Yay Burcu Kadını Özellikleri

Astrolojiye göre 22 Kasım ile 21 Aralık arasında doğduysanız Yay burcusunuz . Yay , bir yay ve ok veya okçu ile sembolize edilir. Astrolojide Yay, şans, servet, felsefe ve gerçeğin gezegeni olan Jüpiter tarafından yönetilir. Ateş burcu olarak Yay çok yoğun ve dışa dönüktür. Hayata ve eğlenmeye karşı heveslidirler. Değişken bir burç olarak Yay, uyumlu ve esnektir, ancak aynı zamanda oldukça dikkatsiz ve tutarsızdır. Onlar enerjik ve adanmış varlıklardır. Onlar, rutine ya da bağlı kalmaya dayanamayan, bilgi arayışında olan özgür ruhlardır. Daha Fazlası :

Yay Burcu Kadını Özellikleri

Yay Kadını özgür olmayı sever… Enerjik ve hayata karşı hevesli, Jüpiter’in yönettiği Yay kadınının etkisine girmek basittir. Gülümsemesi karşı konulamaz ve zarif, aşırı otantikliği ve kendine güveni, sizi ona çabucak aşık edecek. Gerçek şu ki, o her zaman herkesin en iyi arkadaşı ve belki de birçok insanın en iyi kız arkadaşıdır. Aşıkları, daha iyi şanslar aramak için zahmetsizce kaçtıktan sonra bile onun için can atmaktan vazgeçmeyecekler. Bir yerde asla çok uzun süre kalmaz.

Yay Kadını Genel Özellikleri
Yay kadını çok enerjik, maceracı ve vahşidir. Çok cesur, her şeyi ve her şeyi keşfetmek istiyor. Hayata ve dünyaya karşı hevesli ve meraklıdır. Yay genellikle grubun “eğlenceli arkadaşı” olarak kabul edilir ve en sıradan akşamı unutulmaz ve heyecan verici bir şeye dönüştürür. Yay kadını, ruh halini hafif tutmak için elinden geleni yapacaktır.

Kariyerine gelince, bu güneş burcunun ona esneklik ve özgürlük veren bir şeye ihtiyacı var. Boğulduğunu hissettiğinde ne yapması gerektiğini söyleyince isyan edecek. Sadece özgürlüğünden keyif aldığı için değil, her zaman haklı olduğuna inandığı için de otorite konumunda olan hiç kimseyi sevmiyor . Ne kadar büyük ya da uzak olursa olsun, hayallerinin peşinden gidecek türden bir insan.

Yay burcu kadınları çok özgüvenlidir. Kendilerinden ve neye inandıklarından o kadar eminler ki. Yay kadını da her şeyi olduğu gibi anlatan türden. Kazanmak için bir tartışmada çok kırıcı şeyler söyleme eğilimi vardır. Ayrıca kazanacağından çok emin olacak .

Dinamik ve son derece çekicidir ve önüne çıkan tüm fırsatları sever. Genellikle Yaylar, samimi ve egemendir, birçokları için çekici bir karışımdır. Gerçeğin arayıcısı olarak bilinen Yay kadını, hayatın gerçekte neyle ilgili olduğunu keşfetmek ister. Bu açık fikirli kadın herkesten, özellikle de din, ahlak ve felsefenin yeni ve tartışmalı alanlarından etkilenir. Onu bir kez başlattığınızda, kendinizi gezegende olup bitenler hakkında entelektüel açıdan zorlu bir tartışmanın içinde bulursunuz.

Bu kadına asla bir program vermeyin çünkü çok kısıtlayıcıdır ve planlarını istediği gibi değiştirme özgürlüğüne ihtiyacı vardır, başkalarının onun için karar verdiği şeyleri değil.

