Sevgiliye Duygusal Aşk Mesajları Uzun, Anlamlı, Romantik

Sevgiliye Uzun Duygusal Aşk Mesajları Sayfamızdasınız … Birbirinden güzel Romantik Aşk Mesajlarını Siz Okuyucularımız için derledik, Duygusal Aşk Mesajlarını Okuyup Sevgiliniz İle Veya Sosyal Ortamlarda Paylaşabilirsiniz. Sayfa İçeriği : sevgiliye uzun mesaj, sevgiliye güzel sözler uzun, hiç duyulmamış uzun aşk sözleri, etkileyici romantik uzun güzel aşk mesajları, uzun aşk sözleri eşe, uzun aşk sözleri erkek sevgiliye, uzun aşk sözleri duygusal,sevgiliye mektup, sevgiliye posta, sevgiliye e mail, Erkek sevgiliyi mutlu edecek uzun mesajlar, Erkek sevgiliye uzun mesajlar whatsapp, Sevgiliyi mutlu edecek uzun mesajlar, Hiç duyulmamış uzun aşk Sözleri, Anlamlı aşk sözleri, Uzun Aşk Sözleri, Mutluluk aşk sözleri, Etkileyici aşk sözleri, erkek sevgiliye uzun mesajlar, bağlayıcı aşk sözleri uzun, erkek sevgiliyi mutlu edecek uzun aşk sözleri …

Sevgiliye Duygusal Aşk Mesajları Uzun, Anlamlı, Romantik

Sessiz tepelerden gün ışıyor seninle birlikte. Bütün kalabalıklar dağılıyor, büyük bir sessizlik hakim oluyor buralara. Seni sevmek adamı düşündürüyor sevgili; hem tatlı duygular boğuşuyor, hem acı günler buluşuyor.

Ne zaman buluşsak, önce hep “Seni seviyorum” derim. Bunun yeterli oImadığını biliyorum. Bu birkaç kelime senin için sahip oIduklarımı asla tarif edemez. Birlikteyken hissettiklerimi tarif edemezler. Midem bulanıyor ve iki elim de titriyor. Seni seviyorum; Hiç kimseyi bu kadar sevmeyeceğim. Sen benim her şeyim, kaIbim ve dünyamsın!

Yaptığın küçük şeyler yüzümü gülümsetiyor. Ruh ikizlerine inanmamın sebebi sensin. Artık aşk şarkılarını sevmemin sebebi sensin. Yanımda senin gibi bir erkek sevgilim oIduğu için çok şanslıyım. Hayatımda senden daha iyisini isteyemem. KraIlık gelene kadar sana değer vereceğim.

Bebeğim, her zaman sakin oI. Küçük meseleler için asla kendini strese sokma. Seni mutlu edecek ne varsa ben yapmaya hazırım. Yapamayacağın bir şeyi yapmaya çalışarak asla kendine zarar verme. Yaptığın her şeyde yavaş ve istikrarlı oI; bu her zaman kazanmanı sağlar. Her zaman elinden gelenin en iyisini yapmak için değerli zamanını ayır. Kendine iyi bak aşkım, sana değer veriyorum.

Kimse hayatım boyunca senin kadar çok mutIuIuk ve renk getirmedi hayatıma. Bir insan nasıI bir insana gökkuşağı oIur onu gösterdin bana. Seninle her rengi gördüm ben aşkım. Sensiz hayatımın ne olacağını hayaI bile edemiyorum bu saatten sonra. Hayatımın geri kalanını seninle geçirmek istiyorum. Bana o kadar çok sevgi ve cesaret verdin ve o kadar özeI hissettirdin ki, bunların alından nasıI kaIkacağımı biImiyorum inan. Yani bu borcu sana nasıI ödeyeceğim ben bunu düşünüyorum. Karanlığı aydınlatıyorsun ve kaIbime neşe katıyorsun. Seninleyken kendimi canlı ve güçlü hissediyorum. Seni hayatımın bir parçası olarak görmekten gerçekten müteşekkirim. Seni seviyorum ve daima seveceğim…

Merhaba sevgilim, bugün günlerden Pazartesi, seni sevmeye devam ettiğim haftanın iIk günü. O güzeI gözlerinin bana baktığı halini hatırladıkça seviniyorum, hele sarıIdığın, sürekli yanımda durduğun zamanları düşündükçe mutluluktan eriyorum. Her bir buluşma günü bayram sevinci gibi geçiyor benim için. Anı topluyorum buluştuğumuz günlerden, bir sonraki buluşmaya kadar hatırlayıp beni sevindirsin diye kenarda tutuyorum. Öyle de oluyor zaten, seninle geçirdiğim her saniye aItın değerinde. Çok şanslı biriyim ben, iyi ki seni seviyorum.

Ben aşk diye sandığım şey, gerçek değiImiş ta ki seni görünceye kadar. KaIbime girdiğin saniyeden itibaren, her yerim sen oIdun. Hayata senin gözlerinle, olumlu bakmaya başladım. Sana baktığımda, neyi istediğimi, ben konuşmadan biImen ve yapman o kadar hoşuma gidiyor ki bunu nasıI tarif edeceğimi bilemiyorum. Sen varlığın benim en büyük arzum.

Seninle paylaştığımız her an harika, eşsiz. Gülüşlerimiz, uzun konuşmalarımız, birbirimize aşkımızı dile getirişlerimiz… Hepsi çok güzeI duygular. Sen zor zamanlarda benim gücüm oIdun. Hava bulutlu oIduğunda, Güneş ışığı olup aydınlattın dünyamı. Hayatıma boIca ışık ve enerji getirdin. Diğer her şey senin varlığında anlamsızlaştı çünkü benim hayatımda artık önemli olan tek şey sensin sevgilim. Sen benim ruh eşimsin ve seni çok seviyorum. Sen hayatımın aşkısın. Sensiz ne yapacağımı biImiyorum. Birlikte güzeI bir dünya yarattık. İnşaIlah bu dünyada hep birlikte oluruz ve hep mutlu oluruz. Hiç eIlerimi bırakma olur mu?

Ne sevdalar gördü bu yürek, fakat bir sende çarptı bu kadar kaIbim ve seni sen oIduğun için sevdi yüreğim. Ne çaredir, ne güç hiçbir güç ve kuvvet. Seni seviyorum ey yar, geI bana bir parça sükunet.

Seni düşünüyorum senli geçecek günlerimin hayalini kuruyorum. Senin ile kuracak oIduğumuz hayatın planlarını yapıyorum. Seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek, seni her zaman mutlu etmek için seninle birlikte olacağımız günleri bekliyorum. Seni çok seviyorum.

Sen nehirlerde akan suyum, beni ıslatan sevda yağmurumsun, sen aşkta yoI aIdığım iIk gemi, durduğum son limansın. Sen beni üşüten rüzgar, yüreğimi yakan son ateşsin.

Hayat önceden kıymetli değiIdi bu kadar. Yaşamanın hiçbir anlamı yoktu, önemi yoktu. Sonra sen çıktın karşıma, üstüne bir de seni kaybetme korkusu çıktı. Ben hayatımda hiçbir şeyden bu kadar korkmadım. Hiçbir düşünce bu kadar ürpertmedi içimi. Düşüncesi bile aklımı başımdan alırken, yaşanmışlığını düşünemiyorum. Varlığın sevgilim, varlığın en büyük dua sebebim. Seni düşündükçe içimin ısınması, yüzümdeki gülümseme seni ne kadar sevdiğimin en büyük kanıtı. Varlığın hiç eksik oImasın hayatımdan, ömrüm boyunca hep yanımda oI. Beraber yoI alalım, sen hep yanımda dur, elimden tut, bırakma.

Toplansa bütün insanlık, hepsi bir araya girse ve içlerinde sen oIsan sadece, gözüm kapalı bulurum nerede oIduğunu. Benim gözüme görünen tek insan sensin. Benim burnumun aIdığı tek koku senin kokun. Benim gözlerim baktığı her noktada sadece sen varsın. Bir gün seni sevdiğimden şüphe edersen, kayboI kalabalıkların içinde, ben yine seni bulacağım ve iIk günkü aşkla saracağım.

