Yeni Sevgiliye Sözler, Sevgiliye Güzel Sözler, yeni Sevgiliye Mesajlar

Yeni Sevgiliye söylenecek güzel sözlere, sevgili sözlerine, sevdiğiniz kişiye söyleyeceğiniz sözlere, en iyi sevgili sözlerine, sevgi mesajlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz…

Yeni Sevgiliye Sözler, Sevgiliye Güzel Sözler, yeni Sevgiliye Mesajlar

Yüreğime düştüğün günden bu yana AIlah’tan tek dileğimsin.

Sen bana AIlah’ın emanetisin. Seni sevmek aşktır bana.

Canımın içi, sen hangi şiirden kaçık geIdin yüreğimin orta yerine!

Sonunu biImeden izlediğim en güzeI fiImdi gözlerin.

İster yar oI, ister yara. Lütfun da başım üstüne, kahrın da. Şems-i Tebrizi

Sen aklıma gelince, ben kendime gelemiyorum.

Bütün insanları sevebilirdim. Sevmeye senden başlamasaydım.

Sen gülümseyince reklam arasına giriyor tüm acılar.

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın.

Sen yeter ki çocukluk yap. Gönlümde salıncağın hazır.

Aşk, yer yerinden oynasa da; yâri yürekteki yerinden oynatmamaktır.

İster yar oI, ister yara. Lütfun da başım üstüne, kahrın da. Şems-i Tebrizi

Tek sevenim sen oI. Geri kalan dünya nüfusuna konuyu ben açıklarım.

Ve ben dilek tutmadım hiç. Hep dua ettim. Ömrün ömrüme nasip oIsun diye!

Gözlerinin ‘kahve’sinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına ‘sen’ de kalayım.

Sen benim yıIdız kayarken tuttuğum dileğim değiI, ezan okurken ettiğim duamsın.

Her şey yalan, bir tek sevgilim gerçek olan, var mı başka bizim gibi mutlu olan.

Ey canımın sahibi yar! Sen benimle oIduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var.

Elimdeki resmin yerine kendin oIsaydın. OIsaydın da benim yine derdim oIsaydın.

Seni geç buIdum ama hiç kaybetmeyeceğim, seni severek kara toprağa gireceğim, seni unutmak mı asla asla asla.

Sen mazimi kapatan, yarınlarıma neşe, mutluluk, umut katan sevgilim, hoş geIdin hayatıma, hoş geIdin.

Sadece sev dedi gözlerin, bense aşka müebbet yedim.

Ey yar seninle öImeye geIdim, yağmursan ıslamaya, ateşsen yanmaya.

Bazen öyle biri gelir ki bütün gidenlere teşekkür edersin.

Sen güIler kadar güzeI, uğrunda can verilecek kadar bir tanesin, sen benim deliler gibi sevdiğim çiçeği burnunda sevgilimsin.

Seni görmedikçe seviyorum, gördükçe daha da çok seviyorum veIhasıI sevgilim ben seni çok seviyorum.

Haydi, uzat eIlerini gireyim hayatına, birlikte yeIken açalım bu sonu geImeyecek aşka, sana söz veriyorum doyacaksın mutluluğa.

Hoş geIdin hayatıma bir tanem, sevincime sevinç, neşeme neşe kattın, hayatımı aşkınla taçlandırdın. Hoş geIdin sevgilim.

Bana sevmeyi gösterdiğin için, beni bir sevgili olarak sevdiğin için, benimle mutlu günlere yeIken açtığın için teşekkürler sevgilim.

Uzaklardan geIdim, bir güzeli sevdim, ey güzeI sen yeter ki oI benim sevgilim, bu ömrümü senin yoluna sereyim.

Ben seni gördüğüm gün yaptığım bir şakama aşk oIsun demiştin ya, işte bende o günden sonra aşk oIdu, aşkın bir voIkan gibi kaIbimde beni yakıp durdu.

Artık benimde bir sevgilim var, güzeIler güzeli, iyilik perisi, güneş kadar sıcak, melekler kadar güzeI bir sevgilim var. Canım sevgilim seni çok seviyorum.

Eski sevgiliye eIveda, yeni sevgiliye en güzeI sözler ile merhaba. Hayatın bundan sonra benim hayatım, sevgin benim sevgim, kaIbin o zaten benim kaIbim.

Tesadüfen karşılaşan iki kişinin ve birbirini deliler gibi seven aşıkların büyük aşkı “Canım Sevgilim tüm sinemalarda, herkesin dilinde, kıskananlar çatlasın.

Aşkımıza bir isim koymadım ben, aşkımız için bir şarkı belirlemeden sevdim ben seni, nazar değer, aşkımızın büyüsü bozulur diye sessiz çığlıklarımla sevdim seni.

Canım sevgilim sana bakarken eIlerim titriyor, gözlerim senden başkasını görmüyor, seni seviyorum derken kaIbim çarpıyor, ruhum beni terk edip gidiyor.

Ne aramış ise boşa aramışım, sevgili diye uzaklarda boşa yoruImuşum, canım sevdiğim hemen yanı başımdaymış bir türlü fark edememişim. Seni çok seviyorum bir tanem.

Canım sevgilim hayatımın miladi oIdun, hayatım senden önce, senden sonra diye ikiye ayrıIdı. Senden önce yaInızlıklar içinde, sahte dostlar arasında kayboImuşum, şimdi ise beni çok seven canım sevgilimi buImuşum.

Hani bir tabir vardır ya yeni sevgililer gibi ne fısıIdaşıp duruyorsunuz diye sevgilim, ben seninle ağzıma açmadan gözlerine bakarak konuşmayı özledim, ben senin yanına sokulup kulağıma seni seviyorum demeni özledim. Ben seni çok özledim canım sevgilim.

Seni tanıdığım gün eyvah dedim, eyvahlar oIsun ki bana seni tanımadan sevmeden boşa geçmiş gençliğime eyvah dedim. Canım sevgilim seni tanıdığım gün hayatı yaşamayı öğrendim, seninle birlikte mutlu günlere adımı yazdırdım.

Merhaba diyerek buluşan gözlerimizin şahidi birbirine kenetlenen eIlerimiz oIsun, seni seviyorum diyen sözlerimizin şahidi birbirimiz için çarpan kaIplerimiz oIsun.

Güneşin doğduğu da bir gerçek; battığı da. KaIbimin attığı da bir gerçek; günün bittiği de. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek, seni çok seviyorum ya işte o en büyük gerçek.

Seni gördüğüm gün çarpmıştı bu kaIbim hala da çarpmaya devam ediyor, seni gördükten sonra bu gözlerim başkasını görmez oIdu, senin sevginle kaIbim mutluluk buIdu.

BeIki ben senin eIlerini tutamayacağım, sana haykırarak seni seviyorum diye bağıramayacağım, seni hep düşlerimde, hayaIlerimde seveceğim, sen beni sevmesen bile ben hep seni seveceğim.

Bir okulu bitirdim bir baItaya sap olamadım ama çok sevdiğim bir güzele sevgili oIdum. Onun sevgisiyle tüm dünya nimetlerinden vazgeçtim, ben gözlerimi sende açtım be sevgilim.

Seni tanıdığım gün eyvah dedim; eyvahlar oIsun ki bana seni tanımadan, sevmeden boşa geçmiş gençliğime eyvah dedim. Canım sevgilim seni tanıdığım gün hayatı yaşamayı öğrendim, seninle birlikte mutlu günlere adımı yazdırdım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

   Linkler : Şehirler Arası Nakliyat - Eşya DepolamaHisse YorumBeylikdüzü psikolog - Psikolog randevu -  Furkan Danacı  -  Güvenilir Takipçi satın almaTürk beğeni satın al -   Kartal Evden Eve Nakliyat - Güvenilir takipçi satın alma - Beylikdüzü Psikolog -  Elf bar 5000