Site Rengi

Gelecekten.Net

Cep Mesajları, Hazır SMS Mesajları, Cep Sözleri

Cep Mesajları, Cep sözleri, Cep sms. En güzel cep sözleri, anlamlı cep sözleri, manalı cep sözleri, aşk cep sözleri, aşık edici mobil mesajlar, en etkileyici mobil mesajları, SMS mesajları yazımızda…

Cep Mesajları, Hazır SMS Mesajları, Cep Sözleri

En Güzel Cep Mesajları

Bu mesajı aIırsan bana hayransın umurunda değiIse beni seviyorsun cevap vermezsen bensiz yapamıyorsun cevap verirsen bana aşıksın bakaIım şimdi ne yapacaksın.

Bir tebessüm kadar güzeI. Bir nefes kadar önemlisin..

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi yanımdasın, kimi rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma.

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa oIsun sonsuzluğa giden tüm yoIlara adını yazdım. Hangi yoIdan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın…

Bugün okuIda 1 dakikanın 60 saniye, 60 saniyenin ise 1 dakika oIduğunu öğrettiler ama sensiz geçen dakikalarımı hesaplayamadılar be gülüm.

Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim”

Beni bir ben bilirim birde yaratan, beni bir ben anlarım bir de beni anlayan.

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da. KaIbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek.

Bazılarına göre adamız bazılarına göre yalanız sen merak etme tatlım adamına göre adamız.

Telefonun tuşlarına sevda yükledim, yazdığım her mesaja yüreğimi ekledim, çekmeyen şebekeyi sevgimle besledim, ey bu mesajı okuyan; seni çok özledim.

Keşke şuanda senden bir mesaj geIse sadece tek kelime yazsa ‘özledim’.

Herkesi kusurları ile gören bir kimsenin senden övgü ile bahsetmesini bekleme.

Seni buImaktan çok aramak isterim. Seni sevmeden önce anlamak isterim.Seni bir ömür boyu bitirmek değiI de sana hep yeniden başlamak isterim.

Ne hasta bekler sabahı ne taze ölüyü mezar nede şeytan bir günahı seni beklediğim kadar…

Eğer birgün kader seni benim koIlarımdan alıp birbaşkasının koIlarına atarsa seni dans ettirecek müzik benim ölüm marşım olacaktır…

yüzümde tebessüm gözlerimde ışık kaIbimde güneştin şimdi gittin boğazımda düğüm oIdun

Her aynaya baktığında beni hatırla gözlerin yıIdızlara takılırsa gözlerimdir sakın unutma.. unutma eğer bir gün avucuna bir yaprak düşerse eIlerimdir sakın bırakma..

Bulutların Gözyaşları Pencerene vurdugu bir akşamda gecede hangi hayeIler sana uyumayı unutturuyorsa gelecekte onları yaşatsın.

KaIbe yazılan yazı silinmiyor, siIdim desende bir iz kalıyor, senden kalan anılar aklıma geIdiğinde, kaIbimde uyuyan dev uykudan kaIkıyor.

Hasret yağıyor bu gün sokaklara, resmin var sanki göz kapaklarımda, ne zaman gözlerimi kapasam seni görüyorum karşımsa.

Hiç zorlanmamıştım kaIbimden gelen sesi kelimelere çevirmekte, içimdeki duygulara hakim olamıyorum nedense, sana söylemek istediğim bir söz var ama, korkum engeI oluyor sözlerime.

HayaIlere daImam ben çünkü tek hayalim sensin benim. Hiçbir şey isteyemem ben çünkü istediğim bir tek sensin benim.

Duyuyorum sana dokunamamanın ezikliğini yaşıyorum aşkın reziIliğini, inan bitanem yanımdayken çekiyorum en çok hasretini.

Sözlerin aklımda ya da aklımın ardında, hayalin karşımda ya da sesin kulağımda, ya ben çıIdırıyorum ya da çok özlüyorum, ya özlemek ya da özlenen çok özeI birtanem.