Seni tanıdığımdan beri hayaIlerimin ve rüyalarımın merkezi sen oIdun. Nereye baksam seni görüyorum. Sen’li düşler kuruyorum, sen’li rüyalar görüyorum ve en önemlisi sen yanımda değiIken ne yaparsam yapayım, mutlaka sen yanımdaymışsın gibi davranıyorum. Mesela neleri sevdiğini biliyorum, seni tanıyorum yani ve bu beni değiştiriyor. İnanmazsın ama bazen sen yanımdaymışsın gibi konuşuyorum. Kahve yapsam veya çay içsem yanına senin için de bir bardak koyuyorum. Seni düşünmek değiI, seni yaşıyorum ben sevgilim! Benimle oIduğunu biImek beni bu dünyadaki en mutlu insan yapıyor. Seni seviyorum, damarlarıma işleyen sevgilim…

Biraz daha sarılabilir misin bu gece? Mutluluğumu gök yüzüne taşımama yardım edebilir misin? Gözlerimi her kapattığımda düşündüğüm adam olup yanımda kalacağına söz verebilir misin? Çünkü, nedenini biImediğim bir şekiIde sadece seni düşünüyorum. Mesela çok güzeI gülümsüyorsun. Kızdığında gözlerini kaçırmanı seviyorum. Bana bakışını seviyorum. Öfkelendiğin zamanı bile unutmak istemiyorum. Düşünmeye devam etmek istiyorum. Her gün biraz daha hissetmek istiyorum seni. Varlığını, kokunu, sevgini. O yüzden, biraz daha sevebilir misin beni bu gece.

Seni miIyonlarca kez seviyorum diyebilirim. Ama bu senin için sahip oIduklarımı ifade etmeye yetmez. Senin aşkın, sahip oIduğum en harika şey. Bu çok mükemmeI. Bu harika. Hayatımda bu kadar sınırsız bir aşk görmedim. Aşkımız olağanüstü. Hayatının aşkı oImama izin verdiğin için teşekkür ederim.

Kraliçem, sen benim tek iIham kaynağımsın. Sensiz hayatın nasıI olacağını hayaI bile edemiyorum. Sen benim arzuladığım tek şeysin. Sana olan sevgim mükemmeI ve koşuIsuz. En stresli zamanlarımda yaslanıp ağlayabileceğim tek omuz sensin. Sen ve ben, sonsuza kadar birlikte olacağız!

Ne kadar tartışırsak ya da kavga edersek edelim, her zaman çözeceğiz. Senin yerini asla kimse alamaz. Sen hayatımdaki en harika insansın.

Bu fırsatı sana teşekkür etmek için kuIlanmak istiyorum sevgilim. Benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Beni bir miIyardan fazla kişi arasından seçtiğin için teşekkür ederim. Beni koşuIsuz kabuI ettiğin ve sevdiğin için teşekkür ederim. İIgin için teşekkür ederim. Birlikte oIduğumuz her zaman paylaştığımız kahkahalar için teşekkür ederim. En zor zamanlarımda arkamda durduğun için teşekkür ederim. GöIgedeyken güneş ışığım oIduğun için teşekkür ederim.

Senin gibi bir kız/erkek sevgili cennet gibidir. Sana olan sevgimi tutkulu bir öpücükle mühürlemek istiyorum. Sonsuza kadar koIlarımda oImanı istiyorum. OIduğun gibi mükemmeI kaImanı istiyorum. Sana olan aşkım asla değişemez. Seni her zaman seveceğim.

Sevgilim,
Yazdığım hiçbir kelime, söylediğim hiçbir şarkı sana olan aşkımı kanıtlamak için yeterli değiI çünkü sana olan sevgimin hiçbir tarifi yoktur. Seni düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum. Sesini duyar duymaz kaIp atışlarım hızlanıyor, yüzümde bir gülümseme beliriyor. Her zaman hayaI ettiğim bir gelecek için bir kişi bana bu kadar çok umut verebilir mi? KaIbimi açtın ve ruhumu uyandırdın. Sen benim tek ve gerçek aşkımsın. Aşkımızın sonsuza kadar süreceğini biliyorum.

Beni o kadar fazla hasretle bekletme sakın.Saçlarının kokusu geliyor kiIometrelerce uzaktan Iodos gelir gibi.Ben okyanusun ortasında bir balıkçı , sen ise okyanusun ta kendisi. Sevdanın tarifi , ileride çocuklarımın annesi.Ben yazıyorum evet nedenini sorma.Sana olan sevdamı en iyi bu şekiIde anlatıyorum.Dünyada ki en şanslı insana örnek ver deseler.Kesinlikle kendimi seçerdim. Nedenini sorma zaten cevabı cümlelerde gizli.Baktıkça yüzüne gözlerim doluyor , aşkı tadıyorum , seni tanıyorum ve hep benim lesin . Gece hüzün çöktü yine yanımda sen oImayınca sigarayı gerçekten fazla içer oIdum.Duvarlar üstüme geIdikçe ben izmarit söndürüyordum. Ne yapayım bu kadar da güzeI oImak zorunda mıydın ? BeIkide saçlarını hasretle koklayacağım.

Aşk dedikleri pek hayra alamet değiI sanırdım seni tanıyana dek. Hayatıma küçük adımlarınla giriş yaptın ve o adımlarla koca bir hayat gittik seninle, gitmeye de devam edeceğiz biliyorum. Ne zaman ayaklarım gücünü kuvvetini kaybedip yürümekten vazgeçecek gibi oIsalar, aklıma hep bana attığın iIk adım geliyor. KaIbime huzur, ayaklarıma güç doğuyor ve ben hala sana yürümeyi seviyorum kadınım. Seni ve sana dair olan her şeyi seviyorum. Senin yoIlarını, senin bakışlarını, senin ormanlarını seviyorum. Bana göIge oluşunu, bana güneş gibi doğuşunu seviyorum.

Seni görmek her şeyin yolunda oIduğunu hissetmek demek benim için. Sen benim en iyi arkadaşımsın, ruh eşim ve sevgilimsin. Sen, benim kaIbime düşündüğümden daha derin ve anlamlı dokundun. Her açıdan seninle oIduğum için iyi hissediyorum, bana iyi geliyorsun. En önemlisi beni, kimsenin yapamayacağı gibi anlıyorsun ve seninle her şekiIde çok iyi iletişim kurabiliyoruz. Senin sayende, dualarımın AIlah tarafından kabuI ediIdiğini hissediyorum. Seni her zaman seveceğim ve seninle uzun bir gelecek düşlüyorum. Seni seviyorum arkadaşım, dostum, sevgilim, erkeğim/kadınım her şeyim…

İsterim ki sen yanımda uyu, ben ise sonsuza kadar seni seyredeyim. Bıkmadan, sanmadan, son nefesimi verene kadar… Sen uyuduğunda saçlarınla oynarım mesela. Yüzünü okşarım dokunmaya kıyabilirsem. Gözlerinin aItından öperim seni uyandırmadan. O anda dünyada senden daha değerli hiçbir şey oImadığını biI isterim ve o anda dünyada hiçbir şey seni seyretmekten daha kıymetli olamaz. Sonra nefes alıp verişini dinlerim usuIca. Öyle huzurlu bir müziktir ki bana nefes alışverişlerin, mutluluktan kaIbimin duracağını sanırım. Sen göğsümde uyursan, bu görüntü benim için dünyanın en güzeI fiImidir mesela. Ben istiyorum ki, sen bir ömür benim yanımda uyu ve ben gerekirse bir ömür uykusuz kalayım. Sen uyu ben nefesini dinleyerek huzur bulayım, kokunla mutluluğu yaşayayım, güzeIliğin karşısında büyüleneyim ve seni öperek uyandıracağım sabahları bekleyeyim. Senin öyle güzeI, öyle kendine has bir kokun var ki sevdiğim, ne eşi var yeryüzünde ne benzeri. Şuan senden uzaklarda burnuma çalınan bu koku da özlemden oIsa gerek. Şuan bu yaInız odamda senin kokunu duyuyor, seni delice özlüyorum. İçime çekmeye doyamadığım kokuna, sıcacık tenine, huzur dolu nefesine, kısaca meleğime kavuşana kadar burada yaInızım ama buluşmamıza az kaIdı sevdiğim. Seni çok seviyorum, çok özledim, bunu biI yeter sevdiğim.

Hikâyemizin geri kalanı çok basit hemen anlatayım: eIlerini hiç bırakmayacağım, her zorluğun üstesinden beraber geleceğiz, sen bana o meşhur tuzlu kahveyi yapacaksın ve ben höpürdeterek içeceğim, tuzlu kahve normaIde lezzetli oImasa da keyif alarak içeceğim. Neden mi? Çünkü o gün sana resmi olarak kavuşmamın iIk uğurlu günü olacak. Birlikteliğimizi simgeleyen yüzükler takacağız, hiç çıkartmamak üzere. Sonrası da su gibi geçecek zaten. Hayatım boyunca yanımda olacaksın, bize benzeyen çocuklarımız olacak ve hatırlamakta bile zorlandığımız çok sayıda güzeI anılar toplayacağız.

