Yüz şekline göre güneş gözlüğü modelleri

Peki, hangi yüz şekline hangi güneş gözlüğü uygun oluyor? Gözlük seçerken aklı kurcalayan en önemli soru “Bana yakıştı mı?” Yüz tipinizi dikkate alarak doğru gözlüğü seçin

  • 29 Ağustos 2020
  • 824 kez görüntülendi.
Yüz şekline göre güneş gözlüğü modelleri

Yüz şekline göre güneş gözlüğü modelleri

Yüz şekline göre güneş gözlüğü modelleri oldukça kapsamlı bir konudur. Sizlere küçük ve kısa tüyolar vereceğiz…

Yüz şekline göre güneş gözlüğü modelleri oldukça kapsamlı bir konudur. Sizlere küçük ve kısa tüyolar vererek kendi yüz şeklinize uygun olarak güneş gözlüğü seçmenize yardımcı olacağız.

Büyük gözlükler herkesin vazgeçilmezidir. Fakat yüzü küçük olanların ve uzun olanların büyük gözlüklerden kaçınması gerekmektedir. Büyük gözlük yuvarlak yüz hattına sahip olan yanakları dolgun olan kişilerin tercihi olduğunda, vücut ile orantılı bir hal alacaktır.

Uzun yüzlü kişilerin ve uzun boylu kişilerin altı çerçevesiz gözlükler seçmesi, onların yüzünü daha ön plana çıkaracaktır.

Gözlük camı renkleri kişilerin saç renklerine ve giydikleri kıyafete göre değişse de, cilt tipinize en uygun şekilde uyum sağlayacak tonları tercih etmelisiniz. Bu şekilde kullanacağınız güneş gözlüğü ile bir çerçevede buluşmuş olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - vp satın algüvenilir takipçi satın almahaber yazılımıSohbet odaları  - İstanbul masöz