Türkiye’nin En Çok Satılan Bebek Yatakları

Türkiye’nin En Çok Satılan Bebek Yatakları

Bebeklerimiz bizler için çok önemli ve değerlidir. Her şeyden önce onların rahatlığı, sağlığı ve keyfi ne kadar yerinde ise bizde o kadar mutlu oluruz. Bu yazımızda da onlar için doğuştan itibaren çok önemli bir konu olan bebek yatakları ile ilgili bilgi vereceğiz.

En Çok Satan Bebek Yatakları

Piyasa çok fazla bebek yatağı satan marka ve model bulunmaktadır. Biz sizler için en çok satılan ve en çok memnun olunan 5 tane bebek yatağını tanıtacağız. Bu yatakların markalarının en çok satılan ve en çok beğenileni ayrıca alışveriş sitelerinde de en çok favori olan yatak modelleridir.

1- Yatsan Jou Jou Pamuk Bebek Yatağı

Yatsan markası sadece yatak ürünleri üzerine çalışan bir firmadır. Ve ürünleri biraz diğer markaları göre pahalıdır. Tabi pahalı olmasının nedenleri arasında yataklarında farklı özellikler bulunması ve kişiye göre değişir tabi ama daha rahat olması denilmektedir.

Yatsan Pamuk Bebek Yatağı, 20 cm yüksekliğe sahip ve Hijyen Cool kumaşıyla üretilmiş olup terleme önleme özelliğine sahiptir. Doğal yün ürünlerinden yapılan yatak çift taraflı olarak ta kullanılabilmektedir. Çift taraflı olması yazın terleme kışında ısınma özelliği ile ekstra konfor sağlamaktadır. 5 yıl garanti verilen yatak bebeklerinizin kesintisiz gece uykusu uyumalarını sağalmak üzere tasarlanmıştır.

Fiyat olarak boyutlara göre değişmekte olup ortalama 7.000TL gibi bir fiyatı gözden çıkarmanız gerekmektedir.

2- Wellmatt Coco Baby Bebek Yatağı

Yatsan gibi wellmatt da yatak ürünleri üzerine çalışan bir firmadır buda yatak konularında onları ön plana çıkarmaktadır. Ürünlerinde Hollanda yünü kullanan wellmatt bu sayede bakteri oluşumu engellemektedir.

Hindistan Cevizi liflerinden oluşan 3cm’lik yüzeyi hafif sert olması ile daha rahat bir uyku imkanı sunmaktadır. Ayrıca 100% ithal doğal ipliklerden oluşan yapısı sayesinde 4 mevsimde kullanılabilmektir. Kendine özel fermuar sistemi sayesinde yıkanabilir kumaş imkanı vermektedir buda hijyeni sağlamaktadır.

Fiyat olarak 6.000TL – 9.000TL arasında yatak boyutuna göre değişmektedir. Diğer markalara göre fiyatı biraz pahalıdır ama kalite asla ucuz olmaz.

Size bu yazımızda 4 tane yatak önerisi sunuyoruz. Ama Türkiye’nin en geniş kapsamlı bebek yatakları araştırmasını incelemek isterseniz bu adrese kesinlikle göz atmalısınız. Çünkü 50 civarı bebek yatağı incelemesi ve yorumları ise paylaşılmış: https://www.esashome.com/bebek-yataklari/

3- Luna Bambi Bebek Yatağı

En önemli özelliklerinden birisi fermuarlı sıvı geçirmez yıkanabilir kılıfı olarak gözüküyor. Malum küçük bebeklerimiz biraz büyüdükten sonra bezinden kurtulma aşamasında bu özellik size çok fayda sağlayacaktır. Bambi’nin en çok satana bebek yatağı olan luna modeli 100% pamuktan üretilmiş olup nem emme özelliği ile bebeklerimize rahat bir uyku imkanı vermektedir. Küf, mantar ve alerjiye yol açacak bakterileri bünyesinde barındırmayan bir özelliğe de sahiptir.

Bambi luna bebek yatağı fiyat aralığı ise 3.000TL – 4.000TL arasında yatak ölçüsüne göre değişmektedir. Tam bir fiyat performans ürünüdür.

4- Yataş Milky Comfy DHT Bebek Yatağı

Yataş’ın en çok satana bebek yatağı olan Milky Comfy iki taraflı kullanımı ile bebeğinizin ilk 2 yaşına kadar bir yüzeyine 2 ile 6 yaş arasında ise diğer yüzeyini kullanma imkânı sunmaktadır. Nem seviyesini dengeleyen özelliği ile rahat bir uyku sağlar ayrıca sıvı geçirmeyen membran teknolojisi ile üretildiği için ekstra alez kullanmanıza gerek kalmaz.

LGA güvenlik sertifikasına sahip olan bu yatak yıkanabilir kılıfı ile uzun ömürlü kullanıma uygundur. 10 Yıl yay 4 yılda dolgu garantisi veren yataş bu özelliği ile de üretmiş olduğu yatağıyla güven vermektedir. Yatağın yüksekliği 15 cm dir. Yatak ölçüleri ise 60×120 cm den başlayıp 80x180cm ye kadar çeşitleri bulunmaktadır.

Son olarak yataşın en güzel bebek yatağı olan Milky Comfy fiyat aralığı ise 2.500TL ile 5.000TL aralığında yatak ölçüsüne göre değişmektedir.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler umarız ki bebek yatakları konusunda bilgi sahibi olabilmişsinizdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mahir dedi ki:

    fantastik

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleriGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısıinstagram takipçi satın al - Sohbet odaları