Tanışma Yıldönümü Sözleri 2024

Bu güzel Tanışma Yıldönümleri sayfamızda sizler için en güzel tanışma yıldönümü sözlerini hazırladık. Sayfamızdaki duygusal ve anlamlı tanışma yıldönümü sözlerini facebook, twitter ve whatsapp ile sevgilinizle paylaşabilirsiniz.

Tanışma Yıldönümü Sözleri 2024

Hayatınızda sizin için büyük önem taşıyan en değerli insan olan sevgilinizin veya arkadaşınızın tanışma yıldönümünde kutlama mesajları gönderebilirsiniz. İlişkinizin önemini ve değerini gösteren tanışma yıldönümü mesajları bu günlerde en önemli yardımcınız oluyor.

SEVGİLİYLE TANIŞMA YILDÖNÜMÜ SÖZLERİ

Güven duymak ve ne olursa olsun yanımda olacağını bilmek bir ömür kelimelere sığmaz. İyi ki tanıdım seni.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak.

Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar seni seveceğim.

Bu adam; benim yaşamam gereken her şeyi yaşayabileceğim tek şehir, sığınabileceğim tek liman, ısınabileceğim tek güneş, ıslanabileceğim tek yağmur, serinleyebileceğim rüzgar, mutlu oluşlarımın adıdır bundan sonra.

İçimi ilk titrettiğin gün geliyor aklıma. Hala o kadar güzelsin ki hala o kadar içten ve olabildiğince kendin. Sen seviyorum kadın! Demekten hiç bıkmadığım usanmadığımsın.

İyi ki tanıdım seni iyi ki bana ellerini verdin iyi ki birlikte yaşlanıyoruz. Gülüşün dünyamın cenneti sen hep gül böyle şimdiki gibi. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Aşkın en güzel halini verdin bana beni büyüttün beni olgunlaştırdın. Seninle başladım sevmeye seninle aşkı tattım. Dudaklarımdan adın bir an bile eksik olmadı ve ben seninle dört mevsim bahardım.

Elinden tutup nereye gittiğini umursamadan yürüyecek birisi olmalıydı ben bu yolculuğa seninle çıkmayı sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim.

Yaşlanıp her şeye hayıflanan aksi bir ihtiyar olup camdan torun yolu gözleyeceksem karşımda çayını yudumlayıp dinlermiş gibi yapan da sen olmalısın. O günleri birlikte görmek umuduyla nice yıllara aşkım.

Yeni bir yıl daha. Arkama dönüp bakıyorum da sen ne güzelsin be kadın. Sen ne de güzel aşksın. Hayatımda yer almadığın bir an bile yok ve varlığın her zaman kalbimin en güzel mührü oldu.

Seni ilk gördüğümde bundan daha fazla sevemem demiştim. Affet sevgilim bilmeden yalan söylemişim. Seni her gün her zamankinden daha çok seviyorum. Seni daha çok seveceğim nice yıllara bir tanem.

Belki hep mutlu olmayacağız, bazen gülüp bazen ağlayacağız, ama hep beraber olacağız geride bıraktığımız dünlerde olduğu gibi. Yıl dönümümüz kutlu olsun.

Seni seviyorum kadın demekten hiç bıkmadığım, usanmadığımsın.

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir seni seviyorum!

Erkek Sevgiliye Yıldönümü Mesajı

Hayat kadehse eğer aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehimizin hiç şarapsız kalmaması dileğimle.

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Bizden öncesini hatırlamıyorum sanki ben bizle var oldum. Biz olduğumuz günün anısı güzel günlerle ölümsüzleşsin. Seni seviyorum nice yıllara.

Seni her gördüğümde ilk gördüğüm günün heyecanını kalbimde hissediyorum. Seneler geçse de aynı heyecanla sana gülümseyeceğim.

Hala birbirine hayran hayran bakan çocuklar gibiyiz ya umarım torunlarımız olduğunda da hala hayran gözlü çocuklar oluruz. Seni seviyorum yıldönümümüz kutlu olsun.

Eğer sen varsan, başkası olmasa da olur. Seni tanıdığım güne şükürler olsun.

Çayına kaç şeker attığını, kahveyi nasıl sevdiğini bilecek biri olmalıydı, ben tüm kahveleri senin elinden içmeyi seçtim.

Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin.

Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana.

Güneşim, sen doğdukça ömrüme ben bir günebakan gibi boynum hep sana dönük duracağım. İyi ki tanıdım seni.

Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar Aşkım!

Birlikte uyanılan sabahlarda yüzünü güldürecek birisi olmalıydı, ben sabahları seninle uyanmayı seçtim.

Herkesin hayatında birlikte yaşlanmayı hayal edeceği birisi olmalıydı, ben seninle yaşlanmak istedim.

Dudakları uzandığında istemsiz gözleri kapanacak biri olmalıydı, ben sen bana sokulduğunda gözlerimi huzurla kapatmayı seçtim.

“O varken bana bir şey olmaz!” diyeceği biri olmalıydı, ben gözümü kapatıp sana güvenmeyi seçtim.