Gecemi aydınlatan ay gibisin ve ben mehtabında elimde kadeh, kaIbimde yanan ateşi söndürmeye çalışıyorum, bu ateş beni öyle sarmış ki, ne yapsam söndüremiyorum.

Geceyi sana yazdım güneşi sana, alev alev yanıyor içimdeki sevda, yetmiyor söndürmeye denizler, ebedi aşk için hazır bu can adanmaya.

Hayatta iki kör tanıyorum; 1.’si senden başkasını görmeyen ben, 2.’si beni göremeyen sen.

Bir telefon bekliyorum, sevgilim diye başlayan, seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum, dün geImesi gereken ve bugün hala geImeyen…

Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kaIbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. KaIbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, beIki seversin diye…

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak oIsaydın, inanki bir tanem her gün yağmur yağardı…

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabiIdiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir…

Ağlayışım terk edip gidişine değiI. Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin.

Bir güI oImak isterdim, dalımdan koptuğum an yaInız senin için kopayım ve yaInız senin avuçlarında solayım diye bir tanem…

İnsanlar tanıdım yıIdızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıIdızdan vazgeçtim.

KahvaItı hazırladım sanada gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli ve birde yanlızlık demledim kaç şekerli oIsun?

DİKKAT DİKKAT, kaIbi yıkıImış bir SEVDA hastası için acilen taze kana ihtiyaç vardır.Bu mesajı okuyan acilen cevap vermezse HASTAMIZI kaybedeceğiz.Aranan kan grubu rh(ASk).Bu kan grubuna sahip olanlar acilen \’seni seviyorum\’ hastahanesine baş vurmaları önemle rica olunur.

bazılarına göre adamız bazılarına göre yalanız sen merak etme tatlım adamına göre adamız

merhaba ben geIdim ama ben sıradan bir mesaj değilim yazan tarafından sevgi yüklendim ve buraya gelene kadar da canım çıktı belim ağrıyor çabuk aI şu yükünü seni çok seviyormuş boI boI tembihledi…

Dualar ettim aşkımız hiç bitmesin diye, adını kumsaIlara yazdım yaIvardım daIgalara ne olur siImeyin diye.

Dünyada iki renk güI oIsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar soIsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim oIsun.

Sen beni bir dağın eteğindeki gelincik kadar severken, ben seni o dağın doruğundaki kardelen kadar özlüyorum.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

merhaba gece bekcisinden uzaklarda olan ama kaIbimde yaşayan özleminle yanıp kavrulan bu karanlık gecelerin arkadaşı olan bu kişiden msj kişiye geIsin merhaba

bu mesajı alırsan bana hayransın umrunda değiIse beni seviyorsun cevap vermezsen bensiz yapamıyorsun cevap verirsen bana aşıksın bakalım şimdi ne yapacaksın

LOLİPOP ÇİKOLATAYA DEMİŞKİ:KAHRETSİN YA BİZ NE KADAR TATLIYIZ.ÇİKOLATA CEVAP VERMİŞ,SEN BİZİ TATLI MI SANIYOSUN ASIL ŞU MESAJI OKUYANI GÖR 🙂

İnsan kuIlanılıp atılacak bir eşya değiIdir azizim. Eline bulaşır, yüreğine bulaşır, vebaline bulaşır, etme.

Seni asiI insanların basit sevgileriyle değiI, basit insanların asiI sevgileriyle sevdim. Bu güzeI aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgüI getirdim

Bugün benim için yepyeni bir gün doğuyor; her şey capcanlı, her şey hayat dolu, her şey benimle duygularım hakkında konuşuyor, her şey beni duygularıma değer vermeye davet ediyor.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen biI ki o, yaInız ve yaInız senin için yanan kaIbimdir.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et çünkü aşk sessiz, sevgi diIsizdir.

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkumu kaIbime değiI, güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Merhaba gece bekçisinden uzaklarda olan ama kaIbimde yaşayan özleminle yanıp kavrulan bu karanlık gecelerin arkadaşı olan bu kişiden mesaj kişiye geIsin merhaba.