Yay Kadınının Kötü Özellikleri
Yay kadını çok cilveli ve çekici olacak olsa da, her zaman gerçek değildir. Herkes tarafından beğenilmek ve takdir edilmek ister, sürekli başkalarından dikkat ister. Narsisizm onun en kötü özelliklerinden biridir. Her zaman egosunun bir şekilde beslenmesini ister. Çoğu yangın işareti gibi, herkesin ona dikkat etmesini ve onu övmesini istiyor.

Yay kadını da çok açık sözlüdür. Gerçekten bir filtresi yok ve kime zarar verirse versin her an her şeyi söyleyecek. Yay burcu kadınları, beklediğinizden daha fazla şekilde bu şekilde pervasız ve dikkatsiz olma eğilimindedir. Duygusal olarak, başkalarının duygularını gerçekten umursamayacak ve arkadaşlıklara ve ilişkilere tamamen bağlı olmayacaktır. Finansal olarak, herhangi bir uzun vadeli yatırımı sevmediği için parasını kötü idare edecek. Yaylar paralarıyla çok dayanıksız olabilirler.

Yay Kadını İyi Özellikleri
Yay kadınları çok enerjik ve maceracı varlıklardır. Vahşi ve yaşam ve dünya hakkında meraklıdır. Jüpiter gezegeni tarafından yönetildiği için bilgiye, gerçeğe, öğrenmeye ve felsefi fikirlere derinden değer verir. Bağlantılar kurmak ve diğer insanlardan yeni şeyler öğrenmek, hayata sürekli yeni bakış açıları kazandırmak istiyor. İyimser ve enerjik, hayatı dolu dolu yaşamak isteyen bir tip. Yay burcunda, başkalarını da onun kadar eğlenmek istemesini etkileyen heyecan verici bir enerji var.

Yay kadınları sohbette oldukça iyidir, her zaman farklı görüşleri, fikirleri ve dünya görüşlerini bilmek ve tartışmak ister. Başkalarına tavsiye vermeyi sevecek, ancak nasıl hissettiği konusunda çok dürüst olacak. Biraz sert olabilir! Sürekli olarak arkadaşları, ailesi ve ortaklarıyla konuşmak isteyecek ve onların da sürekli olarak onunla konuşmak istemelerini bekleyecektir. Felsefi konular veya yaşamla ve dünyanın gizemleriyle ilgili herhangi bir şey hakkında derin sohbetler yapmaktan keyif alacak.

Aşkta Yay Kadını
Aşık bir Yay kadını kendinden çok emindir. Daha doğrusu ukala. Reddedilmekten korkmuyor ve kesinlikle ilk hareketi yapacak türden bir kadın olacak. Uzaktan birini özleyecek bir tip değil – bunun onu zayıf gösterdiğini düşünüyor. Bunun yerine, ilgi duyduğu kişiye yaklaşacak ve onları tanımaya çalışacaktır. Ancak, Yay kadınının sizinle flört ediyor olması, onun ciddi bir romantik ilişkiyle ilgileneceği anlamına gelmez. Aslında, herhangi bir potansiyel taahhütten kaçabilirdi. O insanları yönlendirecek ve sadece egolarını artırmak için etrafta tutacak türden bir kadın.

Yay kadını hayatının her alanında, özellikle ilişkilerde bağımsız olmayı sever. Yani seninle flört ediyorsa, çok samimi olmayabilir. Aşık olduğunda anlarsın. Ateş burcu olarak çok tutkulu ve cüretkardır, özellikle de ilişkilere alışmışsa! Yapışkan davranışlara iyi tepki vermeyecek – yalnız zaman geçirmesi gerekecek. Kişisel alanına ihtiyacı olacak ve partnerinin bunu anlamasını ve saygı duymasını isteyecektir. Partnerinin özgürlüğünü elinden aldığını hissediyorsa, muhtemelen kalbini kapatıp çekip gidecektir.