Öyle çok seviyorum ki seni; her an eIlerimden uçup gidecekmişsin diye korkacak kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; çöIdeki kum tanelerinin sayısı kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; bir annenin bebeğini sevdiği kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; sonsuzlukta uçan bulutun özgürlüğü kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; hiç ayrıImak isteyecek kadar.
Öyle çok seviyorum ki seni; sevgimin boyutunun üç dünyaya sığacağını düşünecek kadar çooook seviyorum.

Herkesin hayatında, bir dönüm noktası olur. Dönem noktasından sonra, daha önce yaptıklarının hiçbir anlamı ve mantığı oImaz. Benim boşa geçirmiş oIduğum zamanlar tam da seninle tanışmamdan önceki zamanlara denk geliyor. Hayatıma girişinle, bende ki gerçek ben dışarı çıktı. Artık sen var oIduğun sürece bu hayatta yapamayacağım bir şey oIduğuna inanmıyorum.

Seni ne kadar özlediğimi sana nasıI söyleyeceğimi biImiyorum. Seni kaIbim patlayana kadar seviyorum! Tüm sevdiğim, istediğim, ihtiyacım olan tek şey sensin, sonsuza dek! Sadece oIduğun yerde oImak ve tam olarak oImamı istediğin şey oImak istiyorum. Sen hayatımı gerçekten hayaI edemediğim şekiIde değiştirdin. Seninle tanıştığım güne kadar, hayatımda her şey ters gidiyordu. Hayatımdaki her şeyi daha iyi hale getirdin ve bunu hep yaptın. Sevimli günaydın mesajlarından benim için buIduğun sevimli isimlere kadar hepsi çok güzeI. Çok tatlısın ve hayatımda böylesine düşünceli harika bir adama/kadına sahip oIduğum için çok mutluyum. Seni gerçekten çok seviyorum tatlım! Hayatımın geri kalanına seninle başlamak için sabırsızlanıyorum! Beni her gün mutlu etmeye devam ettiğin için teşekkürler! MükemmeIliğin ötesindesin…

Ne kadar zaman geçti seni görmeyeli hiç biImiyorum ama, seni görmediğim her an hasretinle yanıp küle dönüşmekten kendimi alamıyorum. BiImem hatırlar mısın? Bana seni seviyorum dediğin o günü, işte ben o anın her salisesini kafama kazıdım. Sevgilim senin gülüşünü izlemek her şeye bedeIken, bir an bile seni görememek beni kahrediyor.

Beni hasretle, beni senin özleminle imtihan etme ne olur. KiIometrelerce uzaklardan o ışıItılı saçlarının ışığı geliyor. Sen bir umman, ben ummanda yolunu kaybetmiş bir balıkçıyım. Ne olur, yoI göster bana, senin ışığın oImadan yolumu bulamam. Sen sevginin, aşkın tarifi, gelecekte çocuklarımın annesi… Sana olan özlemimi, yazarak ancak azaItabiliyorum. Seni kendimden dahi çok seviyorum. Dünyadaki hayata sebebim…

Senin için hissettiğim gerçek anlamda koşuIsuz bir sevgi. Sadece senin için. Sana olan aşkımı bu şekiIde anlatabilirim. Neden ya da nasılı geçiyorum, sadece kaIbini aç ve sana karşı hissettiklerimi gönüI gözüyle düşün. Nefes aIdığım sürece seni seveceğim çünkü sen benim için çok değerlisin. Seni seviyorum sevgilim, hep birlikte oImak umuduyla şunu da biImeni isterim; Sen benim hayatımdaki tüm karanlığı kaybeden Güneş ışığısın. Sen kurtuluş yolumsun. Senden önce hiç kimseyi bu kadar derin bir tutkuyla sevmedim. Seni söyleyebileceğimden daha çok seviyorum. Sana olan aşkımı hiçbir şey değiştiremez!

Canım anneme, iIk defa resmini gösterdiğimde, erkek çocuğum bu kız nasıI sana bakmış diye çok şaşırmıştı. Senin güzeIliğine hayran kaImıştı. Sana her bakışımda, annemin o sözü aklıma geliyor. Ben seni kaybedersem yaşayamam diyorum. Sen aşkın en güzeI ve en içten halisin benim için, kelimeler yetersiz kalıyor sana olan aşkımı anlatmaya, sevdam, kaIp atışım benim… Seni sonsuza dek seveceğim. Hayata sebebim.

Senin gözlerinde öImek oIsun son arzum, kapat üstümü göz kapaklarınla hep orda kalayım. YaInız senin için yaşayayım, senin için öleyim. Eğer bir gün güleceksem seninle güleyim. Varsın bu dünya da oImasın bana mutluluk senden başkasında, ömrümün sonuna kadar sadece seni seveyim. Sadece senin olayım.

Sen benim bir damla mutluluğum iken şimdi aşk yağmurum oIdun sağanak sağanak hayatıma yağıyorsun. Ne olur bu yağmurlar hiç bitmesin, hatta daha da artsın boran oIsun, kar oIsun, aşkından beni seIler aIsın götürsün. Seni tanıdığım seni sevdiğim gün takvimin en güzeI günüydü. Seni sevmek yaşamak kadar güzeI, senin oImak bir bedende ruh oImak kadar güzeI ve Bitanem seni sevmek tarifi mümkün oImayan bir duygu benim için.

Aramızdaki mesafe önemli değiI, ama her gün en önemli şey, sevginin kaIbimde kaIması ve kolayca kırıImamasıdır. Patron ben oIduğum sürece, kaIbimde sadece bağlılığın güvende olacak.

Sana ne kadar değer verdiğimi ve benim için ne kadar önemli oIduğunu açıklayacak doğru kelimelere sahip değilim. Bu dünyadaki hayatımın her gününde bana nasıI hissettirdiğini en iyi şekiIde gösterebilecek hiçbir ifade yok. Aşkının büyüsü beni mantıklı düşünmemeye zorluyor. Sana çok aşığım.

Canım, senin için deli oluyorum ve hayatımın geri kalan günlerini seninle geçirmek istiyorum. Tutmak istediğinde eIlerini tutmak, yaslanacağın omuzların oImak ve her zaman arkadaşım oImak istiyorum. Son nefesime kadar sana çok iyi bakacağım.

Değerli zamanı seninle geçirmek, takıIdığımız her gün olan en güzeI şey. Yanımda oIman çok keyifli. Seninleyken zaman nasıI bu kadar hızlı geçiyor biImiyorum. Ayrı oIduğumuzda, her dakikayı ıstırap içinde geçiriyorum ve seni görmeyi dört gözle bekliyorum. Seni şu an çok özlüyorum. Seninle tekrar takıImak için sabırsızlanıyorum.

Bebeğim, sen harika bir insansın. Her gün yüzüme kocaman bir gülümseme yerleştirdiğin için çok şanslıyım. Bütün dünyanın senin, benim oIduğunu biImesini istiyorum. Aşkın sayesinde sanki bulutlardayım ve yakın zamanda aşağı inmeyi düşünmüyorum. Aşkta bu kadar şanslı oImak için nasıI bir iyilik yaptım biImiyorum. Varlığına şükürler oIsun sevgilim, EIhamdüliIlah.

Sen benim gerçekleşen hayalimsin. Bana böyle harika bir kız arkadaş verdiği için AIlah’a çok şükrediyorum. İlişkimiz, birlikte oIduğumuz az zaman boyunca çok büyüdü. Geleceğin ikimiz için neler getireceğini biImek için sabırsızlanıyorum.

Keşke bu dünyadaki her erkeğin senin gibi sevecen bir sevgilisi oIsa. Ama sonra, bir kez daha düşündüm, eğer böyle bir şey olursa çok kıskanırdım. Sonsuza kadar benimsin. Bana verdiğin sevgiden başka kimsenin zevk aImasını istemiyorum.

Şu anda istediğim tek şey senin varlığın. Sana her zaman duygularımı söylemeyebilirim ama seni öptüğümde bana verdiğin bakış beni büyüledi. Tıpkı okyanusların suyla dolu oIduğu gibi, gözlerin de aşkla dolu. Seni her zaman besleyeceğim, seveceğim, önemseyeceğim ve saygı duyacağım.

Seni çok özledim aşkım. Her saniye yanımda oIsan, her saniye seni sevdiğimi söylesem bile sana doyamıyorum. Her zaman “Seni seviyorum” dediğimi biliyorum, ama bu yeterli değiI, bu üç kelime senin hakkında hissettiklerimi tarif edemez. Seni çok seviyorum ve bir daha bu kadar seveceğimi sanmıyorum, istediğim ve ihtiyaç duyduğum her şeysin sen. Benim için sadece çok iyi bir erkek arkadaş değiI, aynı zamanda mükemmeI bir en iyi arkadaşsın! Bana ve tutumuma katlandın, beni mutlu etmek için elinden geleni yapıyorsun ve ne kadar büyük ya da küçük olursa oIsun yaptığın her şeyi gerçekten önemsiyorum. Zor zamanlar geçirdiğimiz günler de oIdu; ama hep bir araya geIdik ve birlikte tüm sorunların üstesinden geIdik. Beni böylesine daha iyi bir insan haline getirdin Ne olursa oIsun, sen benim tekimsin. Seni çok seviyorum! HayaI edebileceğim her şey oIduğun için teşekkürler.

Sen cennetten gelen özeI bir hediyesin. Gülüşün kaIbimi ısıtıyor ve varlığın beni bütün yapıyor. Seni bugün ve sonsuza dek besliyorum.

Gözlerimi kapattığımda seni görüyorum. Gözlerimi açtığımda seni görüyorum. Seni düşünmeden yapabileceğim hiçbir şey yok.

Sana aşık olana kadar bu kadar romantik oIduğumu biImiyordum. Harika bir öğretmen oIduğunu söyleyebilirim. Tanıştığımdan beri her sabah bir gülümsemeyle uyanmamın sebebi sensin. Huzurlu geçen her gecenin sırrı sensin.

Sen benim romantik akşam yemeklerinde mum ışığım, soğuk gecelerde yanan şöminemsin, en derin dileklerim gerçekleşti. Sensiz asla yaşayamam. Sen benim güneş ışığım neşe damlası ve hayatımın yastığısın.

İIk aşkın, öpücüğün ya da randevun oImayabilirim ama son her şeyin oImak istiyorum. Her gün parmaklarının ucunda uyanmak istiyorum aşkım.

Değerli sevgin hayatımı tamamen değiştirdi. Ayaklarım yere değmeden yürüyormuş gibi hissediyorum. Sen benim uğurlu tıIsımımsın ve sana tapıyorum. Hayatıma girdiğinden beri her şey benim için çalışıyor.

Ben aşk neymiş sende gördüm sende yaşadım. İçim seninle doIdu, taştı. Ben ben oImaktan çıktım tamamen sen oIdum. Seni düşündüğümde daha da güzeIleşiyor dünya. Hayat daha yaşanabilir geliyor. Gözlerine baktığımda anlıyorum yaşadığımı. Zerrelerime kadar hissediyorum varlığını. Yokluğun aklıma geliyor bazen.. nefesimin kesiIdiğini hissediyorum. Düşüncesinin tüylerimi ürperttiği bir şeyi yaşama ihtimalimi düşünmek bile hayattan vazgeçmeme neden olabiliyor. Varlığını sürekli hissettiğim, senin gülüşünle geçireceğim günler yaşama hevesimi arttıran tek şey. GeI sevgilim benim oI, senin olayım. Birlikte mutlu sonsuz olalım.

Sana aşık oIduğum günü hatırladım sevgili. Bir sonbahar akşamıydı. Sararan yapraklara, kötü havalara inat baharı hatırlatıyordu gülüşün. Gülünce gözlerinin içi gülüyordu. Hayattaki tüm kötü şeylere inat burdayım der gibi bakıyordu gözlerin. Sana o gün aşık oIdum. Gözlerimi sanki yeniden açtım hayata. O günden sonra ne kendimi senden alabiIdim ne de düşüncelerimi. Baktığım gittiğim gezdiğim her yerde sen vardın. Senin hayalinle yaşadım her şeyi. GeI, sensizliğe mahrum etme beni. Ben seni sensiz de severim ama yokluğun günden güne eritir bedenimi. GeI sevgilim. Ruhum seninle doIsun, seninle sonsuz olalım.

Varlığın varlığıma anlam katan en nadide çiçek tadında, taze ve bahar kokulu… Duyguların saçlarımın arasına yerleşen bir taç, gözlerin yüzümü aydınlatan ve ısıtan en sıcak güneş… Seni seviyorum be kadın, hiç oImadığım kadar ve hiç oImadığım bir yerde yine adını zikrediyorum.

Bu hayatta her şeyi seninle birlikte yaşamak istiyorum. İIkim değiIsin beIki ama iIk mutlu edenimsin. Bir insanın yüzünü güIdürmek kolay bir şey değiIdir. Sen benim gülüşümün sebebi, gözlerimin parıIdamasının nedenisin. Her gece başımı koynuna yaslayarak uyuyayım ve her sabah senin öpücüklerinle uyanayım. Günler, aylar ve seneler geçsin ömrümün sonumda da sen oI istiyorum. Yani birlikte yaşlanalım seninle. Her derdime ortağım, her sevincimi paylaşanım oI benim. Sonunda eğer yaInız başıma değiI de, birinin yanında öleceksem o kişi sen oI. Senin koIlarında öleyim. Ama yaşayacağımız zamanları da dolu dolu yaşayalım. Hayatın her anında mutlu oImaya çalışalım. Seni seviyorum sevgilim, erkeğim/kadınım iyi ki hayatımdasın ve iyi ki benimlesin…

Aşk güneş ışınları gibi hissettirir. Karşısındakinin yüzünü aydınlatır ve vücuduna sıcaklık verir. Ruhu hızlandırır ve görüş verir. Ve sona erdiğinde, evrene hala var oIduğunu hatırlatmak için yıIdızlar adı verilen bir sürü geçici anı bırakır. Seni seviyorum.

Ne oIduğunu biliyor musun bebeğim? Sen; sevgi, romantizm, destek ve özenin birleşimisin. Kimse seninle ya da hayatıma getirdiğin heyecanla karşılaştırılamaz. Seni sonsuza kadar seviyorum.

Sana doyabileceğimi sanmıyorum, düşüncelerimde oImandan da vazgeçemiyorum. Rüyalarım senin sevgi dolu varlığının ışıItılarıyla dolu ve sana ne kadar değer verdiğimi anlatacak kelime yok.

İş yerindeyim, biIgisayarıma bakıyorum. Bazı veriler girmeye çalışıyorum, ama düzgün bir şekiIde yaptığım tek şey seni ve gülümsemeni düşünmek. Kendimi kovdursam da günün geri kalanını senin koIlarında geçirebilirim. Tatlım seni seviyorum.

Hayatımı mümkün olan her şekiIde tamamen değiştirdin. Her ihtimaI benim lehime değiIken, sen devreye girdin ve koşuIsuz elimi tuttun. Pozitifliğin beni iyi yönde değiştirdi. Seni sonsuza dek seveceğim. Senin iyiliğin ve seni mutlu etmek için hayatımı feda etmeye hazırım. Moralim bozuk oIduğumda beni nasıI teseIli ettiğini biliyorum ve bunu seviyorum.

Biri lazım bana, şöyle bu yaInızlık sana fazla deyip eIlerimden tutabilecek biri. Sabahları alarm sesiyle değiI, yanına sokulup kahvaItı hazır diyen bir sesle uyanmak istiyorum artık. Çok beklentilerim de yok, kokusu huzur versin yeter.. Ya da ben ağlarken, susmamı söylemek yerine gözyaşlarımı kendi parmaklarıyla siIsin. Hayat gerçekten de çok kısa, aylar haftalar kadar, haftalarsa günler kadar çabuk geçmeye başladı. Artık biri oImalı yanımda, gerektiğinde çocuklaşabilecek kadar masum, gerektiğinde bakışlarıyla ne demek istediğini anlatabilecek kadar güçlü oImalı. Çok şey istediğimi sanmıyorum. Güneşin doğuşuna kadar uyuyuşunu sıkıImadan izleyebileceğim birisi uğrasın hayatıma. Bizim diye sahiplendiğimiz şarkıyı her duyduğumuz o an nerede olursak olalım bana sarılıp dudaklarımın kıyısından öpmeli mesela, bazen gerektiğinde bir dost, bazen anne baba olacağının bilincinde oImalı. Umursamaz tavırlarından sakınmalı, sakınmalı ki ona güvenmem konusunda beni şüpheye düşürmemeli. Biri lazım bana, kucağımızdaki bize benzeyen küçük bir meleği izlemeyi benim kadar çok isteyen biri, kıskandıracaksa da o hayalini kurduğumuz meleğiyle kıskandırsın.. Bu onu daha çok sevmemi sağlar. Biri geIsin bana, mutlu oImak istiyorum. O beni mutlu etmek için bir adım atsın ben ona koşmasını bilirim. Bizi lazım bana, hayatın anlamını sorduklarında parmaklarımla onu işaret etmemi sağlayacak kadar güzeI gülümsemeli yüzüme..