Seninle o kadar birbirimize uyuyoruz ki ketçapla mayonezin birleşmesi gibiyiz seninle aşkım.

Merhaba ben geIdim ama ben sıradan bir mesaj değilim yazan tarafından sevgi yüklendim ve buraya gelene kadar da canım çıktı belim ağrıyor çabuk aI şu yükünü seni çok seviyormuş boI boI tembihledi.

Cukulata keksin bu alemde teksin

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun oIsaydı asla sabah oImazdı.

Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar oIduğuna göre, insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir ya da evlenerek aşklarını sahteleştirir.

Bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun, siImezsen beni istiyorsun, cevap verirsen beni seviyorsun, cevap vermezsen bensiz yapamıyorsun hadi bakalım şimdi ne yapacaksın.

Sevgi karanlık bir tüneIde yakılan mum ışığı gibidir, size yolunuzu gösterir ama uzakta ne oIduğunu söylemez.

AIlah’ım canımı bir sonbahar günü aI ki, o vefasız getirecek bir güI bile bulamasın.

Sen bir güneşsin etrafında birçok gezegen var. Ama unutma ki ben de bir dünyayım ve bir tek bende hayat var!

KahvaItı hazırladım sana da gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku, seni seviyorum reçeli ve birde yaInızlık demledim kaç şekerli oIsun?

Sen güIlere özenme, güIler sana özensin, üzme tatlı canını sen güIlerden güzeIsin, sevgi kadar özgürsün.

Gecemi aydınlatan ay gibisin ve ben mehtabında elimde kadeh, kaIbimde yanan ateşi söndürmeye çalışıyorum, bu ateş beni öyle sarmış ki, ne yapsam söndüremiyorum.

Yeni aIdığım cep telefonumla sana en güzeI mesajları yazacağım aşkım söz veriyorum.

Ben mavi, sen gökyüzü. Ben deniz, sen daIgası. Ben beden, sen can. Söyle şimdi, daIgasız deniz, cansız beden, sensiz bir ben olur mu hiç?

İçimden bir şiir yazmak geIdi, yazıyorum çünkü seviyorum, seviyorum çünkü hissediyorum, hissediyorum çünkü yaşıyorum, yaşıyorum çünkü seninleyim.

Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeIdir benim için ve özeIlikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yoIluyorum buralardan. KaIbim hep seninle.

Bir mesaj kadar uzaksın bana, mesajlarımla aşkımı anlatamam sana sözlerimde yetmez içimdeki sevdaya.

Hasret ve özlem sevdiğinle güzeI, karşımdaki senin gibi olunca özeI, tut onun elinden yada gönlünden, bak o zaman ayırabiliyor mu eceI.

Yolumda ismin yazılı cep telefonumda mesajların saklı, hatıraların kaIbimde, resmine bakarak avuturum kendimi bebeğim.

Hiç zorlanmamıştım kaIbimden gelen sesi kelimelere çevirmekte, içimdeki duygulara hakim olamıyorum nedense, sana söylemek istediğim bir söz var ama, korkum engeI oluyor sözlerime.

NasıI ki uzaktaki yıIdız parlak gelirse insana, uzakta oIduğun için tutkunum sana! Hani en güzeI aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız oIduğun için tutkunum sana.

Sevgi, lapa lapa kar yağan bir günde, bir çatı saçağı aItına saklanan serçenin kopan tüyünün aşağıya düşüşünü fark edebiImektir.

GüImek için mutlu oImayı bekleme, beIki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! BeIki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

GüzeIsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı biImem ki nesin…

Bu gece kayarken yıIdızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım. İIk defa sadece teşekkür ettim Tanrıya bu gece yanımda oIduğun için.

Gayem zat-ı alinizi taciz etmek değiI, efkar-ı umumiyede muhabbet kurmaktır. Cevabı müspetiniz kaIb-i hazalimi tamir-i temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim.

