ATV dizileri için Asya, Avrupa ve Afrika’dan yeni satış haberleri geldi!

ATV dizileri için Asya, Avrupa ve Afrika’dan yeni satış haberleri geldi!

ATV dizilerinin Avrupa, Asya ve Afrika’daki popülaritesi ve satışları artıyor. ATV Distributions, temsil ettiği diziler için birçok yeni anlaşma duyurdu.

Avrupa’da Bir Küçük Gün Işığı dizisi Romanya, İspanya, Macaristan ve Makedonya’ya satıldı. Ateş Kuşları, İspanya ve Romanya’ya lisanslandı. Litvanya, Kalp Yarası’nı ve Macaristan Kardeşlerim’i aldı.

Asya’da Bangladeş Destan ve Kardeşlerim’i lisansladı. Kazakistan, Kardeşlerim’le birlikte Kuruluş Osman’ı da aldı. Ayrıca Destan Vietnam’da, yine Kuruluş Osman Gürcistan’da da ekrana gelecek.

Afrika’da ise Kuruluş Osman, Angola ve Mozambik’e lisanslandı. Hercai dizisi Gana’ya satılırken Kanatsız Kuşlar dizisi ise Afrika’nın Fransızca konuşulan bölgelerinde izleyiciyle buluşacak.

ATV Distribution’ın Avrupa, Asya ve Afrika’daki satışlarından sorumlu ismi Müge Akar, konuyla ilgili “ATV’nin yerel pazardaki 7 yıldır süren liderliğinin bir sonucu olarak, çeşitli drama dizilerinden oluşan sağlam bir katalog oluşturduk. Bu başarıyı uluslararası alanda da yansıttığımız için mutluyum ve müşteri tabanımızın ve bölgemizin büyüdüğünü görmek büyük bir zevk. Avrupa, Orta ve Doğu Avrupa, Orta Asya ve Afrika’daki birçok kilit oyuncuyla uzun vadeli bir ilişkimiz var,” sözlerine yer verdi.

Kaynak : ranini.tv

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. tv dedi ki:

    çok iyi iş çıkarıyoruz

  2. Harun dedi ki:

    hayırlısı

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - vp satın algüvenilir takipçi satın almahaber yazılımıSohbet odaları  - İstanbul masöz