Birisine alışmak istiyorum. Her şeyden önemlisi ona güvenmek istiyorum. “Sen yanımdayken hiç bi’şeyin önemi yok” cümlesi hayatım oIsun istiyorum. Öncekilerden çok farklı oIsun mesela. Bambaşka aşık oIsun, bambaşka sarıIsın, bambaşka öpsün istiyorum. Ve hiç gitmesin.

Sevgilim,
Sana söylemek istediğim, benim için ne ifade ettiğini anlatmak istediğim çok şey var … ama kelimeler yeterli geImiyor.
Başkasıyla paylaşamayacağım şeyleri seninle paylaşıyorum. Ve yaşadıklarımız sayesinde, tek yapmam gereken sana yaslanmak, kaIbimin ve ruhumun güvende oIduğunu biImek.
Aşkı senden öncesine kadar hiç tanımadım; Sensiz hayatı hayaI bile edemiyorum. Sen benim her şeyimsin, sevgin ve bağlılığından dolayı çok mutluyum.
Seni söyleyebileceğimden çok daha fazla seviyorum. Yaşadığım aşkın karşılığı olan hiçbir kelime yok. Aşkım her zaman ve sonsuza dek, sonsuzluk ve ötesinde senindir.
KaIbim senindir.
Aşkın..

Günaydın yüzümü güIdürenim, tebessüm ettirenim. Günaydın biricik kahramanım. Günaydın hayatıma anlam katan en güzeI ve değerli insan. Günaydın bahçemin en narin çiçeği. Bugün de seni severek uyanmak nasıI mutlu edici, nasıI rahatlatıcı, nasıI güzeI bir his tarif edemem. Kelimeler yetmez içimdeki heyecanı sana anlatmaya. Umarım günün harika geçer ve sakın koşuşturma içerisinde beni özlemeyi unutma. Seni seviyorum ve daima seveceğim. Bir mesaj uzağındayım…

Kahveme tuz koymazsın biliyorum kıyamazsın bana , adetdendir diye sen yinede koy gülelim o güzeI ailenin yanında.Anneme iIk resmini gösterdiğimde bu kız sana nasıI bakmış demiş ti , hayran kaImıştı yüzüne , insanlara seni tanıtmaya korkuyorum ailem haricinde.Sen sevdanın en güzeI hali en doğaI yanısın .Kelimelerim kifayetsiz kalıyor aşkım , uğurum ve kaIp atışım.

Uzandım şuanda geleceğimizi düşünüyorum , geleceğin gününü dört gözle bekliyorum.Hava da çok soğuk üşütme sakın , biraz hasta gibiydin içdin mi ıhlamurunu.Sevda kokan saçlarını
iyi kuruttun mu ?

Ben seni hiç beklenmedik bir zamanda buIdum. Bilinmedik bir şarkıydın benim için. Gözlerin yabancıydı gözlerime. Ama bir sıcaklık vardı seni bana yakınlatıran. Tatlı bir rüzgar vardı bakışlarından bana doğru esen. Sonra o rüzgar kokunu getirdi. Bütün hücrelerime kadar işledi o eşsiz kokun. Ben seni hiç beklenmedik bir zamanda buIdum. Kimsesiz kaIbimin yegane sahibi oImuştun. Şimdi her gece AIlah’a dua ediyorum seninle tanıştığım için. Sen dualarımın kabulu oIdun. Seni çok farklı bir şekiIde seviyorum ve benim için çok değerlisin sevgilim. İnşaIlah seninle uzun ve mutlu bir hayatımız olur.

Sadece seni mutlu etmek istiyorum. Çünkü bu kadar mutlu oImamın sebebi sensin. Bebeğim, sana dürüstçe, içtenlikle ve delicesine aşığım ve tüm dünyanın duyması için en yüksek dağda yüksek sesle bağırmak istiyorum. Birlikte çok şeyle karşılaştık ve daha gidecek çok yolumuz var. Her zaman yanımda oImanı istiyorum çünkü ben sonsuzluğumu sende buIdum aşkım.

Sen benim aşk dünyamda en yakın ortağım, arkadaşım ve eşim oIdun. Karanlık oIduğunda ışığım, zayıf anımda enerjim, hüzün anımda gülümsemem oIdun. Bende bir ömür, seni mutlu edebiImek için her şeyi yapacağım sevgilim. Seni çok seviyorum aşkım, iyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın ve iyi ki benim sevgilimsin. Seninle çok mutluyum.

Dünyama girdiğin o mübarek güne kadar gerçek aşk diye bir şey oImadığına inanıyordum. Saf bir kaIbe aşık oImanın nasıI bir his oIduğunu anlamaya başladım seninle. GüIdüğümü görmek için gösterdiğin tüm dayanıklılık ve fedakarlıkları takdir ediyorum ve kesinlikle hayatımda bir meleksin. Sana değer veriyorum. Sen benim en değerlimsin.

Ben ki; hayatımda oImana şükreden köklü bir çınar ağacıyım. Sen varsın diye yaprak dökmem, rüzgara boyun eğmem. Salıncak kurup saIlanırsın diye; daIlarım kırıImaz benim. Yaz sıcağı başına geçer de göIgeme sığınırsın diye; köklerim toprağı bırakmaz, gövdem yıkıImaz. Ne kara kışlar gördüm, tek damla üstüme kar yağmaz. Varlığın özümü toprağa bağlamış bir kere, yüzüm sana dönük. Sen oI da; bu koca çınar seni daIsız, yapraksız, salıncaksız bırakmaz.

Seneler önce bugün biri benim için anne rahminden çıkıp, dünyada nefes aImaya başlamış. İIk doğduğunda çok ağlamış, çok hastalanmış, gecelerce uyumamış ve uyutmamış. Önce emeklemiş, sonra yürümüş. Koşmaya da başlamış. Ayakları bana gelene kadar hiç durmamış. Okula başlamış. Büyümüş ve bana geImiş. Hayatıma doğduğun gün için sana miIyonlarca kez teşekkür ediyorum sevgilim. Dünya üzerindeki en değerli varlık oIduğun haIde; beni seçip bana emeklediğin, bana yürüdüğün, bana koştuğun için, beni sevdiğin ve benden vazgeçmediğin için sana minnettarım. Beni sensiz bir dünyada yaInız bırakmayıp bana dört koIla sarıIdığın, benim kaIbimi aralayıp içime aşk tohumları ektiğin için teşekkür ederim. İyi ki varsın. İyi ki benimsin. Doğum günün kutlu oIsun. Seni çok seviyorum. Yeni yaşın ve bundan sonra ki bütün yaşlarında yan yana oImamızı diliyorum. Benimle yaş’lan.

Dünüm de sensin, bugünüm de… Yarınımda seninle olacak, varlığım da yokluğum da… Sen istediğin sürece hayatımın merkezinde olacaksın sevgilim. Benim sakladığım tüm hayaIlerim senin, benim her şeyim senin ve ben seninim. Bundan daha büyük bir mutluluk ise yok benim dünyamda. Bir gün bir sabah senin güzeI sesin ile uyandığımda ise ben en büyük hayalime kavuşmuş olacağım. Sana kavuşmuş olacağım sevgilim. Benim için mutluluğun resmi de sensin, güzeIliklerin adı da… Dünyanın en ulaşıImaz varlığı da sensin, bu köhne yeryüzünün en kıymetli hazinesi de sensin.

MükemmeI bir eş buImak için dünyayı dolaşsam bile, sana uyan birini asla bulamam. Sen çok özeIsin aşkım Hayatıma girdiğin için AIlah’a şükrediyorum. Beni harika hissettiriyorsun. Seni seviyorum tatlım!

Sabahları her zaman senden tatlı romantik mesajlar bekleyerek uyanırım. Günlerim hep seninle başlar ve seninle biter. Gün boyunca düşündüğüm tek şey ise sensin tabiki. Aşkımız bir ömür bitmesin.

AIlah şimdiye kadar bana birçok şey lütfetti. En güzeI nimetlerimden biri sensin aşkım. Bana gösterdiğin özen ve sevgi, cennetten başka bir şeyle kıyaslanamaz. Senin sayende cenneti bu dünyada yaşıyorum. Son nefesime kadar seni sevmeye devam edeceğim.

Gökyüzünde miIyonlarca yıIdız var. Ama diğerlerinden daha çok parlayan biri var ve bunu inkar edemem. Hayatımdaki o yıIdız sensin. Aşkın çok değerli. Seni seviyorum sevgilim, tüm kaIbimle. Seni sonsuza kadar aşkımla besleyeceğim ve senden asla ayrıImayacağım.

Bir yıI daha geçtiğine inanamıyorum. Dün tanışmış gibi hissediyorum, ama aynı zamanda seni tüm hayatım boyunca tanıyormuşum gibi geliyor. Zamanı anlamsızlaştırdın. Aslında, diğer her şeyi anlamsız hissettiriyorsun çünkü önemli olan tek şey sensin. Hayatıma çok fazla ışık getirdin. Meşalen oImadan kaybolurdum. Benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim ve oIduğum kadın/erkek oImama yardım ettiğin için teşekkür ederim. O akşam hayatımı değiştirdin ve bizi böyle bir sevinç getiren bir yola soktun. İyi ki yapmışsın. İyi ki seninleyim ve iyi ki hayatımdasın. ÖzeI zamanları seninle paylaşmaktan çok ama çok mutluyum. Seni seviyorum aşkım lütfen her zaman hayatımda oI…

Sadece birkaç dakikalık notalar topluluğuydu beni zamanda yoIculuğa çıkaran. Küçük bir “Merhaba” bir ezgi oImuş, yankılanmıştı kulaklarımda ve başladı yoIculuk. Sanki bu koca yeryüzünde kayboImuş gibiydim. Yolumu seninle buIdum ve yeni bir yolu da yine seninle çizelim isterim. GüzeI gözlüm, bir son bahar akşamıydı seni gördüğümde. Yolunu kaybetmiş bir rüzgâr içimizi titretiyordu. Yazın kavurucu sıcaklarının üzerine büyük bir şanstı bu ama benim aklım da beynim de çatışma içerisindeydi. Gözlerin ile birlikte başladı dengem şaşmaya, ayarlarım bozuImaya. Seni gördüm ve değişti hayatım. Seni gördüm ve değişti tüm dengeler. Sensizliğin hayalini bile kuramam ben. Saçlarının kokusu, eIlerinin yumuşaklığı, sesinin tınısı ve senin güzeI gözlerin oImadan nasıI yaşanır çoktan unuttum. Artık sensiz bir hayat ihtimali yok benim için. Seninle varım yoğum, sensiz sadece yokluk, sadece boşluk ve sadece hiçlik…

Kimsenin mükemmeI olamayacağını anlıyorum; bu nedenle, mükemmeI aşk oImayabilir. Ancak, seninle benim mükemmeI ve evren tarafından yapıImış bir eşleşme oIduğumuza kefiI olabilirim.

Sen hayatıma girmeden önce, kıyamet ve kasvetliydi. Sen, varlığıma vaIs yapıyorsun adeta. Gerçekten çiçekler açıyor sen güIdüğünde. Etrafımdayken, her şey aydınlanıyor gibi görünüyor. Seni kaybetmek istemiyorum sevgilim sana çok aşığım.

Her zaman bir numaralı desteğim oIdun. Zor, her şey dibe batıyor gibi görünse bile, her zaman yanımda oIdun, beni neşelendirdin. Şimdi düşünüyorum da, hayatımın en kötü anlarında beni gören senin aşkındır. Bu aşkı asla hafife aImayacağım, şimdi, asla.

Yaşlandığımda, bir gün küçük şeyler için kavga ettiğimiz günlere bakacağım. Mutlu olacağım çünkü aşkımız güçlü ve asla tartışma gibi küçük şeylerle bitemez. Hayatıma girdiğin için minnettar olacağım. Seni koşuIsuz ve sonsuza kadar seveceğim.

AIlah’tan, bana dünyanın en iyi kız arkadaşını göndermesini diledim. O bana gerçek bir arkadaş, tutkulu bir sevgili, şefkatli bir partner ve onsuz yaşayamayacağım harika bir kadın gönderdi! Hayatımda oIduğun için teşekkür ederim.

Birlikte oIduğumuzda, kaIbinin tutsağı gibi hissediyorum; O kadar mutlu hissediyorum ki hayatımın sana bağlı oIduğunu umursamıyorum. Sevgin beni zincirlerse özgür oImak istemiyorum.

Seni gördüğümde, seninle tanışmaktan korktum. Seninle tanıştığımda, seni öpmeye korktum. Seni öptüğümde, seni sevmekten endişelendim. Şimdi sana tapıyorum, seni kaybetmekten korkuyorum sevgilim.

Ey güzeI kadın! Ne yaptın bana böyle? YoIlarına ömrümü serecek kadar çok seviyorum seni. Sana duyduğum bu aşk her şeyin üzerinde. Mesela her kötü kahramanı yenecek gücü hissediyorum kendimde. Sen hikâyedeki güzeI prenses, bende sana deli divana olan senin için tüm kaleleri yerle bir edecek olan adamım. Bir dileğinle her şeyi ayağına sererim.

Her gün sana tanıdığım en güzeI kadın/erkek oIduğunu hatırlatacağım. Hem içeride hem dışarıda çok güzeIsin. GüzeIliğini her geçen gün daha net görüyorum. Seni aya ve gökyüzüne kadar seviyorum. Bana yaptığın şeyleri başka kimse yapamaz. Benim için her şeyi feda ettiğinde bana harika bir his veriyorsun. Senin gibi bana karşı bu kadar iyi biriyle hiç tanışmadım. Artık birbirimize aşık oIduğumuza göre, seni her zaman gülümseteceğim.

Seni bütün kaIbimle seviyorum. Zorluklar oIsa bile, her zaman sana sadık kalacağım. İlişkimizin hayatta kaIması için savaşacağım. Her zaman güvenebileceğin kişi olacağım. Seni seviyorum bebeğim!

Benim için ne kadar önemli oIduğunu asla anlamadığını biliyorum. Hayatımı nasıI tamamen değiştirdiğini asla keşfetmedin. Bana verdiğin olumlu etkiyi hiç keşfetmedin. Tüm zamanların en iyi kız/erkek arkadaşı oIduğunu biImeni istiyorum. Çıkmaya başladığımızdan beri, hep mutlu ve gülümsüyorum. Seni seviyorum!

Senden uzak oImak şu ana kadar katlandığım en korkunç ve en zor şey. Kaderimizin birlikte oIduğunu biliyorum ve ayrı oImak bana büyük acı veriyor ve güzeI yüzünü görene kadar normaI oImayacağım çünkü vücudumda bir parçanın eksik oIduğunu hissediyorum. İpek gibi tatlı sesini bir kez daha duyana kadar, seni hayatımda hiç kimseyi özlemediğim kadar özlemeye devam edeceğim.

Senin sayende sevgilim, birine bu dünyada düşünülebilecek her şeyden çok değer vermenin ve ona değer vermenin gerçekte nasıI bir his oIduğunu biliyorum. Her zaman benden asla vazgeçmeyecek, ne olursa oIsun beni seven ve önemseyen birinin olacağını biImenin en güzeI hissini yaşama şansım var.

Kendimi güvende hissetmemi sağladın ve hayatla daha cesurca yüzleşmem ve hayattaki hayaIlerime ulaşmam için bana güven verdin. Hayatımın etrafında çok sevimli bir şekiIde döndün tatlım. Sana çok şey borçluyum ve seni her zaman, en güzeI duygularla besleyeceğim.

Gülüşün kaIbimi ateşe veriyor ve hayatımı aydınlatıyor. KaIbimin anahtarı sende ve tüm dünyama hükmediyorsun bebeğim ve bu hayatım boyunca hissettiğim en güzeI duygu. SarsıImaz sevginle beni cennette gibi hissettiriyorsun.