Bir Yay Kadınıyla Çıkmak
Yay burcu bir kadınla ilişkinin başlangıcında, kovalamayı takdir edecektir. Kendi kendine yeterli ve hayatta en çok istediği şeyleri, hatta potansiyel bir partneri bile elde etme yeteneğine sahip. Onun gibi yaylılar, hassas olan veya sahip olduğu kişiliğini anlamayan insanlarla pek uyuşmuyor. Hem davranışlarında hem de sözlerinde çok açık sözlü bir insan. Sag ayrıca flört etme yeteneklerine aşırı güvenen çok sıradan bir kadındır. Alanı sevdiği kadar ilgiyi de seviyor ve bunu anlamak için bir ortak isteyecek – eğer isterse -.

İlişkileri hakkında en sevdiği şey, hepsinin fiziksel yönü. Yatak odasında pek romantik sayılmaz. Yatak odasında duygusal olmaktan çok fiziksel bir sevgili olduğunu anlayan bir ortak istiyor. Aşka bir maceraymış gibi bakan birini istiyor. Rüya randevusu, yürüyüş yapmak, spor yapmak veya bir barda trivia gecesi yapmak gibi maceralı veya zihinsel olarak uyarıcı bir şey yapıyor. Bağımsızlığını takdir edecek ve kendisi kadar bağımsız olacak birini istiyor.

Yay Kadınıyla Güven
Yay kadını değişken bir burç olduğu için oldukça özgürdür. Bağımsızlık onun işi. Bununla birlikte, o en güvenilir kişi değil. O çok tutarsız ve zamanını meşgul etmek için her zaman taze ve eğlenceli bir şeyler arıyor. Ancak bu onun güvenilir olmadığı anlamına gelmez . Bir ilişkide, arkadaşlıkta veya ailesiyle dürüstlük söz konusu olduğunda, davranışlarına ve sözlerine sadıktır. Ancak, herhangi bir duygusal sevgi ile değil.

Yay burcu kadınları her şeyin yoluna gireceğini varsayar ve ortaya çıkan sorunları çok geç olana kadar görmezden gelme eğilimindedir. Ne yazık ki, ileriyi planlama konusunda pek iyi olmadıkları için bazen dikkatsiz ve güvenilmez görünebilirler. Acil bir durumda kaçmak için en iyi kişi değiller.

Yay Kadınını Anlamak
Yay kadınını anlamak, onu kim yapan özelliklerini, özellikle cesaretini ve bağımsızlığını anlamaktır. Yay gibi yangın işaretleri, yaşamın duygusal yönü ile gerçekten uyumlu değildir. Bir ilişkiye yerleşmek istemek bu burcun kişiliğinde değil. O daha çok gezen biri. Bir ilişkiye ve bir aileye yerleşmektense, ne olursa olsun hayallerinin peşinden gitmek için her şeyin ötesine geçmeyi tercih ediyor.

Bu burç, özellikle tek başına yapabiliyorsa, yeni yerler keşfetmeyi çok sevecek. Bağımsız olmak ve kendi kişisel alanını korumak isteyecektir. Ayrıca bir fikirden, yerden veya kişiden diğerine güvenle atlayacaktır. Yay, gerçeği (bu yüzden mi bu kadar dürüst?) ve bilgiyi arar. Bilgiye, gerçeğe ve seyahate olan susuzluğunu giderebilecek her şeye çok açıktır. Arkadaşlarının ve ortaklarının sahip olduğu bu nitelikleri anlamalarını isteyecektir. Onu bağlamaya veya itip kakmaya çalışan herkes, anında onun kötü tarafına geçecektir.

Yay Kadını Sevdiği ve Sevmediği Şeyler
Yay kadını macerayı sever. Doğa yürüyüşlerine, kamp gezilerine ya da dünyanın herhangi bir yerindeki güzel bir şehre gitmek isteyen bir eş ve arkadaş istiyor. Onun arzuladığı ve sevdiği özgürlük duygusu ve hatta tehlike duygusudur. Yay kadınları da eğlenmeyi sever. Karaoke, açık mikrofon komedi seansları — bu burç ilgi odağı olmayı sevecek. Spot ışığı onun arkadaşı. Yaşama hevesi olan oldukça iyimser bir kadın. Hayatın mutsuz olmak için çok kısa olduğuna ve başkaları için bir eğlence kaynağı olmaktan keyif alacağına inanıyor.

