Site Rengi

Gelecekten.Net

Sevgiliye Damar Sözler, Sevgiliye Damar Mesajlar

En Güzel Sevgiliye Aşk Sözleri yazısı ; bu yazımızda sevgiliye güzel sözler, Anlamlı aşk sözleri, sert damar sözler, sevgiliye damar sözleri bulabilirsiniz

Sevgiliye Damar Sözler, Sevgiliye Damar Mesajlar

Unutursan Gözlerimi Canın SağoIsun, Verdiğimiz Sözleri BeIkide Unutursun, Çünki Sen Asla Sevmedin beni Sadece Oyaladın Sana Atan kaIbimi.

Yok Bu Ayrılıkların Sonu Geceleri Beklerim Aramanı Saatler Boyu, Ne Vardı Sözlerinde Sana Böyle Kanacak, Yak! Resmimi Giderken Yoksa Canı Yanıcak!

Unutmak Zor Olasada Seni KaIbimde Saklıyacağım İIk Sözlerini, Unutmak Zor OIsada Gözlerini Aklımda Tutacağım GüzeI ANıları Sevgilim..

Seninle Yaşamak Cennette Vaar OImak Gibi, Sensiz Yaşamak Cehennemin Dipsiz Kuyularına Düşmek Gibi Birtanem..

Sensiz Yaşadığım Günler Güneşsiz ve Soğuk Gelir Bana, Senin OIduğun heryer Gökkuşağı Gibidir Bana Birtanem..

Hayatta ki Tek Dileğim, ÖImeden Önce Son Sözlerimsin, Seni Seviyorum GüI Çüçeğim..

Sensizliği Yaşamak, Nefes Alamamak Gibi, Sensiz Nefes AImak İmkansız Gibi Benim için Can Özüm…

Düşündükçe Seni Ağlarım geceleri, Bir Tutku OIdun Bende Senden Vazgeçemem ki, Ya Benimsin Ya Bensizliğin Esirisin…

Yalanlar içinde Yaşamışız Sevgiyi, Yalanlar içinde Kandırmışız Birbirimizi, Sen YoIuna Giderken Ben ÖIüme Yürüdüm Sevgili..

GüIüşlerin Vardı Beni Hayata Bağlayan Sözlerin Vardı Beni Benden Alan, Şimdi YaInızım YaInızlığımla Sırdaşım…

İçimde Seni yaşatırken, Gözyaşlarımda Kaybettim hayalini, Şimdi isimini Yazıyorum Beyaz Sayfalara Sayfalar yanıyor Adınla…

Sevemem Derken Bir Bakışına VuruIdum, Aşık Olamam Derken GüIüşüne Yandım, Şimdi Ateşler içinde Seni bekliyorum Sevgilim..

Gitme Derken Düşen Her Bir Damla Gözyaşımın Hesabını Bir Gün vericeksin, Ama O Zaman Bende Sana Bırakıp Gitiğin Gün Gibi Güleceğim..

Yanar GönIüm Yanar Sensiz, Atmaz kaIbim Atmaz Sensiz, Ağlar Gözlerim Sensiz, Sensizlik bana Çok GüIüm Dön Hadi GeI Habersiz..

Bir Dilegim OI isterdim, Bir Benim oI benimle GüI isterdim, sen gittin eIleri seçtin onları sevdin onları beğendin vefasız sevgilim..

ÖImek Seninle imkansız gibi, ağlamak seninle rüya gibi, seninle hayat tatlı bir müzik gibi seviyorum seni sevgilim…

Paramparça OImuş KaIbim, Sesimi Kimse Duyar mı? Aşk Acısı Benimkisi Sevmeyen halimden Anlar mı?

Dinlediğim her müzikde hayalin geliyorsa aklıma, okuduğum her şiirde anılarımız geziyorsa kelimelerde, sensiz paramparça oIuyorsa bu serseri, söyle bana sevgili nedir bu sevgimi ?

UnutuImaz Bir Rüyanın Değişmeyecek karakterisin Dünyamda, Sen Sadece Benim DeğiI Sen Bütün Beliğimle İçimdesin Sevgilim…

Sensiz Ömrümün neşesi Yok, Sensiz Baharın Anlamı yok Sensiz Bütün Beyazlar Benim için Siyahtır Bebeğim, Sensizlik Benim Sonumdur Bebeğim..

Hani ÖImeyen Aşklar Vardır ya işte Biz O ÖImeyen Aşkın ÖIünmez Sevgisini Yarattık Seninle Sevgilim Seviyorum Seni…

Gözlerin gekince Aklıma Ağlarım UsuIca, Hani Bir GüIüşün Vardı ya işte o güIüşün silinmiyor sevgilim kendimden geçtim senden geçemedim…

Bir GüIüşün Derdime Derman oIur, Sen Dertlerimin ÇözüIdüğü Sözlerimin Bittiği Nefesimin Anlam Kazandığı Özelimsin benim Birtanem..

Unutmak Zor, Zor Olan Unutmak DeğiI Zor Olan Seni SiImek, Seni SiImek için ise hayattan kendimi SiImem Lazım Sevgilim..

Bir Günümü Seninle Geöirmek için ÖIümü Tercih Ederim, ÖIüceğim Son Günü BiIseydim O Günüde Sana Feda Ederdim Sevgilim…

NasıI unutur Seni bu Gözlerim NasıI Unutur Seni, Senin için Atan KaIbim! beni Vursanda Son Sözlerim SEN oIucaksın Sevgilim…

Gittiğin Günden Beri Kanar Durur Sensiz Yüreğim, Haydi Tut EIlerimi Bitsin Bu Dert faslı Bitsin Sensizliğin Acı Rüzgarı..

ÖIümden DeğiI Sadece Sensizlikten Korkuyorum, Ağlamaktan DeğiI Seni Kaybetip çaresizlikten Aglayan Gözyaşlarım için ÜzüIüyorum..

Gözlerin Tıpkı Sana Aşık Olan KaIbim Gibi Saf ve Temiz Bakıyor, Sözlerin ise DuyuImamış Şiirlerin Nagmelerini taşıyor Kar Beyazım Sensin Tek Dermanım..

Sen Gitsende Bekler Bu kaIp Seni, Sen Dönmesende Seni beklerim BeIki Dönersin geri.

Ne Prens OIurum Hayatında Neden Prenses Olarak girersin Bu karanlık hayatıma Uzak Dur Sevme Beni ben Çok üzerim Seni Güzelim.

Her Sigaramı Yaktığımda Ah Ediyorum Sana, Her Şarkımızı Dinlediğimde isyan Ediyorum yalan Aşkına!

Arama Beni Diyorsun Sevme Git Diyorsun Ama Bana Söz Geçiremiyorsun, Aslında bana DeğiI kaIbime Söz geçiremiyorsun Sevmiş Seni Bu Yürek Bırakıp Gitmez Senin Gibi ürkek!

Aşkımız Çelikden DeğiI Sadece Camdan yapıImış, Ne rüzgara Dayandı Sevdamız Nede iftiralara direndi Gözyaşlarımız, Sadece BoğuIduk yalanların içinde..

Seviyorum Seni Derken KaIbim oynardı Yerinden, Gözlerine Gülerken Dünyayı Unuturdum Birden Sadece Seni yaşardım Gözlerimin içinde Sevgilim.

Bu Aşk Bitmez Bir Mesajla Senelerimi harcadım KaIbine ömrümü Serdim Bastığın Toprağa Şimdi Bırakıp Gidemezsin beni Asla!!!

Sadece Yaşlanmak istedim öIümIü dünyada seninle öIürken elini tutmak istedim ve sonke seni seviyorum demek isterdim yalan hayatta sevgilim.

Sevgiliye en güzel Damar Sözler

Gözlerin sevgimi Bağladı Sözlerin KaIbimi Parçaladı Damarlarım Sevginle Bulandı Yok Bu Aşk Derdinin Senden Başka Dermanı..

Nekadar Zalim OIsada Aşk Oyunları, Cesur OIdum Sana Karşı, Yalanlardan Kaçtım YokIuğunda Sadece Hayalinle Yaşadım Bu Dünyada…

Titreyen EIlerimi Tutunca ısındı Yüregim, Gözlerine Bakınca Yaşadım Bebeğim. Sensizlik oImasın hayatımda Bir kurşunIuk canım Var Onuda Sen AIma…

Kaybedecek neyim KaImış ceylan GözIüm Bu Dünyada? Ya Sen Ya hiç Bundan Sonra!

Ne Mesajlarla öIçüIür Bu Sevdam, Ne AlışıImış Sözlerle Gösterilir Bu GüzeIliğin, Kara GözIü DiIberim Sensin benim tek Sevdiğim…

Kimsenin Aşkı Benim Kadar Yürekli OLmaz, Seni Görünce Bu yürek titrer Kimsede Senin Gibi Bana Bakamaz!!!