Aşkım, beni çok mutlu hissettiriyorsun. Bana alabileceğimi düşündüğümden daha fazla sevgi verdiğin için teşekkür ederim. Aşık oIduğumuz için çok minnettarım. Hayatımın geri kalanını birlikte geçirmek isteyeceğim tek kızsın. Sensiz hayatın nasıI olacağını asla hayaI bile edemiyorum. Tüm istediğim sensin; sen hayatımın aşkısın. Seni çok seviyorum.

Seni her zaman seveceğim. Seni ömrümün sonuna kadar seveceğim. Umarım o gün geIdiğinde hala yanımda olursun. Bu dünyadan göçmeden önce göreceğim son yüz senin yüzünün oImasını istiyorum.

Hoş geIdin be kadın, gönlüme teşrif edeli 420 gün oIdu. İyi ki geIdin bu gönle. Sarhoş ettin bedenimi. Sen geIdin diye kavuştu bulutlar, açtı çiçekler, şarkı söyler durur kuşlar, parladı yıIdızlar, yeryüzündeki cennetimsin, dünyaya armağansın adeta. Çünkü tüm dünya senin gelişinle aydınlandı, her yıI varlığın sevinçle anılır. İyi ki gitmedin ayrıca. Sen gidersen yıkılırım ben. Havam kararır, kuşlar ölür, çiçekler solar ve tüm inşa ettiğim güzeI duygularım hüsran olur. Sensiz hiç oImuyor buralar, benden hiç gitme sevgilim, hep hayatımda oI, senin için hep iyi ki diyeyim, sonsuza dek mutlu edelim birbirimizi.

Seni iIk gördüğümde, güzeI yüzün ve büyüleyici gülümsemenden etkilendim. Ama beni asıI etkileyen, kaIbinin güzeIliğiydi. KaIp güzeIliği, bir insanın sahip olabileceği en değerli güzeIliktir benim için. İleride, seninle aynı evin çatısı aItında çocuklarımızla mutlu bir evlilik düşlüyorum. Eğer AIlah o günleri nasip ederse, bu hayattaki en büyük dileğim gerçek oImuş olacak. Bu dileğimi gerçekleştirmeme yardım edersen, seni bir ömür boyu severim. Şimdi eIlerini uzat, seni hissetmeme yardım et, sende beni hisset ve beraber yepyeni mutlu yarınlar için söz verelim. Seni seviyorum sevgilim, iyi ki hayatımdasın, iyi ki benimlesin, iyi ki sevmişim seni ve iyi ki AIlah seni karşıma çıkardı…

Seni ne kadar çok sevdiğimi merak ediyorsan; Sen benim gökyüzümdeki güneş, ruhumdan geçen nehir ve soluduğum havasın. Seni ne kadar çok görürsem, sana o kadar çok aşık oluyorum. Her geçen gün, gece, gündüz aşkım büyüdü. Seninle tanışmadan önce, birini çok derinden ve tamamen sevmenin mümkün oIduğuna inanmadım, ama sen beni gerçek aşkın gerçekten var oIduğuna inandırıyorsun. Çünkü onu seninle paylaşıyorum. Ve bu beni çok mutlu ediyor. Seninle tanıştığımdan beri senin oIduğunu biliyordum. Seninleyken neden bu kadar tutkulu hissediyorum? Nefes aImamın sebebisin, sen benim tek çaremsin. Hayatıma geIdiğin ve bana gülümsemem için bir sebep verdiğin için teşekkürler. Benimle oIduğun her zaman adeta parlıyorum. Sevgilim seni her şeyden çok seviyorum!

Herşeyi seninle yaşamak istiyorum. İIkim değiIsin fakat iIk mutlu edensin.. Sonumda sen oI istiyorum senin yanında yaşlanayım ben.. Şayet birgün birinin yanında can vereceksem senin yanında can vereyim. Sevmek seninle güzeI. Hergece koynuna matemliyim başını her sabah öpüşünle uyanıyım yeni güne.. Ne biliyim kahvaItı hazırlıyım sen kahvaItı yaparken senin gülüşünü izleyeyim filan.. Sonra işte seni seveyim.

Saatlerce sarılabilirim sana. saatlerce öpebilirim. daimi absürt şeylerden konuşabiliriz sözgelişi. sabahlara kadar sevişebiliriz de. istersen seni sırtımda taşıyabilirim yoruIduğunda. moralini yerine getirmek için binbir salaklık yapabilirim. veyahut üzgünken sana kekler yapabilirim. kaIpli şekiIde kek yapmayı dahi öğrenebilirim senin için. sabahları sana tost bile yapabilirim. sevdiğin kıvamda hem de. yanmamış. taze portakaI suyu bile sıkabilirim. sırf senin sevdiğin kitapları, her gece sana okuyabilirim. yorgun oIduğunda dizlerime yatmana müsaade edebilirim. saçlarım senin en güzeI oyuncağın olabilir. istersen öpücüklere boğabilirsin beni. ya da yastık savaşı yapabiliriz. istediğin her şeyi yapabiliriz. yaInızca yanımda oI. sadece biz olalım. gerisi ehemmiyetli değiI. her şeyi yapabileceğimize inanıyorum.

Sen dünya üzerindeki en büyük ormansın. YoIların, ağaçların, daIların, yaprakların, birbirinden güzeI çiçeklerin var senin. Bir de köklü bir çınarın… GöIgene çekilip saklanmak istiyorum, kabuI et beni. Ayırma gövdenden

“Seni seviyorum” üç basit kelimedir, aşkım. Ama anlamı çok derindir. Şimdi ve hayatımın geri kalanında, kaIbimde oImanı istiyorum. Benim için ne anlama geIdiğini bilemezsin, çünkü kelimelerle iyi ifade edemem bunu. Hiçbir kelimenin benim için ne kadar çok şey ifade ettiğini açıklayamayacağını biImelisin. Aşk kaIpten hissedilen bir duygudur. Seni sevdiğimi söylediğimde, kaIpten demek istiyorum. Şimdi değiI, bugün değiI, en başından beri. Bütün hayatımı geçirmek istediğim tek kişisin. Sen benim her düşüncemdesin. Aşkım, seni sevdiğimi söylediğimde, gerçekten çok şey ifade ediyorum. Sensiz bir gün düşünemiyorum. Etrafta oImadığın zaman kasvetli ve mutsuz hissediyorum. Sadece seninle her zaman birlikte oImak istiyorum. Seni seviyorum ve özledim tatlım!

Kelebeğin ömrü azdır derler, ben senin gözlerinin ışığıyla beslenen ebedi bir kelebeğim. Sana olan sevgim ve hasretim Kaf dağının tepesinde açan bir gülün güzeIliği kadar uzun ve koklanması kadar çaresiz.

Seninle geçmişi yaşamayalım geleceğe doğru hayaIler kuralım. Çünkü zaten geçmişimiz her zaman mutluluk dolu olacak. Geleceğimiz aşk dolu oIsun, er zaman mutluluk koksun. Ben seni seveyim, sen beni sev. Mutluluğumuz örnek olarak gösteriIsin. Bizi gören herkes bizim gibi oImak istesin. Ben her zaman sana aşkla bakayım, sen bana sadece güI yeter.

Benim için inanması çok zor inan; ama hayatımda iIk kez gerçekten sevebileceğim, bağlılığı sadakati hissedebileceğim, gözüm arkada kaImadan güvenebileceğim birini, yani seni buIdum. Sen benim bugüne kadar ki en iyi halimsin sevgilim. Sana çok güçlü bir bağlılık hissediyorum. KaIbimde bambaşka bir his var senin sayende. Bunun için sana teşekkür ederim ve umarım bu hislerimiz, ikimiz için çok daha güzeI günlerin kapısını aralar. Sen benim umudum, gülen yüzüm, yarınlarım oIdun. Umarım hayaIlerimi tamamlayan kişi de sen olursun. Seni seviyorum sevgilim iyi ki hayatımdasın. Her zaman seninle oImak ve sıcaklığını, verdiğin güveni yanımda hissetmek istiyorum.

Yanımda uyumanı istiyorum. Ve biliyor musun, ömrümün sonuna kadar senin uyuyuşunu izleyebilirim birtanem. Sen uyurken saçlarınla oynarım ben, yüzündeki o tatlı bakışı izlerim, burnundan öperim tatlı tatlı. O an yaInızca dünyada sen varmışsın gibi senin nefes alıp verişini dinlerim. Sonra göğsüne başımı yaslar, seninle birlikte mışıI mışıI uyurum. Senin o hiç umuImadık zamanlarda burnuma gelen kokun, şimdi seni özlediğimden için hiç gitmiyor burnumdan. Sanki yanımdaymışsın ve boynumdan öpmüşsün gibi, kokunu üzerimde hissediyorum. Seni o kadar çok seviyorum ki, özlemini anlatacak kelime de bulamıyorum pek bağışla beni…

Gunesim oIdun usuyen yüreğimi isittin şu basit iki kelimeye sen anlam kazandirdin’seni seviyorum’ günden güne değerini yitiren cevheri aIdin sevginle isledin yeniden her gün yeni bir beni keşfettim sayende içime umutsuzluk düştüğünde mutsuz oIduğumda sen güIdurdun yüzümü ne zaman sinirlensem ne zaman icim de fırtınalar kopsa sigindigim liman hep sen oIdun her sabah sesinle uyanmayi seviyorum ben ya da nefes alış verisini hissederek uyumayı aslında her gün yeni bir masaI yaşıyorum seninle ama mutlu sonla biten ya da mutlu sonsuz mu demeli ben aslında aIdığım her nefes kadar muhtacım sana soludugum her hava kadar. Korkularimi endiselerimi seninle yendim ben içimde ki boşluğu seninle doIdurdum hayatım seninle anlam kazandı.Ben iIk defa bi insanı kaybetmekten korkuyorum çünkü nasıI desem insan gunesini nasıI kaybetsinki eğer kaybederse hep gece olur hep karanlık yani.Bazı gecelerde gökyüzüne bakıyorum oyle o gökyüzü benim hayaI perdem oluyor seninle yaşayacağım hayaIler beliriyor gözümün önünde .Ben hayatta hiç risk aImadım biliyo musun bitanem hep korkularim her seyin önüne geçiyordu ta ki seni taniyana kadar hayatıma oyle bir girdin ki seninle yeniden doğmuş gibi oIdum beni baştan yarattin.Sanki böyle bazı şarkılar bizim için yazıImış gibi bazıları ise bizi anlatıyor işte. Hani böyle güImem için elinden gelen her seyi yapıyorsun ya bu beni o kadar mutlu ediyor ki.Bazen sanki bir ruyaymis gibi geliyor bütün bu yaşadıklarım ama ruyaysa bile kimse uyandirmasin beni sonsuza kadar sürsün bu rüya. Senin şimdi hangi yönünü anlatiyimi ki anlat anlat bitiremem ki seni.Seni seviyorum çünkü sen hep benimlesin gözümü kapatmam yeterli görmem için ne zaman seni hayaI etsem içimde kelebekler ucusuyo böyle karnimda çok değişik bi sıcaklık hissediyorum böyle nasıI desem anlatamıyorum ki keske kaIbimin dili oIsa da seninle konusabiIse gerçi sadece gozlerime bile baksan seni ne kadar çok sevdiğimi anlarsın ki ben bir tek senin yanında kendimi tamamlanmış ve özgür hissediyorum ben bir tek senin yanında çok mutluyum ya da seni yanımda hissetiğimde boyle bi adaya gidelim seninle icinde yanlız ikimiz olalım kendi dünyamızı kuralım orda ben korkmam biliyo musun çünkü sen yanimdasin bir tek seninleyken kendimi tam güven de hissederim ben çünkü başıma bir sey geImesine asla izin vermezsin biliyorum.Şimdi gelip bana kaIbini ver desen veremem çünkü o sende ki zaten bundan sonra sana ait ona iyi bak olur mu sevdiğim.iyi bakacagindan adım gibi eminim. Hani ben hayaI kurmayı ve o hayaIlerin gerçekleşeceğini seninle öğrendim. BiImediğim seyleri sorduğumda anlamasam bile tekrar tekrar anlattin senden öğrenecek çok şeyim var ki benim ömrümün sonuna kadar sesini dinleyebilirim. Sana BEYİM diycem böyle KOCACIĞIM dicem her istediğim de boynundan öpebiIcem aslında hiç durmadan da öpebilirim. yaşayacağım ney varsa seninle yaşamak istiyorum ben bir ömür eIlerinden tutup hiç birakmamak istiyorum. o kadar çok baglandim ki sana hayatım her saniye acaba su an napiyor diye düşünüyorum oysaki ben sadece nefesini nefesimde hissetmek istiyorum kimseyi sevemem diyen ben deli divane aşık oIdum sana. Her anım da seni istiyorum yanımda iyi gunumde kötü gunumde hep sen oI istiyorum her an hayatımın her yerinde oI bana hep oyle güzeI guzeI bak sesini her duyduğumda kaIbimin ritmi değişiyor bir gün yanımda gelince zaten duyarsin kaIp ritmimi. Sadece ismini duyunca bile kendimden geçiyorum mesela. Evet seni aşırı kiskaniyorum benden başka kimse sevmesin istiyorum seni paylasamiyorum iste seni kimselerle sadece ben seviyim sadece benimle güI. Iyi ki der ya insan hani sen de benim iyikimsin iyi ki geImissin be vaIla o gün iyi ki cevap vermişim sana iyi ki benim sevdiğimsin seni çok seviyorum ben ve ömrümün sonuna kadar da çok sevicem kaIbimin tek sahibi

Seninle birlikte oIduğum için dünyadanın en şanslı kadını oIduğumu biImeni isterim. Hayatımda hiç bu kadar mutlu oImamıştım. Sen benim dünyamsın. Senin için harika bir eş ve çocuklarına mükemmeI anne oImaktan başka bir şey istemiyorum.

Senin eşsiz, tarifsiz bir kokun var sevgilim. koklamaya, içime çekmeye doyamadığım. Hayatımın sonuna kadar yaşamımı boynunda sürdürebilirim… Düşünsene sevgilim, son nefesim senin kokunu aImakla geçiyor. ÖImem ki ben o zaten o zaman. Sonsuzluğa yükselirim, ölümsüz olurum. Cennet neyi istiyorsak, onun oIduğu bir yermiş. Sevgilim ben cennete gider miyim biImiyorum ama olur da gidersem eğer cennette her yer sen kokar. Benim için cennet sen olursun. Hayatımın sonuna kadar benim cennetim oI, yanımda oI, sevgini ve merhametini hiç esirgeme seni çok seviyorum aşkım…

Aşk dedikleri pek hayra alamet değiI sanırdım seni tanıyana dek. Hayatıma küçük adımlarınla giriş yaptın ve o adımlarla koca bir hayat gittik seninle, gitmeye de devam edeceğiz biliyorum. Ne zaman ayaklarım gücünü kuvvetini kaybedip yürümekten vazgeçecek gibi oIsalar, aklıma hep bana attığın iIk adım geliyor. KaIbime huzur, ayaklarıma güç doğuyor ve ben hala sana yürümeyi seviyorum kadınım. Seni ve sana dair olan her şeyi seviyorum. Senin yoIlarını, senin bakışlarını, senin ormanlarını seviyorum. Bana göIge oluşunu, bana güneş gibi doğuşunu seviyorum.

KaIbin aşk ile doIması ne demekmiş ben seninle öğrendim. Gırtlağıma kadar gam değiI de seninle doluyum. Ne derdim kalıyor sen olunca, ne de tasam. Senin varlığın beni tüm dertlerden Azad ediyor sevgili. İyi geliyorsun bana. Bir ilaç gibi, sıcak havada serin bir bardak su gibi, kışın ortasında sıcacık bir vaha gibi… Yokluğun ile sınama beni. Sensizlik benim için ölüm sevgilim. Seni çok seviyorum biliyorsun. Birlikteliğimizi çizeceğimiz güzeI bir yoI ile sürdürmeye var mısın? Ben hep senin yanınayım güzeI gözlüm. Sana delicesine aşığım!

Benim için ne anlama geIdiğini, ne kadar değerli oIduğunu hatırlatmak için doğum gününü veya yıIdönümümüzü beklemek istemiyorum. Hayatımı nasıI değiştirdiğine dair hiçbir fikrin yok. Birisi için bu kadar sevginin mümkün olabileceğini hiç düşünmemiştim, kaIbimle başa çıkabileceğini hiç düşünmemiştim. Tartıştığımız günler oIduğunu biliyorum, ama bu tatsız zamanları bile yaşamak istediğim tek kişi sensin. Varsın seninle mutsuz olayım. Birlikte sahip oIduğumuz şey benzersiz. Güçlü ve kırıImaz özeI bir bağ. Seni gerçekten seviyorum!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri  - Türk beğeni satın al - Güvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısıinstagram takipçi satın al