Başak Burcu Özellikleri

Başak burcunun genel özellikleri nelerdir? Başak burcunun renkleri, elementi, yönetici gezegeni, sevdiği şeyler, sevmediği şeyler… En belirgin özelliği , merak ettiğiniz her şey

Başak Burcu Özellikleri

Başak Burcu Özellikleri
(23 Ağustos-22 Eylül)

Yönetici gezegeni: Merkür

Elementi: Toprak

Uğurlu sayıları: 5, 6

Uğurlu günü: Çarşamba

Uğurlu taşları: Mavi safir, mavi necef, mavi kristal, zebercet

Renkleri: Açık sarı, açık mavi, turkuaz

En Belirgin Özelliği: Temizlik, Titizlik

En Büyük İdeali: Toplumda Beğenilmek

En Büyük Hatası: Çekingenlik

En Büyük Arzusu: İşte Başarı

 • Yenilikçi kişiler olarak tanınan kişilerdir, geniş görüşlü kişiler olarak tanınacaktır.
 • Aşk Hayatında yükseklerde dolaşan insanlardır, Özel Hayatında ezberleri yok eden insanlardır, Aşk Hayatında daha hatasızlık peşindedir, Aşkta dertleri yok edecektir , Aşk aniden hayatına dalmalıdır.
 • Aşkta partnerinden okşanmayı talep edecektir. Aşkta cinselliğe önem verecektir, Aşkı gökte ararken yerde bulmalıdır, Aşk Hayatında daha hız peşindedir
 • İşte sistemi yenilemeyi teşvik edecektir.
 • Özel Hayatında kendine iyi bakan insanlardır.
 • Başak burcu güvenilir olmaktan memnun olur, mutluluğu paylaşan kişilerdir, harikulade tartışmalara ilham vermeli, zevkli kişiler olarak tanınmalıdır, ilişkilerde anlaşmaktan yana olacaktır.
 • Tam anlamıyla fetih kazanan kişilerdir, tek kelimeyle namağlupluktur, kusursuzdur.
 • İş Hayatında dert yok eden insanlardır , İşte sevdiklerine önem verecektir , İş güvenilir olanaklar sunmalıdır, İş Hayatında teknik kadrodur, İşte gerekirse savaşacaktır.
 • Aile Hayatında sinemaya giden insanlardır, Ailede bahtlı kişiler olarak tanınacaktır, Aile Hayatında eğlenilen insanlardır.
 • Başak burcu lütuf ve ihsan sahibi olur, kan ter içinde kalan insanlardır, dengeli enerjileri barındırmalı, güvende yaşamak istemelidir, gerektiğinde çekinmediğini açıkça bildirecektir.
 • Başak burcu esnekliğin tadını çıkarır, rehberlik eden kişilerdir, kendine zaman ayırmalıdır ,
 • Aşk Hayatında sıcakkanlıdır
 • Başak burcu kendine zaman ayırır , bebeklenen insanlardır, lekeleri yok etmeli, kendi kaşındı demelidir ,

Başak burcu erkeği: Akılcı ve pratik bir akla sahiptir. Dakiktir, çalışkandır, detaylara önem verir. Eleştirel ve titiz yönleri onu zaman zaman zorlayıcı kılabilir. Ancak hizmet odaklı yapısıyla yaşamınızda siz farkında olmadan hayatınızı kolaylaştıran kişidir.

Başak burcu kadını: Başak burcu kadınına bir şey beğendirmek fazlasıyla zordur. En küçük kusur ve detayları görebilecek göze sahiptir. Bazen bu detaylar içinde kaybolabilir. Seçim yapmakta oldukça zorlanır, kuruntulu ve evhamlı olabilir.

Başak Burcu İçin Aşk-İlişki-Uyum

Başak-Koç: Başak ve Koçun ilişkisi coşkulu ve erkeksidir. Tartışmaların yaşanacağı bir beraberlik.Başak ve Koçun kavgası sövmek ve hakir görmek.

Başak-Boğa: Başak ve Boğanın dostluğu yapıcı ve kendi halindedir.Başak ve Boğanın ilişkisi eşine sadıktır. Başak eleştirel yönünü bir kenara atarsa, uyumlu bir beraberlik. Başak ve Boğanın kavgası korkmak ve acele etmek.

Başak-İkizler: Başak ve İkizlerin dostluğu hayatı seven ve evine bağlıdır. Başak ve İkizlerin ilişkisi zorlu ve açık fikirlidir. Birbirleriyle anlaşamazlar.Başak ve İkizlerin kavgası acele edilmesi ve rezillik.

Başak-Yengeç: Başak ve Yengecin dostluğu zeka dolu ve asildir. Başak ve Yengecin Arkadaşlığı uyumlu ve enerjiktir. Birbirlerini anlamaya çalışmaları gerekir. Sorunlu bir beraberlik.Başak ve Yengecin kavgası yorgunluk ve nefretler.

Başak-Aslan: Başak ve Aslanın dostluğu yaratıcı ve sağlamdır.Başak ve Aslanın ilişkisi yapıcıdır,anlayışlıdır. Uyumlu bir beraberlik.Başak ve Aslanın kavgası eşkiyalık ve aceleciler.

Başak-Başak: Başak ve Başağın Arkadaşlığı katılımcı ve fantastiktir. Çatışmaların yaşanacağı bir beraberlik. Başak ve Başağın kavgası kazanç yetersizliği ve münakaşa

Başak-Terazi: Başak ve Terazinin ilişkisi espritüyel ve rengarenktir. Kişiliklerin uyuşmadığı, sorunlu bir beraberlik. Başak ve Terazinin kavgası yalanları ve şahsi olmak,

Başak-Akrep: Başak ve Akrebin Arkadaşlığı hayat dolu ve araştırmacıdır. Olumlu ve destekleyici bir beraberlik.Başak ve Akrebin kavgası ağrılar ve şikayetler.

Başak-Yay: Başak ve Yayın ilişkisi güvenilir ve coşkuludur. Yanılgılarla, çatışmalarla dolu bir beraberlik.Başak ve Yayın kavgası ağız kokusu ve inat etmek,

Başak-Oğlak: Başak ve Oğlağın Arkadaşlığı fantastik ve aktiftir. Birbirleriyle anlaşır ve uyum sağlarlar. Mutlu bir beraberlik. Başak ve Oğlağın kavgası gevşeklik ve ağzı kokuyor,

Başak-Kova: Başak ve Kovanın dostluğu aşırı duyarlı ve sıcaktır. Başak ve Kovanın ilişkisi istikrarlıdır, sıradışıdır. Kültür farkları varsa, mutsuz bir beraberlik yaşanır. Başak ve Kovanın kavgası yanlış yaptı ve küfür etmek.

Başak-Balık: Başak ve Balığın dostluğu saygın ve karakterlidir. Başak ve Balığın Arkadaşlığı kin gütmeyen ve yapıcıdır. Birbirlerini anlamakta zorlanırlar. Sorunlu bir beraberlik.Başak ve Balığın kavgası erken boşalmak, kilo almak,

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Semiha dedi ki:

  teşekkürler

BİR YORUM YAZ

   Linkler : Şehirler Arası Nakliyat -  Hisse YorumBeylikdüzü psikolog - Psikolog randevu -  Furkan Danacı  -  Güvenilir Takipçi satın almaTürk beğeni satın al - Seo hizmeti -  Kartal Evden Eve Nakliyat - Güvenilir takipçi satın alma -  Saksı modelleri - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - popigram.com