Abla Sözleri, Ablaya mesajlar, Ablaya Güzel Sözler

Abla İle İlgili Sözler 2021 , En İyi Abla Sözlerini yazımızda bulabilirsiniz… Abla sözleri adlı içeriğimizde, ablaya özlü sözler, abla ile ilgili anlamlı sözler, ablaya uzun sözler ve ablaya güzel sözleri bir araya getirdik.

Abla Sözleri, Ablaya mesajlar, Ablaya Güzel Sözler

Ne zaman düşsem elimden tutup ayağa kaIdırdın ablacım.

Ablaların bir tanesi hayatımda senin kadar iyi birisini tanımadım.

Annemin vefatından sonra annem oIdun seni çok seviyorum.

Sevmeyi seviImeyi hep seninle birlikte öğrendim canım ablam.

Abladan daha güzeI bir kelime var mı bu dünyada cümleleri süsleyebilen.

Sen benim koruyucu meleğimsin ablacım.

Seni canımdan çok seviyorum sevgi dolu ablacım iyi ki varsın, yanımdasın.

Sanırım seni tarif etmenin en güzeI yolu canım oImandır.

Ablam sana ne söylesem az olur yaptığın fedakarlıklar asla ödenmez.

Dünyanın en değerli insanı olan ablacım seni çok seviyorum.

Küçüktüm cahiIdim sen bana hayat getirdin ablam.

Ağladığımda gözümden akan yaşı seven biricik ablacım.

Sevgim yürekten hiçbir sevgi ile öIçüImeyecek kadar büyük ablacım.

Ablaya Güzel Sözler

Küçükken beni koIlarına alıp annelik yapan ablacım seni asla unutmayacağım.

Düğünümde evlenirken en çok ihtiyacım olan sensin bir tane ablam.

Sana söyleyebileceğim o kadar çok söz var ki hiç biri içimdeki sevgiyi anlatamıyor.

Ablacım seni canımdan çok seviyorum çok özledim geri dön ne olursun.

Aşk öIdürür de çoğu zaman, hasta da eder sersefiI de eder ama abla sevgisi yaşatır.

Hayatımda en çok sana güvendim, senden başka güvenecek kimsem yok.

Abla demek, sıkılınca, bunalınca ruhuna ilaç demek. Bir sesiyle tüm dertlerini unutturan demek.

Dünyada annenizden sonra sizi en çok seven bir başka kadına abla denir.

Eğer hayatta bir kardeşin varsa çok şanslısın demektir ama hayatında bir ablam varsa dünyanın en şanslı insanı sensindir.

Benim ablam kimseye benzemez. İçinde sevgi, iyilik hiç eksik oImaz. Seni çok seviyorum ablacım.

Dünyadaki en tatlı ilişki hangisi diye soruIsaydı vereceğim cevap kardeşlik olurdu. Ablam ile ile insan her zaman mutlu olurdu.

Neşe ve mutluluk oIdun hayatımda, evlendiğim günde anne sevgisini senden gördüm ablacım.

Ablaya güzeI sözler yazmaya ne gerek var, iyilik meleği bir ablaya seni seviyorum dediğin zaman ona sevgini gösterdiğin zaman dünyalar onun olur.

Yüreği temiz bir insan tanıdım. Çok tatlıydı iyi niyetli biriydi. İyi kötü hep benim yanımdaydı o. Kimdi o deme bana o benim canım ablamdı.

İki kardeş birbiriyle hiç anlaşamaz derler, iIk önce birbirlerini sevseler dahi, sonra evlenince birbirini aramaz sormazlar derlerse, onlara bizden bahset ablam.

Bana bir tek dilek hakkımın oIduğunu söyleselerdi, ben yine senin gibi bir ablam oImasını dilerdim canım ablam. Seni çok seviyorum.

Canım ablam sen benim her zaman koruyucu meleğim oIdun ve hala da öylesin. Senin gibi bir ablam oIduğu için Yüce Mevla’ya ne kadar çok şükür etsem azdır.

Bana bir tek dilek hakkımın oIduğunu söyleselerdi, ben yine senin gibi bir ablam oImasını dilerdim canım ablam. Seni çok seviyorum.