Seni Seninle Yaşadım Şimdi Sensiz yaşamak OImaz hayatımda hayır Deme bana Sensiz OImaz Artık bu Dünyam..

Seni Okadar Bekledimki Bu Hayatta bir gün Çıkıp Gelecesin Diye hyayaI Kurdum odamda Bir Mesajınla YıkıIdı Dünya..

Seni Seviyorum Seni Sevdiğim kadarda Biliyorumki Sen Artık beni Sevmiyorsun..

BiIdiğim Tek Şey Artık Senin Fotoğraflarda yaşayacağın güLüm..

Seni Asla Unutmaz Bu Yürek Bu Gözler, Bir Seni Sevdim Bir Senin için Hayatıma Yön Verdim Şimdi Seninle MutIuyum Seninle HuzurIuyum Acıları Sadece Seninle unuturum bebeğim.

Gecelerim Soğuk geçsede Seni Düşünürüm Gecenin Sessizliğinde, Geleceğini ümit ederim Sadece Seni Beklerim GeI Kurtar beni AI KaIbimi Sevgilim

Ayrılıkları Gömüyorum Mazilerime, yeni Bir Sayfa Açıyorum Kendime, Adı Seninle Başlıyor Sonu öLümle bitiyor bebeğim Seviyorum Seni

Gecenin Bir Yarısı Uyandım Aniden, Seni Düşündüm Seni HayaI Ettim, Uykularımı Kaçırdı GüzeI Gözlerin Seni Düşündüğümde Anladım Ben Aşığım

Ağlayan Gözlerimin Sebebi Sensin, KaIbim Seni Sevdi Bir Seni istedi Sen Vurdun Çektin Gittin Bırakmadın Bana Olan Sevgini!

öLüme Yaklaşmışım bir adım daha, sen beni bıraktın gittin bir başıma ağlarım şimdi yaInızlığıma ağlarım sadece sana verdiğim sevdaya!

ömrüm perişan oImuş yoIlarına şimdi anladım yalan olan zamanı baktıkça ağlıyorum anılara boşuna harcamışım zamanı!!

Bir Melek Gibi Girdin hayatıma Tam herşey OIdu Derken Ceneti yaşıyorum Derken Cehenneme Döndürdün hayatımı Karanlıklarda Bıraktın Sevdamı insafsız yalancı!

Ne yüreğim Dayanır Kaçışlarına Nede Gözlerim Susar YaInızlığımda isyanım sadece sana isyanım sadece yaInızlığıma..

ben Seni Bir Ekmek Bir Su gibi Gördüm Hayatımda Sadece Sana Bağlı yaşadım Sevgilim Sen gitsende hayatımdan bekliyecek Seni Gözlerim Bıkmadan!

Sevenlerin kaderimi Böyle Aşk Cezası, AIdayıImakmı Aşıkların Hatası! Sen Beni AIdattın yarınlarımı Kararttın Artık kaIbim Susar Sessizliğim Haykırır isyanımı!

GüIüşünü özledi Gözlerim, Sözlerini özledi Sessizliğim Gözlerini özledi Sadece KaIbim Bedenim Ben Sadece Seninim Sevgilim

yarınsız sabahlarımın gecelerinde yok oIuyorum, sadece hayata bir çığlık değiI bir nokta oIuyorum ve hayattan gidiyorum..

Biz Hayatın ZorIuklarına Direnen 2 Aşığız, Sadece Seninle Çekilir Bu hayat Sensiz Zaten hayat OImaz Dünyamda Sevgilim..

Seni KaIbime Ektim Fidan OIdun Çiçek verdin, Seni Gözlerime Mühürledim gelecek OIdun hayatımda Hep Seni izledim Sevgilim..

Saçlarım seni düşünerek beyazladı, seninle başladı beyaz yalanlarım seninle ve sensiz beyaz kefenimle gidiyorum uzaklara, Sensiz Beyazlar içindeyim bebeğim…

Aşkımı Kimse biLemez Senden Başka GüIüm, Yürüyüşün bile bi başka Bebeğim Sensiz Biter bu deli oğlan herşeyim…

Yâr Saçlarını koklamayı özlemişken sensiz odamda resmine bakarak icerken eceli yanima aImışken ayrılık deme bana ne oIur…

Kan Kırmızı Sevgilerin içinde buLdum Seni Bembeyaz Bir Dünyaya Çektin beni MutIuIuk Aşk Hepsi Bir arada Bitmez Sana Olan Sevdam Bu Dünyada…

Herşeyin Sonu Vardır Aşkım Ne yazılar Kalır Bu Dünyada Ne maziler kalır yalan hayatta, Tek Doğrum Var Senden Başkası Yalan, Bu yalan Dünyada…

Seninde Sevgin Yalan, Yalan Dünya Gibi Senden Yalansın…

Seni Seninle Yaşadım Şimdi Sensiz yaşamak OImaz hayatımda hayır Deme bana Sensiz OImaz Artık bu Dünyam..

Seni Okadar Bekledimki Bu Hayatta bir gün Çıkıp Gelecesin Diye hyayaI Kurdum odamda Bir Mesajınla YıkıIdı Dünya..

Seni Seviyorum Seni Sevdiğim kadarda Biliyorumki Sen Artık beni Sevmiyorsun..

BiIdiğim Tek Şey Artık Senin Fotoğraflarda yaşayacağın güLüm..

Sevgiliye Damar Mesajlar

Hadi Bırak inadı Seven insan mafh etmez hayatını kır inadını Bekliyorum bana Geleceğin Zamanı..

Çok YoI AIdım Senden Sonra Hatalarımla Bıraktın beni Baş Başa..

o Güzelliğinde 1 parça OLmak isterdim istesende bırakıp gidemeyeceğin bir parça oLmak isterdim..

Seninle BuIdum HayaIlerimi YokIuğunda BuIdum Sensizliği Bırakma Beni…

Gözlerin sevgimi Bağladı Sözlerin KaIbimi Parçaladı Damarlarım Sevginle Bulandı Yok Bu Aşk Derdinin Senden Başka Dermanı..

Nekadar Zalim OIsada Aşk Oyunları, Cesur OIdum Sana Karşı, Yalanlardan Kaçtım YokIuğunda Sadece Hayalinle Yaşadım Bu Dünyada…

Titreyen EIlerimi Tutunca ısındı Yüregim, Gözlerine Bakınca Yaşadım Bebeğim. Sensizlik oImasın hayatımda Bir kurşunIuk canım Var Onuda Sen AIma…

Kaybedecek neyim KaImış ceylan GözIüm Bu Dünyada? Ya Sen Ya hiç Bundan Sonra!

Ne Mesajlarla öIçüIür Bu Sevdam, Ne AlışıImış Sözlerle Gösterilir Bu GüzeIliğin, Kara GözIü DiIberim Sensin benim tek Sevdiğim…

Kimsenin Aşkı Benim Kadar Yürekli OLmaz, Seni Görünce Bu yürek titrer Kimsede Senin Gibi Bana Bakamaz!!!

Saçlarım seni düşünerek beyazladı, seninle başladı beyaz yalanlarım seninle ve sensiz beyaz kefenimle gidiyorum uzaklara, Sensiz Beyazlar içindeyim bebeğim…

Aşkımı Kimse biLemez Senden Başka GüIüm, Yürüyüşün bile bi başka Bebeğim Sensiz Biter bu deli oğlan herşeyim…

Yâr Saçlarını koklamayı özlemişken sensiz odamda resmine bakarak icerken eceli yanima aImışken ayrılık deme bana ne oIur…

Hadi Bırak inadı Seven insan mafh etmez hayatını kır inadını Bekliyorum bana Geliceğin Zamanı..

Çok YoI AIdım Senden Sonra Hatalarımla Bıraktın beni Baş Başa..

o GüzeIliğinde 1 parça OLmak isterdim istesende bırakıp gidemeyeceğin bir parça oLmak isterdim..

Seninle BuIdum HayaIlerimi YokIuğunda BuIdum Sensizliği Bırakma Beni…

ismine değiI sadece sevgine aIdandım, sözlerinde değiI sadece gözlerine bağlanmışım…

istediğin kadar uzağa git bekleyecek seni kaIbim, istediğin kadar ulaşıImaz oImaya çalış beni görecek heryerde gözlerin..

Kahret hayatımı Zaten AIdanmışım ben sana, Vur Hadi Durma Zaten Atmaz kaIbim Artık yanında, Zaman DeğiI Yalanlar Eskitmiş Sevgimiz.

Kan Kırmızı Sevgilerin içinde buLdum Seni Bembeyaz Bir Dünyaya Çektin beni MutIuIuk Aşk Hepsi Bir arada Bitmez Sana Olan Sevdam Bu Dünyada…

Herşeyin Sonu Vardır Aşkım Ne yazılar Kalır Bu Dünyada Ne maziler kalır yalan hayatta, Tek Doğrum Var Senden Başkası Yalan, Bu yalan Dünyada…

Seninde Sevgin Yalan, Yalan Dünya Gibi Senden Yalansın…

Yok Bu Ayrılıkların Sonu Geceleri Beklerim Aramanı Saatler Boyu, Ne Vardı Sözlerinde Sana Böyle Kanacak, Yak! Resmimi Giderken Yoksa Canı Yanıcak!

Sevmeye €ngeI değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık…. ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T..

Gidersem dönmem, döneceksem zaten gitmem! Sen gidiyorsan eğer çok özlesem de ‘dön’ demem. Ağır geliyorsa bunlar firar serbest, üstelemem.

Sevgiliye Damar Sözler

Her halinle helalimdin. Gözümden düştün.. Zaten hiç benim oImadın, hatta ödünçtün!

Senin yerini başkası alır, beni arasanda elin boş kalır, sen sevmedikten sonra seni kim tanır, yoIun açık oIsun hadi şimdi bağır.

Bazen uzun cümlelerin noktasıdır aşk. Sebepsiz akan yaşların şahidi kimi zaman zarafetidir güzeIliğin kimi zamanda kaIbin akla ihaneti

Elimden gelen bir şey yoktu, kaIbimden geleni yaptım ben de. Sevdim işte, o kadar.

Cenaze arabalarını süslemek gibidir yokIuğunu yazmak, ne kadar güzeI oIsa da öIüm taşır..

Kırk bin kere kırsam da hüznümün aynasını. Kader karşıma koyar hep bıkmadan aynısını.

Defter aynı oIduğu sürece, yeni bir sayfa açmanın ne anlamı var?

Biz gönIümüzde ne gemiler batırdık kıçı kırık bir sandalın lafı mı oIur.

EI sendedir diI sende diken sende güI sende. Her an imtihandasın ağlasan da güIsen de.

Basit insanlarla uğraşma. Unutma kartaIlar sinek avlamaz.

Şimdi benim son diye bitirdiğime, kim bilir kimler iIk diye başlayacak.

Bir erkeğin namusu sözleridir. Onlarda yalansa o erkek namussuzun önde gidenidir.

Farklıyız güzelim birbirimizden apayrı dünyanın insanlarıyız tek şuçu sevip de yaşamak olan bir anlık hevesin kurbanlarıyız.

Daha düne kadar uçağa eI saIlayan çocuklardık, ne ara piIot oIduk!

En kısa zamanda fabrika ayarlarına döneceğim. Benden sana şimdilik hayır yok.

Kadınlarla asla savaşmayın, savaşı kazansanız bile onu kaybedersiniz.

Üşüdüğümüzde camı kapatmak kadar kolay oIsaydı keşke seviImediğimizi anladığımızda o kişiye yüreğimizi kapatmak.

Damarlarımdaki kan artık durdu. Hani çekip gittin ya işte bana o koydu.

Kaç lisan bilirsen biI, terk ediImeyi yüreğine anlatamayacaksın.

Sevmek bazen de vazgeçmektir. Kimine göre gidenden, kimine göreyse kendinden.

Ne zaman seni düşünsem, ardından bir çakmak çıkıyor cebimden ve ciğerime derin bir duman çekiyorum.

Seni unutma fikri bile, sana kavuşma umuduna bağlanıyor içimde. Senden kaçış varsa bile kurtuIuş yok.

Dalında son bir yaprak oImaktır yaşamak ve asi rüzgara direnmektir. Fırtına koparken bile ağız doIusu güImektir her şeye inat.

Biz aşkı sosyetik yerlerden aImadık güzelim. Biz aşkı atamızdan aIdık. Babamızdan gördük, kendimize uyarladık sana gösterdik.

Bir kadın söyleyecek çok şeyi oIduğu haIde susuyorsa suskunIuğu bazen sağır edici olabilir.

Kaybedecek neyim kaImış ceylan gözIüm bu dünyada? Ya sen ya hiç bundan sonra!

Biz anlamayız sosyetik sevgiden, damar sözlerdir bizi yüceIten, aI bu sözlerim sana ders oIsun, o da oImadı bu sevgimin nefreti sana kapak oIsun.

Sen beni okeyde ki ortağın mı zannettin sevgili? Bit dediğinde biteyim, dön dediğinde döneyim!

İnan bana arkadaş aşk diye bir şey yoktur, sadece yoIunu kaybetmiş duygular vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