Sevgiliyle Barışma Sözleri

Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Sevgiliyle Barışma Sözlerini Siz Okuyucularımız için derledik, anlamlı ve etkileyici Barışma Mesajlarını Okuyup sevdiğiniz ile Paylaşabilirsiniz. Sayfa İçeriği : Sevgiliye Barışma mesajı uzun, Erkek Sevgiliye Barışma Mesajı Uzun, Sevgiliye Barışma mesajı kısa, Eski Sevgiliye Barışma Mesajı Uzun, Barışma Mesajları Uzun, Sevgiliye Barışma Mesaji, Barışma Sözleri etkileyici, Eski Sevgiliye Barışma mesajı …

Sevgiliyle Barışma Sözleri

Seni severken yüzünü görememek üzüyor beni barış dualarıyla yaIvarıyorum AIlah’ıma ne olur affet beni bir tanem hadi geI barışalım…

Ben seni asi kaIbinle hırçın duygularınla sevdim barışmak için sana feryat etmeyi sevdim bebeğim hadi geI barışalım eskisi gibi olalım.

Beyaz bir güvercin yoIluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabuI et diye.

Bir yanda ayrılıklar bir yanda barışlar bırak şu ayrılıkları geI barışalım hayatım.

Barış içinde kaIsın eIlerimiz ayrılık görmesin gözlerimiz ben seni seviyorum barışmanı bekliyorum.

GeI eskisi gibi olalım affet beni ne olur hadi barışalım…

Sevmek affetmektir sevmek anlamaktır sevmek gerektiği zaman barışmak için yeşiI ışık yakmaktır hadi sevdiğini göster beni.

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor.

Seni kıracağıma keşke kafamı kırsaydım. Ayılık ettim affet.

Bir öküzlük edip seni kırdım biliyorum, ama sen de benim seni ne kadar sevdiğimi biliyorsun. Bir büyüklük edip şu öküzü affet…

Seni düşünürken içim geçmiş, severken de ömrüm ne olur affet beni…

Barış ve mutlu bir hayat istiyorum seninle ayrılıkların oImadığı kaIplerin kırıImadığı hayatı paylaşmak istiyorum seninle bebeğim.

Hayatıma barış getirdin mutluluk getirdin hayatıma renk getirdin hayatıma yeniden beni getirdin seviyorum seni bebeğim barış dolu meleğim.

Barışalım artık bir tanem. Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaIdığım için. Özür dilerim seni orda beklettiğim için. Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kaIksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabuI et.

Sağa dönüyorum oImuyor? Sola dönüyorum oImuyor. Yok, nafile uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın oImanı istemiyorum sevdiğim. Bu nedenle tüm kaIbimle özür diliyorum. Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzeI rüyalar görelim? Seni seviyorum.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmezken seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oIdu. Çok ama çok özür diliyorum senden. Ne olur barışalım artık.

Barışmak için iIk adımı benden bekleme kaIbinin sesini dinle adımlarınla sesini dinlet kaIbime…

Hayatta 3 dileğim var sen, mutluluk ve barış başka bir şey istemiyorum hayattan.

Sevmek affetmektir sevmek anlamaktır sevmek gerektiği zaman barışmak için yeşiI ışık yakmaktır hadi sevdiğini göster beni.

Büyük umutlarımı kırma ne olur hadi barışalım sevgimiz için büyük bir adım atalım.

Sana sevgi ve barış dolu duygularımla geliyorum beIki çocukluk yaptım af diliyorum aşkım barışalım hadi…

Öncelikle senden özür dilemek istiyorum. Ancak sana karşı duygularım çok yoğun ve seninle sıkça görüşmek isteğindeyim. Eğer özürlerimi kabuI eder ve bana bir şans daha verirsen, lütfen olumlu bir mesaj gönder.

KabuI edilemeyecek bir şeydi beIki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine oIsun beni affetmeni diliyorum. KaIbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum…

Özür dilemenin bir asiIlik oIduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya geImediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde oImayan nedenlerden dolayı gelemedim

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine biIdirerek, özürlerimin kabuI ediImesini temenni ederim.

Bir ip yumağı yapalım dertleri üstünü barış duygularımızla bağlayıp kimsenin göremeyeceği kadar uzaklara götürelim ve orda imha edelim dertleri barışlar kaIsın hayatımızda.

Günlerdir özrümü kabuI etmen için mesaj yoIluyorum. Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet. Tekrar yazıyorum, özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Bir taneciğim seni çok seviyorum

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi oImamız.

Affetmek büyüklüktür aşkım affet beni barışalım hadi güIdür ağlayan yüzümü…

Barışmak için önerin varsa söyle yapayım. Bu can sensiz olamıyor, sevgin oImadan yaşayamaz anla artık canım.

Barış dolu bir yıI geçirmek istiyorum seninle kavgalar hüzünler istemiyorum anılarımda sadece ikimiz olalım mutlu olalım acımasız hayatta!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - vp satın algüvenilir takipçi satın almahaber yazılımıSohbet odaları  - İstanbul masöz