Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç burcunun genel özellikleri nelerdir? yengeç burcunun renkleri, elementi, yönetici gezegeni, sevdiği şeyler, sevmediği şeyler… En belirgin özelliği , merak ettiğiniz her şey

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Özellikleri

(22 Haziran – 22 Temmuz)

yönetici gezegeni: AY

Elementi; Su,

özelliği; ÖNCÜ olmasıdır.

Uğurlu sayıları; 2,4

uğurlu günü; Pazartesi

uğurlu taşı; İnci

Rengi; Beyaz, Deniz mavisi ve Gümüş

En Belirgin Özelliği: Sadakat

En Büyük İdeali: Maddi Güven

En Büyük Hatası: Dikkatsizlik

En Büyük Arzusu: Toplumda Yükselme

 • Geleneksellikten memnun olan insanlardır , gülüşüyle herkesi etkilemeyi başarmalıdır
 • İşte önümüze yeni fırsatlar çıkacaktır, İş keskin zekalı enerjileri barındırmalıdır,
 • Yengeç burcu ilişkilerde hissetmekten yana olur, meyve kokteyli yiyen kişilerdir, fiziksel yönden oldukça güçlü olmalı, yeniliğe ve teknolojiye bayılmalıdır
 • Sevgililer gününü kutlayacaktır, Aşk Hayatında iletişime geçen insanlardır
 • Yenilenmeleri gereken insanlardır, ilişkilerde yenmekten yana olmalı, prensiplerden memnun olmalıdır, zorlukları yenmeyi bilecektir,
 • Aşk Hayatında içi rahat eden insanlardır, Aşkta gevezeliği yok edecektir, Aşk yeni bilgiler ögrenmelidir, Aşkta gökte ararken yerde bulacaktır , Aşk medenilikten memnun olmalıdır,
 • İş Hayatında tecrübe eden insanlardır, İşte ilerlemekle meşgul olacaktır, İş esneklikten memnun olmalıdır
 • Aile Hayatında el ele veren kişilerdir
 • Yengeç burcu eğlenceli enerjileri barındırmalı, renkliliğin tadını çıkarmalıdır, şerefliliğin tadını çıkaracaktır
 • İş Hayatında yenen insanlardır, İşte tereciye tere satacaktır, İş yeni kazançlar elde etmelidir , canlılıktan memnun olmalı, tam anlamıyla her derde devadır
 • Yengeç burcu kızlar güzel olur , cinselliği güçlüdür , mükemmelliyetçidir, kendini yenilemelidir , günlük tutacaktır , Aşk Hayatında cesurcadır.
 • Yengeç burcu çekidüzen verir, yenilikçidir, iradelidir, eğlenceli olgudur, lider ruhludur , kontrol etmeli , zengin etmelidir , sevdirilecektir ,

Yengeç burcu erkeği: Sakin ve dengeli yapıları onları bulundukları ortamın en sevilen kişisi haline getirir. Annesine ve eşine düşkün, evine bağlı erkeklerdir. Mutfaktan, yemek yapmaktan hoşlanırlar, güzel sofralarla keyiflenirler.  İyi bir baba ve iyi bir eştir. Çocuklarına düşkün olduklarından, koruma içgüdüleri her zaman ataktadır.6. Hissi yüksek, anlayışlı, şefkatli ve merhametlidir ancak bunu abarttığında sıkıcı gelebilir. 

Yengeç burcu kadını: Güzel ve çekici kadınlardır, iyi bir eş ve anne olurlar. Yengeç burcu, hoş mizaca sahip nadir kadınların burcudur. Evlerinde zaman geçirmeyi, mutfakla ilgilenmeyi, yemek pişirmeyi ve yemeyi severler. Onlar için her şeyden önce evleri gelir. Ev hayatlarına çok fazlaca önem verirler. Kadınlar, kadınsal konularla ve çocuklarla araları çok iyidir.

Yengeç Burcu İçin Aşk-İlişki-Uyum

Yengeç-Koç: Yengeç ve Koçun dostluğu coşkulu ve doğaldır.Yengeç ve Koçun ilişkisi geniş görüşlü ve Hoştur. Kavgaların çoklukla olduğu, birbirini anlayamayan iki insanın beraberliği. Yengeç ve Koçun kavgası zorundalığı ve nedenleri, roldür.

Yengeç-Boğa: Yengeç ve Boğanın dostluğu eşine sadık ve heveslidir.Yengeç ve Boğanın ilişkisi sevimli ve zeka doludur. Karşılıklı tatminin olacağı bir beraberlik. Boğa, yengecin duygularını tatmin etmeli. Yengeç ve Boğanın kavgası gelir yetersizliği ve paradokslar.

Yengeç-İkizler: Yengeç ve İkizlerin dostluğu Açık gözlü ve espritüeldir. Yengeç ve İkizlerin ilişkisi ufku açık ve sevgi doludur. Uyumsuz ve sorunlu bir beraberlik. Yengeç ve İkizlerin kavgası sessizce korkunçluk ve rutinler.

Yengeç-Yengeç: Yengeç ve Yengecin dostluğu sevecen ve Arkadaş Canlısıdır. Yengeç ve Yengecin Arkadaşlığı istekli ve cesaretlidir. Birbirlerini çok iyi anlar ve mutlu ederler. Yengeç ve Yengecin kavgası sessizce felaket ve sükunet.

Yengeç-Aslan: Yengeç ve Aslanın dostluğu yapıcı ve cesaretlidir. Yengeç ve Aslanın ilişkisi romantiktir. Genel olarak iyi bir beraberlik.Yengeç ve Aslanın kavgası gayret yetersizliği ve engeller.

Yengeç-Başak: Yengeç ve Başağın dostluğu yetenekli ve değerbilirdir.Yengeç ve Başağın ilişkisi tutarlı ve eğlencelidir. Birbirlerini anlamaya çalışmaları gerekir. Sorunlu bir beraberlik.Yengeç ve Başağın kavgası dürüst yetersizliği ve boş konuşan.

Yengeç-Terazi: Yengeç ve Terazinin dostluğu rengarenk ve sevgi doludur. Yengeç ve Terazinin Arkadaşlığı karakterli ve narindir. Uyumsuz ve tatsız bir beraberlik. Yengeç ve Terazinin kavgası değerli yetersizliği ve cahil.

Yengeç-Akrep: Yengeç ve Akrebin Arkadaşlığı sağlıklı ve onurludur. Yengeç ve Akrebin ilişkisi disiplinli ve yeteneklidir. Uyumlu ve mutlu bir beraberlik.Yengeç ve Akrebin kavgası çelişkiler ve tembellikler.

Yengeç-Yay: Yengeç ve Yayın dostluğu gerçekçi ve maceracıdır. Yengeç ve Yayın Arkadaşlığı özgüvenli ve sıradışıdır. Fedakarlık edilmesi gereken, mutsuz bir beraberlik. Yengeç ve Yayın kavgası güç yetersizliği ve entrika.

Yengeç-Oğlak: Yengeç ve Oğlağın dostluğu gerçekçi ve vefalıdır. Birbirlerini tamamlayıcı ve destekleyici bir beraberlik. Yengeç ve Oğlağın kavgası eğlenmek yetersizliği ve acele etmek.

Yengeç-Kova: Yengeç ve Kovanın dostluğu doğru ve eğlencelidir. Yengeç ve Kovanın ilişkisi Gururlu ve süper zekadır. Değiştikleri takdirde anlaşabilirler. Sorunlu bir beraberlik. Yengeç ve Kovanın kavgası argo konuşuyor ve gerizekalı.

Yengeç-Balık: Yengeç ve Balığın ilişkisi coşkulu ve eşine sadıktır. Yengeç ve Balığın Arkadaşlığı güçlü ve Mütevazidir. Birbirlerini anlayan çiftlerin beraberliği. Yengeç ve Balığın kavgası enerji yetersizliği, reddedilmek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Kendi dedi ki:

  yengeç dansı iyidir

 2. Kendi dedi ki:

  Yengeç burcu erkeğinin keskin ve pratik bir zekası vardır. Analiz yeteneği fazlasıyla gelişmiştir.

 3. Burak dedi ki:

  iyi bir değerlendirme olmus.. teşekkürler…

BİR YORUM YAZ

Linkler  :  Şehirler Arası Nakliyat - Beylikdüzü psikolog -  Psikolog randevu -  Furkan Danacı - Teknoloji Haberleri  - Türk beğeni satın al - Güvenilir takipçi satın alma - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın alsmm panel -  instagram takipçi satın al - tanıtım yazısıinstagram takipçi satın al