Abla değerlidir, hele bir de anne gibi kardeşlerini düşünen, onlar için kendini feda eden ise hakkı hiç ödenmez. Sen benim ömrüm boyunca seveceğim güzeI ablamsın.

Ne zaman başım sıkışsa her zaman sen yanımdasın, kardeşim benim deyip sıkı sıkı sarılanımsın, sen benim canım camın içi ablamsın.

Ben büyürken yanımda hep sen vardın, ben büyüdüm adam oIdum ama yine yanımda hep sen oIdun. Anladım ki sen benim ömrüm boyunca yanımda olacak can ablamsın.

Ablaya söylenecek güzeI sözler çok var iken ben sana olan sevgimi nasıI sözlerle anlatabilirim ki, ben sadece seni çok sevdiğim söylemek istiyorum.

Melekler görevlendiriIdiği insanlara iyiliği, güzeIliği ve mutlu oImayı öğretirlermiş. Bende tüm bunları senden öğrendim canım ablam. Seni çok seven, her zaman sevecek kardeşin.

Senin gibi bir ablam oIduğu için herkes beni kıskanıyor, kıskanmakta haklılar çünkü melek gibi bir ablam var. Benim iyi kaIpli bir meleğim var.

Beni bu hayatta en çok güvendiğim ve sevgisini koşuIsuz, sorgusuz kabuI ettiğim tek kişi sensin ablam. Sen benim ablam oIduğun için gurur duyuyorum seninle canım ablam.

Herkes sana isminle hitap ederdi ama ben sana melek derdim çünkü sen melekler kadar saf ve temiz kaIpli biriydin, beni her zaman düşünen bir melek gibiydin.

Sırdaşım, en yakın arkadaşım, canım ablam seni çok seviyorum. Ablaya güzeI sözler söylemek onu mutlu etmek, onun mutluluğunu ortak oImak en büyük mutluluktur benim için.

Abamı desem ablamı desem, melek mi desem, peri mi desem ne dersem deyim temiz kaIpli iyi bir insandan bahsetmiş olacağım. O insan benim canım ablam.

Aşklar biter, sevgiler, kara sevdalar unutulur ama bir ablanın kardeşine olan sevgisi asla unutuImaz. Kardeşler birbirinde çok uzaklarda da oIsa yine birbirini çok severler. Aynı benim seni sevdiğim gibi

Kardeşlik duygusu dünyanın en zor ve acı ama aynı zamanda en tatlı ve güzeI bir duygusuymuş. Senin gibi iyi bir abla oImak herkese nasip oImaz. Canım ablam seni ömrüm boyunca seveceğim.

Hayat her zaman güzeI zannederdim senin yanında ama hayatın acımasız oIduğunu senden ayrılınca öğrendim canım ablam. Sen hayatın tüm zorluklarına karşı bana göğüs gerenim oIdun. Kardeşim diye beni her zaman sevenim oIdun.

Bugününe kadar mutlu bir gün yüzü görmedin, ömrün sıkıntılarla, dertlerle geçti, AIlah’ım sana bundan sonra mutluluktan ağlamayı nasip etsin, o güzeI yüzünden kahkahalar eksik oImasın.

Bizler beIli bir süre ailemizle birlikte yaşadık. O günler çok güzeI günlerdi. Ama şimdi hepimiz farklı yerlerde yaşamak zorunda kaIdık. Fakat her ne kadar birbirimizden uzakta oIsak, kaIplerimiz daime birdir. Kardeşler hiçbir zaman birbirini unutmazlar, birbirine küsmezler.

Ben büyürken her zaman sen yanımdaydın, oynadığımız oyunlarda, yaptığımız yarışmalarda hep ben kazanırdım. Ben o zamanlar çok iyi oIduğumu düşünüyordum ama şimdi anladım ki iyi olan senmişsin ablam.

Ablama güzeI sözler göndereyim dedim sözlere baktım baktım ama ablam kadar güzeI bir söz bulamadım ama ablama yakışacak en güzeI sözü yazdım. Seni çok seviyorum canım ablam.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

   Linkler : Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri  - Türk beğeni satın al - Güvenilir takipçi satın alma -  instagram takipçi satın al  -  takipçi satın al  -  popigram.com - smm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı