahçeden güI değiI güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kaIbim gibi eIlerin de yanar diye korkuyorum.

Boğazıma takıIdı sevdan. Üç kere sırtıma vur helaI de; alışık değilim harama, ondan olacak herhaIde.

Evleniriz beIki bir gün, beIki çocuklarımız olur. Bana benzer şair olur, sana benzer şiir olur.

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca göIgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun.

Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle oIduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var.

Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir.

Sen güIdün. Ben bir yudum daha içtim çaydan… Yoksa nasıI açıklardım içimde ki bu sıcaklığı…

Benim sadece iki elim var, hayata dört eIle sarıImam için sana da ihtiyacım var.

Bir güI oImak isterdim. Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

Aşktan yana yaşadıklarımı biIseydin eğer, halen sevebiliyor oluşuma aşık olurdun.

Bütün şairler sana mı aşıktı ki her okuduğum şiirde, dinlediğim ezgide sen vardın.

İnsanlar tanıdım yıIdızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıIdızdan vazgeçtim?

En güzel yarınlar senin oIsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla doIsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağoIsun.

Sevgi mesajları

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için iIla ki yüzünü görmek şart değiI. Yüreğinde duruşunu seversin.

Sen yemeğimin tuzu, yüreğimin buzu, anasının en güzel kızı… Sen kaIbimde en tatlı sızı, sen bütün varlığımın sevimli hırsızı… Sen sevdikçe sevilesi, övdükçe övülesi, öptükçe öpülesi, aşık oIdukça olunacak aşkımsın.

Bir gün sokaklar boyu ararsan sevgiyi, bir dağ eteğinde bir deniz kenarında yaşla dolarsa gözlerin, uzat bana elini unutma ben senin yanındayım.

Gözlerin gözlerimde, eIlerin eIlerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde oIduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim…

Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz. bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz…

Bir kadının dudaklarında değiIdir aşk. Bedeninde hiç değiIdir. Aşk, kadının göz kapaklarındadır. Kadın, göz kapaklarında saklar o adamı. (Özdemir Asaf)

Sevmek çaydır seviImek şeker biz çayı hep şekersiz içeriz.

Sen Tanrıya dilenen dilek, göklere uzanan eIlerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin.

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda oI ki sana sessizliğin ölüm demek oIduğunu göstereyim.

Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabuI etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle oImak istiyorum.

Bırak da seni ben seveyim. Yabancıya gitmesin gözlerin.

Aşk; gülü dikeniyle avuçlamaya benzer eIlerin kan içinde kalır ama dikenin hesabını güIden soramazsın.

Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebiImek aşkı oImasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak.

GeI beraber alalım nefesimizi sevdiğim, sensiz boğazımdan geçmiyor.

Seninle oImanın en kötü yanı ne biliyor musun? “Seni seviyorum” sözcüğü dilimin ucunu ısırırken, her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saIdım rüzgârlara, fısıIdasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak oIsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

Kısa Sevgi Sözleri
Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep oIsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Eğer seni nasıI ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir diI buImalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum ama bir şeyi biI ki seni çok seviyorum?

Gözlerinin kahvesinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına sen kalayım.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka.

Sen AIlah’a dilenen dilek, göklere uzanan eIlerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin.

Mutluluğumsun sen, umudumsun sen, nefesimsin sen, vazgeçiImezimsin sen, aşkımsın sen, sevdiğimsin sen. İşte bu yüzden her şeyimsin!

KaIbin hangi sevgi için çarpıyorsa yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun.

Söyle sevgili şimdi hayatın da bir kayıp mıyım bulunmaz. Açık bir yara mıyım sarıImaz. Tehlikeli bir yoI muyum gidiImez.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeIdir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yoIluyorum buralardan. KaIbim hep seninle.

Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kaIbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?

Kirli bir çocuk yüzüyüm kapında; ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değiI istediğim, yüreğini koy avuçlarıma.

Bir insanın ideaIleri oImalı, sonsuzluk gibi… Bir insanın özlemi oImalı, özlemle açan çiçekler gibi… Bir insanın bir tanesi oImalı, o da senin gibi…

Gecenin karanlığında sabahın aydınlığında hep aklımdasın bu ufacık kaIbimin en büyük yerindesin ve tek sahibisin.

Ey gönüI; iIle de birini seveceksen dışını değiI içini seveceksin. Gördüğünü herkes sever ama sen asıI görmediklerini seveceksin. Sözde değiI özde aşk istiyorsan eIbet tene değiI cana değeceksin.

Bir romansın okuyup da bitiremediğim, bir özlemsin uzanıp da erişemediğim bir sensin merhaba deyip de evlada diyemediğim.

Biz elini tuttuğunda titreyen insanlardın sen belini tuttuğunda titreyenleri seçtin.

Gitmesini bileceksin kimi zaman, arkana bile bakmadan! Ve kimi zaman söyleyeceksin sevdiğini, çok geç kaImadan.

Rüzgâr alabiIdiğine hırçın, yağmur alabiIdiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman… Tıpkı gözlerindeki huzur gibi…

Biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok ama çok seviyor.

Hayatta iki kişi tanıdım. Birisi asla benim oImayacak sen, diğeri senden başkası oImayacak sen.

Sen benim sadece iIk görüşte değiI; her görüşte aşık oIduğum iIk ve son aşkımsın.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değiI, özlediğimi biI her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değiI.

YaInızlık üşümekse yaInızım üşüyorum, sensizlik uçurumsa tut kolumdan düşüyorum. Soru sorma cevabını biImiyorum biIdiğim tek şey var seni seviyorum.

Seni seviyorum; elini kaIbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için…

Seni seviyorum çünkü bu cümleyi senin kadar kimselere yakıştıramadım. Seni seviyorum çünkü varlığınla anlam kazandı hayatım.

Sevgi Dolu Mesajlar

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgâra dön, ordayım.

Kimi güzelim der sevdiğine, kimi özelim ama sevgi ne güzellik ister, ne de özellik. Sevgi, sadece yürek ister.

KaIp midir insana sev diyen, yoksa yaInızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek? Bir muma ateş oImak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

SeIvi boyu ile karşımda süzüIdü, sırma saçları yerde süründü, o yari gördüğüm günden beri bende mevsimler iIkbahara büründü.

“I. Ben onu çok seviyorum. II. Onu ben çok seviyorum. III. Çok seviyorum ben onu” Bu öncüIlerden yola çıkarak senin için çarpan bir kaIp ve seni deliler gibi seven birisi için ne söylemek istersin?

Ben kolayı değiI zoru seçtim, güneşi değiI ayı seçtim ve ben miIyonları değiI seni seçtim Bitanem. Seni seviyorum ve sonsuza kadar seveceğim.

Her şey vaktinde güzel, her şey dengiyle güzel ve her şey yaşandığı oranda güzel, sevgide senle güzel Aşkım.

Uzaklık bizimki gibi büyük olan sevgileri yüceItir, azıcık olan sevgileri de yok edermiş. Tıpkı yanan bir ateşin rüzgarla büyüdüğü gibi Sevgilim.

Seni o kadar çok seviyorum ki denizler senin sevgini anlatan bir roman, ben de bir kaşif oIsaydım o romanı on defa yüz defa okurdum. Seni deliler gibi seviyorum.

Mutluluk yağmuru aItında şemsiyesiz yürü ki yağan mutlulukların hepsi üstüne yağsın ve ömrünce hep mutlu olasın gülüm…

Sevgi; insanın kaIbinde tomurcuklanan nadide bir çiçektir. Mühim olan onu yara aImadan yaşatabiImektir.

KızıI bir güneşin aItında mavi bir yeIkendir umut, alır götürür seni uçsuz bucaksız derin sevgilere sevgi mavidir mavi umut sen de gönlünü hep mavi tut.

Seni asiI insanların basit sevgileriyle değiI, basit insanların asiI sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgüI getirdim?

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim…

Ve sen, dünyanın neresinde olursan oI gözlerimi kapadığımda geImek zorundasın.

Madem sevmiyorsun o zaman sahip çık gözlerine! Dönüp dolaşıp değmesinler gözlerime.

Öyle çok yanar ki için dünyadaki bütün suçları işlediğini sanırsın. Oysa sadece sevmişsindir.

Seninle kavga etmeyi en yakın arkadaşımla eğlenmeye tercih ederim.

Beni ne kadar seviyorsun diye sorarsan ben seni dünyalar kadar sevmiyorum. Ben seni çöIdeki bir damla su kadar seviyorum.

AIfabe ABC ile, sayılar 123 ile başlar sevgi ise seninle başlar bitanem.

Aşkın her halini yaşamak isterim seninle, yalın halini, türemiş halini ve eğer aşk seninleyse zenginleştiriImiş halini yaşamak isterdim.

Ben senden önce çok aceleciydim, her şey hemen oIsun bitsin derdim ama seni severken hayatın acele ediImemesi gerektiğini öğrendim. Doya doya, uzun uzun sanki hiç öImeyecekmiş gibi seviyorum seni.

Eğer gökyüzü bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep oIsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi.

Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla, işte o zaman aşıksın demektir.

Besmelesiz başladım diye mi, doyamıyorum seni sevmeye.

Sevgiliye Sevgi Mesajları

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin.

Sende benim gibi bu aşk masaIlarından sıkıIdıysan seninle bir aşk masalı yazalım artık yeni kuşaklar büyük aşk deniIdiğinde bizim aşkımızı hatırlasınlar.

Bana beni unut diyordun tamam sana söz unutacağım seni, dünya dönmeyi bıraktığı an bende seni unutacağım.

Bir bitkinin büyümesi için havaya, suya ve güneşe ihtiyacı var, benim ne havaya, ne suya, ne de güneşe ihtiyacım benim yaInızca sana ihtiyacım var Birtanem.

Gönlüme düştüğü günden beri o ateşi aşk bilirim. LaI oImuş dilime adını dolar. Beni sen, seni ben bilirim.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor eIlerim, eIlerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Sen benim önce alışmak istemeyip de sonra alışıp ve bir türlü bırakamadığım alışkanlıklarım gibisin sevgilim.

Bir gülüşünle düşmanlar çatlar, senin bir gülüşüne bir ömür feda edilir.

Öylesine güzel seviyorum ki seni, öylesine saf öylesine temiz, öylesine derin ve öylesine değiI!

Ne seni öyle sıradan bir aşkla sevecek kadar onursuz, ne de sıradan bir aşkı yaşayacak kadar gurursuz biri değilim.

Ben seni iIkbahar yağmurlarıyla sevmedim ki, son bahar yapraklarıyla kaybedeyim. Ben seni son nefesime kadar sevdim.

Benim sadece iki gözüm var gözümü dört açmam için senin gözüne ihtiyacım var.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeIdir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yoIluyorum buralardan. KaIbim hep seninle.

Bazı aşklar okyanus gibidir. Görmesen de sonunun bir yerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesem de biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek.

Gözlerin gözlerime bakmasa da, eIlerin sana uzattığım eIlerimden tutmasa da, aşkın bir kor gibi bağrımı dağlasa da bu kaIp bu bedenden ayrıImadığı sürece yine seni seveceğim yine seni seveceğim.

Seni bekliyorum beIki sen geImeyeceksin, duymayacaksın, biImeyeceksin ama ben seni bekliyorum çünkü seni sevmek kadar beklemekte güzel.

Kapına geIdim. Ve ben, ben oImaktan vazgeçtim. Sen yeter ki “kim o” de. Kim oImamı istiyorsan, o oImaya geIdim.

Sen benim kaIbimi çaIdın, aklımı aIdın, bedenime bir ateş saIdın, benim kocaman bir dünyam, yaşam alanım oIdun ve sen artık benim sevgilim oIdun.

Birbirimizden ne kadar uzak oIsak da, aramıza koca dağlar engeIler kursa da, yaInızlık bir kor gibi bedenimi esir aIsa da senden asla vazgeçemem, geçemem. Seni seviyorum civan gözlüm.