Deliler gibi kıskanacağı ve deliler gibi kıskanacak birisi olmalıydı, ben seni kendimden bile kıskandım.

Bana yaratılmış en özel varlık, seni bana beni sana yazan Allah’a şükürler olsun. İyi varsın, iyi ki tanıdım seni.

Tanışma Yıldönümü Sözleri Erkeğe

Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın.

Sözlerin sevgilerin ve hayatın her şeyin sıradanlaştığı bir zamanda gerçek sevginin anlamını öğretensin. İyi ki varsın nice yıllara.

Bana sarıldığında hissettiğim güven duygusunu çok seviyorum. Kimseleri görmeden dudağımın üstüne kondurduğun üç küçük öpücüğün sıcaklığı hiç eksik olmasın hayatımdan. İyi ki varsın.

Yaşadığımız onca güzel anıdan sonra seninle yeni maceralar için sabırsızlanıyorum. Güzelin daha güzeli mutluluğun daha da mutlandığı günlere. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum.

Dilimde “İyi ki”lerle, geleceğe dair “Belki”li umutlarla sana geldim.

Zaman çok kısa, hiçbir zaman senin kalbini kırmamaya ve her zaman sevgi dolu olmaya söz veriyorum.

Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile.

Yalnız uyuduğu gecelerde yatağının sol yanındaki boşluğu dolduracak birisi olmalıydı, ben sol yanımda hep sana sığındım.

Kendini kollarına bıraktığında huzuru tattıracak birisi olmalıydı, ben o eşsiz huzuru sende buldum.

Seninle bitmeyecek bir ömür dilemiştim tam bugün. Bana atan kalbim kadar yakın olacağını aşkın bana hep en sek halini yaşatacağını beni sevmekten asla bıkmayacağını daha bugün anlamıştım.

İnsanlar şarkılar mırıldanıyordu Sezen radyoda yaz bitmeden gel diyordu sanki melekler gökyüzünde dans ediyordu. Şeker dağıtan çocuklar vardı. Bana en mavi düşleri getirmiştin ve ellerin hala bir çocuk gibi şeker kokuyordu.

Seni seviyorum kadın çünkü sen dünya üzerinde eşi benzeri olmayan bir melek insanın aklının almayacağı kadar sevgili dolu bir rüya kimseni beni sevmeyeceği kadar beni sevebilen aşk tanrısısın.

Evet sen sen. İyi ki varsın. Benimle olduğun için değil. Sadece olduğun için. Seni tanımış olmak bile yeterli bir daha asla umutsuzluğa kapılmamak aksi iddia edilmeyecek şekilde dünya yaşanılacak bir yer demek için. Bir gün benden gitsen bile bu dünyada bir sen olduğunu bilmek her zaman mutlu edecek beni umut ve huzur verecek. O nedenle aklıma gelen en güzel şükrü ediyorum: İyi ki varsın.

Eros daha ilk oku yaya koyduğu anda biliyordu bizim ne kadar birbirimiz için yaratıldığımızı ve on ikiden vurdu. Yıllar önce bugün içimin titreyişi hala aynı şiddetle hissettiriyor kendini. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Seneler ne de çabuk arkada kaldı. Daha hala taze aşkın içimde ilk öpücüğünün yeri soğumadı bile yanaklarımda. Bana geldiğin güne şükür duaları yükseliyor avuç içlerimden seni seviyorum kadınım. İyi ki varsın ve iyi ki benimsin.

Her an yanımda bile olsan, gözümü kırptığımda güzelliğini göremediğime yanarım. Hep yanımda ol, nice yıllara bir tanem.

Hoş geldin demeliyim önce. Ömrüme hoş geldin adam. Ellerinle, gözlerinle, yüreğinle, sevginle, kalbinle ve bitmeyen aşkınla hoş geldin ömrüme. Kalbimin içinde çırpınan kuşun kanadı oldun, ağlayan gözlerimin mendili, bükük boynumun omzu, atan kalbimin nedeni oldun. Her sabah gülerek uyandım senin sayende, her gece huzurla koydum başımı yastığa. Dilimden dökülen bütün dualar senin için göğe yükseldi ve ben bugün en çok gelişine mutlu oldum. Bana geldiğin güne hoş geldin. İyi ki hayatımdasın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Birsu dedi ki:

    “Seninle geçirdiğim her gün, birbirimize olan sevgimizin ve bağımızın güçlendiği bir anıdır. Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun, birlikte nice mutlu yıllara!”

    “Bu özel gün, hayatımızdaki en değerli anlardan birini kutladığımız gün. Tanışma yıldönümümüzde, sana olan sevgimi ve minnetimi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Seni seviyorum ve birlikte olduğumuz her anı değerli kılıyor.”

    “Tanıştığımız o gün, hayatıma bir hazine kattın ve o günden beri birlikte olduğumuz her an, hayatımın en güzel zamanları oldu. Tanışma yıldönümümüzde, sana olan sevgimi ve ne kadar özel olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum. İyi ki varsın!”

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - Sohbet odaları - İstanbul masöz