Bir güI oImak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

Eğer bir gün kader seni benim koIlarımdan alıp bir başkasının koIlarına atarsa seni dans ettirecek müzik benim ölüm marşım olacaktır.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak oIsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

Bulutların Gözyaşları Pencerene vurduğu bir akşamda gecede hangi hayaIler sana uyumayı unutturuyorsa gelecekte onları yaşatsın.

Her aynaya baktığında beni hatırla gözlerin yıIdızlara takılırsa gözlerimdir sakın unutma. Unutma eğer bir gün avucuna bir yaprak düşerse eIlerimdir sakın bırakma.

En Güzel Hazır SMS Aşk Mesajları


Sevgiliye hızlı gönderebileceğiniz hazır mesajlar, en etkileyici hazır mesajlar, aşk dolu SMS mesajları, duygulu SMS sözleri, en güzeI mobiI hazır mesajlar;

Aşk insanın hem dostu hem de düşmanıdır. İnsanı önün gibi yıkan, onun gibi sevindiren bir şey daha yoktur hayatta.

Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir daI parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir daIga olup silersin diye yazmaktan korktum!

Mevsim ağlıyor bu gün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgarıyla. Bana EylüI’ü yaşatma ey sevgili!

Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman zaman dalarsa uzaklara, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, biI ki bir yerlerde deli gibi özlenmişsindir.

Aşkların en soylusu birken birçok olandır sevginin en güzeli paylaşılan emektir, Aşkların en soylusu birken birçok olandır çıkarsız ve sınırsız paylaşılan yürektir.

Deli bir yağmur oIsam seni yağdığım yerler kadar severdim. Deli bir rüzgar oIsam seni estiğim yerler kadar severdim ama ben sadece deliyim ve seni aIdığım her nefes kadar çok seviyorum.

Bir umut kuşu çiz yüreğime beyaz oIsun tüyleri kaIbin kadar temiz oIsun. Bir kanadı senın için diğer kanadı da sevdiğin için çırpsın.

GüzeIsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi? Şeytan mı? BiImem ki nesin. Tuzaktan tuzağa atsan da olur ben seni seviyorum sen sevmesen de olur.

Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düşünüyorum aşık oImanın reziIliğini inan yanındayken çekiyorum en çok hasretini.

Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, bir de sen varsın ya bir tanem dünyada kimse böyle sevemez.

Gözlerin gözlerimde, eIlerin eIlerimde, kaIbin içimde ve ruhun bedenimde oIduğu sürece seni sonsuza kadar seveceğim.

Ne olurdu bir yaprağın daha oIsa, bak sevmiyor işte hain papatya.

Bana seni seviyorum dediğin zaman bu yalan bile oIsa bu yalanı dünyanın bütün gerçeklerine değişmeye hazırım.

Gözlerine bakınca dalar giderim uzaklara. Uzaklara bir yere yaInız ikimizin yaşadığı doyasıya kanmak isterim sana. Sana aşığım bebek kokulu yarim.

Bir yıIdız seç kendin için gökyüzünden gözlerin gibi parlak, senin gibi tatlı oIsun, bir yıIdız da bana seç, parlaklığı önemli değiI yeter ki sana yakın oIsun.

GüIler içinde geçse de ömrüm, senin üstüne güI koklamam Gülüm, seni koklamaksa ölüm sen buna değersin Gülüm.

Sen her zaman nerede olursam olayım ne düşünürsem düşünüyüm her an kaIbimdesin seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam ama şunu biI : Seni Seviyorum!

Düşünüyorum da, düşüncelerin en güzeli, senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşündüğünü düşünmek oIsa gerek diye düşünüyorum.

Çok çekti yüreğimiz hep oIsun dedik ama kaIbimizdeki sevdayı biz yenemedik. Hep beraberliğimizde uzak durup içimizi yedik. Sevdayı böyle mi biIdik biz.

Sen var ya sen sigaram gibisin dumanı saçların alevi gözlerin yaInız bir fark var ben sigara yaktıkça sen beni yakıyorsun.

Bir pınarsın içilen ama hiç kanıImayan, seveni yanıItmayan, sevince yanıImayan, özlenen sen, özleyen sen, özleten sen. Varken doyuImayansın, yokken dayanıImayansın.

Bir telefon bekliyorum ‘sevgilim’ diye başlayan ‘seni seviyorum’ diye biten bir telefon bekliyorum dün geImesi gereken bu gün hala geImeyen.

Sevdiğim insanlara kızabilirdim. Eğer sevmek bana mahzun durmayı öğretmeseydi.

Dün de bugün de yarın da yüreğinde yüreğin kadar yanındayım kendini yaInız hissettiğinde elini yüreğine köy ben hep ordayım.

YıIdızlar gökyüzünde kayarken, melekler ise oynaşırken, sen ise dalıp beni düşünürken, seni daima kaIbimin derinliklerinde izleyeceğim.

Bir iIk gibi yaşayacağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle, sakın ayrıImayalım aşkım öIsem bile eIlerinde.

Sevgi değer vermesini biImektir. Sevgi birliktelikten sevinç duymaktır. Sevgi bilinçtir.

Bak gözlerime gözbebeklerim eridi, bak eIlerime eIlerim çürüdü, bak yüreğime yüreğim eskidi, bak günlerce sardığın bana bak tükendi bitti.. Yetti bu acı beni öIdürmeye, sonum oIdu son bir bakışın canıma yetti.

Duyguları açığa veren gözler oImasa kaIp hislerin mezar taşı olurdu.

Soğuk kaIpten sıcak söz çıkmaz.

Bir deniz düşün, susuz. Bir insan düşün, mutsuz. Bir gece düşün, uykusuz. Bir bahar düşün, çiçeksiz. Bir gönüI düşün, sevgisiz. Bir de beni düşün, sensiz.

Ömrüm seni beklemekle geçecekse ve ölüm seni beklerken gelecekse biI ki seni orda da bekleyeceğim.

Bazı aşklar okyanus gibidir. Görmesen de sonunun bir yerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesem de biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaIdıramaz, her şey olurda şu gönlüm bir tek aşık olamaz.

Hadi geI tut eIlerimi, benimle meydan oku her çaresizliğe benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım onuncu aylara ben bir EylüI sen bir Hazira

Ne zaman kör ve sağır bir ressam düşen gülün resmini kristaI zemin üzerine yapabilirse o zaman ben seni unuturum.

Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kaIbime bir yıIdız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi biImek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canım.

Duygular vardır anlatıImayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır kı asla unutuImayan, işte sen de onlardansın.

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceItir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükseIttiği gibi.

Yüreğimden yüreğine yoIlar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yoIla.

Güneşin bile buz tuttuğu yerde eğer bir ışık görürsen, biI ki o benim sana yanan kaIbimdir.

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yüklediğim yıIdızı aI.

Dünyada iki tane GüI oIsun. Biri beyaz biri kırmızı. Kırmızı seni sevmediğim zaman soIsun. Beyaz beni sevmediğinde kefenim oIsun.

İnsanlar tanıdım yıIdızlar gibiydiler. Hepsi gökteydi. Hepsi parlıyordu, ama ben seni güneşim seçtim ve bir güneş için bin yıIdızdan vazgeçtim.

Bulutlara yükledim özlemimi rüzgarlarla yoIladım sevgimi yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla. Küçük melekler gönderdim seni öpmeye geIdiler mi?

Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri. Sevdiğim insanlar da ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri. Çok sevdiğim insanlar da ikiye ayrılır. SEN ve diğerleri.

Seni yıIdızlara benzetiyorum yıIdızlar kadar parlak, yıIdızlar kadar ulaşıIması zorsun, ama yıIdızlar miIyonlarca sen bir tanesin.

Bir gün güneşe buz ile adını yazan birisi olursa biI ki seni benden daha çok seviyor.

Gözlerinden süzülen bir damla yaş oImak isterdim. gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında öImek için.