Yay kadını hareketsiz oturmayı sevmez. Her zaman hareket halindedir veya hareket halinde olmak, bir yere gitmek ve bir şeyler yapmak ister. Bu sinirlilik, değişken kalitesinin doğasından gelir ve bu davranışta biraz tutarsız ve pervasız olabilir. Ayrıca itilip kakılmaktan veya aşağılanmaktan da hoşlanmaz. Ateş enerjisiyle, bu güneş işaretleri, özellikle birisi ona kaba davranıyorsa veya onu itip kakıyorsa, huysuz olmaya eğilimlidir. Ne yapması gerektiğinin söylenmesinden ya da sorumluluk almak zorunda kalmaktan hoşlanmaz.

Yay Kadını Davranışı
Yay kadınları yoğun ve özverili bir kişiliğe sahip olma eğilimindedir. Bu burç çok rekabetçidir ve başarıya ulaşmak için her şeyi yapar. Bir Yay, daha fazla para akışına sahip olmak istiyorsa veya başarılı bir kariyere sahip olmak istiyorsa, bunu çekmek için ne gerekiyorsa yapacaktır. Belirli bir kişiyle çıkmak isterlerse, dünyadaki tüm güvenle onlara yaklaşacak ve çıkma teklif edecekler. Jüpiter’in iktidarı ve bu güneş burçlarının yanında şansla, yaşamdaki çabalarında oldukça başarılı olma eğilimindedirler. Yay burcu kadınları, arkanıza yaslanıp rahatlayacak ve bir şeylerin kendilerine gelmesini bekleyecek türden değildir – dışarı çıkarlar ve alırlar.

Yay kadınları oldukça iyi arkadaşlar edinir. Ancak, mutlaka güvenilir arkadaşlar değildirler. Eğlenmek ve hayattan zevk almak isteyen ve sorumluluklara, taahhütlere veya kendilerini özgür hissetmekten alıkoyan hiçbir şeye bağlı olmayan tiplerdir. Yay kadınları çok dürüst ve açık sözlüdür ve kimse istemese bile tavsiye vermeyi ve acımasız fikirlerini sevecektir.

Yay Kadınının Diğer Burçlarla Uyumluluğu

Yay burçları taahhütler ve son teslim tarihleri ​​gibi konularda zorluk yaşarlar ve çeşitliliğe olan büyük sevgileri nedeniyle, dikkatli olmazlarsa çabaları hızla çok yoğun veya çok zayıf hale gelebilir. Yay burçları, uyumluluk söz konusu olduğunda, örneğin Koç, Aslan ve Kova gibi diğer ateş burçlarıyla veya benzer zevklere sahip oldukları için tercihen hava burçlarıyla daha iyi eşleşir.

Hem Koç hem de Aslan, Yay’ın hayata dair coşkusunu, heyecanını ve görkemli iyimser bakış açısını paylaştıkları için Yay için mükemmel bir seçimdir.
Yay ile en az uyumlu olan burçlar genellikle Başak ve Balık olarak kabul edilir. Başak muhtemelen uyumluluk için mümkün olan en kötü eşleşmedir. Başaklar, yoğun bağlılıkları ve duygusal istikrarları nedeniyle Yay’ın mutlu, şanslı, başına buyruk yaşam tarzıyla başa çıkmayı herkesten daha zor bulabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri - Yaşam haberleri - Super clone watchGüvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısı - vp satın algüvenilir takipçi satın almahaber yazılımıSohbet odaları  - İstanbul masöz