Shih Tzu Fiyatları 2023

Shih Tzu Fiyatları 2023

Shih Tzu Fiyatları  konusunda genel bir değer verilecek olursa fiyatın 5000 TL’den başladığını ve 15.000 TL’ye kadar uzandığını söylemek mümkündür.

Güncel olarak belirlenen bu rakamın aralığını belirleyen faktörlere sahiplenme öncesi dikkat etmek gerekir. Edilmesi gereken ilk faktör aşı durumu ve şecere durumudur. Fiyatı önemli derecede etkileyen aşı ve şecere durumuna ek olarak Sağlık durumu eğitim, yaş, cinsiyet gibi belirleyici faktörler bulunur.

Köpeğin eğitim düzeyini belirleyen, tuvalet eğitimi, oyun ve komut alma durumu ne kadar fazla ise köpeğin fiyatı ona bağlı olarak artış gösterebilir. Sahiplenme öncesi bu duruma dikkat etmek gerekir.

Yavru Shih Tzu fiyat 2023 yılında en aşağı 5.000 TL’den başlar. Bu rakam 8.000 TL’ye kadar devam eder. Yavru sahiplenme öncesi köpeğin genel sağlık durumunu belirlemek ve eğitim durumunu sorgulamak gerekir. Özellikle yavrularda sahiplenme sonrası sürecin daha iyi ilerleyebilmesi için bu gerekli bir adımdır.

Sahibine karşı bağlı olan özellikle yavruluk dönemlerinde bunu çok belli eden Shih Tzu sahiplenme dönemini zaman zaman zorlu geçirebilir. Bu gibi durumlarda oyunlar ve çeşitli ödüller ile süreci desteklemek gerekir.

Sağlıklı bir Shih tzu Yavrusu Sahiplenmek için linki ziyaret edebilirsiniz : www.patibul.com/18/shih-tzu

Dış görünüşü ile tüm dikkatleri üzerine çeken, sevimli ve asil bir cins köpektir.  Sahibine ve evde olan diğer evcil hayvanlara karşı oldukça sakin ve uyumludur. Sevecen tavırları ile evde var olan diğer evcil hayvanlar kendisi ile kısa sürede bağ kurar.

Sahibinden uzun süreli ayrılmayı sevmediği için genellikle kalabalık aileler için tercih edilir. Aynı şekilde çocuklarla iyi vakit geçiren bir cins köpek olduğu için genellikle çocuklu aileler tarafından tercih edilir.

Bu cins köpeğin eğitimine ve genel sağlık durumuna dikkat ederek sağlıklı olmasına destek verilebilir. Aynı şekilde düzenli olarak kaliteli ve bol proteinli mamalar tüketmesi ile çok uzun yıllar sağlıklı şekilde sahibi ile kalabilir.

Bu cins köpek enerjik yapılı ve oldukça aktif oyunlar oynayabilen bir yapıya sahiptir. Sahiplenme sürecine kolay şekilde adapte olabilen ve sahibi tarafından dikkat çeken pek çok karakteristik özellikleri bulunur. Ortalama olarak 12 ile 16 sene yaşar. Sevimli ve oyuncu yavru köpekler için bu sayfayı muhakkak ziyaret edin :  www.patibul.com/1/kopek-ilanlari

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Patiler mutlu dedi ki:

    iyi cinss

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleriGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısıinstagram takipçi satın al - Sohbet odaları