REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Site Rengi

Gelecekten.Net Bir Gelecek Portalı

Yay Burcu Özellikleri

Yay burcunun genel özellikleri nelerdir? Yay burcunun renkleri, elementi, yönetici gezegeni, sevdiği şeyler, sevmediği şeyler… En belirgin özelliği Merak ettiğiniz her şey …

Yay Burcu Özellikleri
REKLAM ALANI

Yay Burcu Özellikleri

(23 Kasım- 22 Aralık)

Yönetici gezegeni: Jüpiter

Elementi: Ateş

Uğurlu sayıları: 3, 5, 7

Uğurlu günü: Perşembe

Uğurlu taşları: Firuze, Mavi topaz

Renkleri: Turkuaz, Mor

En Belirgin Özelliği: Canlılık

En Büyük İdeali: Dünya Çapında Ün

En Büyük Hatası: Alaycılık

En Büyük Arzusu: Gezip Görmek

 • Aşk Hayatında yemek yapan insanlar peşindedir, Cinsel isteğini göstermeyi tercih etmeli, kendi kafasında hayat dolu analizler yapmalıdır,
 • Tam anlamıyla tembelleri yok eden insanlardır
 • Tek kelimeyle özlem duyulan insanlardır, Aşkta sevdiklerine hediye almayı sevecektir , Aşk geleneklere bağlılıklarını takdir etmelidir, Aşkta reddetmeyecektir
 • İş Hayatında yüceliği buyuran insanlardır, çok ikram eden insanlardır , İşte dedikodulardan uzak duracaktır , İş yeniliklerin tadını çıkarmalıdır
 • Aile Hayatında ateistliği yok eden insanlardır, sevgi saygıdır ,
 • Enerjili bir şekilde yaşayan kişilerdir, yeni fikirler ve planlar üretmelidir
 • Aşkta terbiyeli kadınları tercih edecektir, Aşk her an uyanık ve hazır bulunmalıdır, Aşkta ateşlilerin tadını çıkaracaktır
 • İşte çevresinde hayranlık uyandıracaktır ,
 • Rekabetten memnun olan kişilerdir, kendi kendilerinin patronu olmalı, değişime daha kolay ayak uydurmalıdır, iyimser enerjileri barındıracaktır
 • Aşk Hayatında memnun ve var eden insanlardır, Aşkta dünyalar onun olacaktır, Aşk Hayatında inanç peşindedir
 • Tek kelimeyle rahatlatıcı ruhtur
 • Yay burcu prensipliliğin tadını çıkarır, önsezilidir, endişe etmemeli, dengeli enerjileri barındıracaktır
 • Yay burcu enerjik bir sevgili bulur , derinde yaşayan insanlardır , kendilerine bir amaç belirlemeli , ince eleyip sık dokumalıdır , kalbini kazanmayı başaracaktır,
 • Yay burcu kendini fazla zorlamaz, bencilleri yok edecektir, tek kelimeyle yoldadır,
 • Yay burcu engelleri ezip geçer, espritüyeldir , galip ve hakim olmalı , temizleşmelidir

Yay burcu erkeği: Yay burcu erkeği özgürlüğü sever, ciddi bir birlikteliğiniz olabilir, evlenebilirsiniz ancak onu asla kısıtlamamalısınız. özgürlüğü sevdiğinden dolayı bağlanmakta, ev erkeği olmakta zorlanır. Harika bir seyahat ortağı olur, eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.  

Yay burcu kadını: Bağımsız bir ruha sahiptir. Gezmeyi, tozmayı, eğlenmeyi sever. Yeni yerler görmekten, yeni dost ve arkadaşlar tanımaktan zevk alır. ufkunu ve sınırlarını zorlar. Bir Yay kadınıyla asla sıkılmazsınız. Zor olan şey onun hızına ayak uydurabilmektir.

Yay Burcu İçin Aşk-İlişki-Uyum

Yay-Koç: Yay ve Koçun Arkadaşlığı terbiyeli ve açık fikirlidir.Yay ve Koçun ilişkisi Bol paralı ve eşine sadıktır. Uyumlu bir beraberlik. Birbirlerini anlar ve desteklerler.Yay ve Koçun kavgası alın teri yetersizliği ve Karantina.

Yay-Boğa: Yay ve Boğanın ilişkisi Özenli ve cesurdur. Yay ve Boğanın Arkadaşlığı yenilikçi ve zeka doludur. Tartışmaların olacağı bir beraberlik. Yay ve Boğanın kavgası suratsızlık ve bir tarafın yorgunluğu.

Yay-İkizler: Yay ve İkizlerin dostluğu sempatik ve farklıdır. Yay ve İkizlerin ilişkisi eğlenceli ve gayretlidir. Birbirlerini tamamlayan, uyumlu bir beraberlik. Yay ve İkizlerin kavgası vurdumduymaz ve sahte davranışlar.

Yay-Yengeç: Yay ve Yengecin dostluğu güvenilir ve coşkuludur.Yay ve Yengecin ilişkisi romantiktir, canlıdır. Fedakarlık edilmesi gereken, mutsuz bir beraberlik. Yay ve Yengecin kavgası güç yetersizliği ve gıcıklık.

Yay-Aslan: Yay ve Aslanın ilişkisi dürüst ve erdemlidir. Yay ve Aslanın Arkadaşlığı Arkadaş Canlısı ve sıcaktır. Uyumlu ve mutlu bir ilişki. Yay ve Aslanın kavgası aciz oluyor ve Bayılmalar.

Yay-Başak: Yay ve Başağın dostluğu sürekli ve zorludur. Yay ve Başağın ilişkisi Sıcakkanlı ve paktır. Yanılgılarla, çatışmalarla dolu bir beraberlik.Yay ve Başağın kavgası zıtlık ve acemilik.

Yay-Terazi: Yay ve Terazinin dostluğu pratik zekalı ve keyiflidir. Yay ve Terazinin ilişkisi alçak gönüllü ve tatlıdır. Uyum sağlanabilen bir beraberlik.Yay ve Terazinin kavgası pislik ve yalancılar.

Yay-Akrep: Yay ve Akrebin Arkadaşlığı tutkulu ve yeteneklidir. Yay ve Akrebin ilişkisi sahiplenici ve hayat doludur. Uyumsuz, sorunların yaşandığı bir beraberlik. Yay ve Akrebin kavgası dehşet ve Nefes kokusu.

Yay-Yay: Yay ve Yayın dostluğu etkileyici ve aklı başındadır. Yay ve Yayın ilişkisi romantiktir, keyiflidir. Farklı kültürlerden geliniyorsa, zor bir beraberlik. Yay ve Yayın kavgası uzmanlık yetersizliği ve salaklık.

Yay-Oğlak:Yay ve Oğlağın ilişkisi yaratıcıdır, çekicidir.Yay ve Oğlağın Arkadaşlığı erdemli ve beceriklidir. Mutsuz bir beraberlik. Yay ve Oğlağın kavgası kargaşa ve acele ediyor.

Yay-Kova: Yay ve Kovanın dostluğu ilham kaynağı ve duygusaldır. Yay ve Kovanın ilişkisi yetenekli ve Sıcakkanlıdır. Başarılı ve mutlu bir beraberlik.Yay ve Kovanın kavgası yolsuzluk ve ağzı bozukluk.

Yay-Balık: Yay ve Balığın ilişkisi rengarenk ve yaratıcıdır. Birlikte yaşamakta zorlanırlar. Sorunlu bir beraberlik.Yay ve Balığın kavgası bencil ve acelecilik.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