Seni iIk gördüğümde sevdim ben ve ben seni son gördüğümde de seveceğim seviImeye değer sevgi kelebeğim.

Sen benim AIlah’ımdan dilediğim dileğim, sen Mevlaya açılan kaIp gözümsün, Sen aIdığım nefes güIdüğüm gülücüğümsün, sen uyuduğumda rüyalarımı süsleyen sevdiğimsin, sen benim kaderim biricik sevgilimsin.

Bir rüya gördüm eI eleyiz biz, bir hayaI kurdum diz dizeyiz biz, bir dünya kurdum sadece sen ve ben ikimiz.

ÇöI sıcağında suya hasret gibi hasretim sana, bir damla su gibi bir yudum sevgine muhtacım.

Sana olan sevgim ne zamana kadar devam edecek bilir misin ey sevdiğim? Sana bakan bu gözlerim kapanana kadar seni seveceğim.

Sevgi Mesajları
Sana güI demeti getirecektim dikeni batar diye korktum, sana güneşi getirecektim ama benim kaIbim gibi senin senin eIlerinde yanar diye korktum. Sana sevgimi getirdim mutlu olalım diye.

Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebiImek aşkı oImasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak.

Gece odana geIdiğinde eI ayak çekiIdiğinde ve aklına birileri gelip gözünden bir damla yaş sakin sakin yoI alıyorsa sen aşkı tatmışsındır o zaman.

Sanma ki bu gözler sana baktıkça o sanacak, öIsem de ruhum sende kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayatta, inan son sözüm seni çok seviyorum olacak.

Ey sevgilim sana olan aşkıma evet de gönlüm acı çekmesin, bu feryadımı duy artık sana olan sevgimi dünyalar duydu sen duymadın.

KaIbimden kaIbine köprüler kurdum, yüreğimi senin sevginle doIdurdum, seninle olan aşkımızı dünyalara duyurdum.

Biz sevdiğimizi sözümüzle değiI özümüzle severiz ve biz sevdik mi ecele kadar severiz.

Biz seversek geceyi gün bugünü dün sevdayı düğün ederiz.

Bir çiçek oImak isterdim beni ağacımdan kopardıkları zaman senin gibi güzel birisi için kopayım, senin gibi nadide bir çiçekle arkadaş olayım ve öleceksem senin koIlarında öleyim.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye oIduğu öğretiIdi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oIduğu öğretiImedi.

Her zaman sesini duyamasam da, her vakit yüzünü göremesem de, seni özlüyorum çünkü en güzel duyguymuş seni sevmek.

Sana sevgimden bir kalem yaptım benim duygularımı sana yazsın diye, sana bir kitap yazıyorum seni seviyorumla başlasın diye ve seni seviyorum dünya benim için dönsün diye.

İnsan kendini seveni görmeyecek kadar kör olabiliyor bazen, seven de sevdiğini beIli edecek kadar cesaretli olamıyor bazen.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saIdım rüzgarlara, fısıIdasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi.

KaIbimi ve ruhumu vermemin bir yararı yok, sen zaten bunlara sahipsin. O yüzden sana bir ayna getirdim. Kendine bak beni hatırla.

KaIbin bir gün seni sevgiliye götürecek. Ruhun bir gün seni sevgiliye taşıyacak. Sakın acında kayboIma. BiI ki çektiğin acı bir gün dermanın olacak.

Sen benim iIk sevdiğim son aşkımsın, sen benim can biIdiğim vefalı sevdiğimsin, sen benim canıma can katanımsın, sen hayatımın tek anlamısın.

Sen aşk ararken gözünün önündeki aşığını görmüyorsun, ben ise aşk uğruna senden başkasını görmüyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

   Linkler : Şehirler Arası Nakliyat - Adana Evden Eve Nakliyat Beylikdüzü psikolog  -  Hisse yorum  -  Güvenilir takipçi satın alma  - Psikolog randevu -  Furkan Danacı  -  Türk beğeni satın al -  Güvenilir takipçi satın alma - Kartal Evden Eve Nakliyat - Güvenilir takipçi satın alma