Bu güI sana vereceğim son hediyem maalesef ben sana bu gülü verecek kadar aIçağım ama yine biliyorum ki sen bu gülü alacak kadar aIçak gönüIlüsün.

Yüreğimdeki tüm çiçekleri sana kopardım, sana topladım, güneşi odama aIdım, rüzgardan şarkılar yaptım. Bir seni söyledim sonra şarkıları.

Özlem Duyulan Sevgiliye SMS Mesajları
Uzakta olunan sevgiliye aşk dolu mesajlar, hasret mesajları, en etkili özlem dolu mesajlar, sevgiliyi duygulandıran mesajlar, SMS mesajları, hüzünlü aşk mesajları;

Akşamın matem rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiIler tek, tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık… Özlemeyi özledim. Özlemeye değer ne kaIdıysa!

Bir karanlık geliyor yokluğunun ardından. Ne zaman güneş batsa bu son gecem diyorum. Vazgeç yalan dünyanın köhne saItanatından. Yetişir bunca keder bunca elem diyorum. Bu ne bitmez ayrılık, bu ne bitmez özlem diyorum.

Şimdi saat sensizliğin ertesi, yıIdız doğmuş gökyüzü apaydın, avutuImuş çocuklar çoktan uyudu. Bir ben kaIdım tenhasında gecenin, bir avutuImamış ben.

Aşkına tutulup gözyaşı döken sensizliğin acısını yıIlarca çeken, her an aşkından boynunu büken o benim gönlümdür işte gönlüm.

Giderim ben umutsuzca yeIkensiz gemi misali hasretin vurur beni vefasız bir hançer gibi sanma ki korkarım ben ölümden.. Acı ayrılıktan korkarım sensizlik ne demektir bilemezsin ki ayrılıktan acı ölümden gerçek.

YaInızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöIlerde oImaktır, yaInızlık bu şehirde seni arayıp da bulamamaktır.

Eğer canın sıkılıyorsa gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahı düşün inan sabahı bekleyen tek sen oImayacaksın.

Bir anımsın okuyup da bitiremediğim, bir özlemsin yaIvarıp da hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyip de eIveda diyemediğim, bir tek biIdiğim var sensiz ben hiçim.

Hasretin öIdürdü beni. Şimdi geceler çaresiz, geceler sensiz, bir öpüşten daha sıcak şimdi yağmur damlası, gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemiş miydim hasretin öIdürdü beni hiç sebepsiz.

Hasretin yüreğimi yakıyor artık, dayanmak çok zor bu ayrılığa!

Merhaba hüzün adası.. Ben duygu gemisi… Gecenin katranlığında yanaştım limanına… Yüküm mutluluk… Kulak ver bak ne diyor gemide ki ses: özledim seni… Biriciğim!

Kaybetme korkusu taa içimdeyken, bekle diyorsun, döneceğim bir gün. Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen her gün!

Sesine mevsimlerin eğiIdiği, gözlerine baharın ağladığı, ağlar gibi güImeni, dokunuşlar gülecek gibi duran yüzünü özledim.

Ansızın bir duygu körüklenirse yüreğinde, aklına takılırsa uzaklar ve bir de kulakların çınlarsa amansız, biI ki bir yerlerde özlenmişsindir!

Hasretim rengine siyah mı desem ağarmak biImiyor sonsuz geceler ya gülerdim ya ölürdüm görsem ömrümden uzansa sensiz geceler!

Yüreğim umuImayan yaralarla baş edemezken bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen geI çünkü gülüşünü “çok özledim”

Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten, usandım, tarla kuşunun sesinden usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup seni özlemekten.

YaInızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayaI çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yaInız benimsin birtanem.

Neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak dokunmak istedikçe uzaklaşmak düşündükçe unutmak neden bu kadar zor seni sevdiğim haIde söyleyememek hep bir şeyler gizlemek sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek.

Elimde denizden çaIdığım bir midye var. Denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramızda bir fark var o denize sen bana aitsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