Site Rengi

Gelecekten.Net

TELEGRAM GRUPLARI

TELEGRAM GRUPLARI

Telegram grupları üzerinden yaptığınız sohbetlerinizi, 24 saat, 7 gün veya bir ay sonra kalıcı olarak silmeniz mümkündür. Bunun için bu özelliği aktif etmeniz gerekmektedir. Otomatik silme zamanlayıcısı aktif edildikten sonra, belirlediğiniz süre sonunda bütün sohbet geçmişiniz kalıcı olarak silinecektir.

Telegram grup sohbetleriniz için, gönderdiğiniz mesajlar üzerinde gönderildikten sonra, 48 saate kadar düzenleme ve herkesin sohbet sayfasından kalıcı olarak silme işlemlerini yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde, iş ortamındaki kişiler ile ilgili, iş durumları hakkında bilgi paylaşmak amacı ile kurulan telegram grupları yazışmaları üzerinde rahatlıkla değişiklik yapabilirler.

Telegram hesabınızı farklı cihazlarda aynı anda kullanabildiğinizi biliyorsunuz. Grubunuza göndermek için mesaj yazmaya başladınız ve cihazının şarjı bitti veya başka bir olumsuz durum yaşandı, cihaz değiştirme durumunda kaldınız. Telegram sohbet grupları hesabınızın açık olduğu herhangi bir cihazdan yarım bıraktığınız yazınıza devam edebilirsiniz. Sohbet ve arkadaşlık ortamı tadında keyifli sohbetler edebileceğiniz ortamların başında Telegram sohbet grupları gelmektedir. Yarım bıraktığınız yazınız cihazdaki düzenleme alanında kalacaktır. Cihazlarınız arasında senkronize edilen taslak özelliği sunan uygulama sayesinde önemli yazışmalarınıza baştan yazmak zorunda kalmayacaksınız. Tüm sohbetleriniz, belirlediğiniz özel klasörler halinde sıralayabileceksiniz. Bu özellik sayesinde yaptığınız önemli konuşmaları
istediğiniz zaman kolayca bulabileceksiniz.

Telegram’da binlerce farklı alanda grup bulunmakta. Telegram’a giriş yaparak arama butonuna ne tür bir içerik aradığınızı yazmanızı yeterli olacaktır. Arama yaptığınız konu ile alakalı birçok grup çıkacaktır. Dilediğiniz telegram grubuna buradan dahil olabilirsiniz.

Satılık ilan grupları, güncel haber grupları, sohbet locası grupları, kitap grupları gibi sayısız telegram grupları bulunmakta. Dilediğiniz telegram grubuna katılarak, kendi alanınızdan olan kullanıcılar ile sohbet edebilirsiniz. Rahatlıkla bilgi paylaşımında bulunmanıza olanak tanıyan gruplar sayesinde birçok işinizi kolayca çözebilirsiniz.

Örneğin; ikinci el bir eşya satmak istiyorsunuz, bu alanda birçok uygulama bulunsa da telegram gruplarından alıcı bulmanız daha kolay olacaktır. Satılık ilan gruplarına dahil olarak, satacağınız ürün ile alakalı kullanıcılara daha detaylı ve geniş çaplı bilgiler verebilirsiniz.

Böylece ürününüz kısa sürede alıcı bulacaktır. Fakat bu konuda altını çizmemiz gereken önemli bir durum söz konusu. Telegram ticaret gruplarında, ürünlerini alıcılara tanıtan ve daha geniş bir hedef kitlesi oluşturmak isteyen kişilerin güvenilir olduğundan emin olmalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

   Linkler : Şehirler Arası NakliyatBeylikdüzü psikolog  -  Hisse yorum  -  Güvenilir takipçi satın alma  -- Psikolog randevu -  Furkan Danacı  -  Türk beğeni satın al -  Güvenilir takipçi satın alma